| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:16 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
zetkaДата: Вівторок, 2013-07-09, 9:21 PM | Повідомлення # 3861
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
Лізо, вітаю!!! Ви робите величезну справу, молодчинка! Радію, що є такі люди! Сподіваюсь започатковане Вами вишите святкування Купала у Фастові стане щорічним і ширитиметься! exclaim

 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-09, 10:50 PM | Повідомлення # 3862
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ВСІМ ВСІМ ВСІМ ДЯКА ЗА те, що розділяєте мою радість smile

Цитата (sovka)
п.с. Ви дуже пострункішали Це завдяки фітнес клубу? Тільки не кажіть, що забігалися так за 2 тижні підготовки до свята Чи може я щось пропустила у вашій темі?.. У будь-якому разі виглядаєте чудово. Рецепт у студію!


Леся, я взагалі не бігала перед святом, я була спокійна, як танк. Я собі уявила, що я УЖЕ опозориась з тим святом і спокійно збирала людей на нього smile

Частково і завдяки фітнесу. РЕЦЕПТ СТРУНКОСТІ ось:
я прийшла у Фіткьорвз з вагою 82 кіло в жовтні 2012. За перший місяць завдяки фіз. навантаженням тричі на тиждень я схудла на 2 кіло і на 5 см в талії. Потім почала планово поправлятись (попросту кажучи, почала жерти, як навіжена, бо витрачати калорії на тренажери я не була привчена, тому їсти хотілось після цих тренажерів надзвичайно).
До нового року я поправилась до своїх 82 кіло назад sad
Великим недоліком Фіткьорвзу ДЛЯ МЕНЕ (наголошую, що це може бути виключно індивідуальним моментом) є їх вимога постійно втягувати живіт і під час тренувань пити чисту негазовану воду. Від цього мені кілька разів було нестерпно погано просто на тренуваннях. Аджея перед цим цілий рік вчилась дихати ЖИВОТОМ, а не грудною кліткою, як 99% нас дихає зараз. (якщо будуть бажаючі, окремо розповім, чму так класно дихати животом і як це мене спасає в важких ситуаціях).
Я перестала ходити на фітнес, почала знов пити в кавярні біля роботи каву мокко, у мене почались неймовірні проблеми з ферментацією і просто адські болі. При таких болях ходити страшно, не те, щоб на фітнес. Я махнула на фітнес рукою і зайнялась своїм ХАРЧУВАННЯМ.

Я почала РОЗДІЛЬНО ХАРЧУВАТИСЬ:


Я ПОВНІСТЮ ВИКЛЮЧИЛА З ХАРЧУВАННЯ:


Я ЧАСТКОВО ВИКЛЮЧИЛА: каву (п"ю вкрай рідко і тільки сама мелю перед заварюванням, пью неконцентровану і БЕЗ молока.

Я ПОЧАЛА ВЖИВАТИ такі продукти, яких раніше не їла:



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-09, 10:50 PM | Повідомлення # 3863
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мій приблизний порядок харчування на робочий день:


У лютому я важила 84 кіло. В червні контрольне зважування в Фіткьорвзі показало 75,6 кг. Зараз домашні ваги показують 75 кіло.
Ітак, за 4 місяці я втратила майже 9 кіло. При цьому я НЕ займалась фітнесом. Виключно харчування. Наголошую, що я дійшла до такого харчування шляхом експерименту над власним здоров"ям, нажаль. Тепер я точно знаю: є люди, що одразу ведуть здоровий спосію життя , і є такі, яким ще доведеться до нього пристати. Організм наш не прощає знущання над собою. Мій просто зарано якось здався ))))) Довелось його підтримувати.

Фітнес допоміг мені зробити обжирілі місця мого тіла міцнішими. Так, у мене не висить шкіра від ліктя до плеча, бо там м"язи тепер. Маю міцну спину (а там навіть лікар хитав головою - спина боліла, не було підтримки хребту). У мене підтянулось саме "хворе" жіноче місце - верхній живіт (той, що ДО пупа) і тепер видно, що у мене грудь окремо, а талія - окремо. І звичайно, фітнес підняв мій доволі немаленький третій розмір бюсту. Накачались грудні м"язи. Що мене дуже тішить.

Тим, у кого слабка воля і люблять поїсти всяких смаколиків, дам пораду, якою я користуюсь сама. Вичитано у Казудціко Ніші: уявіть себе всередині тієї їжі, яку збираєтесь зараз їсти. Чи приємно вам було би зараз знаходитись у свіжо нарубленому салатику, щоб навколо вас рухались листочки капусти чи огірочків? Чи приємніше було би повалятись у білому відвареному рисі? Чи так само приємно було би пострибати серед оплавлених цукерок, які починають бродити при підвищенні температури шлунку? Чи в м"ясному соку, чи в майонезі? Я уявляю, що потрапляю разом з їжею у свій шлунок. І якщо мені уявно неприємно знаходитись серед цієї їжі, то бажання з"їсти її реально - одарзу відпадає.

Для тих, на кого попереднє не подіяло, є також порада: щоб не перекусувати (а це одразу порча шлунку і гладшання), потрібно зупинитись і замислитись: чи ти зараз ТОЧНО голодний? Якщо уявляєш собі шматочок чорного зліба і розумієш, що з"їв би його, то значить дійсно голодний. А якщо уявивив чорний хліб, а хатоів все одно цукерку, то поклади цукерки до моменту, поки справді зголоднієш smile

БАЖАЮ ВСІМ ЗДОРОВ"Я smile Воно у нас чомусь одне. Але дяка йому, дає нам шанс виправитись)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-09, 11:34 PM | Повідомлення # 3864
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


а ось яку я придумала класну штуку - етнічні браслетики, робити їх на машинці 10-15 хвилин кожен. А задовллення купа. Піду ще поділюсь в темі "Етноодяг швикдо". Гадаю, комусь стане в нагоді!
Прикріплення: 8204212.jpg (327.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Вівторок, 2013-07-09, 11:45 PM | Повідомлення # 3865
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Браслетики - чудо! exclaim

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-07-09, 11:56 PM | Повідомлення # 3866
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дякую за лікбез wink Багато корисного почитала. Дійсно - до одного місця той фітнес, якщо їсти будь що і будь-як.
В цілому ваші обмеження в їжі дуже розумні. Жоден лікар не порекомендує напихатися тортами і майонезом чи їсти солененьке. Поки що це можна віднести до нездорових традицій нашої кухні. Але це тимчасове, люди вже потроху відмовляються від "хімії" і починають більше заморожувати і сушити (а не консервувати) овочі і фрукти.
Я звернула увагу на ваш сяючий вигляд smile бо якийсь час також ставлю на собі експерименти biggrin Помітила, що з віком (після 30-ти) взагалі важко худнути. Те, що ранніше можна було зробити з собою за місяць, зараз не зробиш і за півроку (без шкоди для організму). Є в тілі кілька кілограмів, які невідомо як з'явилися і нікуди не зникають навіть якщо рота зашити взагалі:)   Виходить, що треба перелаштовувати і спосіб життя і правила власного харчування. Погано тільки, що доходимо до цього тільки коли вже немає іншої ради.
 
Нещодавно була на консультації у трихолога (спеціалість по волоссю), який порекомендував дієту №5 (не особливо сувора), або дієту 9 (дуже сувора - для діабетиків). В обох дієтах є правила дуже схожі на ваші. Так що рухаєтеся у правильному напрямку wink
 
Етнічні браслетики дуже цікаві. Дійсно - ідея!
 
BulletДата: Середа, 2013-07-10, 0:40 AM | Повідомлення # 3867
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Я звернула увагу на ваш сяючий вигляд бо якийсь час також ставлю на собі експерименти Помітила, що з віком (після 30-ти) взагалі важко худнути. Те, що ранніше можна було зробити з собою за місяць, зараз не зробиш і за півроку (без шкоди для організму). Є в тілі кілька кілограмів, які невідомо як з'явилися і нікуди не зникають навіть якщо рота зашити взагалі:)   Виходить, що треба перелаштовувати і спосіб життя і правила власного харчування. Погано тільки, що доходимо до цього тільки коли вже немає іншої ради.

Сяючий погляд, підозрюю, дякуючи не харчуванню, а чоловікові, бо маю з ним регулярні фізичні навантаження wink А фітнес, до слова, допомагає лишатись на висоті в інтимних моментах.
Щодо іншого, нажаль, ви праві. У нашого народу навіть є дуже влучна приказка: поки гром не гряне - козак не перехреститься. У мене вже, можна сказати, гром грянув. Обколоті вени, п"ята точка, якісь висипання по спині незрозумілі, постійне відчування печінки, субфебрильна температура -всеце свідчило про запалення в моєму тілі. Не знаю, де воно. Поки що я теж на стадії експериментів (бо у Фастові лікаря гастроентеролога нема, а у столиці лікуватись - я усвідомлюю, що у мене не вистачить грошей), тому я вирішила піти шляхом найменшого тиску - виправити до норми своє харчування.
Думаю, мій вигляд на фото - це перший яскравий показник, що дію я вірно. Дай мені Бог здоров"я smile

Цитата (ТМК)
Браслетики - чудо!

Дякую smile Сама радію, як дитя! Головне, що будь-кому то під силу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2013-07-10, 11:04 AM | Повідомлення # 3868
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Молодчинка!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
LDIIДата: Середа, 2013-07-10, 12:47 PM | Повідомлення # 3869
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, у мене бракує слів-черговий раз переконуюсь,що сила волі то є річ-мені до цього дуже далеко,можливо справді ще не припекло))).Зараз теж пробую харчуватись роздільно,але щось не дуже виходить))))) Казала колись Клара Новікова: Сижу на дієті,а кушать то хочется)))
 
BulletДата: Середа, 2013-07-10, 11:02 PM | Повідомлення # 3870
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (LDII)
переконуюсь,що сила волі то є річ-мені до цього дуже далеко,можливо справді ще не припекло

Ірочко, сплюнь. Не навроч!

Цитата (LDII)
Казала колись Клара Новікова: Сижу на дієті,а кушать то хочется)))

Просто неправильно поєднуєш продукти і досі. Мені не хочеться їсти, коли я почала роздільно харчуватись. Це у нас Оленка, здається, дієтолог (ой! розкрила секрет?)))), вона підтвердить, що коли баланс харчовий правильний, то почуття голоду швидко втамовується.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2013-07-13, 11:26 PM | Повідомлення # 3871
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчатонька, вчора отримала не лише котика в мішку-3, а і прекрасну посилочку з кривулькою в рамках літнього обміну кривульками , від Сестри_Юлії з Дніпропетровська.

Найбільше сподобався дуже чуйний лист. Юлечко, ти там тримайся, мияк можемо, підтримаємо тебе, сонечко!

Розкішка гольниця-книжечка, що зіграла роль кривульки, пошита з цупким ущільнювачем, зав"язується на косички (і я подумала, що ті косички можна плести з "ірису", якого у мене тьма!)
Неймовірної акуратності закладинка з мережкою по центру, ака тонка, така акуратна, я реально такої акуратності поки що не бачила. Дуже тонка робота, закладинка пласка і таке враження, що вона така і народилась, і ніяка це не ручна робота, а просто з дерева зірвана smile Дякую!
Ниточки білі та червоні, завжди потрібних кольорів!
І класнючий блокнотик з обкладинкою з петриківським розписом, самий влучний привіт з Дніпропетровщини smile + листівка з видами сучасного Дінпропетровська (відправляється тимчасово на холодильник під магнітик smile
Ну і набір листівок з костюмами етнічними по регіонах України, ти як знала, Юля, що я зараз мусую це питання, неймовірна дяка тобі!
А ось і це щастячко:
Прикріплення: 3954564.jpg (201.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Субота, 2013-07-13, 11:39 PM | Повідомлення # 3872
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ну яка ж краса, Лізо, вітаю!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
AfinnaДата: Субота, 2013-07-13, 11:49 PM | Повідомлення # 3873
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
А ось і це щастячко

Неймовірно чудове щастячко! Такі речі надовго створюють піднесений настрій! Хай приносять радість новій власниці!!!
 
BulletДата: Неділя, 2013-07-14, 0:53 AM | Повідомлення # 3874
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknataAfinna,  дякую-дякую, дійсно радію і точно знаю, що користуватимусь. Я користувалась дуже довго книжечкою, подарованою колись (роки три назад) іншою форумчанкою.. Нажаль, із-за великої кількості подарунків та із-за відсутності на них підписів, запам"ятати, чия та чи інша річ - це марна спроба... Тепер тузелену носитиму із собою,а цю біоленьку триматиму вдома в скринці з рукоділлям smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2013-07-15, 9:52 PM | Повідомлення # 3875
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


постійне посилання на відео: http://www.youtube.com/watch?v=optBR6Ad7f8&feature=player_embedded

можна одразу перекрутити на 1.01 хвилину, там вде про організований і проведений мною "Вишиванковий ланцюг".



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Понеділок, 2013-07-15, 10:17 PM | Повідомлення # 3876
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо!!! Вітаю з такою подією!!!!!!! exclaim
бажаю не зупинятися на досягнутому! smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2013-07-15, 11:45 PM | Повідомлення # 3877
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet,  супер!!!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2013-07-16, 1:26 AM | Повідомлення # 3878
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ух! Молодець!!!! Щоб так і трапилось, щорічний захід.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-16, 1:33 AM | Повідомлення # 3879
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
про організований і проведений мною "Вишиванковий ланцюг".

Лізо, тисну руку за те, що прийняли це рішення і взяли на себе відповідальність! Як на мене, то це саме складне! А якщо ще до цього додати вирішення всіх організаційних питань...Це Вчинок!
 
BulletДата: Середа, 2013-07-17, 4:50 PM | Повідомлення # 3880
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
Лізо, тисну руку за те, що прийняли це рішення і взяли на себе відповідальність! Як на мене, то це саме складне! А якщо ще до цього додати вирішення всіх організаційних питань...Це Вчинок!

дякую, це звучить приємно, але дуже голосно. Насправді, я лише раз почала було переживати, потім подумала: я ж ні від кого не залежу, ну опозорюсь, то і опозорюсь. І розслабилась. Все минуло ненапружно і весело. ЧЕСНО. Зовсім було неважко.

lady-vZetaOленкаAfinna, дякую вам за підтримку моральну, дівчатка : )****



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.