| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 5:36 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
sovkaДата: Середа, 2012-10-17, 11:34 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата, зовсім недавно - мабуть з місяць тому, у мене з'явилася ідея розпочати власний бізнес.
Важко пояснити, з якого дива я вирішила, що мені це по зубах dry Очевидно в житті настав якийсь переломний момент, коли захотілося змінити якщо не все, то хоч 50 відсотків smile
Я змінила зачіску, частково - гардероб, спосіб проведення вільного часу і навіть кількох друзів. Проте, wind of change так і не розпатлав мені волосся wink
Оскільки наміру змінювати чоловіка я не маю biggrin , то залишилась тільки - робота. Чи то - сфера інтересів загалом.
Розкинувши, як слід мізками, я дійшла висновку, що нецікава високооплачувана робота (ключове слово НЕЦІКАВА) не приносить мені жодного задоволення. Офісним робокопом можна бути рік, два, чи 10, але рано чи пізно прийде усвідомлення того, що життя проходить, а ти так і залишаєшся ланкою у бізнесовому ланцюгу якоїсь крупної компанії. Жодного іншого досвіду у тебе немає, а переучуватися на щось інше вже пізно (та і ніхто цього не оплатить і не оцінить).

Здогадуюся, що хтось покрутить пальцем біля скроні, мовляв - зовсім з'їхала тітка з глузду. Але за останній рік я побачила компанію, в якій працюю, зовсім з іншого боку. З виворітного, або просто під іншим кутом. Говорячи нашою мовою, - мені відкрилися усі вузлики, перетяжки і помилки у схемі. Така, знаєте, посередня вишивка на двієчку, в якій навіть не хочеться брати участь.

Тому вирішила, що потрібно спробувати реалізувати себе в іншій сфері - у тому, що мене цікавить і що може знайти однодумців у місті, де я живу.
Я пройшлася зайвий раз по наших магазинах і зрозуміла, що ніша товарів для вишивання ще не зайнята. І це при тому, що магазинів, які спеціалізуються на рукоділлі є кілька. Але жоден з них не позиціонує вишивку як основний напрям торгівлі.
Є, наприклад, магазин пряжі. Її там дійсно багато, на будь-який смак і гаманець. І як бонус (чи - додаткова принада) там є нитки Ariadna, голки для вишивання і бісер (ДАЛЕКО не весь асортимент).
Ще є одна точка на базарі. Там полотно для вишивання (тільки ОДНОГО виду) + акрилові нитки і схемки для вишивання. Ще є бісер і паєтки, але то - факультатив. На касі стоїть власниця, яка позиціонує свій лоток як бог-зна який осередок креативу і поводиться відповідно. confused
Ще є один відділ у ТЦ, який спеціалізується на тюлі і гардинах. Там окрім усього іншого є атласні стрічки (купувала їх для вишивання), різні голки і трохи акрилу.

ОЦЕ І ВСЕ.

Тому, якщо я приміром задумала якийсь проект, то мушу їхати найближче в Рівне і купувати необхідні матеріали там. Якщо ж немає часу чи можливості, тоді замовляю в інтернеті. Це часом капець як незручно, бо найвигіднішими є великі партії. А ви ж не купите камаз ниток заради якоїсь нещасної картини...
Словом, такі справи.

Можу ще багато писати про + і - існуючого стану речей, але цікава ваша думка.
Що скажете? Ідея приречена на погибель? surprised smile
(взагалі-то я вже майже уклала договір оренди на торгову площу, тому прошу всячєски хвалити і підбадьорювати) biggrin
 
soncevudaДата: Середа, 2012-10-17, 11:47 PM | Повідомлення # 2
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Совка, я вас вітаю!! ви- молодець, що наважились на це! добре, що отак змінили життя, змінили все навколишнє!! я вам від усієї душі бажаю успіху!!!!!


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
nosiknataДата: Середа, 2012-10-17, 11:55 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сестричко, я з тобою!!! всячески хвалю і підбадьорюю:)


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
KalunaДата: Четвер, 2012-10-18, 0:19 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
sovka, молодець! Правильне рішення, підтримую, я сама в такому ж стані:
Quote (sovka)
компанію, в якій працюю, зовсім з іншого боку...... навіть не хочеться брати участь.

Quote (sovka)
нецікава високооплачувана робота (ключове слово НЕЦІКАВА) не приносить мені жодного задоволення.

а забирає море сил, емоцій, енергії cry

Правда, до торгових площ поки ще не дійшло, але подумую wink поки вправляюсь з маленьким інтернет-магазином і радію від того як дитина smile



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
КатюняДата: Четвер, 2012-10-18, 1:04 AM | Повідомлення # 5
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Совка, ти молодець! В тебе все вийде, спробуй, то така ниша, що завжди має своїх покупців. Тим паче, що дуже зручно коли в одному місці все придбати можно smile

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2012-10-18, 1:45 AM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
sovka, вітаю, підтримую і вболіваю за Вас!
Судячи з того, як енергійно і рішуче Ви взялися за справу, у Вас все вийде.

Кілька прагматичних міркувань, якщо дозволите.
При достатній кількості рукодільних крамниць майже відсутній асортимент товірів для вишивки. Доречі, у нас в місті так само.
Які тому причини?
Відсутність попиту? Але, у ваших краях вишивка досить популярний вид рукоділля.
Відсутність гарних постачальників? Можливо. Треба вивчати.
А може, банально, наявність іншого більш ходового, більш рентабельного товару? Продавцям без різниці що продавати. І допоки щось продається, воно вже й не дуже хочеться "розкручувати" щось нове.

Але, яка б причина не була, в такій ситуації є позитив, на який Ви вказуєте. У вас не буде конкурентів wink

Якщо ж місцевого попиту буде замало, інтернет-торгівлю ще ніхто не скасував wink


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Четвер, 2012-10-18, 1:46 AM
 
TanaДата: Четвер, 2012-10-18, 9:10 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
sovka, вітаю з прагненням до нового і свого!
В будь-якому випадку той, хто почав працювати на себе, в 98% не піде працювати на когось.
Про продажі, досвід закупок-продажів в реальних та інет-магазинах на форумі тут
В майстерні хочеться бачити і Ваш хендмейд-магазин, и вишиті речі. Успіхів і достатньо часу!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
SabrinДата: Четвер, 2012-10-18, 9:31 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Совка, вітаю з початком власної справи! Ви - молодець! Я так розумію, Ви з маленького міста...Що ж, знайома ситуація, тільки інтернет-магазини і рятують, але в них є свої недоліки. Тому якби було все на місці, все можна роздивитися, порівняти - ото супер! Удачі Вам в цій нелегкій справі!
 
shtynkaДата: Четвер, 2012-10-18, 9:47 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
у мене біля дому на невеличкій площі може з рік тому відкрився магазинчик тканин. Я живу в центрі міста, тож аренда в нас ой яка не дешева. Але судячи із того, що я сама у захваті від тої крамнички, і скільки там народу товчеться постійно - справа приречена на успіх. А секрет у тому, що власники (два молодих чоловіка) від самого початку просто полонили своїм завзяттям і приємністю. Прийдеш ти до них навіть по гудзик за 2 гривні - тебе все одно на руках носитимуть.
Тому, Лесю, я бажаю так само полонити своїх клієнтів любов"ю до вишивальної справи і гарним ставленням. Я точно знаю, що це найефективніший спосіб вижити на ниві приватного бізнесу.
Дуже подобається в іншому магазинчику (на мою думку найкращого із вишивального асортименту в нашому місті) - виставка готових робіт на стінах крамнички. Я так розумію, що мати власника крамниці здорово вишиває, і там постійно з"являється щось новеньке. Це готові вишиті набори різних виробників, причому коли ти дивишся на картинку на упаковці - це одне. А як бачиш живу роботу - це зовсім інше. Ще психологічно це налаштовує на те, що тебе точно зрозуміють у крамниці, бо люди знають процес вишивання із середини ))
Колись працювала в приватній структурі, де кожному клієнту роздавали цукерки за найменшу операцію ))) Принесла вона кошти на фірму чи ні ))) І серед конкурентів цей бізнес зараз квітне і пахне!

Робіть для людей, як для себе.
Сподіваюсь, мої міркування стануть у нагоді, вірю, що все вийде!


Моя майстерня
 
ВолиняночкаДата: Четвер, 2012-10-18, 10:47 AM | Повідомлення # 10
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
sovka, вітаю з хорошою ідеєю! Бажаю якнайкращого її втілення! smile Ще би до нас в містечко такого ентузіаста, може ви згодом мережу магазинчиків в маленьких містах відкриєте?!

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
lady-vДата: Четвер, 2012-10-18, 10:55 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
sovka, підтримую і вболіваю!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ТМКДата: Четвер, 2012-10-18, 11:29 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
sovka, маєте ще одного прихильника, вітаю ! Як в усякій новій справі, попервах може бути важко, тож бажаю терпіння, рішучості і впевненості в своїх силах. А ще підтримки від рідних і друзів. В Вас все вийде!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
OленкаДата: Четвер, 2012-10-18, 12:36 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
sovka, Леся в добрій пруть! Власний бізнес потребує багато часу, багато нервів але і задоволення приносить теж багато. Бажаю успіхів.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Четвер, 2012-10-18, 1:04 PM | Повідомлення # 14
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
sovka, Я підтримую Вас на всі +1000!
По-перше ніша не зайнята.
По-друге Ви як продавець і власник цієї крамниці будете ще і однодумцем тим людям, які стоять по ту сторону прилавка. Це вагомий плюс!
По-третє Ваше завзяття і любов до своєї справи зроблять диво! Повірте!
По-четверте, хочу замітити, що буде складно, але не бійтесь, все залежить від наполегливості і зусиль, прикладених Вами!

В мене племінник з дружиною відкрили свій інтернет-магазин. Спочатку всі були проти, і займались критикою навіть рідні! Але вони наполегливо продавали, вивчали попит, розширювали асортимент, ночами не спали (а вдень маленькі діти). При тому всьому племінник звільнився з роботи, бо треба було робити вибір, чи робота на когось, чи своя справа, оскільки не встигалось все охопити. Знову шквал критики від родичів. Це все було важко, але, з позитивним відношенням, з прикладанням певних зусиль, зараз вони мають непаганий оборот, трохи себе звільнили, взявши декількох дівчат для допомоги по магазину. Тобто, розкрутились, як то кажуть.

Тому, я не бачу ніяких перешкод для досягнення успіху Вами у цій справі!!!! З Богом!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ZetaДата: Четвер, 2012-10-18, 2:09 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
sovka, Лесю,якщо впевнена,що вийде - роби !!! smile я свого часу теж так зробила - і не шкодую,щоправда сестра заборонила мені реєструватися(а вона працює у обласній податковій cool -але я не продаю - тому мені простіше wink
дуже добре,коли власник вишивальної крамнички сам вишиває - тож знатиме),що краще пропонувати покупцям
у нас у місті дууууже багато крамниць і точок для рукоділля,а от щоб вишити-пошити вишиванку чи рушник -тканини не знайдеш,то я особисто вимушена і собі і жіночкам у нашій "Світлиці замовляти тканину для рушників та сорочок у Коломиї по інтернету
а ви зробіть так,щоб у вашій крамничці це все було - і покупців у вас буде багато!
БАЖАЮ УСПІХІВ!!!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sovkaДата: Четвер, 2012-10-18, 7:06 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
soncevuda, nosiknata, Катюня, Sabrin, lady-v, ТМК, Oленка, дякую вам за підбадьорюючі слова і за підтримку!
Я навіть не сподівалася, що дана тема викличе такий інтерес. Очевидно, я розмістила її на "правильному" форумі. wink
Якщо раптом захочу жорсткої критики, то напишу про свої ідеї, приміром, в якісь спільноті айтішників biggrin
А якщо серйозно, то підтримка дуже важлива. Наразі мене найбільше надихає допомога близьких і підтримка чоловіка. Він людина ДУЖЕ прагматична, тому я навіть трохи здивувалася, почувши його "Давай!".

Kaluna, дякую за підтримку. До інтернет-магазину я ще не дозріла. Наразі мені це не цікаво, особливо враховуючи те, що деякі речі я купуватиму саме в інтернет-магазинах.
Хіба може якийсь магазинчик в міській мережі? Словом, питання ще відкрите.

Andrew_Yer, дякую за слова заохочення і за коментарі.
Гадаю, що основна причина відсутності асортименту товарів для вишивка (принаймні у моєму місті) у незацікавленості власників торгових точок. Вони самі цим не хворіють, тому і не вникають у те, є попит чи ні. Крім того я на власному досвіді переконалася у тому, що постачальники у нашій справі - головне. Якщо вони будуть несерйозні і невчасно робитимуть поставки, або їхні ціни виявляться не привабливими, то товар так і залишиться на полиці.

Tana, дякую за добрі слова і за посилання на гілку форуму. Я вже там все перечитала smile
Quote (Tana)
В будь-якому випадку той, хто почав працювати на себе, в 98% не піде працювати на когось.

Так я цілком згодна. Більше того, колись навіть була свідком ситуації, коли мої іноземці не прийняли на роботу чоловіка (який підходив на посаду на 100%) саме через те, що у нього був досвід підприємницької діяльності. Злякалися, мабуть, що такою людиною буде важко "помикати", а вони це полюбляють. dry

shtynka, дякую за схвалення моєї ідеї!
Про готові роботи я вже думала. Це дуже підходить до моєї стратегії бізнесу biggrin Дану тему конкретніше сподіваюсь обговорити у наступних повідомленнях.
Також думала я і про "цукерки". Поки що знаю тільки, що вони обов'язково будуть. Наразі ще не вирішила ЯКІ.

Волиняночка, дякую за побажання.
Що ж до мережі магазинів... Ех, є такі амбіції (сором'язливо опускає очі) biggrin
Поки тихенько прицмокую на отаку мережу - http://leonardohobby.ru/shop/ Ото розкрутилися люди... surprised

a-stra, дякую за підтримку.
Щодо схвалення "навколишнього середовища" - гадаю, що я ще стикнуся з нерозумінням і відвертим глузуванням. Наразі я ще не оголошувала цей свій план широкому загалу.
По-перше, не хотіла передчасних косих поглядів на роботі, а по-друге, у мене є підтримка чоловіка. А все решта - дурниці.

Zeta, дякую за добрі слова. Я хоч і не впевнена на всі 100, що вийде. Але робити буду, бо вперта. biggrin До того ж, як я знатиму, що ідея була погана, якщо не втілю її в життя?
Щодо реєстрації - у моєму випадку викрутитись не вийде, адже я відкриваю ЖИВИЙ магазин з усіма витікаючими - орендою приміщення, складом товарів і можливим найманим персоналом.
Зараз якраз читаю податковий кодекс і нещадно креслю його різнокольоровими маркерами biggrin (так ніби немає мені іншого чтива на ніч).

У наступних повідомленнях розкажу про закупки, які вже зробила і покажу їх.
 
sovkaДата: Четвер, 2012-10-18, 7:14 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Щось я мабуть накрутила при відкритті теми, бо вона розташована відокремлено угорі списку... dry
Немає Лізи, щоб насварила (або НЕ насварила). А щось змінити у мене вже не виходить.
 
sovkaДата: Четвер, 2012-10-18, 8:24 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата, потрібна порада - якою канвою ви користуєтесь найчастіше?
Є варіанти Аїди:
11 - 4,5 клітинок на 1 см
14 - 5,5 клітинок на 1 см
16 - 6,4 клітинки на 1 см
18 - 7,2 клітинки на 1 см

Буду дуже вдячна за інформацію.
 
Оксана5Дата: Четвер, 2012-10-18, 8:55 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Sovka! Я думаю, що, власне, підтримка чоловіка найважливіше, бо принаймні вдома зрозуміють вашу зайнятість. У Львові є дуже багато рукодільних крамниць(особливо відкрились останнім часом), але у деяких є черга, а інші виглядають покупця. Я думаю, що це в першу чергу пов"язано з асортиментом і вмінням продавця порадити(а не нав"язати свою думку). Особливо це стосується вибору бісеру. Є крамниці, де тобі запропонують кілька варіантів , а є такі, де вважають, що вибір лише за ними. В одні камниці тягне як магнітом. Навіть, якщо на даний час нічого не потрібно, то все рівно зайдеш поспілкуватись, подивитись, що нове з"явилось, хто що вишиває, тай купиш щось(хай на потім) для підняття настрою.
В мене вже знають, що якщо якась хандра, то треба мені в рукодільну крамницю. Є такі, де набираєшся енергетики надовго. Добре, якщо є готові вироби, це тішить око і водночас є рекламою. Якщо своїх недостатньо, то можна брати під реалізацію, але це мають бути вироби, які людина теж захоче мати в себе вдома, а не щось таке, щоб заповнити стіни.
Ця ідея мені дуже близька, бо теж колись мріяла про свою крамничку. Але не так сталось, як гадалось. На даний час маю роботу зовсім в іншій сфері, але це що було ще до рукоділля і я дуже задоволена. Отже, що не робиться все на краще.
Удачі вам!
 
Оксана5Дата: Четвер, 2012-10-18, 8:56 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (sovka)
якою канвою ви користуєтесь найчастіше?

Залежно для чого. Для картин-14 . Можна 16, але там вже складніше


Повідомлення відредагував Оксана5 - Четвер, 2012-10-18, 8:58 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.