| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 3:56 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Український стрій на офіційних особах (Фото у народному чи стилізованому строї)
Український стрій на офіційних особах
ПасіонаріяДата: Субота, 2008-07-19, 7:43 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Пропоную форумчанам присилати фото офіційних осіб, що красують себе в українському строї при різних оказіях і з різних нагод. За одно будемо обговорювати, коментувати, аналізувати - рідне те, чи звичайнісінький піар-хід.

ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2008-07-19, 8:00 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Почнемо, мабуть, із Президентської родини, щоб було коректно,і, сподіваюсь, Вони "добрі на початок".
Пропоную фото Першої леді на якійсь конференції чи щось в тому роді.
Прикріплення: 8578939.jpg (102.5 Kb) · 7101199.jpg (89.7 Kb) · 0233761.jpg (111.6 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2008-07-19, 8:10 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А тут, я так бачу, зустрілися дві культури: українська і грузинська (у нас, в Україні).

Прикріплення: 0063255.jpg (77.9 Kb) · 6314280.jpg (87.8 Kb)


ore et labore!
 
BulletДата: Неділя, 2008-07-20, 9:32 AM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
О, клас smile Ну, ніхто не мав сумнівів, що перша Леді має смак smile

Пасіонарія, а ви не в курсі, з якого регіону та вишиванка? Чи взагалі - було в добре, якби під фото могли б бути описи костюма smile
ДЯКУЮ )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2008-07-21, 7:16 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Пасіонарія, а ви не в курсі, з якого регіону та вишиванка? Чи взагалі - було в добре, якби під фото могли б бути описи костюма

Слушне зауваження.
Описи можуть бути тоді, коли вони є з офіційних джерел від самого початку, або представлення кимось офіційно чи щось таке. Я ж їх бачу так, як і ви - з фото.
У першому випадку - традиційна сорочка ХХ ст. Івано - Фпанківщини. Добре не бачу - чи то хрестик - чи низинка, скоріше хрестик. Така кольорова гама, такі орнаменти (уставка рукава) часто зустрічаються на рушниках. Так полюбляли вишивати низ стихара (священиче вбрання під фелон), використовували на серветках, скатертинах (так звані обруси), хоругваг у церквах івано - франківщини ХХ ст. А на шиї Леді - срібні дукати, прикріплені до силянки та окремо шнурочок з кораловими перлами (великі намистини). Виглядають ті прикраси автентичними (знаючи пристрасть Ющенків). Чорна спідничка по фігурі - вдале поєднання, яке перевірене сучасністю, і яке полюбляють поєднувати наші жінки, демонструючи своєрідну академічність.
На наступних фото Леді - мені здається (дуже далеко) - сорочка білим по білому на маркізеті, скоріше Полтавська, або щось в тому роді. На шиї видно багато коралового намиста (різного) і виразно видніються згарди, мабуть старі, карпатські, бо зараз таких майже не лиють. Згарди - то металеві (латунь) прикраси, які складаються із низки хрестиків (п"ять, сім, дев"ять), що носили їх жінки в Карпатах. Підперезана Леді тканою червоно - чорною крайкою, сучасною, видно з далека, яких повно на базарах. І чорна довга спідниця - годе - вдалий, на мій погляд, вибір - ніби офіційна обстановка, але, одночасно, з деяким романтизмом.
Такий мій коментар, любительський.


ore et labore!
 
kalynaДата: Вівторок, 2008-07-22, 11:58 AM | Повідомлення # 6
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
А як Вам Тимошенко? І ще.
А це фото до вишивки ніякого значення не має, але мені дуже сподобалося.


 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 12:42 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
kalyna, Юлія Володимірівна - супер! Добре, що підмітили. До свого наряду, за кометарями ЗМІ, в Неї туфлі - від Діор. Коралі - давні, які, як свої легендарні перла, носить неодноразово. Додаю ще знімки з близька.
А ви зауважили, що пані Юлія не підходить до українського строю з бухти - барахти, мовляв, давайте будь - яку сорочку, хай сфотографуюся, що я - щира українка. Вона дає перевагу сучасним строям, зішитими по Ній, створеними за глибокими канонами давнини. Значить до українки в собі підходить обережно і виважено. Така моя думка.

Прикріплення: 9007515.jpg (53.7 Kb) · 2840774.jpg (65.2 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 12:53 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
P.S. kalyna, а ви зауважили, за вашими посиланнями, які у Матвієнко очі заздрісні, дивлячись на стрій Тимошенко? Якщо пані Ніна зачепилася - це позитивно у бік строю, чи не так?

ore et labore!
 
kalynaДата: Вівторок, 2008-07-22, 1:12 PM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Пасіонарія, ви маєте рацію. Добре, якби це було позитивно.
Знайшла ще трошки фото


 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 3:08 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
kalyna, супер відкопали! Як зразу кидається в очі, що для тієї ж БЮТівки Ольги Боднар, вишиванка - це примха, як і її весь імідж! Сорочка, без сумнівів, в неї суперова, але образ і манера носіння - жахлива!
Пані Катерина на фото має суперовий вигляд - свіжий, парадовий і водночас вечірній, макияж, аксесуари відповідає образу. Супер, хоч я її недолюбляю. Про образ Віталіни не беруся судити, нехай слово скажуть молодші за віком, я, чесно кажучи, в молодіжній моді не дуже. Проте сорочка - суперова, якась стилістика в одязі проглядається.
Що до українського стилю в парламенті. Нехай таж Боднар і подібні придивляться, прослідкують, як вдягалися в свій час ветерани тої справи, скажімо таж Слава Стецько і подібні. Я не говорю сліпо дотримуваимсь "старих нафталін", але за основу можна щось взяти, підігнати до себе, до свого віку, стилю, сприйняття. Звичайно, коли це є в нутрі, вроджене, коли присутнє відчуття такту... А Ви як думаєте?


ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 3:37 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Долучаюсь.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 3:44 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Перепрошую, що не в одному повідомленні.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 3:51 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline


Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" пані Катерина Ющенко, в центрі, під час церемонії відкриття кафедри української мови в Шанхайському університеті міжнародних відносин в Шанхаї, в п'ятницю, 5 жовтня 2007 р


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 4:06 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline

СОММ Дружина президента України Віктора Ющенко Катерина Ющенко годує з руки півня на IV етнічному фестивалі ”Країна Мрії” під час святкування Івана Купала в Києві у п’ятницю, 6 липня 2007

COMM Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду ”Україна 3000”, дружина Президента України Катерина Ющенко зі своїми дітьми оглядають спортивну залу Канівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради у вівторок, 22 травня 2007 р

COMM Президент України Віктор Ющенко та його дружина Катерина під час традиційної щорічної зустрічі з керівниками дипломатичних представництв та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, в Маріїнському палаці в Києві у понеділок, 12 лютого 2007 р
[img]http://photo.unian.net/inc/showitem500.php?id=45915[/img]

Дружина Президента України Катерина Ющенко під час святкування 750-річчя Львова у суботу, 30 вересня 2006 р


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 4:25 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline

З офіційного сайту


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 4:32 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ого - го!!!! нічого собі! Tana, супер! В мене аж дух перехопило від цієї краси! Дозвольте покоментувати.
В першому випадку образ Першої леді - супер. Перше, що кинулося у вічі - правдиві венеціанські коралі. Мислю, що сучасні, хоча скло у Венеції лиють так, як і двісті - триста років тому, вони мають свою високу ціну (одна горошина давніх -15-20 $), у Венеції трошки дешевше. До тих коралів примайстрували дукати (стародавні). Сорочка за зразками стародавніх ХІХ ст. Буковина - Покуття (суміжні райони Чернівецької та Івано - франківської областей). Я собі так мислю, що Роксоляна Богуцька добре попрацювала і з сорочкою, і з червоним вечірнім платтям - на лице почерк майстрині! Пригадується мені в одному інтерв"ю по TV Алли Кудлай де вона між іншим згадувала, як "доривалася" в свій час до Ющинкових скринь з виборовими сорочками, і просила на виступ. Так я про те, що є з чого вибирати першій леді і трішки підстилізовувати (я теж мала сміливість так зробити із давньою сорочкою). Результат на лице.
Вечірній наряд першої леді - супер. Стилізація - Супер. Сумочка - супер.
Офіційний стрій в Шанхаї мені теж подобається. Хоча в нас старі люди кажуть, що самі коричневі і сірі тона на сорочці для українки не припустимі - бо це жидівські кольори. Та дана сорочка і тканий пасок з бісеру точно Прикарпатських майстринь. В нас зараз таке віяння. На шиї - згарди, теж карпатські. Я бачу, що пані Катерині згарди імпонують. Загалом мені подобається весь підбір. Є що наслідувати!


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 4:35 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Тана! Я за вами не встигаю! Зараз відсканую фото Катерини на Фестивалі у Космачі ц. р.

ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-22, 4:43 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пасіонарія, не поспішайте biggrin . Перша Леді -- справжня українка, виважена і гармонійна. Її фото приємно шукати в інтернеті.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-22, 5:41 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вчуся працювати на Радикалфото.
Так ось. В Космачі Президент був у суперовій стародавній сорочці, чийого походження - затрудняюсь сказати, але дуже цікава.
Те саме пані Катерина. Суперова стародавня сорочка, без домішок і корективівЄ а на шиї мала "бабусені пацьорки", подібні на давні прикраси на ялинку. По кольоровій гамі - співпадає з сорочкою. Ефект - супер. Одне з дитя Ющенків - у симпатичній буковинці. Звідки не підкопуйся - смак - супер!





ore et labore!
 
homasjaДата: Вівторок, 2008-07-22, 5:52 PM | Повідомлення # 20
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Маю ще таке фото до колекції. Де взяла на жаль не пам'ятаю, хоч убийте

Знайшла
http://tabloid.pravda.com.ua/focus/471dff8115b18/

Повідомлення відредагував homasja - Четвер, 2008-07-24, 9:59 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Український стрій на офіційних особах (Фото у народному чи стилізованому строї)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.