| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 10:47 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
TanaДата: Вівторок, 2013-07-23, 10:50 AM | Повідомлення # 3901
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
А тепер фотодоказ моєї "секційно-мулінової" жадібності. Ось, замовила собі, жадюга. Отримала вчора вранці. Сподобалось. І ввечері я замовила ще сотню )))) ой. навіть дві
Cекційний маніяк в найкращому сенсі слова!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-23, 11:31 AM | Повідомлення # 3902
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Cекційний маніяк в найкращому сенсі слова!

дякую))) Аби я ще щось ними так активно вишивала, як я їх активно купую :)))

але ось першу половину серпня проведу в санаторії у львівському Немирові, там матиму купу часу і вишиватиму не лише виплекану сорочку (Таня, знаю, тобі уже важко повірити в це)))), але і на купу монохромів! Я всерйоз націлилась взяти участь у всіх конкурсах на рідному форумі. Аааа, тепер навишиваюсь... smile

А що залишиться - роздарю чи розпродам в пів ціни ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-07-23, 11:58 AM | Повідомлення # 3903
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
там матиму купу часу і вишиватиму не лише виплекану сорочку
Лізо! не забувай-ти їдеш ВІДПОЧИВАТИ.Як правило в такі поїздки я теж не їздила без улюбленого рукоділля,але там потрібно відпочити. wink
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-23, 3:16 PM | Повідомлення # 3904
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (LDII)
Лізо! не забувай-ти їдеш ВІДПОЧИВАТИ.Як правило в такі поїздки я теж не їздила без улюбленого рукоділля,але там потрібно відпочити.

Ірочко, а я і відпочиватиму smile від інтернету, від шиття, від життя )) Насправді, то моя мама їде в санаторій, а мені сірко-водень майже протипоказаний. Мама має дуже поганий зір, тому фактично я її супроводжую, а за разом і відпочиваю. Так ми вже їздимо з мамусею три роки, здається... Знаєш, Іринко, я вертаю звідти як новенька. Гадаю, впливає і чисте повітря (в тому районі нема виробничих потужностей і хім. видобування), і самий ліс (я дужжже люблю ліси, а от море, навпаки, мені наморях погано).

Кли я в львіському Немирові відпочиваю, то живу у санаторному містечку, знімаємо в приват.секторі будиночок, там навколо самий-самий ліс. Робити просто нема чого. Лежати писком в стелю чи читати книжки вистачає рівно на одну добую Потім руки самі чухатись починаються.

Тож для мене вишгивання саме там є відпочинком smile Ну і гарантією виконання свого форумівського обов"язку: адмін має сама собі вишити вишиванку smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Середа, 2013-07-24, 10:18 AM | Повідомлення # 3905
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Ну і гарантією виконання свого форумівського обов"язку: адмін має сама собі вишити вишиванку

Чекаємо із вишиванкою cool
 
КиянкаДата: Вівторок, 2013-07-30, 2:28 PM | Повідомлення # 3906
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Лізочко, я вражена твоєю діяльністю. Вкотре повторю, що ти не просто молодець, ти справжній громадський діяч, який обрав своєю місією окультурювання людей.
Я переглянула фотозвіт про вишиванковий ланцюг. Знаєш, символічним є твій виступ біля зображення Гагаріна. Ти - першовідкривач таких заходів, що обов'язково матимуть продовження, поширення, стануть традицією. Головне в кожній справі - початок, а він у тебе успішний!
А телепередача "Мистецький Фастів" - це ще один твій творчий, громадський, журналістський, та й просто особистісний щабель. Бажаю цікавих співрозмовників, збільшення ефірного часу, задоволення від вміння поділитися інформацією про талановитих фастівчан.
Лізо, многая літ!!!
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-30, 3:03 PM | Повідомлення # 3907
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Киянка)
Лізочко, я вражена твоєю діяльністю. Вкотре повторю, що ти не просто молодець, ти справжній громадський діяч, який обрав своєю місією окультурювання людей.

Дякую, Оксаночко! Старатимусь (найперше для себе, для фастівчан, для всіх українців і для покращення Всесвіту. Я вірю, що нашими вчинками ми підсилюємо чи послаблюємо енергетичне поле Всесвіту, у меня своя "релігія"))))
Киянка, що ж ти слухавку ніяк не береш? Телефоную тобі цілий тиждень вже, "зриваються" твої сумочки-тайстри, бо їду до Немирова і не встигаю. Натхнення б"є ключем, а час піджимає.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 0:37 AM | Повідомлення # 3908
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Збираюсь в дорогу, складаю собі речі і вишивку до валіз. Речі, аби не тягнути руками, уже відправила укрпоштою. А вишиваного краму уже цілий великий пакунок набрався.
І розумію, що навіть маючи 15 вільних годин на добу впродовж 10 днів (а то й більше), я все одно не вишию усього, що планую... Та все ж нехтую здоровим глуздом: докладаю "ще ось цю нескладну схемку", і "о, оці класні нитокчи секційні для отого монохрому.. ", розмірковуючи собі "ну що там шити? якихось пару сотень хрестиків"...

Одяг поїхав поштою, щоб зменшити наватнаження на спину, а вишивки зато набралась... sad

і що з собою робити? sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-08-01, 0:48 AM | Повідомлення # 3909
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Збираюсь в дорогу, складаю собі речі і вишивку до валіз. Речі, аби не тягнути руками, уже відправила укрпоштою. А вишиваного краму уже цілий великий пакунок набрався. І розумію, що навіть маючи 15 вільних годин на добу впродовж 10 днів (а то й більше), я все одно не вишию усього, що планую... Та все ж нехтую здоровим глуздом: докладаю "ще ось цю нескладну схемку", і "о, оці класні нитокчи секційні для отого монохрому.. ", розмірковуючи собі "ну що там шити? якихось пару сотень хрестиків"... Одяг поїхав поштою, щоб зменшити наватнаження на спину, а вишивки зато набралась... і що з собою робити?

 І ще скажи , що ти не "СПРАВЖНЯ ВИШИВАЛЬНИЦЯ"?!  biggrin


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 1:01 AM | Повідомлення # 3910
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ось, з отриманого пару днів тому замовлення. Неповні дві сотні ниток Аріадна і ПНК Кірова (ніжно люблю Аріадну за секційку, а ПНККірова - за великий метраж))))



Людоньки, скажіть, де продають ліки від жадібності? Я собі накуплю, і побільше.. побільше...

 
Цитата (Dmutrik09)
І ще скажи , що ти не "СПРАВЖНЯ ВИШИВАЛЬНИЦЯ"?!
 
Лесюня, подивись на мої свіжі закупи ниток і скажи, що я справжня крейзанута вишивальщиця ))))) Тільки результатів моєї діяльгності вишивальницької щось не видно )))) Мабуть, я сірий агент вишивки smile
Прикріплення: 4215624.jpg (75.1 Kb) · 3775818.jpg (72.6 Kb) · 5772540.jpg (69.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2013-08-01, 1:12 AM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-08-01, 1:18 AM | Повідомлення # 3911
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Лесюня, подивись на мої свіжі закупи ниток і скажи, що я справжня крейзанута вишивальщиця ))))) Тільки результатів моєї діяльгності вишивальницької щось не видно )))) Мабуть, я сірий агент вишивки
Я знаю, що ти будеш з тими нитками робити......... сказати  ? ДАРУВАТИ!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
sjana_ifДата: Четвер, 2013-08-01, 1:33 AM | Повідомлення # 3912
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Речі, аби не тягнути руками, уже відправила укрпоштою
А це як? Хіба це не дорого?


 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 1:43 AM | Повідомлення # 3913
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sjana_if)
А це як? Хіба це не дорого?

6-кілограмова посилка коштувала мені 25 гривень. А моя спина та моє самопочуття коштують значно дорожче smile
В посилку вклала одяг для відпочинку, засоби гігієни всякі, подарунки господині, у якої знімаємо будиночок, таке... Вийшла коробка з-під Олейни (дяка продавчині, що надає такі нам).

Цитата (Dmutrik09)
Я знаю, що ти будеш з тими нитками робити......... сказати  ? ДАРУВАТИ!

ніііі, Леся, я зроблю над собою зусилля і.. продаватиму їх ))))) Принаймі хоч спробую ))))) Бо це вкладення 500 гривень, я і так щомісяця по пів царства роздаровую ))))
Треба вчитись бути комерціанткою smile Вчитимусь!
(зрештою, ти влучно підмітила, так навпевно і буде, але я хоча би спробую))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-08-01, 2:01 AM | Повідомлення # 3914
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, про посилки. Якщо посилка відправляється проста, то все рівно є номер по якому відслідковується вона на УКРПОШТІ ? ТАК ?
Мене тут минулого тижня нагріла укрпошта.Відсилала Олімпії призи з конкурсу. Ненавиджу укрпошту.  В мене зуби крошаться від злості.Замість 8 грн вони з мене здерли 19 грн.То краще вже слати через "НОВУ ПОШТУ".
Плюс додаткові послуги? Які Ті самі!? ЯКІ?


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Четвер, 2013-08-01, 2:06 AM
 
TanaДата: Четвер, 2013-08-01, 9:23 AM | Повідомлення # 3915
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Людоньки, скажіть, де продають ліки від жадібності? Я собі накуплю, і побільше.. побільше...
В них є побічний ефект, хе-хе.Ти купуватимуш секційну ниточку більше в надії, що сторонні сили допоможуть.А такого не станеться)))

Легкої подорожі!

Цитата (Dmutrik09)
Ненавиджу укрпошту.  В мене зуби крошаться від злості.Замість 8 грн вони з мене здерли 19 грн.То краще вже слати через "НОВУ ПОШТУ".
+1. Мої за диски в конверті не менше 9 грн. нараховують. Хоча є хороші поштові відділення, ніде правду діти.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 11:10 AM | Повідомлення # 3916
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Dmutrik09)
Плюс додаткові послуги? Які Ті самі!? ЯКІ?

Леся, я вже писала минулого (здається) року про те, як працювати з укрпоштою. Нема сенсу любити цю службу чи не любити. Так само, як, скажімо, Водоканал. Просто наразі це ЄДИНА всеукраїнська мережа поштових відправлень. І ніяка нова пошта чи делівері ніколи-ніколи її не замінять. Так, Нова пошта зручніша, але нова пошта не відправить посилку в Немирів Львівської області. А в Новому Роздолі давно є відділення НП? Отож. А Укрпошта була, є і буде.

І наше завдання вимагати у працівників Укрпошти належного виконання їх обов"язків. Не тому, що це ЇМ потрібно. Нам ВСІМ це потрібно.

Лесюня, я розпинаюсь по всьому форуму, пишу усюди, де тільки можна, що НЕТРЕБА ПИСАТИ ЦІННІСТЬ на посилках. Леся, я до стін говорю, мені ВСІ присилають посилки з цінністю в 50 чи ще гірше - в 10 гривень. Мені погано думати про укрпошту чи про форумчанок?

Леся, вибач, дорогенька, сама винна: чому береш чек з "додатковими послугами" і не питаєш що то за послуги? Чому не пишеш скаргу? Я ОДИН раз написала скаргу (на сайт Укрпошти і паперову на ім"я зав.віділенням у Фастові) - спрацювало на ура. Можливо, у тебе не було часу розбиратись за той чек... Ну все одно - хто винен, що тобі не вистачило часу відстояти свої зайві гривні? wink
====================================

Цитата (Tana)
В них є побічний ефект, хе-хе.Ти купуватимуш секційну ниточку більше в надії, що сторонні сили допоможуть.А такого не станеться)))

Мда smile Я не подумала про такий ефект пігулок від жаібності... Варто запмислитись ))))) Дякую за поюажання! wink Привезу купу свіжого повітря і натхнення!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Четвер, 2013-08-01, 11:47 AM | Повідомлення # 3917
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, вдолого відпочинку ! smile
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 2:37 PM | Повідомлення # 3918
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
LDII, дякую, Іринко!
Тобі наготована посилка, заінтригую smile Але відправлю за два тижні, погано почуваюсь - ці два дні ДО потяга не хочу навіть виходити, ТТТ.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
вишивалочкаДата: Четвер, 2013-08-01, 9:14 PM | Повідомлення # 3919
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Bullet, Ліза, а хомьяк ,розбушувався! творчого натхнення, вдалого відпочинку! surprised
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-01, 9:54 PM | Повідомлення # 3920
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (вишивалочка)
Bullet, Ліза, а хомьяк ,розбушувався! творчого натхнення, вдалого відпочинку!

та й не кажіть! хомка мій отримав 7 тищ відпускних гривень і зірвався з ланцюга ))))

Дівчата, всім дякую за побажання, від них тає світліше мені smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.