| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:28 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Прикраси (відповідно у народному стилі)
Прикраси
kiciaДата: Субота, 2015-02-07, 0:30 AM | Повідомлення # 81
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата @ськ@ ()
Дівчата,а хто може порадити,де можна купити коралі з дукатами? Ну хоч би і не старовинні,але гарні (не пластикові),щоб з вишиванкою носити. Хоч я і народилась в Україні,але в мене тількі чверть української крові і ніяких речей мені в приданне немає,ані вишивок,ані намиста. Так що все що хочу мати   я мушу вишивати або купляти самостійно.((

є наприклад сайт майстрині Ірини Ляночко www.lianochko.com.ua там є коралі з сучасного коралу з дукатами, є окремо дукачі, здається є і з антикварного коралу щось


Повідомлення відредагував kicia - Субота, 2015-02-07, 0:35 AM
 
jennДата: Субота, 2018-09-08, 2:11 PM | Повідомлення # 82
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добридень! Мені конче закортіло коральки, коли в мене будуть правдиві - то ще невідомо, а поки що вирішила зробити собі "неправдиві" . (або "диндики", як їх ще називають happy )
Думала зробити на три нитки, а вийшло майже на чотири... От я гадаю, лишити чотири, чи ліпше буде три або п'ять разків? Чотири разки у намисті досить рідко зустрічаються. Може то якось принципово, аби їх була непарна кількість?

Додано (2018-10-18, 11:01 AM)
---------------------------------------------
Все, зупинилась на п'яти разках. biggrin

Прикріплення: 6112836.jpg (67.4 Kb)


Повідомлення відредагував jenn - Субота, 2018-09-08, 2:38 PM
 
RickyyyAДата: Четвер, 2023-06-22, 11:59 AM | Повідомлення # 83
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Виглядають неймовірно, якщо хочете нову срібну прикрасу, то завітайте на сайт https://balabinka.com.ua/
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Прикраси (відповідно у народному стилі)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.