| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 9:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
sovkaДата: Четвер, 2013-08-01, 7:32 PM | Повідомлення # 201
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (sjana_if)
sovka, Ви колись розмірковували про скани з журналів. Не знаю чи впровадили цю ідею в себе, але хотіла навести приклад зі свого міста. В крамниці зробили такі набори: на кольоровому принтері фото сорочки (переглядала тільки їх), схема і легенда (номери ниток). Цих наборів дуже багато, в тому числі і звідси. Беруть за це по 5 грн. за схему (інколи 8 грн. - якщо схема дуже велика).   Поділилась досвідом
 
sjana_if, я не впроваджувала цю ідею в себе. Більше того, тепер, вже пропрацювавши якийсь час, я розумію, що то була погана ідея. На фоні загальної схибленості на бісері немає сенсу витрачати свій час на подібні речі.
АЛЕ
Я укомплектувала кілька великих папок у яких є скани різних старих французьких та італійських дизайнів, усілякі китайські схеми, монохроми і багато наборів відомих виробників, які уже зняті з виробництва (там зовсім допотопні скани). Зробила таку роботу, бо завжди є хтось, хто приходить і шукає "щось таке..." Звісно, ані в наявних наборах, ані у схемах "такого" немає, тому стає в нагоді ця друкована альтернатива.
Перед тим, як виставляти ці папки, я обдзвонила усі місцеві офіс-центри, що надають послуги кольорового друку. Зібрала інфо по ціні кольорового аркуша, додала вартість файлу (без нього нікуди, бо є скани по кілька сторінок) і ще щось для себе (за труди) smile Ці скани не мають аж такого шаленого попиту, але там є багато цікавого, і хто вміє шукати, то для себе щось обов'зково знайде.
 
sovkaДата: Четвер, 2013-08-01, 7:38 PM | Повідомлення # 202
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Інша справа, коли б це сканувалось і роздавалось безкоштовно - тоді це не було би злочином.  Інакше - саме злочин, ніяк не обіграєш красивішим словом подібну діяльність.


Є ще кращі ідеї подібного товару.
Зустрічала якось одну пані, яка бере в інтернеті різні відомі схеми. Трохи корегує їх в ПМ (якість все-таки не айс), потім ВНОСИТЬ У СХЕМУ НЕЗНАЧНІ ЗМІНИ (аж до кількох хрестиків) і продає під власною ТМ.... surprised
Хто знайомий з оригінальними виробами відчуває праведний гнів.
А хто НЕ знайомий - дивується фантазії "виробника" і купує. Отак.
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 9:04 PM | Повідомлення # 203
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Є ще кращі ідеї подібного товару. Зустрічала якось одну пані, яка бере в інтернеті різні відомі схеми. Трохи корегує їх в ПМ (якість все-таки не айс), потім ВНОСИТЬ У СХЕМУ НЕЗНАЧНІ ЗМІНИ (аж до кількох хрестиків) і продає під власною ТМ.... Хто знайомий з оригінальними виробами відчуває праведний гнів. А хто НЕ знайомий - дивується фантазії "виробника" і купує. Отак.

Я сама з таким стикнулась.
Але я ще і постраждала на предмет моєї ж репутації.

Колега принесла на роботу книгу з ілюстраціями МОЄЮ ГРАФІКОЮ. До того ж, спаплюженою руками безрукого дезігнера.
Колега звинуватила мене в плагіаті (ніби то саме я перемалювала ті картинки з книги. Добре, що моя перша персональна виставка відбулась раніше за випуск тієї клятої книжки.
Відгукнулись друзі, допомогли з адвокатами (навіть був юрист з Радіо Європа_Плюс\Україна), але чесно сказали, що судитись є сенс, але суди триватимуть від 3 до 5 РОКІВ.
У мене за той тиждень стільки психозів було, ну його. Віднайшли плагіаторів, плагіатори мені дзвонили і погрожували слизькими дорогами, темними вулицями без ліхтарів і швидким рухом автівок.

Словом, я нічого не добилась. Ні того разу, ні наступнні десяток разів (навіть партія Берегині Батьківщині тирила у мене картини)))).

Зато я живу з почуттям гордості: якщо у мене тирять мої картини, значить я ще нічогенько так малюю smile

Але розумію, що в нашій країні відстояти своє авторство - марна справа.

Совка, так точно і сказав юрист: згідно закону про авт. право, кожен гад може змінити ТРОШЕЧКИ любий авторський предмет спору, і якщо зміни будуть більше 10% - то всьо, нічого не доб"єтесь.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-08-01, 9:31 PM | Повідомлення # 204
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
якщо у мене тирять мої картини, значить я ще нічогенько так малюю
Щей як гарно! Графіка чудова.
Цитата (sovka)
Я укомплектувала кілька великих папок у яких є скани різних старих французьких та італійських дизайнів, усілякі китайські схеми, монохроми і багато наборів відомих виробників, які уже зняті з виробництва (там зовсім допотопні скани). Зробила таку роботу, бо завжди є хтось, хто приходить і шукає "щось таке..." Звісно, ані в наявних наборах, ані у схемах "такого" немає, тому стає в нагоді ця друкована альтернатива. Перед тим, як виставляти ці папки, я обдзвонила усі місцеві офіс-центри, що надають послуги кольорового друку. Зібрала інфо по ціні кольорового аркуша, додала вартість файлу (без нього нікуди, бо є скани по кілька сторінок) і ще щось для себе (за труди) Ці скани не мають аж такого шаленого попиту, але там є багато цікавого, і хто вміє шукати, то для себе щось обов'зково знайде.
Лесю, молодець!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 11:18 PM | Повідомлення # 205
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата Bullet
Колега принесла на роботу книгу з ілюстраціями МОЄЮ ГРАФІКОЮ. До того ж, спаплюженою руками безрукого дезігнера. Колега звинуватила мене в плагіаті (ніби то саме я перемалювала ті картинки з книги. Добре, що моя перша персональна виставка відбулась раніше за випуск тієї клятої книжки. Відгукнулись друзі, допомогли з адвокатами (навіть був юрист з Радіо Європа_Плюс\Україна), але чесно сказали, що судитись є сенс, але суди триватимуть від 3 до 5 РОКІВ. У мене за той тиждень стільки психозів було, ну його. Віднайшли плагіаторів, плагіатори мені дзвонили і погрожували слизькими дорогами, темними вулицями без ліхтарів і швидким рухом автівок.
Жахи.
Але, якщо чесно, не розумію, чому до вас не зверталися? Що страшного було б, якби десь в куточку було ваше ім'я, як автора?
Чи може боялися, що ви запросите за це якусь шалену суму? smile

Dmutrik09, Лесю, дякую!
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 11:38 PM | Повідомлення # 206
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Раз уже зайшла в свою тему, smile  то похвалюся новими поробками - вчора пошила 6 дитячих галстуків.

Вишивалися вони кілька днів, а пошилися в один вечір.

Ці "мініатюрки" виявилися гарною можливістю попрактикувати цікаві орнаменти і трошки відійти від якихось більших проектів.

Усі галстуки мають довжину десь 30-35 см (окрім маленького в коричневих тонах, який брав участь у солом'яній Палітрі). 

Задня сторона оформлена із білої тафти і органзи, укріпленої дублерином.

Вишивка виконана нитками ДМС і Аріадна. З одного краю в галстуки вшита ризинка для шиї.
 
sovkaДата: Субота, 2013-08-03, 11:48 PM | Повідомлення # 207
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline


Галстук в національних тонах - мій улюбленець smile


Повідомлення відредагував sovka - Субота, 2013-08-03, 11:50 PM
 
sovkaДата: Неділя, 2013-08-04, 0:21 AM | Повідомлення # 208
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Поділюся кількома новими фото магазину – суттєво побільшало тканин, бісеру (і наборів для нього), а також усіляких схемок.
  

А з кінця квітня мені довелося боротися з сонцем, яке щодня з обіду нещадно палило у всі вікна. Я боялася, що нитки, тканини і навіть бісер, повигорають вщент. cry

Спочатку думала поклеїти плівку з рекламою, але на мої 3 вікна це такі гроші… В принципі і не дуже великі, але я зажала їх на таке і потратила на закупку нових товарів. smile

Потім ще була ідея затонувати вікна темною плівкою (як в автомобілях), але від цього я також відмовилася, бо така плівка все одно пропускає сонячні промені. До того ж, в магазині стало б темно, як у погребі.

Врешті-решт сонце-відбивну рекламку я поклеїла тільки на серединки вікон (ті секції, що відкриваються). На інші ж частини пошила лляні шторки.
Кожна шторка зверху має поздовжній згин, в який я протягнула звичайний дерев’яний штапик. Він одночасно і зміцнює шторку і виступає в ролі такого-собі карнизу. Самі ж «карнизи» закріплені на гачках із присоскою (усіх тих хитрощів при поверховому розгляданні невидно, тому виглядає воно ОК).
На одному з вікон є ще шторка з мішковини. Так, для краси wink
 
 
KalunaДата: Неділя, 2013-08-04, 0:57 AM | Повідомлення # 209
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Цитата (sovka)
пошила лляні шторки.
класні такі і апетитні :))))))
яскравий приклад того, що творчий підхід робить дива в інтер'єрі незважаючи на бюджет  wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
marysya9Дата: Неділя, 2013-08-04, 10:28 AM | Повідомлення # 210
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
sovka, Які штори!! Це бомба! Отак нишпориш по форуму у пошуку підказок до вишиванню, а тут раз і ідеальні штори в мою ванну exclaim тепер я точно знаю що шукати по магазинам. (Це я про штори з мішковиги smile )
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-08-04, 11:31 AM | Повідомлення # 211
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Леся, ти молодець!! Дууууже всього побільшало, а шторки - перевершили всі мої сподівання:) гарнезні!!!
ну і галстучки - швидко ж ти:) не забудь про конкурс "Все до школи", еге?



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Неділя, 2013-08-04, 11:32 AM
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-08-04, 2:49 PM | Повідомлення # 212
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
sovka, Ви - молодець! Розширюєтеся з товаром, оновлюєте дизайн, плідно вишиваєте, та й нам ідейки підкидаєте. Мені чомусь здається, якби у Вашу крамничку завітала людина, яка взагалі ніколи не рукодільничала, то вона б одразу пройнялася, надихнулася, вперше щось спробувала виготовити... і стала Вашим постійним клієнтом. Подальших успіхів!
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2013-08-19, 2:57 PM | Повідомлення # 213
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Леся , у вас чудовий магазин, затишний і "рукодільний"я бачила на свої очі.
хай натхнення не покидає вас, і ще кучу ідей ,а також гарних покупців .
 
BulletДата: Понеділок, 2013-08-19, 9:13 PM | Повідомлення # 214
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Поділюся кількома новими фото магазину – суттєво побільшало тканин, бісеру (і наборів для нього), а також усіляких схемок.

Обожнюю розглядати такі світлинки, але маю противнепитання: Лесю,Ю нучому не дати посиланняодразу на фото http://i074.radikal.ru/1308/b3/6e49091a2c12.jpg , там така огидна реклама на тому радикалі sad Крім того, ви ж отримали права вивішувати усе, що стосується вишивання, через кнопку ОБЗОР. Я так бачу, нікому ці привілеї непотрібні і час прибирати їх взагалі з форуму. Засмутилась sad

Цитата (sovka)
На одному з вікон є ще шторка з мішковини. Так, для краси

.. і я тут же пораділа, бо шторки дуже сподобались, одразу запахло українським духом! Що за тканинка? Де брали? Там ще є? По чому?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Понеділок, 2013-08-19, 10:24 PM | Повідомлення # 215
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
smile шторка з мішковинки та ще й гуздичками і мені дуже до вподоби!  smile
і краватки гарні - одразу спало на думку - що давненько за таке не бралася - то дійсно відпочинок для мозку,коли багато великих речей вишиваєш wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-08-20, 0:09 AM | Повідомлення # 216
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Kaluna, дякую! Це правда, що обмежені фінансові можливості спонукають до пошуку нестандартних рішень. У цьому плані хочу завжди мати якусь НЕЗНАЧНУ!!! smile обмеженість у фінансах.

marysya9,  дякую! Але я не дуже впевнена у використанні таких штор у ванній. Вони на 100% натуральні, аж, пардон, смердять льоном (чи коноплями?..), тому навряд чи підвищена волога і усілякі там пари підуть їм на користь dry Але спробуйте і скажете потім wink

nosiknata, сенкс! Подумаю про "Все до школи".

Киянка, дякую велике! Сподіватимусь, що так і буде.

ромашка1, дякую, що завітали. Шкода, що мене тоді не було на місці. Я працюю по суботах, а в звичайні дні - все ще на основній роботі. Вона далеко за містом, тому так одразу і не добратись. Попередьте наступного разу, то може якось перетнемося wink
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-08-20, 0:27 AM | Повідомлення # 217
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Обожнюю розглядати такі світлинки, але маю противнепитання: Лесю,Ю нучому не дати посиланняодразу на фото

Лізо, згодна на 100%, але від недавна маю певні проблеми зі вставлянням світлин і цитуванням.
Раніше у посиланні на фото видаляла HTTP - і реклами не було. Вигляд був такий, як зробили ви + було ще і прев'ю. Зараз так не виходить - у кінцевому повідомленні є тільки розбитий навпіл код і він, само-собою, на радикал не виводить... angry
Може то так подіяло перевстановлення ОС, чи сам браузер... Я не дуже спец у цих справах, тому ще не придумала, у чому причина smile

Через ОБЗОР також не виходить - або НІЧОГО не з'являється в остаточному повідомленні, або є сам код.

Ось, приміром, через ОБЗОР: -
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-08-20, 0:27 AM | Повідомлення # 218
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
$IMAGE1$

Повідомлення відредагував sovka - Вівторок, 2013-08-20, 0:27 AM
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-08-20, 0:53 AM | Повідомлення # 219
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (sovka)
$IMAGE1$


Зашибісь.

Цитата (Bullet)
.. і я тут же пораділа, бо шторки дуже сподобались, одразу запахло українським духом! Що за тканинка? Де брали? Там ще є? По чому?


Ага, вони і справді мають дух - дуже такий специфічний, трав'яно-масляний. wink
Це білоруська декоративна мішковина. Купувала її у офіційного дистриб'ютора Оршанського льонокомбінату. Тих тканин є калька різновидів, але я брала тільки ті, що підпадають під визначення "декоративна". Решта вже - технічні тканини, для мішків під картоплю smile
Зв'язалася я з цими тканинами цілком випадково - шукала ЩОСЬ в "етно" стилі для оформлення магазину. Потім почала тулити ту мішковину усюди, куди тільки можна - у нас з мішковини не тільки штори. Нею ж декоровані коробки для схем і стенди, на яких висять сережки.
Залишки мішковини від власного рукоділля я, звісно, принесла на продаж в магазин. Згодом її почали купувати для оберегів і таких шторок, як у нас biggrin
А потім прийшов директор одного місцевого ресторану і замовив цілий рулон для оформлення бесідки )) Я для того замовлення ДУЖЕ напружилася і їздила до дистриб'ютора особисто. Але мусила зробити це не стільки з міркувань заробітку (не закладала якусь неймовірну маржу на метрі), скільки з питань реклами - хто зна, хто їстиме у тій бесідці і питатиме, де її оформляли. Коротше, рішення політичне wink
Тому зараз підтримую контакти з дистриб'ютором і маю в магазині зразки тих мішковин. Якщо буде інтерес - можу зразки пофотати і скинути розцінки.
Дивно, але ніде більше я цих тканин не зустрічала.

До речі, ще стосовно тканин - найближчим часом матиму різні відрізи натуральних тканин із закордону. Буде різнокольоровий льон і кольорові тканини рівномірного плетення, на яких можна вишивати. Буде смужка, клітинка і ще може якісь принти. Гадаю, для дрібних речей обов'язково знадобиться. Шкода тільки, що шматки будуть не особливо великі - від 1 до 3 м, але дарованому коню... ))

Цитата (Zeta)
шторка з мішковинки та ще й гуздичками і мені дуже до вподоби!


Дякую! Це не гудзички ) Просто мішковина була неякісно змотана в рулоні (тоді я ще купувала НЕ в офіційного дистриб'ютора) і мала зморшки, які треба було розрівняти (попрасувати її праскою неможливо). Через те, треба було якийсь "утяжелітєль". Я не вигадала нічого кращого, як змотати маленьки клубки з сірих ниток для в'язання. Розмір визначала у процесі - доки моточок не ставав важкеньким.
Можна було б почепити і якісь бусини, але я не знайшла великих, та і по стилю вони не дуже б підійшли.

Цитата (Zeta)
і краватки гарні - одразу спало на думку - що давненько за таке не бралася - то дійсно відпочинок для мозку,коли багато великих речей вишиваєш


Так! Вони дуже "відпочинкові" )) Можна спробувати маленькі мотиви і різні техніки. Щоправда, треба потім погратися зі зшиванням, але коли робити кілька штук відразу, то процес відлагоджується.


Повідомлення відредагував sovka - Вівторок, 2013-08-20, 0:56 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2013-08-20, 2:46 PM | Повідомлення # 220
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Тому зараз підтримую контакти з дистриб'ютором і маю в магазині зразки тих мішковин. Якщо буде інтерес - можу зразки пофотати і скинути розцінки.

ДА!

Цитата (sovka)
найближчим часом матиму різні відрізи натуральних тканин із закордону. Буде різнокольоровий льон і кольорові тканини рівномірного плетення, на яких можна вишивати. Буде смужка, клітинка і ще може якісь принти. Гадаю, для дрібних речей обов'язково знадобиться.

і да, і да smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.