| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 2:43 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
soncevudaДата: Четвер, 2012-10-18, 9:34 PM | Повідомлення # 21
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
14 аїдою найчастіше. інколи 16. 11 майже ніколи


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
РолічокДата: Четвер, 2012-10-18, 9:36 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
sovka, вітаю з відкриттям майстерні!
добре, що починаєте свою справу. і маєте підтримку близьких.
хотілось би побачити ваші витвори wink
бо напочатку бізнесової кар"єри буде не до них cool



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
КатюняДата: Четвер, 2012-10-18, 9:50 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Ну якщо сама вишиватиму картинку, то мабуть 16,

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ganzyaДата: Четвер, 2012-10-18, 10:09 PM | Повідомлення # 24
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
аида - 18 , а вот за равномеркой бегаю как гончая за зайцем аиды полно, а равномерка раз в год по большому секрету и по огромной цене. нитки шелк дефицит страшный . Мне кажется если у вас будет хоть немного того что нет у других - успех гарантирован.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
sjana_ifДата: Четвер, 2012-10-18, 11:42 PM | Повідомлення # 25
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Переважно 16. Хоча брала і 18, і 14.
Також не треба забувати про коломийські тканини, льон і стрічки для вишивання (це щодо моїх вподобань) wink


 
sovkaДата: П`ятниця, 2012-10-19, 0:25 AM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Оксана5, soncevuda, Ролічок, Катюня, ganzya, sjana_if, дякую за поради! Я обов'язково їх врахую.

Рівномірка у мене буде. Льон буде також, але я ще поки не визначилася з постачальником.
Є варіанти, але хочеться замовити все у когось одного, бо і так вже голова обертом.

Quote (Ролічок)
хотілось би побачити ваші витвори
бо напочатку бізнесової кар"єри буде не до них

Ларисо, свої, з дозволу сказати - витвори, я час від часу викладаю тут - http://myprivateplanet.wordpress.com/
Але останніми днями я мало що роблю - нема бажання (не часу). biggrin
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-10-19, 0:42 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (sovka)
Щось я мабуть накрутила при відкритті теми, бо вона розташована відокремлено угорі списку...
Немає Лізи, щоб насварила (або НЕ насварила). А щось змінити у мене вже не виходить.

Тема ваша, сварити нема за що. Якщо треба - можу зняти фікс першого повідомлення, або заховати частину під спойлер. Я можу редагувати.

Щодо аїди - для мене найбільш ходова 14, але я б залюбки на подушки брала 11, а на картини великої кількості кольорів - 16, щоб тонше відчувались переходи.
Рівномірка і рушникове полотно, оброблені лляні стрічки - навіть у моєму великому місті днем із вогнем шукай. Два-три місця на все запоріжжя, і то одне там, інше в іншому місці.


Моя майстерня
 
РолічокДата: П`ятниця, 2012-10-19, 0:54 AM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
sovka, дуже класні витвори! шкода, що тут не викладатимеш... sad
згадала сумку-"ручку". wink



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sovkaДата: П`ятниця, 2012-10-19, 0:59 AM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ось одні з моїх перших закупок - набори від Повітрулі:



Там дуже чудова якість. Обирала їх на свій смак, орієнтуючись також на купівельну спроможність своїх майбутніх клієнтів smile

А ви б вишивали таке? biggrin
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2012-10-19, 1:06 AM | Повідомлення # 30
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Набори гарні і, що не менш важливо, різні. В наших магазинах ще продають саморобні (в мене таке враження) схеми. Є фото готової роботи, детальна схема (символьна), але жодної торгової марки чи інформації про виробника нема.
ще мені хотілось купити в нас хатки Леді, але в жодній крамниці тоді таких не було (навіть не чули про таке)


 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-10-19, 1:49 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
багато наборів знайомі до болю.
ПОдивіться, може і Ви побачите щось знайоме.
Бажаю успіхів



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Оксана5Дата: П`ятниця, 2012-10-19, 9:20 AM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
На мою думку, ікони бісером найкращі в "Солес" і "Angelika". Принаймні, я бачу вони користуються попитом у Львові. Є ще іменні (св.Людмила, св.Ольга, св.Андрій...) їх вишивають на подарунок іменинникам.
 
Оксана5Дата: П`ятниця, 2012-10-19, 10:00 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
У вас такі цікаві і різнопланові роботи!!!
Я як вхопилась за хрестик, так ледве взялась за бісер і лічильні шви тільки тепер. Дочка згадала за моє колишнє захоплення гачкуванням і спицями(має ідеї для мого втілення), але якось немає бажання. Як згадаю, як в"язала шарф різними косами і ажурами 2.50*0.60, а вона сказала, що кусає(нитки вибирала вона), то пропадає бажання ще щось втілювати з її задумів. Хоча задумів в неї ого-го. Після кожного походу по магазинах.
А в вас ідей! І всі такі цікаві!!! Особливо сподобався набір з люстри для косметики. До вашого віночка в люстрі ще б змінити плафони на якісь цікаві вашого виробництва. Було б неперевершено!
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-10-19, 11:36 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
У Вас дуже цікаві роботи. Дуже. Мені "безсмертники" сподобалися. І коти..веселі такі. Я вишиваю мало(не той рівень), поки тільки вчуся, люблю "дрібнюльки"; з тканин Аїда 18, 16. На 11 не пробувала, бо у нас в місті її нема. Дуже хотілося б на стрічці для вишивання спробувати, але я її не знайшла, питала в багатьох магазинах, часто на мене робили "круглі очі", що про "таке" не знають. І голки для вишивання хіба величезні є.
 
LyubovДата: П`ятниця, 2012-10-19, 3:28 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Леся, sovka, поздравляю! Для меня, точно, подобное желание открыть красивый, интересный для мастериц-рукодельниц, магазинчик так и останется мечтой. А Вам желаю побольше радостных, приятных и для Вас, и для покупателей, хлопот! Интересное дело Вы начали! Успехов!!!
 
sovkaДата: П`ятниця, 2012-10-19, 3:29 PM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Якщо треба - можу зняти фікс першого повідомлення, або заховати частину під спойлер. Я можу редагувати.

Я мала на увазі не фікс першого повідомлення, а те, що сама тема є ВАЖЛИВОЮ ТЕМОЮ у списку творчих майстерень. Не знаю, чи це правильно, і як я взагалі таке наклацала... dry

Quote (Ролічок)
sovka, дуже класні витвори! шкода, що тут не викладатимеш...

Може щось і викладатиму, але останнім часом якісь дуже напружені дні. Я зараз практично не готую, не кажучи вже про вишиття. Така ліньтюха.
Ще й в квартирі холодно, то так би і сидів під ковдрою цілий день wink

Quote (sjana_if)
В наших магазинах ще продають саморобні (в мене таке враження) схеми.

О, я тих "саморобних" схем дуже хочу! Вони трапляються досить непогані.
Знаю, що бувають великі, формату А3, або малі А4, чи навіть - А5. Я би собі таких прикупила.
Зараз ще шукаю ці дешеві, що на кожному базарі є. Звуться просто "колекція "Вишивка хрестиком". Там те ж саме - жодного контакту.
Ще є набори від "Настуні". Найближчим часом уточню в журналі оптові ціни.

Про набори "Леді" знаю, але поки що ще не отримала на них привабливої ціни.

Oленка, дякую за посилання. Дуже все сподобалося, але більшість наборів досить дорогі.
Якщо ще врахувати витрати на доставку, то взагалі - космос.
Боюся, що я одна буду милуватися ними.

Quote (Оксана5)
На мою думку, ікони бісером найкращі в "Солес" і "Angelika"

Дякую за наводку. Я про ці ікони не знала. Пошукаю в мережі, де їх взяти.

Оксана5, Sabrin, дякую за добрі слова! wink Мене часом дійсно кидає то в одне, то в інше. Нема спеціалізації, так би мовити smile
А котів я вже переробила і здала в багетну майстерню. Потім покажу, що вийшло.
 
sovkaДата: П`ятниця, 2012-10-19, 3:49 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Lyubov, дякую за підтримку!
Не журіться про нездійснені мрії, спробуйте "перекваліфікувати" їх в іншу сферу wink

Наразі у мене переважно не дуже приємні клопоти. А простіше кажучи - суцільні напряги.
От вчора, приміром, зателефонував представник орендодавця і сказав, що мої сусіди по залу вже починають розмічувати площу. surprised Каже - приїдь подивися.
Я така вся в шоці, кажу, що я від міста за 30 км і буду аж ввечері, а він - ну то гаразд, там власне нема що контролювати, бо роблять все за схемою, згідно домовленостей.
Я так і не попала на ту "розмітку" (сподіваюся перевірити все сьогодні). Надіюся, що сюрпризів не буде.
Але найбільше мене злякав той факт, що деякі відділи ТЦ уже заселяються і почнуть працювати 3-го листопада (а раніше орієнтувалися на січень - лютий 2013).
Я ж на листопад зовсім не розраховувала, ані у плані товару, ані у плані обладнання.
Виходить, протягом десь 2 міс. мій відділ стоятиме пустий... dry
В якості "бронювання" території мені доведеться сплатити свою частку за електроенергію і решту комун. платежів.
Сплата за оренду розпочнеться тільки коли вже реально відкриюсь...
оооооооо (нема такого смайлика, який би повною мірою відобразив мої почуття)
 
LyubovДата: П`ятниця, 2012-10-19, 4:28 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Леся, даже и не подозревала о таких сложностях, с которыми Вы столкнулись... sad Но все равно - всего наилучшего!!! smile
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-10-19, 11:10 PM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Я ж на листопад зовсім не розраховувала, ані у плані товару, ані у плані обладнання. Виходить, протягом десь 2 міс. мій відділ стоятиме пустий...

пропоную залучити до співпраці наших форумчанок wink Точно не буде пустим відділ ваш smile

Леся, вітаю з відкриттям теми і з вашою справою рукотворчою-бізнесовою! Хай все складеться, щиро того бажаю!

Quote (Oленка)
багато наборів знайомі до болю. ПОдивіться, може і Ви побачите щось знайоме. Бажаю успіхів

О да, Оля! Підробок під відомі дизайни дуже багато (і мені цікаво, куди дивляться правники тих фірм, якщо на мене пишутьскарги, а на ті українські і російські фірми - ні smile Але Леся тут точно ні до чого. Вона, як і ти, як і я, обирає найвигідніший варіант.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Субота, 2012-10-20, 0:32 AM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дякую! Сподіваюся, що усі побажання, написані в цій темі обов'язково збудуться!

Я взагалі налаштована на позитив, але дуже чекаю подій після 28 жовтня.
Гадаю це має відношення до будь-якого бізнесу, а мого, ще не створеного, і поготів.
Залежно від цього знатиму, кого чекати вгості dry

Quote (Bullet)
пропоную залучити до співпраці наших форумчанок Точно не буде пустим відділ ваш

ТАК-ТАК! Я щось зовсім забігалася і, як виявилося, забула написати про це у своїй майстерні. Дякую за підказку!

Дівчата!
Оскільки у магазині планується відділ подарунків у якому будуть речі ручної роботи, прошу вас обміркувати можливість надання ваших БУДЬ-ЯКИХ виробів для реалізації.
Дане "оголошення" особливо стосується форумчанок, у яких можливо вже назбирався склад готової продукції. biggrin
Будь-ласка, напишіть мені про виготовлені вами речі, які ви могли б надати для продажу. Також прошу вас надати фото тих самих речей wink
Гадаю буде не зайвим вказати ціну вашого виробу (вартість матеріалів + остаточну ціну для продажу).
Жодних побажань щодо технік і тематики виробів у мене немає!
Буду вдячна за будь-які пропозиції на адресу
- broderie.slavuta@gmail.com
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.