| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 6:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
ДЕ КУПИТИ ?
KastetДата: Понеділок, 2006-09-04, 11:25 AM | Повідомлення # 1
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібна довга жіноча вишивана рубаха, чоловіча рубаха та штани - давньослов"янського типу, з домотканного полотна та вишивкою. Підскажіть будь-ласка де купити ?
 
TanaДата: П`ятниця, 2007-03-30, 12:35 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Де в Києві купити вишиванку?
http://www.ridnamoda.com.ua/
Отак, шукаючи інформацію про цьогорічну Країну мрій, натрапила на ресурс.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2007-04-03, 1:03 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Там є посилання, що всі товари -- переяславської фабрики. Була в Переяслав-Хмельницькому, нажаль, в неділю, коли фірмовий магазин було зачинено. Але зі слів місцевих жителів, попит нині -- величезний, і майже не приймають замовлень... Я ж хочу до ладу пошиту сорочку, вишию сама.

Планую через місяць у Переяслав, намагатимусь роздобути по-більше інформації. Щось підказує wink )), що в Переяславі дешевше у виробника купувати, а їхати з Києва зовсім непроблематично.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Середа, 2007-06-13, 2:33 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
12-16 червня, Київ, в Експоцентрі (ВДНХ) виставка АГРО-2007. Звезені стільки вишиванок, що за ціною і якість прийнятні. Кому треба готові-- бігом на виставку.
В салонах такі-собі вишиваночки коштують +-600 грн., на виставці подеколи втричі дешевше.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
kamakivkaДата: П`ятниця, 2007-07-27, 12:41 PM | Повідомлення # 5
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Друзья, я не забыла язык. Но шрифт у меня русский, и писать по украински трудно. Надо постоянно переходить на английский и русский шрифт, и то не все буквы есть.
Я пою в Московской украинской хоровой капелле. 14 июля приехали с гастролей в Краков, Вену, Венецию. Я не поехала.
Нам нужны вышиванки. Мужские и женские. Штук 70. Батистовые.Все одинаковые.Женские одинаковые по своему, мужские по своему. Можете ль Вы подсказать мне как это можно сделать. Сын ездил в Хмельницкий, его направили в Ивано-Франковск. А тут и наши уехали на гастроли в старых вышиванках. Вопрос затормозился но остался актуальным.
 
BulletДата: Неділя, 2007-08-26, 1:33 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
http://ridnamoda.com.ua/rms/?p=productsList&iCategory=5&iPage=2

Тут можна купити вишиваний традиційний і сучасний одяг, вишитий руками українських виробників!




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
poltergeystДата: Неділя, 2007-09-23, 3:05 AM | Повідомлення # 7
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Відносно замовлення чи купівлі загляньте ось сюди: http://rodova-knuga.narod.ru/bazar.htm


Ще не вмерла Україна...не дочекаєтесь!

Повідомлення відредагував poltergeyst - Неділя, 2007-09-23, 3:06 AM
 
kamakivkaДата: Понеділок, 2007-10-01, 4:43 PM | Повідомлення # 8
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Здравствуйте, уважаемые друзья. Я ни в коей мере не забыла о Вас. Мы с сыновьями переехали на новую квартиру. а там интернет не подключен. Благодарю. что помните обо мне и сообщаете о новых сообщениях. Спасибо тернопильчанину за сообщение, поговорю в капелле и сообщу Вам.
 
malvinkaДата: Вівторок, 2008-02-12, 7:29 PM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Питання наступне (шукала по форуму, не знайшла відповідь)

У Києві де можна купити сорочки лляні чоловічу і жіночу без вишивки. Хочу сама вишити, але за шиття не впевнена. Хтось бачив лляні вироби без вишивки більше старослов"янського стилю. Він трохи відрізняється від того, що зараз позиціонують на ринку. Хоча, який вже знайду dry
Плиз smile
І ще питаннячко від подруги. Чи можна десь купити купони, щоб просто нашити?

 
TanaДата: Середа, 2008-02-20, 6:16 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Полтавські вишиванки та ін.. Сайт, подивіться.
Здивувалась... в Музеї однієї вулиці

Відомий магазин для танцюристів нині пропонує стилізовані народні костюми, наприклад


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Середа, 2008-02-20, 7:49 PM
 
kamakivkaДата: Неділя, 2008-02-24, 8:40 PM | Повідомлення # 11
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Дорогi друзi, син Ярослав був у Львовi на гастролях, то привiз менi i собi по вишиванцi. Але це мене тiльки пiдохотило. Я одягаю ту вишиванку на салони украiнськi i на клуб "Родичi", що проходить в бiблiотецi украiнськоi лiтератури. А тепер хочу ще таку, щоб ходити в нiй по мiсту. До речi, син привiз собi ще одну - чорну, то ходив в нiй на фестиваль тяжкоi музики. Там були присутнi i гурт "Гардарiка" з Харкова i ще декiлька гуртiв украiнських.
Вчора була в бiблiотецi, святкували чоловiче свято i чествоволи художникiв i скульпторiв, якi мають вiдношення до Украiни. Так склалось, що всi вчорашнi гостi визволяли Киiв. Так ось що головне. Там був бюст Шевченка, що його подарував Лоiк Семен Андрiйович, всесвiтньо вiдомий скульптор.Зараз вiн хворiе i кiлька рокiв не виходить на вулицю, не може. Вiн мiг продати бост, бо зовсiм небагатий, але подарував. То стояв бюст на тумбочцi, на вишиваному рушниковi, а вчора бюст був в кутку, на парапетi роздягальнi. Виявилось, що тумбочка знадобилась однiй працiвницi, подрузi завiдувачки. Саме цинiчне, що тумбочка стоiть пуста i заважае. Ось як люблять в Москвi украiнцiв i Украiну.
 
kamakivkaДата: Вівторок, 2008-02-26, 6:17 PM | Повідомлення # 12
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Так, я моi сини в Москвi.

... у нас і на Батьківщині до рідного таке ж ставлення....

Боже ж мiй, Боже, невже не мае правди i любовi на землi?
невже хтось надiеться бути безсмертним? Я так болiсно до таких тем вiдношусь, так переживаю. Я така несамовита украiнка.

На днях в Москвi був президент, то пообiцяв капелi костюми. якщо це все збудеться, то пришлю фото в тих костюмах.i

 
СтеповикДата: Вівторок, 2008-02-26, 10:26 PM | Повідомлення # 13
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (usb22swl)
таке враження що то якийсь пришпил. Якось не щиро написана, із сарказмом!

Вибачте, пане usb22swl, але не бачу сарказму у словах пані kamakivka, людина сказала, те що думала людям, що можуть її почуття зрозуміти. Не одна вона прежива щось подібне.
 
kamakivkaДата: Субота, 2008-03-08, 1:20 AM | Повідомлення # 14
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Про те, що я i справдi несамовита, говорить те, що навiть в "Вишиванцi" втулюю теми, що далекi вiд вишивки.
Дома, з синами, коли бувае спiльна вихiдна вечеря, то ми трошки вип*емо зi словами "Слава Украiнi".
I де б не була, кажу всiм, що я украiнка, i якщо з iх сторони будуть якiсь кпини в сторону украiнцiв, то вважайте мене за недруга, бо i я вас так вважатиму.
Бувало визивали до керiвника i той питав здивовано: "Вы украинка?"
На що я вiдповiдала: "Так, з Новоi Гвiнеi". (Ось тут точно був сарказм)
Я тут не одна така, я маленька капелька в порiвнянi з тими чудовими людьми, що вiдстоюють нашу Украiну.
Думаю, що тепер Ви не матимете сумнiву в моiй несамовитiй любовi до Украiни.

Додано (2008-03-08, 1:20 Am)
---------------------------------------------
Вiтаю дорогих спiввiтчизниць з жiночим святом. Бажаю злагоди в сiм"i i миру з самою собою. Бажаю нам всiм, щоб навколо нас були люди, а не людиська, щоб життя нас тiшило i радувало новими, цiкавими зустрiчами. Бажаю свiтлих i сонячних днiв нам i Украiнi.

 
BulletДата: Субота, 2008-03-08, 12:22 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
kamakivka, ви так добре написали, що не можу перенести ваш допис в іншу тему. Хоч він ну ніяк не стосується обговорювання *ДЕ КУПИТИ вишиванку* smile

Спеціально для таких, як ви (і ми) створю нову тему. Там поговоримо про все, що нас хвилює окрім одягу smile

Як ця тема, наприклад: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/28-127-1



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2008-03-20, 1:57 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
http://vishivanka.kiev.ua

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2008-04-07, 11:26 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Довго збиралась, але, нарешті, дісталася до фабрики художніх виробів ім. Богдана Хмельницького (м. Переяслав-Хмельницький). Побувала на складі-магазині і ... у цеху ткаль, де вручну на справжніх ткацьких верстатах з дотриманням ГОСТів вручну створюються ткані сорочки, плахти, скатертини, рушники. Фабриці більше, ніж 120 років. Майстрині з Решетілівського училища. Працює ще цех вишивальниць. Є можливість індивідуальних замовлень.
Такої атмосфери, такого натхнення й піднесення не відчувала давно. Зізнаюсь, я б залишилась там жити... wink
Дай, Боже, сили-здоров`я, процвітання та статків такому прегарному українському ремеслу!

Фотозвіт.
Ткана сорочка з мережкою, найдорожча з усього, що є в асортименті smile , близько 320 грн(!!!)

Ткані костюми: сорочка, плахта з двох частин

Плахти й сорочки (можна замовити довжину, малюнок, колір плахти, рукав сорочки, навяність балабончиків та петльовки)!!!

До плахти та сорочки можна підібрати підюпник (якщщо сорочка недовга), крайку та ін.

Сучасний одяг, тканий вручну, все ж з тими самими етнічними орнаментами

В святая святих -- біля ткацьких верстатів



Різноманітні рушники.

Ще й ткані краватки виробляють

Інформація для зацікавлених форумчан. На Країні Мрій фабрика не буває (там велика ціна участі). Регулярно виїзджають у Пирогово. Найближчим часом планують в перших числах травня. Ціни фабричні, більш ніж привабливі, окрім того, ручне ткання, натуральні якісні добротні матеріали.

Особисто в мене вже нема питання де придбати?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Понеділок, 2008-04-07, 11:27 AM
 
OriyanaДата: Субота, 2008-05-17, 11:57 AM | Повідомлення # 18
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, зайшла на "рідну моду"
Особливо сподобались краватки (чоловік мріяв про таку), але ж тоді виникає питання: навіщо вишивати, якщо є готове? А це ж наше захоплення, частинка душі. От і вибирай тепер що краще: полінуватись і придбати "чуже", чи вкласти в подарунок свою душу? А враховуючи брак часу перше має перевагу...нажаль...


Повідомлення відредагував Oriyana - Субота, 2008-05-17, 2:47 PM
 
TanaДата: Неділя, 2008-05-18, 11:05 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Oriyana, на всяк товар є свій покупець biggrin . І якщо я вишиваю, то не відмовляюсь же носить фабричне! А стосовно "вкласти в подарунок душу", то було б бажання, спосіб знайдеться...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2008-05-19, 11:41 AM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Погоджуюсь, іноді краще купити чиєсь, а в подарунок дійсно *вкласти частинку себе*.
Особисто для мене підходить варіант купити вишиту сорочку, а милу дрібничку вишити.
Все залежить від наявності часу, бажання і вмінь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » ДЕ КУПИТИ ?
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.