| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:00 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 12:55 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
В ході розмов про ймовірну зустріч форумів, частина форумчан вийшла на струнку тему необхідності всеукраїнської форумівки.

В цю тему перенесено повідомлення, що стосуються форумівки-2013 року з минулорічної теми про зустріч.

Також в цьому верхньому повідомленні будуть додаватись важливі оновлення.

Офіційне оголошення
Громадськеоб’єднання веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
Мистецька вітальня бібліотеки ім. Наталі Забіли  ЦБС Голосіївського району м. Києва

В рамках проекту «Вишивка етнографічна:«Украинский народныйорнамент: вышивки, ткани,писанки» О.П. Косачева, Киев,1876»


Всеукраїнський спомин про Олену Пчілку (справжнє ім'я -- Ольга Петрівна Косач). Згадати,яка це українська письменниця, драматург, публіцистка, громадська й культурна діячка, перекладачка, етнограф, організатор першої української бібліотеки, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук (1925); мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.

Вшанувати пам'ять великої українки запрошуємо 5 жовтня об 11 годині за адресою проспект Науки,4 .

Дізнатись, де проходитимуть інші заходи на спомин Олени Пчілки, можна на http://vyshyvanka.ucoz.ru/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Неділя, 2013-10-06, 6:22 PM | Повідомлення # 141
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
  

А в мене немає фотографій із зустрічі, але є повна торба різних смаколиків та рукодільних і для-рукодільних штук, принесених з форумівки.
1) Джинсова з червоно-чорним оздобленням закладинка-браслет від bullet_13. Дякую, Лізо.
2) Медова закладинка - це чергове поповнення моєї закладинкової сім'ї від tana_sribna. Дякую, Таню.
3) Червона закладинка, вишита на зеленій канві, - робота золотих рук sestra_yuliya. Дякую, Юлю.
4) І три чарівні моточки муліне COSMO з крамнички PREKRASA. Дякую, Олю.

Дякую всім за організацію та зустріч. Ви чудові й талановиті. smile


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-10-06, 6:36 PM | Повідомлення # 142
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Дякую всім за таку чудову зустріч, за спілкування, за гостинність і гостинці, за творче піднесення й стратегічні ідеї!
Для мене особисто ця форумівка виявилася справжньою поштою щастя.
Ліза зі старенької бабусиної торби потішила мене двома класними сумочками та цілим міхом подарунків.
Тетяна подарувала календар від Вишиванки на наступний рік.
Сестра_Юлія з ниточками передала сюрпризну закладинку.
Олечка Калина подарувала можливість придбати цікаві ниточки секційного фарбування та давно омріяну чаплю.


Дякуватиму й дякуватиму всім-всім-всім-всім-всім-всім-всім-всім!!!
Прикріплення: 1857547.jpg (296.7 Kb) · 7438246.jpg (308.1 Kb) · 6103290.jpg (249.7 Kb) · 8998673.jpg (246.8 Kb) · 2468016.jpg (265.5 Kb)
 
KalunaДата: Неділя, 2013-10-06, 9:21 PM | Повідомлення # 143
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
І я добралась до фото подарунків, правда лише зараз побачила що забула про джинсовий браслет-закладинку від Bullet (я її вже в записничок притулила так живенько))))))
 Bullet, Afinna, Andrew_Yer, ДЯКУЮ!!!!

Чудовий ведмедик, просто найкращий ведмедик в моєму житті!!!!! Радію як дитина і, навіть, придумала йому ім'я (тільки нікому не кажіть))))!!!! Усміхаюсь сама до себе і почуваюсь щасливою  smile а гольнички розібрала по скриньках  wink
Ще раз дякую всим за зустріч, за тепло спілкування, смачне частування  і за позитивні емоції!!!!!
Прикріплення: 5251394.jpg (129.4 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
olgavasilevskiaДата: Неділя, 2013-10-06, 9:41 PM | Повідомлення # 144
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Ох....Ах... І ех.........що не змогла приїхати...... sad
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2013-10-06, 9:53 PM | Повідомлення # 145
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Гарна вийшла зустріч! Душевна, камерна. smile
Дякую всім, хто займався організацією. Дякую всім, хто прийшов!
Дуже приємно було познайомитися, як кажуть, off-line.
Море приємних вражень, море позитиву, великий заряд натхнення.
Починаємо планувати і готуватися до наступної зустрічі! wink


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2013-10-06, 10:25 PM | Повідомлення # 146
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Дякую за викладені фото! так приємно бачити знайомі обличчя!!! наче з вами побувала на зустрічі! шкода,що незапланована поїздка зіпсувала мої плани - але коли передивляєшся всі фото - теплішає на серці smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2013-10-07, 9:59 AM | Повідомлення # 147
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Зустріч видалась дуже тепла. Шкода, що я трохи припізнилась, бо блукали на авто київськими розв"язками і пробками, добираючись із Броварів.
Ще згодом похвалюсь візуально своїми неймовірними подарунками, бо вчора руки не дійшли.
Дякую ще раз Андрію та його талановитій дружині за КНИЖКУ "Писанкова абетка", про таке і мріяти не моглось, вона просто АХ! Ще не прочитала її детально, але там і символіка, і схеми писанок, і навіть цікаві уроки для занять із малечею. Будемо цього року із справжніми писанками )))

Обкладинка на щоденник в моїх улюблених кольорах, вона чудова, така тепленька і зелена, дякую до пані Інни.

Тетяна - форумо-тезка презентувала власноруч вишиту котико-гольничку (але чесно мені шкода туди голки встромляти, мабуть заберу на роботу як прикрасу і буду милуватись увесь день).


Цього року не було можливості приготувати гарних подарунків, але в нас ще є пошта щастя, і я знов на своїй старій роботі, де є час для ідей і їх втілення, так що буду виправлятись )))
Прикріплення: 9966241.jpg (173.6 Kb) · 5968948.jpg (155.1 Kb) · 9416118.jpg (147.6 Kb) · 6546541.jpg (226.6 Kb) · 8265618.jpg (122.5 Kb) · 1023191.jpg (84.5 Kb)


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-10-07, 11:07 AM | Повідомлення # 148
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Молодці, дівчатка і хлопчики ! Хотілося б бути з вами попити чаю, поспілкуватися. Приємно вас усіх бачити усміхненими і життєрадісними! Вітаю вас усіх! 
 Дякую всім за фото! Приємно за вас !


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-10-07, 2:12 PM | Повідомлення # 149
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Дякую всім за приємну атмосферу і цікаве спілкування! А також за подарунки, враження і смачне частування! Постараюсь сьогодні викласти теж фото, тоді напишу трошки більше. Вражень - через край.
 
shtynkaДата: Понеділок, 2013-10-07, 4:05 PM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Оновила попереднє повідомлення, пішла хворіти далі... ((( Але від спогадів про нашу форумівку стає так радісно і нежить з температурою відходять на задній план )))
Всім дякую за те, що ви є !


Моя майстерня
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-10-07, 8:15 PM | Повідомлення # 151
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (shtynka)
пішла хворіти далі.
неправильний підхід wink - пішла вилікавуватись :). Танічко, швидкого Вам одужання!
Прикріплення: 9864768.jpg (98.1 Kb)




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-10-07, 10:15 PM | Повідомлення # 152
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
shtynka, Таню, вітаємо з такими чудовими подарунками. Єрмакови вміють дарувати! surprised

 Не хворіти, лікуватися, або якщот хворіти, то з вишиванням в руках !


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-10-07, 11:12 PM | Повідомлення # 153
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (shtynka)
Оновила попереднє повідомлення, пішла хворіти далі...

Таню, а ну покажіть нам приклад, як треба швиденько одужувати wink Щиро вам цього бажаємо!!!!
Цитата (Dmutrik09)
Таню, вітаємо з такими чудовими подарунками. Єрмакови вміють дарувати!

так яка ж нагода була!!! happy
Цитата (shtynka)
Обкладинка на щоденник в моїх улюблених кольорах, вона чудова, така тепленька і зелена

Таню, ця обкладинка з Лізиних тканинок (за що невтомно їй дякую), тож подарунок для вас майже колективний smile


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-10-07, 11:43 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2013-10-08, 11:30 AM | Повідомлення # 154
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Сьогодні вже почуваюсь краще, дякую всім за добрі слова, і вкотре радію, що змогла бути присутньою на нашій зустрічі )))

Моя майстерня
 
romantikДата: Вівторок, 2013-10-08, 2:27 PM | Повідомлення # 155
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Вітю всіх хто зміг приїхати на зустріч.Щиро радію за кожного і ,перечитуючи темку, відчуваю ніби й моя часточка там була. Сподіваюсь настпного разу приєднатись до Вас, як пан Андрій каже "off-line". :exclaim:
 
edeiveysvikДата: Вівторок, 2013-10-08, 3:12 PM | Повідомлення # 156
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
shtynka, найшвидшого одужання, хворіти, звичайно, погано :), хоча також є свій позитивчик biggrin , можна посачкувати від домашніх справ і зайнятись улюбленною вишивкою... Велике Вам горнятко чаю зі здоровьям, одужання і вдалих охайних хрестиків smile

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
edeiveysvikДата: Вівторок, 2013-10-08, 3:20 PM | Повідомлення # 157
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
romantik
Цитата
Вітю всіх хто зміг приїхати на зустріч.Щиро радію за кожного і ,перечитуючи темку, відчуваю ніби й моя часточка там була. Сподіваюсь настпного разу приєднатись до Вас, як пан Андрій каже "off-line".
 приеднуюсь до Ваших, слів. Прочитавши повідомлення про зустріч аж дух перехопило... дуже хотілось приїхати і подати заявку....як не крутила і як не викручувалась, щоб скористатись такою можливістю...ех ніц не вдалось..... але будуть наступні... і маю привелетенське бажання потрапити. Всім гарного, причудового настрою і спогадів, які його піднімають  smile


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
ТетянаДата: Вівторок, 2013-10-08, 4:34 PM | Повідомлення # 158
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Ось мій маленький фотозвіт.

У Мистецькій вітальні бібліотеки нас чекала підбірка цікавих книг про життя та творчість Олени Пчілки та про вишивання. У цій же вітальні Таня (Tana) провела презентацію нашого проекту. (Зверніть увагу на вишиванку!)
А далі було вільне спілкування: роздивлялись відшиті зразки, пригощались смаколиками і зігрівались чаєм. А це Ліза Bullet демонструє призи для майбутнього конкурсу прикрас:
а Таня підводить підсумки обговорення тканини і ниток для майбутніх відшитих зразків.
- Дивіться всі! Оля Kaluna принесла свою нову барвисту роботу і навіть надихнула Лізу спробувати нову техніку вишивання!
- щаслива власниця нових сумок Киянка і майстерні руки, які їх створили.
Прикріплення: 0874949.jpg (251.4 Kb) · 7384493.jpg (212.5 Kb) · 9005394.jpg (201.4 Kb) · 9172500.jpg (234.6 Kb) · 8562246.jpg (225.9 Kb) · 6265671.jpg (220.8 Kb) · 9132739.jpg (228.4 Kb) · 1380062.jpg (205.1 Kb) · 9396457.jpg (193.4 Kb)
 
ТетянаДата: Вівторок, 2013-10-08, 4:37 PM | Повідомлення # 159
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
- а це пан Андрій (який ніяк не хотів фотографуватись) зі своєю чарівною папочкою, в якій не просто відшиті зразки "білим по білому". Там кожен візерунок має свою історію і свою назву, аж не віриться, що таку складну дрібноту можна вишити!
Як завжди - фото на згадку.

P.S. Знайдіть 10 відмінностей...
Прикріплення: 1345363.jpg (206.2 Kb) · 1250239.jpg (220.4 Kb) · 7817550.jpg (219.5 Kb)
 
Irina_SVДата: Вівторок, 2013-10-08, 5:22 PM | Повідомлення # 160
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Тетяна, Танычко, дякую за Ваш "звітик". Ніби знову зустрілись. Так приємно і тепло від спогадів!!!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.