| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
"НаташаО: нічні творіння"
НаташаОДата: Середа, 2014-02-12, 6:59 PM | Повідомлення # 181
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
nosiknata, дякую, що б я без вас робила, а тепер можна буде довше посидіти та повишивати( хі-хі)
 
JasjkaДата: Середа, 2014-02-12, 9:08 PM | Повідомлення # 182
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
НаташаО, платтячко дуже гарне!Веселе,квіткове.
Синочку моделлю працювати до вподоби ;)))


Творча майстерня
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-02-13, 1:17 AM | Повідомлення # 183
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Jasjka, дякую, що завітали до мене та оцінили. Віднесла сьогодні плаття на продаж в магазин до куми. Несла, аж душа якось боліла віддавати свій труд. Поставила ціну-170 грн. Чоловік сказав,я б тоді віддав тих 170 грн, хайби плаття було вдома, комусь подарувала б. Просто я думаю в моїй провінції ( глибокій!) ніхто його не купить. Поживем -побачимо.
 
LDIIДата: Четвер, 2014-02-13, 1:27 AM | Повідомлення # 184
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
НаташаО, платтячко таке веселеньке-нехай швидше знайде свою власницю, а вам натхненння. ну і ще -шукайте модельок.Моя мала(старша 4 роки)каже,що дівчатка повинні ходити в платтячках,а хлопці в штанах(її мама все своєсвідоме життя проходила в штанах))))
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-02-13, 1:37 AM | Повідомлення # 185
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
LDII, ви знаєте, ваша мала мудріша за більшість жінок. Я лише кілька років назад скинула із себе штани, бріджи, шорти . Стала вдягатись лише в плаття, спідниці і т.д. Я думала, що до цього не дійду ніколи,але якось в один момент це вирішила і зібравши весь чоловічий одяг ( як каже ваша донька) , віддала сестрі. А так було класно, особливо зимою. Я ж ношу форму на роботі і часто доводиться бути на виїздах, під штани вдягнеш колготки і тепло, звикла до цього. Тепер перебудувалась - спідничка, кітель, бушлат. Правда мені ще рік бути в декреті, дуже розтовстіла, прийдеться знов шити спідницю нову, не знаю чи кітель налізе. 
А дитячі платтячка вишивати дуже весело. Вони такі прикольні, це в дорослих має бути якийсь там "шик", а дитячий одяг - це казка.
Дякую за побажання натхнення, буду працювати над цим.
 
OленкаДата: Четвер, 2014-02-13, 8:57 AM | Повідомлення # 186
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Тепер перебудувалась - спідничка, кітель, бушлат.
Фотографію, до і після: в штанах і в спідничці.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-02-13, 4:13 PM | Повідомлення # 187
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, ось у штанах є точно, зараз подивлюсь чи є в спідниці


Як бачите на фото скрізь ще в штанах. На першій фотці- це проводила день  відкритих дверей в райвідділі для студентів, друга- просто в кабінеті .Хоч коли фотографувалась на останній з колегою по роботі, то вже тоді носила спідниці. Це , практично, змушена була вдягнути спортивну форму, так як на свято селища проводились спортивні заходи і я, не знаючи про те, що вагітна, перла з усієї сили 100 метрів. Вграла 1 місце, як не дивно, тому що майже всі дівчата були молодші за мене на багато. Добігши до старту (правда я цього не знала) бо під час бігу в очах потемніло і було дуже не добре, я втратила свідомість , впала на землю і зразу ж очунялась. Піднялась і хотіла знов бігти, добре, що там стояли наші хлопці-міліціонери, кажуть: "Ти вже добігла до фініша, відпочивай". А потім я вже взнала , що вагітна. Чергувала 2 доби підряд, не було ким замінити ( мене крім моїх прямих обов"язків ставили на чергового по райвідділу, бо багато старших офіцерів позвільнялось чи пішли на пенсію і поприходила одна молодь, яка і пояснення толком не напише), пішла кровотеча. Але слава Богу, все закінчилось добре і маю тепер Нікітку.
Я не люблю фотографуватись, обличчям не вийшла. Крім того я інспектор по зв"язках з населенням, тобто в мої обов"язки , навпаки входить фотографуваит інших та писати замітки в газети, а тому і мало маю фоток у формі  вже працюючи в міліції. От під час навчання у Львові то попокляцались, ех молодість, там ми тільки ходили в спідничках та кітелях, але ті фотки не цифрові. Ой , скльки багато написала.

Лізо, вибачте, що фото вставила свої, які зовсім не стосуються вишивки, якщо що - видаляйте безпощадно і сваріть, сваріть, сваріть.
Прикріплення: 3997414.jpg (166.5 Kb) · 0236352.jpg (159.2 Kb) · 2814833.jpg (167.2 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Четвер, 2014-02-13, 4:15 PM
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-02-21, 3:46 PM | Повідомлення # 188
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Покажу результати своєї роботи за ці дні. Це рукавчик. Правда ще думаю -добавити мережку зверху чи вистачить знизу від узору. Зараз вишиваю перед.Це для хрещенника на 12 років.Нитки- туліп, слизькі такі, мушу весь час мочити. Ниточка скручена в 3, то я їх ділю і вишиваю у 2, то так ще більше замороки. А ще чомусь руки стали ширшаві( так-якби нічого і не роблю , а з чого це?), нитки зачеплюються , такий казус. Чорними просто перетинаю ниточки , крім того, що хрестики вишиваю, нитка стає дугою. На перед взяла свої улюблені чорні нитки - для шиття, і робота гарніше виглядає. Фото покажу пізніше, бо ще нема що показувати.
Прикріплення: 7331388.jpg (295.9 Kb)
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-02-21, 6:04 PM | Повідомлення # 189
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
... і як ви оформлюватимете низ рукава тепер?


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-02-21, 6:43 PM | Повідомлення # 190
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, дякую , що завітали, я просто підігну його до вивороту і підшию, як вчила Намисто. Зверху я вже зібрала ниточки в пучечки по 4, а як підігну, то збиру знову по 4, тільки буду з кожного пучечка брати по 2 нитки, ось і вийде проста мережка. Хух, так щось замисловато написала, не знаю чи зрозумієте.  Мені цей спосіб настільки сподобався, що я у всіх сорочках його використовую. Якось навіть на хочеться застрочувати просто машинкою.

До речі, Лізо і всі інші дівчата, прошу звертайтесь до мене на "ти" будь ласка. Розумію, що я тут недавно на форумі, але ви всі , практично, звертаєтесь одна до одної на "ти", а я як якась цариця, що всі викають, аж незручно. Я думаю, що і вік мій для молодших за мене не завадить це зробити.
 
OленкаДата: Субота, 2014-02-22, 9:26 PM | Повідомлення # 191
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Нитки- туліп, слизькі такі, мушу весь час мочити.
Моя бабуся навчила мене пропускати через мило. Вони тоді і проходять гарно, і не розпушуються. і не сковзять. Молодець Наталочка.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
вишивалочкаДата: Субота, 2014-02-22, 11:21 PM | Повідомлення # 192
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
А виконайте підгиб панкою по майстер-класу Андрія, після вишивки, як по фото- дозволяє. Вже не раз використовувала.
 
BulletДата: Неділя, 2014-02-23, 0:27 AM | Повідомлення # 193
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Моя бабуся навчила мене пропускати через мило. Вони тоді і проходять гарно, і не розпушуються. і не сковзять. Молодець Наталочка.

я теж купила собі колись "тюліп-атлас" (читаю типу французькою),вони шовковисті і дуже потрошаться, тож візьму і собі на замітку, дякую, Оленко.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-23, 3:11 AM | Повідомлення # 194
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, дякую, дякую. От ну чого було мені раніше не написати сюди про свої проблеми з нитками. А я вже що відмучилась спочатку, правда зараз якось наловчилась і менше проблем, але спробую обов"язково цей метод, бо надоїдає постійно мочити.
вишивалочка, зараз піду дивитись, якщо знайду і сподобається, то може так і зроблю, хоч у мене вже там підготовлено під Намистивський варіант, вибачте,Олено, що так кажу.

Додано (2014-02-23, 3:11 AM)
---------------------------------------------
вишивалочка, знайшла Андрієву панку, дуже гарно, але ж він пише, що можна витягти 2 ниточки, а я вже витягла по 8 ниточок на обох рукавах.

 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-23, 3:22 AM | Повідомлення # 195
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ось що навишивала за ці дні
 
Прикріплення: 5511534.jpg (324.7 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2014-02-23, 3:28 AM
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-23, 7:39 AM | Повідомлення # 196
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
я теж купила собі колись "тюліп-атлас"
фактично, цей метод можна використовувати для вишивання любими нитками, в багато складань, ворсистих і т.д. 
Дуже плідно проведений час. Знову молодець!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ТМКДата: Неділя, 2014-02-23, 12:15 PM | Повідомлення # 197
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Дуже гарний візерунок і швидка, вправна праця!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-02-23, 9:46 PM | Повідомлення # 198
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
OленкаТМК, дякую, мушу спішити, щоб вписатись в строки. Насправді на фотографії, як не дивно, на багато гірше виглядає ніж вживу. Це мене аж здивувало. Бо узор дуже дрібненький і вигляд багатий, а щоб показати візерунок, я піднесла фотоапарат практично впритул до сорочки.
 
ГаннусяДата: Неділя, 2014-02-23, 11:33 PM | Повідомлення # 199
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
НаташаО, дуже гарний узор, десь я його бачила. А що з соловїними вічками? Вони якісь дивні.. чи то фото так передає?
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-02-24, 3:32 AM | Повідомлення # 200
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ганнуся, дякую, що завітали до мене. Я ж вам про що й кажу, що фото якось таке вийшло, що узор ніби видно зблизька, але калічено в тому числі і вічка. А може ви маєте на увазі те, що я, коли роблю вічка, де має бути розріз, то не просто голку з ниткою протягую в тканину, а роблю ,ніби зашморг чи петельку чи як правильно сказати не знаю, одним словом ніби обметую нитки сорочки, щоб коли зроблю розріз горловини, уже точно ніщо нікуди не розлізлось). Не знаю чи правильно пояснила. Ті вічка тошно робити, але ж вони такі гарні. Пробувала на одній сорочці качалочки, не сподобалось.
Узор брала десь в інтернеті, можливо і на цьому форумі. Я зразу вирішила, що десь його використаю. Хрещенник у мене чорнявий та смуглявий і йому такі кольори мають йти. Вишиваю , готую сюрприз, постараюсь без примірок, не заню , що з того вийде.

Прикріплення: 1830677.jpg (361.6 Kb) · 5031990.jpg (91.6 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Понеділок, 2014-02-24, 3:38 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаташаО: нічні творіння" (Творча майстерня форумчанки Наташа О.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.