| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 12:08 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Етно одяг - швидко!
Етно одяг - швидко!
BulletДата: Субота, 2007-04-14, 3:51 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Привіти всім.

У зв"язку з лінню і браком часу, не втисгла собі зробити вишиванку. А хочу трапити на Країну Мрій саме в чомусь українському, анродному.

ПИТАННЯ: як швидко можна собі облаштувати етноодяг?:) Може хтось порадить?:)

Дякуватиму.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ГалинаДата: Неділя, 2007-04-22, 2:11 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще - купити етно одяг, бо швидко таке діло не робиться wink
 
BulletДата: Неділя, 2007-04-22, 11:26 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ну... я от подумала, може є якісь такі варіянти - нашити кудись щось, щоб придати цій речі вигялд української?)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
МіланкаДата: Вівторок, 2007-04-24, 4:33 PM | Повідомлення # 4
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bullet, а ти не пробувала купувати сучасний одяг з этнічними мотивами? я вважаю це дуже стильно і доречно. Можна купити одежу і пришити або вишити самотужки.

http://shamahansskaya.livejournal.com
 
ГалинаДата: Вівторок, 2007-04-24, 6:18 PM | Повідомлення # 5
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю діткам пришивають таку тасьму барвисту на сорочку щоб створити ілюзію вишивки. Але чи гарно це буде - не відповім. У Львові вишита хрестиком сорочка в супермаркеті від 120 до 150 грн.!
А ще продають у нас футболки! Ось що Bullet, точно-би підійшло! Дуже гарні, машинний хрестик, різні кольори, авторські або етнічні узори. Сама хосю! Приблизно 50 - 80грн. коштує. Продається на Вернісажі у Львові. Є жіночі обтягнуті безрукавки з стієчкою на шиї. Можна таку безрукавку навіть під джинси, які вишити там-сям укр. орнаментами. Просто і зі смаком! Такщо велкам до Львова!
 
TanaДата: Четвер, 2007-05-03, 12:43 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В ЦУМі від 250-300 грн... вишиваний одяг

Добавлено (2007-05-03, 12:43 Pm)
---------------------------------------------
У Переяславі не попала у фабричний фірмовий магазин, проте побувала в магазині сувенірів "Тарас". Пристойна сорочка від 200 грн. Найркаща була чоловіча, білим по білому з мережкою. Ціни приянятні. Візьму довідник, викладу адресу.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2007-08-26, 1:09 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
У Переяславі не попала у фабричний фірмовий магазин, проте побувала в магазині сувенірів "Тарас". Пристойна сорочка від 200 грн. Найркаща була чоловіча, білим по білому з мережкою. Ціни приянятні. Візьму довідник, викладу адресу.

потрібна інформація. Чекатиму. Буду вдячна. :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
felonuДата: Неділя, 2007-08-26, 9:06 AM | Повідомлення # 8
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Сьоьгодні вТернополі перший,всеукраїнський фестиваль народної вишивки.Переглану і содіваюсь буде про ,що розповісти.
 
TanaДата: Понеділок, 2008-02-18, 11:24 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Інтернет-магазини з продажу вбрання, чиїх "кнопок" у нас поки що нема biggrin :
Народний стиль
Вишиваночка


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2008-02-18, 6:02 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Власне, про швидку українізацію націоналізацію одягу :)

Купила минулого тижня тасьму в магазині на Старовокзальній (Київ) - на чорному тлі ромбічні червоно-білі візерунки. Хотіла сумку прикрасити. В уяві малювалось досить непогано, подумувала навіть, що і на манжети чоловічої сорочки пішло б.. А от до сумки приклала (звичайна library bag) - і не сподобалось..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталкаДата: Понеділок, 2008-03-03, 0:30 AM | Повідомлення # 11
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 62
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Тільке що прибула з Луцька. Ходила на базарі и роздивлялась вишиті сорочки . На жаль, їх там дуже мало і не те що хотілося б. Халтура по 200 гривень. А в магазині мені сподобались футболки з вішитою укр. символікою на грудях і невеличкі укр. орнаменти. Я думаю, що можно встигнуть вишити невеличкий орнамент до фестивалю. Виглядає суперово та сучасно. Також сподобалися вишиті галстуки чоловічі, кажуть, що зараз дуже модно.

ВИШИВАЮ,ВИШИВАЮ,ХРЕСТ ЗА ХРЕСТИКОМ КЛАДУ.
ВСЕ НА ЩАСТЯ,ВСЕ НА ДОЛЮ, А НІЯК НЕ НА БІДУ.
 
TanaДата: Четвер, 2008-07-24, 11:06 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
29-річна Ярина Жук із Івано-Франківська шиє й оздоблює одяг на замовлення. Жіночі та чоловічі сорочки, сукні, костюми прикрашає вишивкою. Розшиває також сумки та ремені. Оздоблює їх бісером, камінцями і шкіряними мотузками.

— Ніколи не думала, що таке можна носити. Не люблю шароварщини, — каже 30-річна Любов Кривенко зі Львова. — А чоловік мій любить. Торік на день народження подарував мені вишивану сорочку. Це єдина річ, яку я літом носила мало не щодня. Вона із льону, у спеку — миле діло. Візерунок ненав’язливий, легка вишивка чорною ниткою.

Анатолій Кривенко, 40 років, побачив моделі Ярини Жук в Інтернеті. У відрядженні на Львівщину зайшов у магазин ”Скриня” в Східниці. Це єдиний салон-магазин майстрині. Сорочку дружині купив за 600 грн.

— Люди хочуть зручного одягу, а вишите знову модне, — говорить дизайнерка. — Беру лляне полотно із додатком віскози, воно добре носиться і не дуже мнеться. Колір обираю від білого до жовтуватого. На замовлення розшиваю на кольоровому тлі.

Жук вишиває гладдю та болгарським хрестиком. Усе робить швейною машинкою. Візерунок прикрашає бісером і камінцями.

— Кожен регіон України має свою специфіку вишивання, — пояснює майстриня. — Київщина любить квіти і геометричні фігури, Львівщина — дрібні квіти, Буковина — яскрава і барвиста. Білим по білому люблять вишивку на Полтавщині, гуцули замовляють щось із геометричним, а лемки — із рослинним орнаментом. Для Західної України шию сорочки з пишним рукавом, для Центральної щось витончене, на Сході хочуть строге під шию.

Блондинкам дизайнерка не радить одягати вишиванок із великими яскравими орнаментами.

— Зараз вишиваю для американців, — говорить. — Із ними простіше, бо звикли замовляти товар по Інтернету. Наші хочуть ручної роботи. Кажуть, вишивальниця вкладає душу, а я сперечаюся. Із душею людина для себе вишиває або для рідних. На продаж усе робиться нашвидкуруч, щоб заробити грошей.

Майстриня працює вдома. Має стіл для креслення, місце під швейну машину, примірочну. Замовлення приймає через Інтернет. Клієнти надсилають свої мірки та побажання. Самі пропонують ціну і вказують строк, коли хотіли б отримати товар.

— Колектив креативного бюро ”Сахар” із Києва замовив сорочку для боса Андрія Федорова, — розповідає жінка. — Захотіли вишиваний вензель із буквою ”ф”, навіть фото іменинника надіслали. Нібито бос був задоволений. А загалом замовлень не люблю — то обмеження.

Одну сорочку Ярина робить тиждень, плаття чи костюм — два-три. Продає одяг за 500–1500 грн. За ремінь бере 80–300 грн.

Інформацію про свої роботи Ярина Жук розмістила на сайті ”Українські інтернет-крамниці”. Півтора року тому вивісила фотографії виробів у розділі ”Рідна мода”.
Інформацію про себе продублювала англійською. Час від часу розміщує на сайті фотографії нових колекцій жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Щодня сторінку Ярини переглядає сотня людей.звідси

Тож цінуймо свою працю!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
felonuДата: Четвер, 2008-07-24, 8:48 PM | Повідомлення # 13
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Пані та панове погляньте на www.ruza org.ua , розділ НАРОДНИЙ ОДЯГ ,хоча ЦЕРКОВНЕ шитво також цікаве.
 
TanaДата: П`ятниця, 2008-07-25, 4:22 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
kalyna, www.ruza.org.ua, я заходила

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - П`ятниця, 2008-07-25, 4:23 PM
 
kalynaДата: П`ятниця, 2008-07-25, 7:40 PM | Повідомлення # 15
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Tana, дивно, але в мене не виходить. Нічого, жити буду. smile

 
kvitkaДата: Четвер, 2008-08-07, 3:50 PM | Повідомлення # 16
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Нещодавно бачила по каналу К2 суперові, надзвичайно красиві речі дизайнерки Роксолани Богуцької. Демонструвався сучасний одяг з елементами вишивки. Після побаченого просто "захворіла", допоможіть знайти фото цієї колекції !!!!!!!!!!!
 
kalynaДата: Четвер, 2008-08-07, 4:19 PM | Повідомлення # 17
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
kvitka, знайшла лише колекцію 2007р. Є теж елементи вишивки. Може саме це ви шукаєте.
http://www.natali.ua/fashionweek/fashion2008/bogutskaya/

Додано (2008-08-07, 4:19 Pm)
---------------------------------------------
А це її офіційний сайт.


 
kvitkaДата: П`ятниця, 2008-08-08, 9:11 PM | Повідомлення # 18
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
kalyna, дуже-дуже дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ура! це саме те, що я шукала. Тут стільки ідей для запозичення.
Навіть звичайний, буденний одяг може виглядати ексклюзивно, додавши йому трішечки вишивки.
Але як майстерно це виходить у Роксолани Богуцької. Я під таким враженням !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А як вам остання сукня!!!
Я думаю, що дівчатка, які в наступному навчальному році закінчуватимуть школу, і не байдуже відносяться до вишивки, можуть приступати до дизайнування своїх суконь. І кожна з них виглядатиме неповторно. Це ж так гарно. Я чула, що в деяких містах дівчатка одягають на останній дзвоник вишиванки, а чому б вишиванку не зробити традицією випускного вечора.
Шкода, що мої випускні літа дуже далеко відлетіли, проте моя донечка в наступному році буде закінчувати садочок, і я всі ці ідеї втілю в її сукні.
А цей сайт для мене буде як джерело натхнення. Я не знаю як ви, а я отримала стільки позитивної енергії!!!
 
КсеніяДата: Неділя, 2008-09-07, 11:54 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Про швидко. У нас в Полтаві продається чудова тканина, виробництва Луцька, з етнічними українськими візерунками. Я бачила чотири варіанти, на будь-який смак. Особливо сподобався варіант із широким (сантиметрів сорок) червоно-чорним візерунком по краю - хочу з нього спідницю rolleyes . Коштує тканина 40 грн./м, тільки от ширину не пам"ятаю. Єдиний мінус - вона декоративна. Та все одно, виглядає супер! Пошукайте в себе у магазинах, я думаю, має десь бути

Полтава, Огнівка
 
felonuДата: Понеділок, 2008-09-08, 9:18 AM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Шановна пані КСЕНІЯ , та всі дописувачі даного форуму , я працюю над впровадженям в виробництво даних орнаментованих декоратовних тканин , сподіваюь на цьому тижні я зможу викласти зразки , до речі є цікаві плахти . Для більшого прошу писати мені особисто , чи телефонувати 80362110655
З повагою Роман Наконечний.
м.ТЕРНОПІЛЬ


Повідомлення відредагував felonu - Понеділок, 2008-09-08, 9:19 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Етно одяг - швидко!
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.