| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 0:36 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2013-07-17, 5:45 PM | Повідомлення # 3881
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Насправді, я лише раз почала було переживати, потім подумала: я ж ні від кого не залежу, ну опозорюсь, то і опозорюсь. І розслабилась. Все минуло ненапружно і весело. ЧЕСНО. Зовсім було неважко.
От, що значить вільна жінка! Захоплююсь! smile


ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2013-07-18, 7:07 PM | Повідомлення # 3882
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
От, що значить вільна жінка! Захоплююсь!

та.! А що?Життя коротке. Коли, як не зараз? smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-07-19, 1:30 PM | Повідомлення # 3883
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Випросила у Ворожеї (розробник схем на Галлері.ру) схему Совушки, алебачу, що навряд чи дошию її sad Дуже мені важко вишивати таку схему - багато хрестиків вроздріб, хоча сама совушка дуже мила.
На фото ЧОМУСЬ вийшла дуже темна мордочка, а нитки, якими вишиваю - таки світлі, як треба. Дивина, фотоапарат сам живе своїм життям smile

Прикріплення: 8964766.jpg (156.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2013-07-19, 11:26 PM | Повідомлення # 3884
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
фотоапарат сам живе своїм життям

Угу, а наш навіть  нафотографував без карти пам"яті. Потім дехто дістав на горіхи за безпам"ятство:)

Цитата (Bullet)
алебачу, що навряд чи дошию її

милі мотиви, дуже подобаються дітям ! Я бачу її як кишеньку, у фартушку, чи у сумочці... 
А задумовався мотив для чого?


ore et labore!
 
BulletДата: Субота, 2013-07-20, 3:06 AM | Повідомлення # 3885
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
милі мотиви, дуже подобаються дітям ! Я бачу її як кишеньку, у фартушку, чи у сумочці...  А задумовався мотив для чого?

Без задуму, Людмило. Просто совка сподобалась. Нажаль, я маю дуже багато таких маленьких вишивок без застосування. Лежать, можливо, чекають стати косметичкою, фартушком, етс... smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-07-21, 1:07 AM | Повідомлення # 3886
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, гарненька сова. Багато бек- стічу.Але без нього сова буде і не сова! Що ж вітаю ще з однією роботою! Чомусь бачу її на якійсь милі твоїй сумочці! wacko smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-22, 5:43 PM | Повідомлення # 3887
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09,  бекстіч не проблема для мене, для мене ціла біда оті стрибаючі хрестики, то там 2 хрестики одного кольору, то там.. крім того, дуже зближені кольори - важко розрізняти їх на канві.

А сьогодні я нарешті віддаю ще один борг: сумка для нашої форумчанки. Так довго ще ніколи не шила sad Соромно-соромно...
Але вирішила кінцево для себе: жодних замовлень більше, бо такою скутою себе почуваю, наче у рабській залежності від замовника... Причому це не стосується персони замоника. Я так до ЛЮБОГО замовлення почуваюсь...
Не дуже я задоволена тим. що вийшло, бо мало схоже на картинку, прислану замовницею. Але вже що є, то є :)))
Пташка вирізана з тканини замовниці.

Прикріплення: 0060135.jpg (59.8 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AlessiaДата: Понеділок, 2013-07-22, 6:29 PM | Повідомлення # 3888
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
Ох, якаж весела птаха вийшла! Ви просто чарівниця!!!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-22, 8:43 PM | Повідомлення # 3889
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Alessia)
Ох, якаж весела птаха вийшла! Ви просто чарівниця!!!

дякую! Але сама птаха не моя, а якраз Оленки-замониці : ))))

Дівчата, щоб швидше звикнути до себе з іншого боку монітору, а також для виправлення своїх помилок і плідної праці над собою, показую вам сигнальний випуск нової фастівської програми "Мистецький Фастів", у якій спробуємо відкрити нові та забуті таланти нашого містечка.

Буду ВЕЛЬМИ ВДЯЧНА за критичні зауваження, а ще більше - за поради, як себе поводити, чи які питання ставити (чи ЯК їх ставити))).

Маю великий досвід відповідати на питання перед камерами та мікрофонами. Але ставити питання виявилось значно важче. А коли тебе питають - знай собі тринди усе підряд, орператор потім наріже ))))) А бути журналістом - це складно! Тим більше - ставити питання. Я разів 10 намагалась привітатись з телекамерою ))))))
Дяка оператору, що сам і знімав, і налаштовував, і підбирав музику, і нарізав , і монтував відео. Він просто молодчина. Нажаль, наш маленбкий Фастів досі не знав подібних програм.


постійний лінк на відео: http://www.youtube.com/watch?v=2LmGjeW02cc



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2013-07-22, 8:45 PM | Повідомлення # 3890
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, щось у тебе пташиний період...
недовишита пташка, почата сова, сумка з пташкою....
а як там вишивка з пташкою? завершила?
бажаю завершити швиденько сову. і пошити з нею щось потрібне і гарненьке



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
romantikДата: Понеділок, 2013-07-22, 9:11 PM | Повідомлення # 3891
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Вітаю з гарним почином. exclaim
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-22, 9:27 PM | Повідомлення # 3892
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Ролічок)
Bullet, щось у тебе пташиний період... недовишита пташка, почата сова, сумка з пташкою.... а як там вишивка з пташкою? завершила?

ааааа, і не кажи, Лоро! Терпіти не можу пташок, до речі. Взагалі ніяким боком. Хіба що курку люблю ЇСТИ smile
Пташку на сосновій гілці візьму із собою на відпочинок у львівський Немирів напочатку серпня, там спокійна атмосфера (і нема інтернету!)))), цілий день спи - байдики бий, ліс, сонце, вітер, ммм smile Якраз сподіваюсь ТАМ довишивати страшний шматочок, там, де усе заплутано і мені важко сісти вдома і вишивати.

Ролічок, дякую за побажання щодо совушки. Підозрюю, що я її ще раз перешию (це на фото - уже друга спроба, перша пішла в смітник...) і буде мені радість smile

Все ж я люблю монохроми не лише із-за краси, а ще із-за простоти виконання...

Хвастаюсь: прикупила собі муліне по такій смішній ціні, тепер сиджу, дивлюсь на всю цю секційно фарбовану аріадну і думаю: куда все це дівати? Навіщо я стільки собі замовила...? А причина у відпускних грошах, їх одразу була СУММА, і я пішла тринькати... ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Понеділок, 2013-07-22, 9:54 PM | Повідомлення # 3893
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
А причина у відпускних грошах, їх одразу була СУММА, і я пішла тринькати... ))))
оооо це таке приємне заняття-знаю по собі.
Цитата (Bullet)
бути журналістом - це складно!
може на перший раз.Ячомусь впевнена,що для тебе це не буде складно надалі.Вітаю з почином wink
 
ZetaДата: Понеділок, 2013-07-22, 10:18 PM | Повідомлення # 3894
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
вітаю з першою програмою!!!!!!!!!
Лізо,я теж вважаю,що в тебе все вийде wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-07-22, 10:56 PM | Повідомлення # 3895
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
А сьогодні я нарешті віддаю ще один борг: сумка для нашої форумчанки.

Дуже люблю такі речі, котрі не лише функціональні і зручні, але ще й додають настрою biggrin
Позитивна така пташечка -"птица счастья"!!!

Цитата (Bullet)
Буду ВЕЛЬМИ ВДЯЧНА за критичні зауваження, а ще більше - за поради, як себе поводити, чи які питання ставити (чи ЯК їх ставити))).

Я завжди після виходу передачі сідаю, критично передивляюсь, аналізую, роблю примітки для себе. А взагалі-то, краще за все час і досвід на нас працюють wink Бо кожного разу різні люди, у них буває різний настрій,а буває у самої себе якийсь "запєндик" трапляяється (аби тільки не в прямому ефірі :o) і ще багато всяких чинників, які важливі ... А саме головне, щоб ця робота самій подобалась - тоді все легше і майже само собою все виходить smile
Для першого разу дуже гарно!! ВІтаю! Бажаю творчих звершень в теледіяльності!!!


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-07-22, 10:57 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-22, 11:01 PM | Повідомлення # 3896
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Іро, Таня, Інно, дякую за підтримку smile

Цитата (Afinna)
Я завжди після виходу передачі сідаю, критично передивляюсь, аналізую, роблю примітки для себе. А взагалі-то, краще за все час і досвід на нас працюють Бо кожного разу різні люди, у них буває різний настрій,а буває у самої себе якийсь "запєндик" трапляяється (аби тільки не в прямому ефірі :o) і ще багато всяких чинників, які важливі ... А саме головне, щоб ця робота самій подобалась - тоді все легше і майже само собою все виходить Для першого разу дуже гарно!! ВІтаю! Бажаю творчих звершень в теледіяльності!!!

Інно, то я вірно розумію, що можна вас закидати питаннями?:) Можливо, допоможете якоюсь порадою цінною? Бо зось я як кам"яна баба сиджу і очима стріляю невідомо куди. Не один раз (і не один десяток разів) брали інтервью У МЕНЕ і не було таких проблем. А тут як вкопана, просто мрак... :(( Можливо, є якісь особливі вправи.. ну я не знаю навіть : (



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-07-22, 11:18 PM | Повідомлення # 3897
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Лізо ! Ця картинка тобі для позитивних емоцій! Заграбастала я її на одному з сайтів.  Людину, котра виклала звати Оксана Нагорна.


Було підписано так: "БАЧУ ТЕБЕ НА ЦІЙ ЛИСТІВОЧЦІ!" wacko biggrin :D biggrin
 Легких стібочків та адекватних замовників!
Прикріплення: 5374150.jpeg (44.1 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2013-07-22, 11:20 PM
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-07-22, 11:28 PM | Повідомлення # 3898
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Можливо, допоможете якоюсь порадою цінною?

Я, як і Ви, не професіонал в цьому, та й не так вже аж багато того досвіду (пару років), тому можу лише про себе казати smile
Для мене було саме дієве - самогризство biggrin Не могла на себе дивитись в телевізорі, тому помічала всі-всі дрібнички, що мене дратували чи не задовольняли і намагалась уникати надалі.
А ще одна-дві зйомки і ви зовсім звикнете до камери (для мене це було саме страшне). А потім вже не помічаєш її і можеш повністю "присвятити себе" співрозмовникові. Камера не відволікатиме вже , та й для себе вже знайдете пози, повороти, нахили голови, жести, в яких "камера вас любитиме", тобто будете краще виглядати в певних ракурсах.Це вже стане звичайним, автоматичним. Тому більше уваги, нервів і сил лишиться на, власне, бесіду з гостем (на контакт з ним, відчуття його стану (одного треба підтримувати і слова з нього "витягувати", а іншого як того Остапа нєсєт) на тему розмови, контроль за мовою і т.д. Навчитеся коли треба не помічати камери, а коли треба звертатися до неї, як до співрозмовника. Тим більше, як я розумію, оператор буде один постійний (це було би добре).
А ще у Вас на кілька проблем менше, чим у деяких початківців wink , бо Ви гарно, грамотно говорите, орієнтуєтесь в темі (готуєтесь до співрозмови), є життєвий досвід, гарна зовнішність, приємний тембр голосу! Та й досвід спілкування у Вас ого-го! А цьому жоден підручник не навчить! Тож попереду лише Успіх!!!


Повідомлення відредагував Afinna - Вівторок, 2013-07-23, 0:27 AM
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-07-23, 10:18 AM | Повідомлення # 3899
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, пташечкова сумка дуже яскрава. Впевнена, що замовниці сподобається. А що шилося довго, то це ж - творчий процес wink

Стосовно вашого відео -
Дарма ви хвилюєтеся, - виглядаєте в кадрі дуже достойно і говорите зі знанням справи. exclaim Може хвилюєтеся трохи більше за співрозмовника, але то пусте. Правильно сказала Afinna, що впевненість прийде з часом.

Щодо порад, то можу запропонувати вам дивитися свої відео спершу БЕЗ ЗВУКУ (щоб бачити тільки відео-ряд) - так краще зрозумієте, що вам коле очі. А потім - БЕЗ ЗОБРАЖЕННЯ, щоб було простіше зафіксувати паузи, усілякі там "гм" і "ну" (яких у вас може і немає wink ).
 
Зараз уже рідко користуються мікрофоном (тим, що потрібно тримати в руці), якщо мова іде не про вуличну зйомку. Тому, мабуть, виникає проблема із тим, що треба чимось зайняти руки. smile Свої ви трошки сховали...
Дехто з журналістів часто користується блокнотиком (типу - занотовує щось по ходу). А у вашому випадку може просто трошки розслабитися і попити кави? Чи там - чаю? Впевнена, що своїх запитань ви не забудете,  smile та й атмосфера буде більш невимушеною.

А взагалі досконалості нема меж і дуже рідко ми подобаємося СОБІ на відео і фото. Комплексуємо, шукаємо усілякі "із'яни", а на справді все ОК. lol Удачі вам!


Повідомлення відредагував sovka - Вівторок, 2013-07-23, 10:18 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-23, 10:44 AM | Повідомлення # 3900
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Afinna,  дякую за цінні поради і моральну підтримку (і компліменти, я їх всі запам"ятаю!))))
Цитата (sovka)
Bullet, пташечкова сумка дуже яскрава. Впевнена, що замовниці сподобається. А що шилося довго, то це ж - творчий процес

Прикро, що пошилось швидко, а от оті шкіряні китиці лише вчора прикріпили.... Якось РАЗ і відпало бажання шити. Брала до рук і клала.

Цитата (sovka)
говорите зі знанням справи. Може хвилюєтеся трохи більше за співрозмовника, але то пусте.

)))) Вгадали, трохи є. Він стільки говорив, що я співчува. оператору, який потім монтував стрічку. Треба було зі словесного, пардон, поносу, виокремити щось коротке. Моя мама передивившись ролик, одразу сказала: а на жодне з питань художник прямо не відповів smile

Цитата (sovka)
Щодо порад, то можу запропонувати вам дивитися свої відео спершу БЕЗ ЗВУКУ (щоб бачити тільки відео-ряд) - так краще зрозумієте, що вам коле очі. А потім - БЕЗ ЗОБРАЖЕННЯ, щоб було простіше зафіксувати паузи, усілякі там "гм" і "ну" (яких у вас може і немає ).

ого, я би і не здогадалась, дякую!

Цитата (sovka)
А взагалі досконалості нема меж і дуже рідко ми подобаємося СОБІ на відео і фото. Комплексуємо, шукаємо усілякі "із'яни", а на справді все ОК. Удачі вам!

з цим все гаразд, але (як зауважила вже в ЖЖ мені Тана Срібна) треба змінити позу, бо я постійно відвернута від камери. + якогось дідька я постійно дивилась під стіл, хоча ніякої шпаргалки не було. Щомої очі під столом забули - не відаю, буду виправлятись smile

Всім вам дякую за поради, дівчата. Це той рідкісний випадок, коли я щиро-щиро всмоктала усю інформацію, отриману в порадах.

А тепер фотодоказ моєї "секційно-мулінової" жадібності. Ось, замовила собі, жадюга. Отримала вчора вранці. Сподобалось. І ввечері я замовила ще сотню )))) ой. навіть дві smile


Польске муліне Аріадна, по 8 метрів, мені подобається ця нитка тим, що не крутиться і тим, що тонка нитка, зручно вишивати в 2 і 3 складення.
Прикріплення: 9102897.jpg (78.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.