| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Викрійки » Викрійки українських сорочок (Викладено нашими форумчанами)
Викрійки українських сорочок
вiкуляДата: Субота, 2008-04-05, 7:53 AM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
велике спасибi!
 
BoroДата: Субота, 2008-04-05, 11:39 AM | Повідомлення # 22
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Bullet, у запропонованому мною наборі знаходиться і викрійки, і схема. Це вказано на сайті:
"В состав входит: ч/б символьная схема для вышивки сорочки (ключ дан в DMC - 3 цвета), выкройка для размера 44-46, 46-48, 50-52, 52-54"
тож раджу "іншим форумчанам" які вказують вам на недоліки інших, уважніше читати пости перш ніж критикувати, і давати зауваження лише коли точно впевнені у тому що пишуть
 
TanaДата: Середа, 2008-05-21, 3:32 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вишиванка власноруч

Основна частина сорочки, розміри

Рукав сорочки, розміри

Готовий виріб


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2008-05-22, 5:38 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Продивіться крій сорочок з різних областей України в альбомі Тетяни Кари-Васильєвої, викладеному тут.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПАТРІОТДата: Субота, 2008-05-24, 5:35 PM | Повідомлення # 25
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tana, в тебе нема,часом,викрійки чоловічої вишиванки?
 
TanaДата: Понеділок, 2008-05-26, 10:32 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ПАТРІОТ, все, що є, викладено в цій темі і у відповідному розділі форуму. Уважніше переглядайте матерал, типовий крій зустрічається часто!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
K_MarinaДата: Середа, 2008-06-04, 5:14 PM | Повідомлення # 27
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tana, по викройці, наведеній вище зараз ш'ють усі сорочки. Але такий вид крою не є аутентичним. Хочь він дозволяє економити на тканині.
 
BulletДата: Четвер, 2008-06-05, 2:16 AM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
K_Marina, власне - економити і пришвидшити процес!

А поки віднайдеш крій свого регіону.. їх досить багато, я думаю...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2008-06-05, 10:23 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Tana)
Tana, по викройці, наведеній вище зараз ш'ють усі сорочки. Але такий вид крою не є аутентичним. Хочь він дозволяє економити на тканині.

K_Marina, можу тільки здогодуватись, до якого посту Ваше зауваження?! Але в цій темі про викрійки викладаємо всі(!) викрійки, щоб кожен міг знайти потрібне для себе. Вважаю, краще початківцю спершу спробувати осучаснену сорочку пошити-вишити, зносити, перейнятися духом цього діла smile і перейти до історії костюму й складного старовинного крою.
Хіба недостатньо "аутентично" представлений крій в альбомі Тетяни Кари-Васильєвої???

І останнє. Власний досвід. Якби я постіно не привносила у власний гардероб елементи національного одягу, вишивки тощо, навряд чи в мене рука в мене піднялась відтворювати крій прабабусиної сорочки з розумінням справи.
Перепрошую за емоції.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
K_MarinaДата: Четвер, 2008-06-05, 5:26 PM | Повідомлення # 30
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tana
доремно Ви так болісно на це відреагували. Я зовсім не хотіла Вас критикувати. Просто коли я вирішила вишити свою першу вишиванку, то я хотіла зробити її саме так, як робили наші предки. (навіть придбала домотканне полотно) Моє, так би мовити, зауваження відносилась до крою, наведеногог Вами тут . Цілком згодна з Вами, що Кара-Васильєва в свєму альбомі наводить технічні малюнки сорочок. Та різновидів сорочок не так вже і багато.
1. Холоп'янка.
2. З уставками.
З уставками в свою чергу діляться на сорочки з цільнокроєнимими та окремими уставками. Останні діляться на сорочки з уставкамі, що скроєні по основі та по пітканню.
Наведено у Кара-Васильєвой, здається, цьому не протиречить. Але мені більше подобаєтья, як тема крою викладена в книзі "Подільска народна вишивка" Булгаковой-Ситнік, та в книзі "Українська народна вишивка", яка написана (нажаль не можу пригадати імені автора, ала, здається в соавторстві з Кара-Васильєвой). Т.к. я зараз не вдома, то в мене її немає під руками, але на вихідні я вже повернуся з Київа і неодмінно відсканую потрібні сторінки. Та знову перегляну Альбом, може я в чомусь і помиляюсь.

Я тільки хотіла підкреслити: є аутентичний тип крою і є сучасна стилізація. Сучасна стилізація виглядає зараз більш органічно, тому що наука крою, як і яка завгодно інша наука не стоїть на місці. Наведений Вами тип крою є більш прогресивним (в гарному сенсі цього слова)

Tana, мир? biggrin

Повідомлення відредагував K_Marina - Четвер, 2008-06-05, 5:28 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2008-06-06, 10:04 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
K_Marina, жодних протистоянь!
Я "за" вивчення й популяризацію всіх типів крою. Додавайте в тему пости й зауваження, можливо, тоді розділимо "Викрійки" на сучасні й традиційні. Поки що все в одному котлі happy


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2008-06-30, 9:22 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Маю подібну проблему. Купила автентичну сорочку. Класний узір, екслюзив. Стягувалася на шнурочок. Незручний рукав і широка в грудях. Витягла шнурочок, зробила "Пшенички" (зборки). Рукав піднявся - ніби нормально, шкода було пороти через автентику крою. Сорочка повнила мене, якщо заправити її, а якщо навипуск - задовга. Вирішила низ полотнища по лінії відрізати і поставити на патент. А скромний перед прикрасила "Венеційками".Так дещо промодистувала, всерівно - незадоволена. Вирішила розпороти свою рукав"янку на деталі(гарне цільне вибілене домоткане полотно) та перекроїти - перешити за зручністю та помережати перед - надто скромий в оригіналі (якість полотна дозволяє). Я собі мислю - вийде цілком інша сорочка, втратить почерк епохи. А здругого боку: буде ця автентика на мені, як мішок - вигляд - як у примхливих багатіїв на етнофестиваліB); або просто відлежуватиметься моя сорочка зі своїм статусом у шафі. К;раще нехай буде по мені згідно нововведень - краса повинна бути органічною і жити!

ore et labore!
 
СвітланкаДата: Понеділок, 2008-10-20, 4:23 PM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, чи можна за Вашою викройкою зробити сорочку з довгим рукавом та довшою за довжиною? Тобто взяти її за основу? Вибачте за такі питання просто я початківець і щось важке.... можу перевести sad


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Середа, 2008-10-22, 12:02 PM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Світланка, професійної поради Вам не дам, лише натхнення побажаю.Cама вперше покроїла чоловічу сорочку (в жіночій легше -- пухликами можна багато що приховати), важко було посадити на плечах. Не дуже собою заводоволена, але починати завжди нелегко. Кравецтво -- то мистецтво, будемо опановувати.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Середа, 2008-10-22, 1:01 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, Дякую! Тоді мабуть краще почати з жіночої.... щоб не відбити бажання! Дякую за натхнення! smile


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Середа, 2008-10-22, 2:49 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Починайте з тієї, яку хочеться робити!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Середа, 2008-10-22, 4:46 PM
 
орестаДата: Вівторок, 2009-01-13, 12:48 PM | Повідомлення # 37
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні вишивальниці!
Пропоную готові тканинні викрійки для вишиванок (жіночі, чоловічі та дитячі) класичного крою (рукав типу "реглан"), українського традиційного крою ("тунікоподібні" та з "уставками"), а також і сучасні моделі. Виготовлені викрійки з натуральних тканин (льон "оксамит" та льон "панама") для вишивання (без канви) різних кольорів (білий, сірий, чорний та кремовий).
Викрійки обверложені; потрібного Вам розміру.
Звертайтесь! Радо Вам допоможу! Якщо зацікавить, то можу скинути фото
 
TanaДата: Середа, 2009-01-14, 2:45 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прекрасно, виносимо тему в оголошення, впевнена, охочих буде багато. Давайте фото.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
SchastyachkoДата: Середа, 2009-02-25, 0:13 AM | Повідомлення # 39
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=79396
подано викрійку чоловічой сорочки, щоправдв не традиційної.
 
abilanДата: П`ятниця, 2009-02-27, 1:06 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
K_Marina, доброе время суток! Ваши коментарии наиболее соответствуют моему пониманию украинской вышиванки. Поэтому не сочтите за навязчивость,но могу ли я перезвонить вам и немного проконсультироваться перед началом новой работы. У меня в задумках сейчас 3-4 рубахи. Белым по белому (мужу, младшей дочери и себе) и одна подарочная (здесь нужно определиться с узором и кроем). Это будет подарок для Президента Всеукраинского объединения "Спас". Мы с ним очень дружны семьями и мне хотелось бы, чтобы рубаха отвечала все канонам, законам и пр. и узором и кроем. По поводу узоров. У нас тут появились "чаровницы" (может слышали). Могут все просчитать и дать символи именно те, которые нужны для оберега или пр. моментов . Но что-то меня останавливает от обращения к ним. Такое ощущение, что что-то в этом есть "не наше". ожет действитеьно прое телефонно?

Аня.


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Викрійки » Викрійки українських сорочок (Викладено нашими форумчанами)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.