| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:31 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
TanaДата: П`ятниця, 2013-12-27, 11:04 AM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Tana, а ви спробуйте і підсядете на стрічки як і я.
Дякую, але мені б вишити те, що запланувала... Але вчора займалась костюмом доні, шила-вшивалавручну....от машинку слід витягнути і подружитися))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаташаОДата: Вівторок, 2013-12-31, 7:05 PM | Повідомлення # 122
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Дорогі майстриніта майстри ! Всіх вітаю з Новим роком! Бажаю миру, добра, щастя , благополуччя вам та вашим родинам. Натхнення до роботи в новому році.
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-05, 2:37 AM | Повідомлення # 123
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Хочу показати , що нашила за ці дні. Правда ще хочу вишити щось з мережки чи хардангеру , але не придумала, що точно і де саме. Це низ плаття


Це рукавчик

Прикріплення: 1178145.jpg (61.9 Kb) · 8545091.jpg (60.1 Kb) · 1701283.jpg (61.6 Kb) · 9639114.jpg (55.3 Kb)
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-05, 3:03 AM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО,  це саме "нічні творіння"? Красиві квіти.... гарна буде сукня одначе!

А у мене теж активізувалось вишивання... але я вишиваю переважно саме по ночах.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-05, 3:54 AM | Повідомлення # 125
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, дякую, що зайшли в гості. А я хіба коли вишиваю? Вдень не дають сісти за вишивку діти та й чоловік також. Бо - те принеси, те звари, те...
О, зараз покажу, що я десь натрапила к інтернеті. Правда я зараз в декреті і сама не хочу на роботу. Чоловік жартома каже, що створить такі умови, щоб мені захотілось на роботу, а я у відповідь сміюсь і кажу, що навіть якщо він армагедон вдома організує, я не піду на роботу доки не мине декретна відпустка.
Прикріплення: 8651262.jpg (38.8 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-01-05, 3:55 AM
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-05, 4:39 AM | Повідомлення # 126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО,  ну от вам і відповідь )))) картинка розсмішила )))))))

А я працюю 2 дні на тиждень і дуже тому радію. Насправді, я була би щасливою домогосподаркою (я так думаю), бо мені повсякчас не вистачає часу на домашні клопоти :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-06, 2:33 AM | Повідомлення # 127
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, так я про це саме і кажу, маю тепер часу трохи більше на своє хоббі
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-06, 3:32 AM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
НаташаО, Ця записочка дуже мені нагадує умови, які мені поставив мій бувший чоловік - закінчилось тим - що він бувший. Любій людині потрібно живе спілкування, не тільки вдома, але й за межами. Діти підростуть, і у Вас з"явиться дуже багато часу, який не буде куди подіти. В решті решт, якщо весь час доглядати за домом, то всі справи будуть зроблені. У мене все було закінчене за пів-року. Всі ремонти, перестановки, т.і. З часом діти підросли і тільки домашніх турбот стало мало.

Bullet, Ліза, не була б. У тебе занадто самостійний характер для домогосподарки. Це зараз у тебе таке враження, а коли і справді це трапиться тобі це не сподобається. Я в цьому впевнена на 99.9% Цей фільм називається Stepford Wives... Може він був перекладений. Подивіться...


Наталочка, у Вас дуже милі роботи. Дуже затишні. Дякую.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-06, 5:45 AM | Повідомлення # 129
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО,  я вам "наваяла" цілих 2 повідомлення у себе в майстерні про обтачку підкрійну з фотографіями ) Виачайте, що так багато слів, якщо що - звертайтесь телефоном.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Олена-Дата: Субота, 2014-01-11, 5:36 PM | Повідомлення # 130
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
яка гарна та актуальна картинка на 4 дописи вище!!!
ще й правдива. сміх і гріх....
 
НаташаОДата: Субота, 2014-01-11, 8:53 PM | Повідомлення # 131
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, дякую за те, що відвідали мою майстерню.Треба буде глянути фільм з перекладом, бо в англійській ні бум-бум, дякую за фільм.
Bullet, а я вже прочитала ваші повідомлення у майстерні, за що вдячна. Чесно кажучи боюсь вам надоїдати, а спитати нема в кого. Сестра рідна вчилась на кравчиню, але то було давно, то вона інколи в мене дещо запитує по шитті ( тоже мені знайшла швею - просто Марію), я з її з цього приводу кепкую,бо ж вона швачка з дипломом. 
Олена-, дякую, що завітали до мене. Я нічого нового навчити не можу, а просто показую те, що вишиваю. Я люблю дивитись роботи інших дівчат, це дає натхнення для продовження роботи і багато цікавих ідей потрапляє на очі.
Дякую усім дівчата
 
НаташаОДата: Субота, 2014-01-11, 9:04 PM | Повідомлення # 132
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, ось що в мене вийшло. Щось побоялась я робити попереду ще й той розріз, мабуть, не доросла. Колись ризикну і проріжу в якомусь платті, але це...





На спинці я , все ж таки, вшила потайний замок. Вийшло непогано, якщо врахувати, що робила це звичайною лапкою. Колись купила спеціальну лапку, але машинка у мене стара і ця лапка не підходить, отож шию тим, що є. Поки що плаття позчеплювала, поїду до сестри на примірку, а поки що вишиваю пояс.
Прикріплення: 4947290.jpg (56.5 Kb) · 8985531.jpg (55.7 Kb) · 4582508.jpg (57.0 Kb) · 4215474.jpg (57.0 Kb)
 
OленкаДата: Субота, 2014-01-11, 11:11 PM | Повідомлення # 133
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Вийшло непогано, якщо врахувати, що робила це звичайною лапкою. Колись купила спеціальну лапку, але машинка у мене стара і ця лапка не підходить, отож шию тим, що є.
Вийшло дуже аккуратно. Края рівненько зійшлись. Молодець!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
AfinnaДата: Субота, 2014-01-11, 11:21 PM | Повідомлення # 134
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
НаташаО, дарма переживали - гарно вийшло!
 
BulletДата: Субота, 2014-01-11, 11:23 PM | Повідомлення # 135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Bullet, Ліза, не була б. У тебе занадто самостійний характер для домогосподарки. Це зараз у тебе таке враження, а коли і справді це трапиться тобі це не сподобається. Я в цьому впевнена на 99.9%

ой, Оля, я би не зарікалась smile Я не люблю ходити на роботу, я взагалі роботу не люблю! smile Мені подобаються хатні клопоти, я люблю працювати вдома. Бути домогосподаркою - не означає бути неробою чи робити виключно хатні справи smile

Дякую за фільм, подивлюсь, уже знайшла. Правда, не люблю Ніколь Кідман, а вона там у головній ролі... Дивовижа, але я вже другий тиждень дивлюсь на ех.юа серіал "Відчайдушні домогосподарки" (Desperate Housewives), і мені цікаво (і я цьому дивуюсь в собі)))) Може, то вікове уже? ))))

Цитата НаташаО ()
Bullet, ось що в мене вийшло. Щось побоялась я робити попереду ще й той розріз, мабуть, не доросла. Колись ризикну і проріжу в якомусь платті, але це...

А в ЦЬОМУ платті уже неможливо було би зробити такий виріз горловини, про який ви питали. Це технічно неможливо зробити ПІСЛЯ того, як ви вишили бісером.
Добре вставили застібку, я теж потайну "блискавку" пришиваю звичайною лапкою smile
Вітаю вас з готовим платтям, гарне ж! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-12, 5:18 AM | Повідомлення # 136
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
OленкаAfinnaBullet, ДЯКУЮ ДІВЧАТА. Ага, кажете дарма переживала. Як писала Ліза, не додала пару сантиметрів до обтачки і вийшла фігнюлька, прийшлось з однієї сторони трішки підшивати, щоб не було видно такого промаха. Сестра пробачить, а якби на продаж , то капець би був. Правда я до цього ще не доросла, щоб продавати свої вироби, все дарую.
Поки що здається плаття біднуватим біля горловини, але я надіюсь на поясі вишити бутончики, то може вигляд стане інший.
 
LyubovДата: Понеділок, 2014-01-13, 0:44 AM | Повідомлення # 137
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
НаташаО, 10+ за "Дорогая, СИДИ дома"! exclaim
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:36 AM | Повідомлення # 138
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Як писала Ліза, не додала пару сантиметрів до обтачки і вийшла фігнюлька, прийшлось з однієї сторони трішки підшивати, щоб не було видно такого промаха. Сестра пробачить, а якби на продаж , то капець би був. Правда я до цього ще не доросла, щоб продавати свої вироби, все дарую.

Та тю...! Вихід простий і очевидний? Дотачати до кінців обтачки ті "пару сантиметрів", добряче розпрасувати утворені шви в різні боки, обробити край обтачки разом з тими доданими шматочками. І ВСЕ. У мене сила-силенна речей самошитих, у яких отака ж сама, вибачте, їрунда (хотіла написати "фігня") з обтачками: то тканини не вистачило на повноцінну обтачку, то ще щось... Тож не біда, не переживайте. І справді, ви то ДАРМА:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-13, 3:34 AM | Повідомлення # 139
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Lyubov, да, видите, как нас любят наши мужчины.
Bullet, дякую за пораду. Йолки, як класно, що є в кого запитати про шиття. Я в своєму селищі вже пару кравчинь питала, чи не згідні вони провести коротенькі курси навчання по шитті одягу, але ті- то нема часу то просто не хочуть. Селище невелике, а кравчинь стоящих мало, так що це їхній заробіток, як казала одна кравчиння - мені вистачає і на хліб до і хліба , шиє одяг на дому. Не треба десь іти, комусь кланятись та виконувати дурні розпорядження, сиди вдома і роби свою улюблену роботу.
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2014-01-13, 6:29 PM | Повідомлення # 140
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Гарне платтячко! Вишивки хватає...ще й мережка!11
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.