| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:56 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
Помічники у вишивання
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2011-01-21, 11:29 PM | Повідомлення # 81
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
не знайшла теми більш підходящої=ось так можна зберігати нитки-файлик розділяється на декілька смужок нагрітим коліщатком,та у карманчики кладуться пасма ниток
Звідси




"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Субота, 2011-01-22, 0:03 AM
 
tanyakornДата: Неділя, 2011-04-17, 3:23 PM | Повідомлення # 82
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
Українка, це, певно, якщо нитки в гарному порядку. в мене, як правило, паірець з номером нитки швидко або злітає, або розклеюється cry
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-04-17, 6:06 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Мої способи зберігання ниток дивитися тут у повідомленні за номером 96. просто і зручно wacko wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
tanyakornДата: Неділя, 2011-04-17, 9:31 PM | Повідомлення # 84
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
Dmutrik09, щось подібне мені намагались пояснити російські вишивальниці. сама таких "приборів" не бачила. але вони або купують готові з пластику, або роблять самі з дерева. пластикові, до речі, вартують недешево, то в кого чоловік з дреллю є, за вечір можна таку штуку зробити казали cool
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-04-18, 0:09 AM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
tanyakorn, для чого з пластику я зробила з картону, склеєного в два шари, служить довго. happy Не жаліюся, і часу у виготовленні багато не займає. Можна звичайно вдосконалити, але для мене головне, що не треба намотувати на бобінки.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЮлияДата: Понеділок, 2011-04-18, 0:36 AM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Хочу показати тут і я, як зберігаю нитки. Фото зроблені в 2009р., зараз ниток вже набагато більше...

це ті зелені ниточки, яких не вистачає в коробці на першому фото.
на кольцові - бобінки з нитками, відібрані для текучого процесу. а це акрилові нитки, заплетені в косички...
- ну і робоче місце вишивальниці... Часто вишиваю з монітора, як в даний момент. На фото, в кюснапах, вишивається друга половина рушника, перша вже готова.

На фото ще не вистачає кулька з шовковими нитками, меланжевими, металік... Ну і ще багато чого... І самого головного мого помічника - чудового станочка, в якому вишивається портрет. Дуже люблю, щоб для улюбленої справи в мене були всі прибамбаси, що полегшують процес, хоча деякими з них ще не користувалась...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!

Повідомлення відредагував Юлия - Понеділок, 2011-04-18, 0:46 AM
 
tanyakornДата: Понеділок, 2011-04-18, 8:49 AM | Повідомлення # 87
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
нитки, заплетені в косички, - так зберігала їх моя бабуся smile
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-04-18, 12:01 PM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Юлия)
Дуже люблю, щоб для улюбленої справи в мене були всі прибамбаси,

Я також люблю усілякі прибамбаси, що покращують і пришвидшують процес вишивання!Особливо люблю великі гольниці, в яких багато голок і ножниці без круглих отворів ... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
soncevudaДата: Понеділок, 2011-05-02, 9:49 PM | Повідомлення # 89
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ой які гарні корзинки для вишивання! буду і собі мріти про таку. Хоча в мене теж є гарна величенька коробочка =)
А маю іншу проблему, хоч і є гольнички, а голки губляться неймовірно просто =)))
це, може, рятується ?



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
tanyakornДата: Середа, 2011-05-04, 7:57 PM | Повідомлення # 90
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
soncevuda, я таким чином постійно голки гублю. може через те, що вишиваю в основному на дивані, і маю звичку в перервах втикнути голку просто де-небудь. а потім не можу знайти куди, і так голка за голкою biggrin з домашніх ще ніхто не знаходив biggrin
 
OленкаДата: Четвер, 2011-05-05, 8:01 PM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline

Це два моїх помічника. станок маю давно, а от про лампу давно мріяла! Нарешті вчора отримала в даруно до Дня Матері, правда зарання, але я не скаржусь!

Додано (2011-05-05, 7:59 PM)
---------------------------------------------
tanyakorn, я користуюсь коробочкою з подушечкою в середені, коли треба подушечку я виймаю. Щоб голки не губились до кришечки коробочки приклеєний магнітний листочок. Навідь якщо мені треба раптово кинути голку, магнітик її ловить

Додано (2011-05-05, 8:01 PM)
---------------------------------------------
Юлия, WOW! У Вас прямо як в магазині!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-05-05, 8:02 PM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Oленка, ця лампа - просто диво!!! Тепер, мабуть, і я буду мріять про таку лампу!!!
А мені з лампами вічно не щастить: то дітки розібьють, то не підійде((( На Д.народження чоловік купив мені таку добру недешеву для мене(-150грн) лампу, з білим денним світлом, в магі провірили її, прийшли додому - через пів години вона почала мерехтіти... чоловік поїхав відразу ж в магазин поміняти, в суматохі десь чека загубив, прийшов додому - купив нову і точно таку ж саму, яка зо-два дня поробила і така сама історія... так тепер ті дві лампи і стоять у ньго на поличкі із запчастинами, називається "тяжко нести, важко викинути...", а я все під старенько. настольною лампою вишиваю... поки скоро очі повилазять! Та вже і боюсь нову купувати biggrin wacko


 
OленкаДата: Четвер, 2011-05-05, 8:06 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
НаталиG, До цого я користувалась самою звичайною лампою, в котру вкрутила лампу денного світу. Лампу купила дешевеньку таку що до столу прикручується, і в неї вкрутила лампочку! Працює і досі, з учорашньго дня в офісі!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
tanyakornДата: П`ятниця, 2011-05-06, 11:55 AM | Повідомлення # 94
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
Oленка, спробую змайструвати коробочку з подушечкою. про магнітний листочок - це для мене відкриття biggrin все геніальне - просто, як то кажуть.
 
HelenkaДата: Неділя, 2011-11-27, 10:19 PM | Повідомлення # 95
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дівчата,підкажіть будь-ласка,коли вишивати на накладній канві,яку потім випорювати(жорсткій) , нитки треба натягувати, чи вишивати свобідно?А друге питання таке:геометричний узор на вишиванці для дитини(трохи на виріст) спереду треба вишивати до середини висоти чи трохи вище?
 
МашкавасДата: Середа, 2011-12-07, 11:05 AM | Повідомлення # 96
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Helenka, як на мене, вишивати з такою канвою не потрібно свобідно, бо потім, коли витягуєш канву, ниточки можуть дещо послабитися і гуляти.
 
TanaДата: Неділя, 2012-01-22, 6:56 PM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цікавить, бентежить і муляє мені питання про старовинні прилади для нашої справи.
Ось що знайшла

Голка з кістки (зазвичай кістка бика), деревини (див. в спойлері)


Приладдя для ткацтва


Ще човники різні та ін. І навчитися хочеться працювати з такими справжніми інструментами. Пластмасовий ( і масовий) Китай могутній, усюдисущий, а тягне до свого.
Ще прялку, рубель, і .... "и тут Остапа понесло"


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2012-01-22, 9:55 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Tana, Цікаві знахідки. Ось тільки не впевнена, що ними краще ніж сучасними голками вишивати. Мати таке в колекції, просто як пам"ять про те, чим вишивали раніше, здорово було б. Я бачила в місцевому краєзнавчому музеї, вони трошки товстуваті були.
Quote (Tana)
Ще прялку, рубель, і .... "и тут Остапа понесло"
після цього має слідувати розтягувач доби, або двері в паралельну реальність - пішов повишивав, повернувся в тей час звідки пішов. " І вівці ціли і вовки ситі".
Отей челнок посередині на першому фото, мій батько колись сам такі робив. Вони були різного розміру, він сітки плів, а потім тіми сітками в Одессі, рачків тягав... Навіяла мені дитячих спогадів...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Неділя, 2012-01-22, 11:23 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Oленка)
не впевнена, що ними краще ніж сучасними голками вишивати.

Звісно, такими голками шили мішковину, грубий льон, а не батист-маркізет)))
Quote (Oленка)
Отей челнок посередині на першому фото, мій батько колись сам такі робив...Навіяла мені дитячих спогадів...

Прошу, пані! biggrin


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2012-01-22, 11:32 PM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Історія голки

звідси


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.