| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:50 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
ТетянаДата: Понеділок, 2014-01-13, 8:05 PM | Повідомлення # 141
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
все ж таки, вшила потайний замок.
exclaim Супер! Для мене це - гірше вищої математики. Якби я коли-небудь спромоглась його вшити, то мабуть, поставила б собі пам"ятник! А про шиття... Ви шийте, і самі не помітите, як потихеньку всього навчитесь. Бо у вас, вочевидь, таки є до цього хист. У моєму селі колись була кравчиня, яка ніде не вчилася і зроду-віку жодної викрійки не зробила, бо не знала, що то таке. А до неї черга була на півроку - шила сукні, піджаки, пальто, куртки...
Цитата Bullet ()
smile Я не люблю ходити на роботу, я взагалі роботу не люблю! smile Мені подобаються хатні клопоти, я люблю працювати вдома. Бути домогосподаркою - не означає бути неробою чи робити виключно хатні справи smile
++++++!!!! І я!!! Для мене робота - постійний стрес (сформований "небайдужими" колегами з абсолютно безглуздих причин). Тим більше, зараз для спілкування є набагато більше можливостей і хатні справи набагато різноманітніші і більш творчі, ніж коли я сиділа в декреті. Ось би ще навчитись заробляти трошки більше грошей, сидячи удома...
Цитата НаташаО ()
а я у відповідь сміюсь і кажу, що навіть якщо він армагедон вдома організує, я не піду на роботу доки не мине декретна відпустка.
І правильно! Потім діти підростуть і вже не повернеш цього щоденного спілкування, а воно усім дуже потрібне. А я умудрялась шити (на машинці!), коли менший вдень спав (жили в одній кімнаті). Правда, тихо-тихо, повільно, щоб не проснувся. А вже як менший почав ходити, то можна було і вдень повишивати (вони в мене саморганізовувались biggrin , головне, не спиняти політ фантазії). Творчих вам успіхів!
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-01-14, 4:49 PM | Повідомлення # 142
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Тетяна, дякую, що відвідали майстерню і за поради. 
Вчора з"їздила до сестри приміряла плаття. Я в невеликому шоці, бо не вистачає якихось пару см по бедрах. Тепер ось думаю, якщо відпущу трішки по спині ( нижце пришиття замочка), мабуть не спасе це ситуацію. Подумую вшити в боки клини, і якось їх розшити. Пояс  у мене буде з двох частин з"єданих між собою, може так само з"єднати і ці клини з основною тканиною переду та спинки. Одним словом, з моєї економії тканини вийшов пшик. Я завжди як шила сорочки, то обрізувала з боків по кілька см тканини і так мені її було шкода, що плаття вирішила не шикувати , а зробити "нормально". Ось тепер маю результат.
 
вишивалочкаДата: Середа, 2014-01-15, 0:10 AM | Повідомлення # 143
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
НаташаО ,  вставки можна  зробити змережуванням , на форумі викладали , та за книгою Стахурської.  Тana  або Андрій викладав- шукайте. tongue
 
НаташаОДата: Середа, 2014-01-15, 0:17 AM | Повідомлення # 144
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
вишивалочка, я розумію, що змережуванням, але ж треба якесь підібрати мереживо щільне, щоб не просвічувались частини тіла
оскільки вставки ітимуть на бедрах. Ось і думаю чи підібрати якусь мережку або щось з хардангера, тільки без вирізування, хоча б зверху.  Книгу Стахурської перегляну, дякую, може щось знайду.
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-26, 2:07 PM | Повідомлення # 145
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Показую, що вийшло з моїх вставок . Вирішила хардангер, в самому нижньому візерунку зробила вирізування, а в інших ні. Прошила бісером, виблискує, мені подобається. Надіюсь, що і сестрі також.

 
Прикріплення: 7428383.jpg (259.6 Kb) · 1801673.jpg (314.0 Kb) · 2824387.jpg (319.0 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-01-26, 2:21 PM
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-26, 2:54 PM | Повідомлення # 146
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Показую, що вийшло з моїх вставок

НаташаО, а яка така блискуча ниточка використана? Шовк?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-26, 5:04 PM | Повідомлення # 147
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, це Tulip . Про його існування взнала на сайті по вишивці стрічками . Виписую його на "Вечорницях" 10 грн за моток.Подібні нитки купляла в нас на базарі, однак вони затонкі для хардангера. Я в цьому переконалась, коли вишивала ними на рукавах. А ці добре лягають і вкривають тканину. А ще там же почула, що перед тим як прорізати нитки, треба змастити клеєм "Момент кристал" місця закріплень ниток, що я робила. Ніякого сліду на тканині від нього не лишається, хоч я мастила від душі.
До речі ці нитки можна і розкрутити ( там скручено 3 нитки) та вишивати, про це також почула на цьому сайті.
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-26, 7:04 PM | Повідомлення # 148
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО, дякую, корисно!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-27, 4:41 AM | Повідомлення # 149
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, мені здається що ви такі нюанси знали вже давно, для вас протоптана доріжка, а я хоч і вишиваю з раннього дитинства, проте тонкощів не знала, крім вишивка хрестиком. Гладь і то не пробувала.
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-27, 4:46 AM | Повідомлення # 150
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
У мене також є помічники, які допомагають у вишивці, ніяк не давав самій вишивати, брався за голку і витягував, чекав поки вколю з вивороту і знов тягнув. Ось так інколи і вишиваю, але не довго, бо Нікітка хоче "взяти все в свої руки"

  
Прикріплення: 2225643.jpg (150.5 Kb) · 7431928.jpg (126.6 Kb)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-27, 9:01 AM | Повідомлення # 151
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
брався за голку і витягував, чекав поки вколю з вивороту і знов тягнув

це добре, це норально розвивається дитина smile Незалежно від віку і статі, дітям необхідні спільні з батьками процеси smile
Цитата НаташаО ()
Bullet, мені здається що ви такі нюанси знали вже давно, для вас протоптана доріжка

А я не вишивальщиця smile Я художниця і кравчиня. Я не вмію поки що вишивати ніяк окрім хрестика і галді примітивної. Тому даремно ви так думали )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-27, 11:42 PM | Повідомлення # 152
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, ну зато ви професійна кравчиня, а я хапаюсь за все зразу і мало що доводжу до толку. Це ще так з дитинства. Зараз , правда взялась за серйознішу вишивку- ікони, вишиванки і т.д. і доводжу до кінця, та хочеться почати бігом наступну річ. Це мабуть уже якась хвороба, бо лягаю спати і то лежу і фантазую як можна вишити те чи інше плаття і т.д.
 
tanytryellДата: Вівторок, 2014-01-28, 0:21 AM | Повідомлення # 153
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Наташо, не переймайся - ти така не одна! Можеш переконатися (з просторів Інету):
ГИМН ХОМЯКА!
Нахомячила полную норку: 
Нитки, вышивки в каждом углу, 
А наборов приличную горку 
Я пристрою пока на полу...
Муж ворчит, что так больше не может, 
Обходя мой станок по кривой, 
Но меня это мало тревожит - 
Я в работу ушла с головой.
Отрастить бы ещё рук две пары, 
Да в три раза бы день растянуть, 
Я б дошила кусочек гитары 
И вон тех незабудок чуть-чуть,
Да закончила б старую кошку, 
Начала бы осенний букет... 
А вот так, каждый день понемножку, 
Это ж мучиться - сил больше нет!!
Ведь так хочется вышить всё сразу, 
А потом ещё больше набрать! 
Это мания, это - зараза: 
Вышивать, вышивать, вышивать...
Что за схемки! Какие красоты! 
Загребу, сколько хватит руки! 
До свиданья! Удачной охоты, 
Дорогие мои хомяки!!!
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-01-28, 2:05 AM | Повідомлення # 154
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
tanytryell, ох, це прям про мене. Читала і сміялась, як гарно та правдиво написано. Сьогодні прийшла сусідка, показувала їй схеми ( до бескінечності наскачувала) , вона це побачила і каже: Ого , скільки в тебе папок по вишивці?" Це ж я за все життя не вишию , але бачу гарні схеми і не можу втриматись, знов гребу, маньячка якась. Вже підсадила, похоже, і куму і сусідку на вишивку плаття, сьогодні замовлятиму чи завтра їм тканину, так що все серйозно в них також.Всьо, йду довишиваю плаття, залишилось чуть-чуть.

Повідомлення відредагував НаташаО - Вівторок, 2014-01-28, 2:07 AM
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-01-28, 3:17 AM | Повідомлення # 155
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ура-а-а! Закінчила плаття для сестри сьогодні. Вона була в гостях, приміряла, а сфоткати на ній забула, а тому попросила сусідку приміряти . Правда сестра трішки худша, вставки зробили своє діло, плаття сидить на ній прекрасно. Здається, задоволена.



Правда замовляла сині нитки на китиці, а прийшли якісь голубі, чи я помилилась чи на сайті щось переплутали, а може просто колір на компі відрізняється
Прикріплення: 9834139.jpg (136.0 Kb) · 7748083.jpg (134.2 Kb) · 0114265.jpg (195.4 Kb)
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-02, 1:50 AM | Повідомлення # 156
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Хочу показати ще один експеримент і дитячим платтям. Полотно комолийське домоткане, стрічки атласні, ведмедик вишитий хрестиком, кульку зробила з атласної стрічки, яку прошила з усіх боків, зпхнувши в середину трішки синтепону.

Прикріплення: 3283945.jpg (203.1 Kb) · 0188285.jpg (229.2 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-02-02, 2:25 AM
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-02, 2:38 AM | Повідомлення # 157
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Щось переглядую фото і не дуже мені ця кулька. Може все ж таки вишити квіточку. Як скажете? Ідея з кулькою прийшла в останній момент, а взагалі там мала бути квіточка, навіть намалювала маркером водорозчинним.
 
TanaДата: Неділя, 2014-02-02, 11:54 AM | Повідомлення # 158
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю із завершеним і майже завершеним процесом!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-02, 2:23 PM | Повідомлення # 159
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Tana, дякую. Що ви думаєте на рахунок кульки? Може все таки квітку?
 
ГаннусяДата: Неділя, 2014-02-02, 2:28 PM | Повідомлення # 160
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
НаташаО, Дуже гарний ведмедик! Я б замість кульки зробила б кульбабку, як в мультику smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.