| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
zetkaДата: Вівторок, 2013-03-19, 2:29 PM | Повідомлення # 161
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
sovka, я в захваті від Вашої крамнички! Бажаю процвітання!



Повідомлення відредагував zetka - Вівторок, 2013-03-19, 2:31 PM
 
SabrinДата: Вівторок, 2013-03-19, 4:07 PM | Повідомлення # 162
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
дуже гарно! а хустки на вікнах - просто бомбезна ідея!!! в такий магазин хочеться ходити.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-03-19, 4:11 PM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
sovka, Лесюню,який чудовий магазинчик! Просто мрія рукодільниці!Світлий просторий, все гарненько викладено! Молодлчинка! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
welshrabbitДата: Вівторок, 2013-03-19, 6:31 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Як стильно і зі смаком все оформлено! Дуже гарно! Бажаю хорошихпокупців і процвітання!

 
a-straДата: Вівторок, 2013-03-19, 7:19 PM | Повідомлення # 165
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
sovka, і мене пустите у ваш магазинчик пожити!!! Як класно! Як зі смаком! Чудове оформлення вікон! А куточок споживача - то взагалі бомба! Ну і твій годинник - гідна прикраса такого стильного магазину! Лесю, ви молодець! Успіхів вам! І розширення і асортименту, і площі, а може декілька магазинів?! І звичайно ж - отримувати тільки хороші емоції від такої потрібної справи! Урааа!!!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Вівторок, 2013-03-19, 9:00 PM | Повідомлення # 166
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sovka, ось вам новий розвиток бізнесу. Здаватимете приміщення на ніч форумчанкамм. Для натхнення. За великі гроші smile Жарт )*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Середа, 2013-03-20, 0:04 AM | Повідомлення # 167
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
[b]sovka,[/b] чудове житло Ви придбали для забаганок рукодільних. Зі смаком все оформлено й кожна річ має своє місце. Особливої уваги заслуговує куточок споживача. Впевнена, що споживачі-хом'ячки стануть Вашими постійними відвідувачами. Насолоджуйтесь обраним шляхом щодня!!!
 
ромашка1Дата: Середа, 2013-03-20, 1:43 AM | Повідомлення # 168
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Леся ,гарний у вас магазинчик,світлий, все добре видно, приємно заходити і робити покупки у такому магазинчику ,просто віддихаєш "душой и телом",
бажаю нових цікавих ідей і постійних щасливих покупців,бо це маленьке щастя ,рукодільне щастя, мати у своєму місті магазинчик де можна побігти і все купити .
Успіхів і здоров"я!
 
vecnaДата: Середа, 2013-03-20, 2:25 AM | Повідомлення # 169
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
нічого собі магазинчик лесю! бажаю процвітання бізнесу і здоровя, щоб це все тримати...ідея з хустками на вікнах дійсно класна...куточок споживача супер...дивно ,що він у тебе є(їх давно я вже не бачу)
удачі-удачі -удачі і процвітання...


Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-03-21, 3:28 AM | Повідомлення # 170
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
sovka, ось вам новий розвиток бізнесу. Здаватимете приміщення на ніч форумчанкамм. Для натхнення. За великі гроші

Я завжди коли приходжу в такі магазинчики для рукоділля , то все кажу: " Я Б ТУТ ЖИЛА!"


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Четвер, 2013-03-21, 8:21 AM | Повідомлення # 171
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Молодець! Дуже гарний магазинчик. Тримай нас в курсі успіхів, бажаю високих чистих прибутків, вдячних і щедрих покупців, а ще як у нас кажуть: "Have fun!" - "Розважайся!" щоб працювалось весело.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-03-22, 0:54 AM | Повідомлення # 172
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
магазинчик класнючий! одразу видно.що хазяйка має гарний смак - чого тільки варті шторинки - хустинок - та годинник з куточком споживача!
бажаю вам бути приреченою на УСПІХ! smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
РолічокДата: П`ятниця, 2013-03-22, 10:27 PM | Повідомлення # 173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
sovka, молодець! от де видно, що людина на своєму місці і знає свою справу! бажаю успіхів і адекватних покупців


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sovkaДата: П`ятниця, 2013-03-22, 11:03 PM | Повідомлення # 174
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
уууухх тииии.. Совко, то ви там і торбинки продаєте, бачу?


Так. Але мені б хотілося, щоб вони були більш різнопланові, абощо...
Бо так покупці обирають тільки серед кольорової гами і 2-3 дизайнів. dry До того ж весна не за горами.

Цитата (Bullet)
Вишитий куточок споживача!!!


Ну, а як же? biggrin Можна було і в файлику почепити, але то ж я! wink

Цитата (sjana_if)
Не знаю, як єдина продащиця справляється в такому величенькому магазинчику, особливо, коли кілька людей водночас?


О, з цим проблем немає. Ми дуже раді кільком людям одночасно smile До того ж магазин не такий вже і великий (може таке фото?....).
Я бувала там одна у порівняно гамірні дні, то жодного дискомфорту не виникало. Не зручно тільки, коли клієнт хоче більше ПОСПІЛКУВАТИСЯ, а ти його трошки "посуваєш", бо інші люди чекають уваги. Але таке буває дуже рідко.

Tana, Bullet, Andrew_Yer, romannah, sjana_if, дякую за позитивчики. Будемо сподіватися, що оформлення принаджуватиме все більше і більше покупців. tongue

zetka, Sabrin, Dmutrik09, welshrabbit, a-stra, Киянка, ромашка1, vecna Bullet, OленкаZeta, дуже вдячна вам, дівчатка, за увагу і побажання! Вони дуже підтримують і надихають.
Мені б хоч 2-3 таких клієнтки, то я б точно відпочивала в магазині і душею, і тілом biggrin
Бо зараз дуже не вистачає АДЕКВАТНОГО спілкування. І все (як я гадаю) через ту ж "моду"...
За той час, що ми працюємо дуже мало купували тканин для вишитих сорочок. dry Не модно...

Немає аж такого попиту і на готові набори для вишивання. Вони - "дорогі" (а мали б, напевне, коштувати так само, як прості схеми...). Тому купують все ті ж "тряпочки" із готовим малюнком.

До речі, зараз на базарі з'явився новий тренд dry - заготовки сорочок для вишивки бісером. Виглядає як звичайна сорочка, але з тканини типу сатину, на якій нанесено малюнок (перед і рукави). Перед вишиванням виворітну сторону (у місцях розташування малюнка) потрібно проклеювати флізеліном або легким дублерином. Я подивилася на це все... не знаю.
В магазин приносять готові ікони на такій же тканині, то вони усі перекошені (не прямокутники а швидше - ромби) через те, що вишиваються в один бік. А якою вже тоді вийде сорочка?... wacko
І це все тоді, коли ми тут з вами обговорюємо борщівські сорочки і відтворення старовинних візерунків... ги

Цитата (vecna)
ідея з хустками на вікнах дійсно класна...


Так, мені теж сподобалося. Але я якийсь час сушла собі голову ЯК її реалізувати так, щоб не сверлити дірок у стінах і не різати хусток на шматки biggrin
В результаті вийшло так, що хустки закріплені скотчем wink на карнизах для ванної lol
І мене зараз особливо тішить, коли хтось приходить і питає по чому ті хустки. Я кажу ціну (бо у нас вони є і на продаж, тільки іншого розміру і кольорів) а мені кажуть - а можете з вікна зняти? eek tongue
 
sovkaДата: П`ятниця, 2013-03-22, 11:06 PM | Повідомлення # 175
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ролічок, дякую!!! wink
 
Irochka-tigerДата: Субота, 2013-03-23, 0:09 AM | Повідомлення # 176
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 85
Нагороди: 2
Репутація: 29
Статус: Offline
sovka, ви молодець - втілили задум в життя і це гарно вдалося!!! Щедрих вам покупців! І щоб у вишитому куточку покупця були лише подяки у книзі скарг...
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-31, 10:56 PM | Повідомлення # 177
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Irochka-tiger, Дякую! Сподіваюся, що так і буде )))

Покажу свої останні поробки:

дві "штучки, які згодом стануть картинками (думаю, що з багетом для метелика буде та ще морока)
Прикріплення: 2169981.jpg (389.9 Kb) · 4141889.jpg (304.7 Kb)
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-31, 11:07 PM | Повідомлення # 178
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Також недавно закінчила "замовлення" від чоловіка. Він попросив мене зробити упаковку для подарунка одному близькому другові - подарунок прийшов БЕЗ неї, тому довелося терміново щось вигадати. Тим паче, що наш друг із розряду людей, у який все є smile
В результаті вийшов такий мішечок:

Вишивала акрилом на домотканому полотні, прикрасила різними мережками, а серединку зробила зі шматочка натурального шовку.
Всередині мішечка - камінці для віскі.


Якщо когось зацікавить, то придбати їх можна в одному з магазинів тут - http://hotline.ua/sr/?q=%EA%E0%EC%ED%E8+%E4%EB%FF+%E2%E8%F1%EA%E8

Прикріплення: 6706739.jpg (313.9 Kb) · 6351018.jpg (187.9 Kb) · 7649339.jpg (284.9 Kb) · 8217278.jpg (149.3 Kb)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-04-01, 0:28 AM | Повідомлення # 179
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
дві "штучки, які згодом стануть картинками (думаю, що з багетом для метелика буде та ще морока)

А я би того метелика пречудово розмістила би на розкішній дамській сумці... smile

Цитата (sovka)
Тим паче, що наш друг із розряду людей, у який все є В результаті вийшов такий мішечок: Вишивала акрилом на домотканому полотні, прикрасила різними мережками, а серединку зробила зі шматочка натурального шовку. Всередині мішечка - камінці для віскі.

Гарний мішечок, але чому такий вибір кольору? (цікаво)

Згадала, поки вас читала, десь зберегла собі картинку "Для человека, у которого все есть: кисточка для пупка" smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
vecnaДата: Понеділок, 2013-04-01, 0:57 AM | Повідомлення # 180
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Тому купують все ті ж "тряпочки" із готовим малюнком.
лесю- це така психологія у людей.лиш би дешевше.не переймайся.твій покупець ще не прийшов до тебе у крамницю.
на метелика я давно задивляюсь...торбинки те ,що треба...молодець!!!


Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.