| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:39 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
Помічники у вишивання
natalinaДата: Четвер, 2012-07-05, 11:31 AM | Повідомлення # 121
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Як там репутація в ""Овечки"?

Ось тут у нас є тема про магазини (Але, як на мій погляд, враховуючи багато негативних відгуків про цей магазин в інтернеті, варто для першого досвіду вибрати більш надійний магазин. )
Щодо саморобних Q-snap, то у Запоріжжі є майстер з їх виготовлення. Я неодноразово у нього купувала і рами, і станочки у подарунок станочки
Oленка, дякую за посилання! Хотілося би придбати собі такі рами .


Повідомлення відредагував natalina - Четвер, 2012-07-05, 11:35 AM
 
JinseiДата: Четвер, 2012-07-05, 12:36 PM | Повідомлення # 122
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Quote (Sabrin)

Попробую. Як там репутація в ""Овечки"? Я в них пяльця бачила, і нитки дешевші, ніж в наших магазинах.

Там дійсно дешево, але доставка, певно, естонська. Мені одне замовлення 3 тижні доставляли і це лише по Києву! Якщо ви проживаєте в Києві, то краще заїхати до них у магазин і купити на місці, ніж через інтенет.
 
SabrinДата: Четвер, 2012-07-05, 3:17 PM | Повідомлення # 123
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Вишиваючи на канві бажано щоб п"яльця були більші ніж візерунок на багато.

Оленка, дякую, Ви мене трохи заспокоїли з канвою. Бо вже думала, що ніколи не наважуся знову пробувати з канвою вишивати.
Quote (Oленка)
Вишиваючи на канві бажано щоб п"яльця були більші ніж візерунок на багато.

А якщо рушник? Так, там нитки рахуєш, але щоб акуратніше, то пяльця можна, але ж тоді їх пересувати? Або скатертину...Я бачила таку тканину, де посередині полотно, а по краях панама для вишивання, скатертина б супер вийшла, але сам процес важко уявляю, бо велике дуже. Я вишиваю зліва направо, тому коли доходжу до правого боку, то ліву частину зминаю(жмакаю), не знаю, чи нормально пояснила...Як в такому випадку? Ой як питань багато!
Окреме дякую за відео з рамами, я такого чуда ще не бачила. Цікаво, чи то щастя дороге? І де продається? То все з часом.
 
SabrinДата: Четвер, 2012-07-05, 3:20 PM | Повідомлення # 124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
краще заїхати до них у магазин і купити на місці, ніж через інтенет.

Правда? Я не з Києва, але часом буваю у Львові, а там, якщо вірити рекламі, теж філія з'явилася. Назбираю грошей і поїду затоваритись.
 
OленкаДата: Четвер, 2012-07-05, 4:43 PM | Повідомлення # 125
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Sabrin, Рушник краще на рамі вишивати, бо на рамі можна закручувати і не вишите, і вишите. Або зовсім на колінах вишивати, бо нитки на рушкниковому полотні не дуже щільно прилягають і тому легко деформуються і пересуваються. П'яльця круглі і часто деформують край рушника, розтягують. Для скатерки, або чогось великого підійдуть п"яльця, прийміть до уваги, чим меньше їх знімаєш і надягаєш, тим ціліша тканина, а нитки, якими ви вишивали не патраються.
Якщо робота велика, але не дуже, можна самому станок зробити. Це не важко. Я пошукаю, десь бачила як робити. Якщо не знайду, сама покажу. Тільки уже в суботу, якщо самій прийдеться показувати , а знайду то вашим ранком викладу .



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romantikДата: П`ятниця, 2012-07-06, 1:19 AM | Повідомлення # 126
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
natalina, дякую.
tongue

Дорогі форумчанки, коли ви тільки встигаєте стільки навишивати????????? Я дуже захотіла своєму синочку на хрестини вишити костюмчик,то взяла найпростішу схемку щоб швидко справитись (повідомлення 431 у темі "Дитяча вишивка). Я просто склоняюсь перед вами.
 
romantikДата: П`ятниця, 2012-07-06, 1:26 AM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Може кому цікаво. В каталозі клубу сімейного дозвілля літо 2012 є світильник із лупою
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-07-06, 7:21 AM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Sabrin, ось так виглядає рама після і до збірки. Нічого складного. Якщо і справді зацікавить когось, як зробити свій власній вишивальний станочок або раму, я можу зробити МК. Але без потреби не буду, часу шкода smile


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romantikДата: Неділя, 2012-07-08, 2:48 AM | Повідомлення # 129
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Oленка,я дуже зацікавилась, тому прошу: зробіть МК biggrin
 
SabrinДата: Четвер, 2012-09-20, 2:29 PM | Повідомлення # 130
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ще маю питання: чи на станку є фіксована ширина виробу? Так мені виглядає...Тобто для рушників 1 станок, для скатертини інший...І чи можна той станок зробити максимально компактним, бо мені нема де його зберігати.
 
4ae4ka3607Дата: Субота, 2014-06-28, 9:39 PM | Повідомлення # 131
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
У мне декілька станків різної ширини, під різні вироби. Купляла їх років 6 назад, тепер не жалкую.

Повідомлення відредагував 4ae4ka3607 - Субота, 2014-06-28, 9:39 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.