| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 3:48 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2012-10-17, 0:44 AM | Повідомлення # 3041
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Ой, Лізо, куди Ви пропали? Напевно, завантаженість 100%.

саме так, Оксано! В суботу їздила в столицю, вернулась напівмертва, в неділю святкували день Художника і ходили на етюди, а потім кучно "відмічали"... в понеділок знов у Києві і знов вернулась ніяка.. а сьогодні.. прийшла на роботу і написала заяву за свій рахунок на 1 день - упадок сил, ледве дойшла назад, від автобуса до під"їзда ))))

Проспала сьогодні ВЕСЬ день.

happy

Lyubov, lady-v, дякую за підтримку smile Поки що ми не можемо зрозуміти, що з ним.. може, просто харчі набридли? З руки навіть рибку смажену (біле м"ясо) дуже неохоче їсть... а ще мені наснилось пару днів назад, що я вийняла собі зуб, без крові... от і думаю, що у нас некровний родич - це Тіша :(((
А в цілому він став більш нормальним, ніж був... може, яка інфекція? sad Сьогодні навіть з іграшкою грався на кухні... А от до моєї кімнати не заходить зовсім. А якщо я його на руках заношу, то з рук злазить і тікає геть :((

Quote (sovka)
Quote (Bullet)А про яку сумочку річ?? Не пам"ятаю щось... : )))) То ж була там ще сумочка-косметичка

АА, ну я рада, якщо сподобалась чи може комусь з ваших знайомих стане в нагоді smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-10-17, 1:39 PM | Повідомлення # 3042
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
хвастульки свіжокуплених пряж:



з них скоро виростуть мітенки і красивий синій снуд smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Середа, 2012-10-17, 1:52 PM | Повідомлення # 3043
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ти невгамовна! Виспалась вже і за роботу! Бажаю успіху і натхнення!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Середа, 2012-10-17, 4:36 PM | Повідомлення # 3044
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
a-stra, власне! тому що виспалась)))

Дывчата форумчанки, що за быда з отриманням посилок?

а ну бігом дивіться і впізнавайте свої посилки (на чеку замість прізвища стоять "матюки", бо у оператора щось заглючило на компьютері (підоззрюю, що вона просто розкладку не поміняла...)

Левченко Леся, здається, то обидві - ти, привіт:
Результат пошуку
Штрихкодовий ідентифікатор: 0850001432234
Відправлення за номером 0850001432234 передано 08.08.2012 в об'єкт поштового зв'язку СЛАВУТА 5 з індексом 30005, на даний час не вручене.
Дякуємо, що скористались нашими послугами!17.10.2012 14:52

Штрихкодовий ідентифікатор: 0850001538806
Відправлення за номером 0850001538806 передано 11.10.2012 в об'єкт поштового зв'язку СЛАВУТА 5 з індексом 30005, на даний час не вручене.
Дякуємо, що скористались нашими послугами!17.10.2012 14:54



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Середа, 2012-10-17, 10:12 PM | Повідомлення # 3045
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, відписала у приват.
Глюки якісь в тій Укрпошті. Мабуть сісадмін звільнився biggrin
 
BulletДата: Четвер, 2012-10-18, 11:14 PM | Повідомлення # 3046
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Bullet, Лізо, відписала у приват. Глюки якісь в тій Укрпошті. Мабуть сісадмін звільнився

дякую за лист, я панікую, бо боюсь щось втратити (багато, дуже багато всього надсилаю поштою). Про сисадміна - ага, я посміялась. Гадаю, у них сисадміни міняються, чяк рукавички...

А я з поганим настроєм сиджу. Вчора місцева група з ВКонтакту запросила листом на гру "Мафія", я подивилась їх відео, не зрозуміла якого віку люди збираються, і перепитала, чи є у них віковий ценз. Отримала шокуючу відповідь: "цензу нема. Якщо вам буде комфортно з молоддю - приходьте".
Капець, відчуваю себе дряхлоб старушенцією sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2012-10-18, 11:28 PM | Повідомлення # 3047
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, ні не дряхлою старушенцією, а "женщіной" (ну, ти розумієш про що я wink )


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-10-19, 0:52 AM | Повідомлення # 3048
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
Bullet, ні не дряхлою старушенцією, а "женщіной" (ну, ти розумієш про що я )

розумію ))) І пам"ятаю ))))

Дівчата, мої гості, хочу з вами поділитись знайденим в мережі, розкішним танцем людської природи і бажання бути почутим! Копіюю далі текст зі свого жж:

Напевно, дехто з вас вже бачив цей танець, а я сьогодні побачила його вперше. Ну не можу я не поділитись цим відео.
Заразом копнула трохи інфи (дуже люблю покопати трошки нової інфи і одразу ніби краще рокзривається картина світу).

Ахтунг! Тіло Бодхісаттви в танці складається з 21 (!) танцівниці. Всі вони глухі і німі. Ага. Я теж в шоці.


"Ви можете простягнути руку, щоб допомогти іншим, і у відповідь до вас потягнуться тисячі рук, щоби допомогти вам" (с) - так починається постановка китайського хореографа Чжан Цзигана. Він відомий в Китаї та поза його межами, але найбільшої популірності він дістав після Олімпійських ігр в Китаї, де його постановки відкривали і закривали ігри, а також на проведенні параолімпійських ігор у Лондоні.

Сенс постановки - передача самопожертви і чистоти любові. За китайськими буддистськими віруваннями тисячорукою богинею Бождхісаттвою стала молодша донька імператора, що пожертсувала своє життя заради спасіння хворого батька і відтоді допомагає усім страждущим.

В театральо-танцювальному дістві хореограф задіяв 21 глухо-німу акторку для відтворення тіла Бодхісаттви, сліпий піаніст, безрукі танцівники.

Хочу зазначити, що дійство не перетворилось на буйство фріків. Все дуже гармонійно і, що важливо, не викликає жалю і сліз, а дійсно підносить дух.

Ось чудова компіляція підготовки і виступу, розкішно зняте відео.



Девізом цього танцю я би вважала такий: "Хто хоче, той може!".



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2012-10-20, 0:38 AM | Повідомлення # 3049
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Любі форумчанки, поки не маю досить часу, щоб обдарувати своєю увагою і форум, і свій блог, і навіть свій комерційний сайт. Таке буває рідко, щоб так обмаль часу. Працюю. Правда, практично, "працюю за їжу" - за відгули та працюю на свій майбутній авторитет. Але чомусь відчуваю, що воно піде на користь мені.

Час від часу такі моменти наступають, що відчуваєш: життя твоє саме зараз змінюється або саме може змінитись, от-от і все буде інакше. У мене знову таке :)))

Ну і поки Юля наша (Сестра_Юлія) ніяк не отримає вже тиждень тому відправлену їй сумочку (я відслідковую, всі отримали , окрім неї, пркиро!), покажу вам її сумку тутечки. Пошито з надісланого Юлею матеріалу, Юля виявилась (поки не отримала!)))) спокыйною замовницею, з якою приэмно працювати.



Якщо це повідомлення прочитає Оксана, то повідомляю: я шию цілу серію торбинок за ідеєю вашої замовленої косметички smile І зовсім скоро покажу все тут smile Ще зовсім тріііііііішеки почекати wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Субота, 2012-10-20, 0:45 AM | Повідомлення # 3050
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Bullet, сумочка стильна smile
А щодо танцю, то скільки б його не дивився, кожен раз захоплюєшся досконалістю, якої може досягти людина


 
BulletДата: Субота, 2012-10-20, 1:10 AM | Повідомлення # 3051
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sjana_if, за сумочку дякую smile

щодо танцю.. знаєте, якийсь час я захоплювалась книжками Фон Денікена, з усіма його припущеннями щодо походження наших земних богів та божеств від іншопланетних цивілізацій.. і ось дивлюсь на цей танець і розумію, що у мене певне дежавю. Танець - прочитані книги ф. Денікена. Книги і фільми ф. Денікена - цей танець. Настільки неприродні ці рухи руками.. і настільки.. механічні!! smile Класні, пра?:)

а тим часом я розвантажила свій фотоапарата і хвастаюсь подарунками і поштою щастя від наших форумчанок! smile Дівчата, вибачайте, що трохи із запізненням : )***


Дарунок, власне, для Олі (Оленка) - Сонька-Дрімка, але, як ідеться у листі, шоколадка і схемка - для мене, тож я чесно згризла шоколадку за два дні, а схемку поклала собі в папку, мені там сподобалась квітка одна з узору і геометричний орнамент (люблю геометрію зі страшною силою!) Дякую, Оксано - Sabrin!
---

Наступне фото - це даруночки від Сестри_Юлії, яка вже встигла вишити мені свою частину колективної роботи для майбутньої моєї подушечки (ми граємо в вишивальний коловорот!) Юля, напевно, запам"ятала, що я ОБОЖНЮЮ нитки секційного фарбування (хто при мені скаже, що вони "меланж" - покусаю! biggrin )і вклала три мотки ДМС-секційки! А лапенятко-ялинка чекатиме нового року, я повішу її на видне місце, поруч з минулорічною ялинкою Іри - Українки:)
Дякую, Сестра_Юлія! :)
----

А цей паперовий скарб - дарунок з далеких берегів Америки, який на собі привезла Оленка! Дякую, Оля, дуже хотіла встигнути зробити щось з цих сууууперових паперів до твого від"їзду, дуже старатимусь smile Дяка!
Прикріплення: 2237361.jpg (164.9 Kb) · 8573419.jpg (189.9 Kb) · 9800205.jpg (170.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2012-10-20, 9:32 AM | Повідомлення # 3052
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і ще приємність. Вночі мою роботу (Мітенки в стилі раста) додали в колекцію "Реггі-стиль" на Ярмарці майстрів smile


кукла "Раста" Бабочковая раста-майка Купальник "Раста вечеринка" Раста-вуду-серёжка
Митенки унисекс "РАСТА" Растаманский берет "Янка-растаманка" Тапочки "Подарок растаману" бусы для растаманов
Раста-фенечка Сумка "Яркие будни" Растаман - чехол для мобильного Растаманский шарф


Другие коллекции на Ярмарке Мастеров >>



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-22, 2:35 PM | Повідомлення # 3053
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ну а я поки тихо, сама з собою, покажу ще нову сумку... Українські сумки не показую, тому що очу "вибухнути" цілою "колекцією" smile А поки що показую одиночні сумочки. Ця нова - унісекс-торбинка, типу студентської, в клітинку і з заклепками:)




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-10-22, 4:49 PM | Повідомлення # 3054
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Просто суперсумка! Якби частіше носила сумки, то цю купила б точно. В добру путь!(сумці) smile
 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-22, 6:46 PM | Повідомлення # 3055
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, дякую, Оксано, передам то сумці : )))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-22, 10:20 PM | Повідомлення # 3056
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Попередню сумку щасливо продала, пошила типу юліної, але іншої форми і з іншої тканини:

фото попереднє, бігом сфоткане, бо темно вже..
Прикріплення: 5656917.jpg (51.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-10-22, 10:34 PM | Повідомлення # 3057
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо - твої сумочки все кращають та кращають!треба вже торгову марку відкривати! wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-10-22, 11:00 PM | Повідомлення # 3058
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Zeta)
Лізо - твої сумочки все кращають та кращають!треба вже торгову марку відкривати!

Таня, дякую, від тебе - подвійно приємно таке читати smile
(але зауважу. що то не сумки кращають, то мені Кет_блек)кет тирків щодо фотографій частіше робить і я фоткаю їх більш-менш презентабельно, а не так, як ранігше, 500 сумок назад)))). Окрім останньої, це чернове фото smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2012-10-23, 10:00 AM | Повідомлення # 3059
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, приєднуюсь до похвал. А ще серії сумок -- це крок вперед і деяке полегшення технологічне. Бажаю багато пошити і стільки ж продати хорошим людям!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
a-straДата: Вівторок, 2012-10-23, 5:53 PM | Повідомлення # 3060
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Quote (Bullet)
то мені Кет_блек)кет тирків щодо фотографій частіше робить і я фоткаю їх більш-менш презентабельно
Ой і мені такі тирки треба)))) Я також поспішаю зфоткати, нє шоб якусь презентацію зробити, а то бігом клац-клац і все! smile
Лізо, і я виспівую тобі хвалу: пРРРечудові сумочки! Ах!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.