| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 5:00 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
nosiknataДата: Понеділок, 2013-04-01, 11:16 PM | Повідомлення # 181
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лесю, торба гарна, і мережки дуже її прикрашають - не скажеш шо то акрил...

З приводу першої картинки з вишивкою стрічками - я би ще додала на оті фіолетові квіточки вверху або французьких вузликів поміж хрестики, або фіолетовий бісер світлішого відтінку...



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Home_FairyДата: Вівторок, 2013-04-02, 1:48 PM | Повідомлення # 182
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
З свого досвіду Вам скажу, що якщо Ви орієнтуватиметесь лише на досвідчених вишивальниць зі смаком, то багато не заробите, але "опускатись" до рівня галантереї з копієчним крамом також не варто. Але де той баланс? smile Сорочки ті раджу взяти для асортименту smile але за умови, що у Вас в наявності є бісер, хоча б з 10 кольорів. І на початках не захоплюйтесь наборами, вони "омертвляють" багато обігових коштів, а людей, які можуть "оцінити" задоволення від вишивання по набору справді мало. І ще питання, Ви самі продаєте свої товари, чи у Вас є продавець?

 
sovkaДата: Неділя, 2013-04-07, 1:57 PM | Повідомлення # 183
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
я би того метелика пречудово розмістила би на розкішній дамській сумці...

Гм, навіть про це не думала.... Може дійсно?
Але я точно не пошию сумки smile Могла б передати вам для пошиття на замовлення wink Але тоді вже краще відразу нашити ще мотивів аби було кілька штук... Пішла думати.

vecna,  дякую!

Цитата (Bullet)
Гарний мішечок, але чому такий вибір кольору? (цікаво)

Просто мішечок був вже наполовину готовий (призначався для іншого). А так випала нагода його закінчити. Над кольором навіть не думала. Добре, що не розовенький biggrin
 
sovkaДата: Неділя, 2013-04-07, 2:12 PM | Повідомлення # 184
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
З приводу першої картинки з вишивкою стрічками - я би ще додала на оті фіолетові квіточки вверху або французьких вузликів поміж хрестики, або фіолетовий бісер світлішого відтінку...

Прочитала твій коментар і подивилася на картинку ще раз - там достатньо хрестиків на маленьких бутонах. Просто на фото не дуже видно.

Home_Fairy, дякую за коментар.
Бісеру у нас дуже багато, але сорочок для нього брати не буду, навіть для асортименту. Ці вироби мені НЕ подобаються, нехай купують на базарі (а до мене приходять за хорошим бісером). smile
Щодо наборів - їх починають цінувати тоді, коли побігають по кількох магазинах десь так з півроку за потрібним кольором бісеру. Наш продавець уже також навчена гірким досвідом, тому всім на цьому наголошує.
 
LDIIДата: Неділя, 2013-04-07, 2:19 PM | Повідомлення # 185
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
sovka, чудовий магазинчик,а ви молодець,що змогли реалізувати свою мрію.
 
ромашка1Дата: Неділя, 2013-04-07, 10:15 PM | Повідомлення # 186
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Цитата (sovka)
До речі, зараз на базарі з'явився новий тренд - заготовки сорочок для вишивки бісером. Виглядає як звичайна сорочка, але з тканини типу сатину, на якій нанесено малюнок (перед і рукави)
я бачила такі заготовки і в наших магазинах ,запитала продавця  ,може хтось купував і вишив ,за 3-4 місяця не продано жодної .
Мені вони теж не подобаються,просто жахливі .
Метелик красивий,стильна буде сумочка  smile
 
BulletДата: Неділя, 2013-04-07, 11:19 PM | Повідомлення # 187
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Але я точно не пошию сумки Могла б передати вам для пошиття на замовлення Але тоді вже краще відразу нашити ще мотивів аби було кілька штук... Пішла думати.

Підтримаю залюбки!
І я дещо для вас уже наробила. Орієнтовно в середу зв"яжусь з вами. Можна ваш телефон мені в приват, будь ласка? Або смскою на (097) 158 35 97.
Дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-04-08, 10:27 AM | Повідомлення # 188
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
sovka, які гарні картинки! Особливо мені сподобався метелик! Недавно я сама "присіла" на метелків, вишила одненького від "ЧАРІВНОЇ МИТІ" із залишків бісеру.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-04-08, 10:31 AM | Повідомлення # 189
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Бісеру у нас дуже багато, але сорочок для нього брати не буду, навіть для асортименту. Ці вироби мені НЕ подобаються, нехай купують на базарі (а до мене приходять за хорошим бісером).

Підтримую тебе нва всі 100%.
Лесуню, може ти мені порадиш у такій справі, ти, як обізнана людина. Подарувала собі на д/н книжку з борщівською сорочкою. Хочу вишити старшенькому сорочку квіткову , чоловічу, і хочу вставити бісер рубку, там не багато, тільки серединки квіточок вшиваються бісеринки. Яку купити нитку для рубки, знаю, що рубка ріже нитку, чи не варто взагалі цей бісер вставляти? Прошу твоєї поради!
,


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2013-04-08, 10:56 AM | Повідомлення # 190
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Можна влізу зі своїми 5-ма копійками. Вишивала рубкою професійні костюми для східних танців. Мононить двічі складена найкраща для рубки, не лєска, ні щось інше. Звісно, тричі надійно закріплюй нитку на початку і в кінці.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-04-08, 12:46 PM | Повідомлення # 191
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, Таню, дякую за "твоїх п'ять копійок". Порада суттєва.Піду по мононить. smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
sovkaДата: Понеділок, 2013-04-08, 8:52 PM | Повідомлення # 192
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
LDII, дякую!

Цитата (ромашка1)
я бачила такі заготовки і в наших магазинах ,запитала продавця ,може хтось купував і вишив ,за 3-4 місяця не продано жодної .

Мені вони теж не подобаються,просто жахливі .


А у нас на базарі вони тільки з'явились і кілька клієнток уже приносили їх для підбору бісера. Я просила, щоб принесли показати вже готові вироби .

Bullet, скинула телефон в смс.

Dmutrik09, Лесю, дякую за коментар!
Щодо рубки - у нас в магазині є бісерна нитка, яка зветься ПОДВІЙНОЮ. Вона (на око) не дуже відрізняється від ЗВИЧАЙНОЇ нитки для бісеру, але на етикетці написано, що вона якась укріплена.... Словом, ніби-то міцніша. А відтак, я не уявляю, ЯК її можна було б порвати...
У мене був досвід вишивання рубкою і стеклярусом ЛЄСКОЮ, то там дійсно була проблема, бо і рубка і стеклярусь ту лєску нещадно рубали. Точніше - вона просто ламалася на згинах.
Зрештою, спробуйте обидва варіанти. Можна ж випороти якщо що smile
 
РолічокДата: Середа, 2013-05-15, 10:18 AM | Повідомлення # 193
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
sovka, привіт! вже на роботі? і на форумі!
добре відпочили?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sovkaДата: Середа, 2013-07-24, 3:26 PM | Повідомлення # 194
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Ролічок, та інші дівчатка, smile вибачайте, що я зовсім про вас забула.
Але я не забула (ходжу собі тихенько по чужих темах, почитую), просто нічого такого зараз не шиється-вишивається, аби хвалитись wink
Деякі поробки, звісно ж, є, але про них позвітую трошки пізніше. Хай-но вийде сонечко, аби світлини були яскравіші. tongue

Кореговано адміністратором. Причина - приватно.
 
BulletДата: Середа, 2013-07-24, 4:49 PM | Повідомлення # 195
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
(ходжу собі тихенько по чужих темах, почитую)

це називається "сиджу в кущах" )))

покеругвала твоє повідомлення, причину - приватом.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Четвер, 2013-08-01, 0:55 AM | Повідомлення # 196
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
sovka, Ви колись розмірковували про скани з журналів. Не знаю чи впровадили цю ідею в себе, але хотіла навести приклад зі свого міста. В крамниці зробили такі набори: на кольоровому принтері фото сорочки (переглядала тільки їх), схема і легенда (номери ниток). Цих наборів дуже багато, в тому числі і звідси. Беруть за це по 5 грн. за схему (інколи 8 грн. - якщо схема дуже велика).
 Поділилась досвідом  cool


 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-08-01, 1:23 AM | Повідомлення # 197
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата (sjana_if)
В крамниці зробили такі набори

Мені здається, що дуже уважним треба бути з таким бізнесом, бо дуже легко порушити чиїсь авторські права.
До суду справа може і не дійде, але репутація може постраждати.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 1:28 AM | Повідомлення # 198
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Andrew_Yer)
Мені здається, що дуже уважним треба бути з таким бізнесом, бо дуже легко порушити чиїсь авторські права. До суду справа може і не дійде, але репутація може постраждати.

100%.
Справа легко дійде до суду. Нічого не відсудять, але репутацію не повернеш, мда.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Четвер, 2013-08-01, 1:29 AM | Повідомлення # 199
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Andrew_Yer, на деяких фото є навіть імена авторів (вотер марки). Але, як я розумію, вони вважають, що дуже мала ймоіврність того, що людина це побачить, а по-друге, що це велика морока щось доводити. sad
Мабуть, вони не єдині, хто так робить


 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 1:56 AM | Повідомлення # 200
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sjana_if)
Andrew_Yer, на деяких фото є навіть імена авторів (вотер марки). Але, як я розумію, вони вважають, що дуже мала ймоіврність того, що людина це побачить, а по-друге, що це велика морока щось доводити. Мабуть, вони не єдині, хто так робить

відповім до Андрія від себе:
Оксано, просто у нас не цінують чужу працю. Людина вклала гроші, випустила журнал зі схемами, які теж хтось розробив, вклав час, гроші в купівлю програми, компьютера тощо. Люди вкладають гроші в щось з надією їх повернути з прибутком. А скануючи без дозволу і ПРОДАЮЧИ такі скани, інші нечемні люди фактично крадуть заробіток у розробників схем і видавців журналів.
Інша справа, коли б це сканувалось і роздавалось безкоштовно - тоді це не було би злочином.
Інакше - саме злочин, ніяк не обіграєш красивішим словом подібну діяльність.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.