| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2012-10-10, 0:05 AM | Повідомлення # 3021
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, Д Я К У Ю !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оксано, дякую за кавовий привіт зі Львова, я так хотіла, щоб мені хтось прислав звідти листівку, з фестивалю кави і ОСЬ! Мрії збуваються!!! ДЯКУЮ!! Я сонна, мрак, тож фото зроблю завтра, а поки хай всі мені заздрять, бо у мене такий кавовий львівський привіт від вас!!

Quote (Sabrin)
а куди йти? я щось нічого не зрозуміла... А мітенки гарні. Мені "Раста" подобаються

я ще напишу куди йти, це поки так, я пробую грунт smile
Расти точно не буде, вони складніше в"яжуться, розіграю прості мітенки smile

Quote (lady-v)
Як на мене, то ви обидвоє - лялечки ( тільки схоже наша Оленка трошки нижча ляля )

таки так, Оля нижча зростом і значно стрункіша за мене )))))

Quote (shtynka)
а ти розігруй знижку )))

це теж буде smile Дякую за нагадування wink Так і вчиню! гарна думка, ага.

Quote (shtynka)
доречі, як мама? вже краще? передавай наші вітання і побажання здоров"я! не хочеться про сумне, та зараз маю сама хвору маму... і розумію як ніхто...і допомогти хочеться, а чим не знаю.

ну, сонечко, мами це такі створіння... ми всі хочемо їм допомогти, але найчастіше вони допомогу не Сприймають... sad Моя от в 25-й раз розповідає мені, що кине палити.. мдя. а був передінсультний стан і лікар МЕНЕ налякав, а її - ні.

Тримайся і тримай маму. Можемо чимось допомогти? Я цілком серйозно питаю!Що з мамусею?

Осінь, і у нас навіть Тішаня вередує. Йому вже майже 13 років і я , чесно кажучи, переживаю, щоб він не вбрався в дерев"яний макінтош sad Нема апетиту, схуд на 600 грамів (був 4 200, а тепер ледве 3 600, і це в такому віці, стерилізований кіт, кажуть, має бути жирним, а тут одні кістки...) Завтра несу його до лікаря.

Погане порівняння, але .. шкода, що маму не можна тихенько віднести до лікаря на ЕКГ хоча би... А то "швидка" вдома по ЕКГ виявила, що має вона рубці на серці, що свідчить про перенесений на ногах інфаркт! surprised

а про хороше... емм.... От: мені сьогодні дали зарплату за вересень (нарешті!), аж 940 грн (ну ще був аванс 800 грн! "ПАКРАЩЄННЯ" smile І ще купили мітєнки в Чернігів, радію smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-10-10, 0:12 AM | Повідомлення # 3022
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
також додатково перепрошю у всіх , кому я не відписала, я сьогодні скажено попрацювала і завтра теж просять замінити людину (за відгул - працюю за їжу)))))) і напевно і завтра прийду напівжива, вибачте...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2012-10-10, 7:41 AM | Повідомлення # 3023
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тримайся і тримай маму. Можемо чимось допомогти? Я цілком серйозно питаю!

дякую за турботу, та проблема комплексна і найбільше залежить від мами... постійні навантаження фізичні, півсотні а то і більше кіло зайвої ваги дають серйозні проблеми ((( наразі загострилась міжпозвонкова грижа у поясничному відділі, а це дає і погіршення і без того складного гіпертонічного стану... нічо, малого в садочок поведу та поїду провідаю, сподіваюсь, сьогодні. Тьху тьху вже трохи почало попускати, але все одно до нормального самопочуття ще далеко.

Як твої тренування, Лізо? Результати вже відчуваєш? Старайся контролювати якість і кількість їжі, бо по собі знаю - чомусь спрацьовує бажання накинутись на неї, попри всі позитивні зрушення. Доречі, вчора за проханням подруги перебирала старий фотоархів (в неї накрився диск, то смикає по нитці то там то сям...) і згадала, як класно бути легкою і стрункою... все, пора припиняти свавілля у поїданні всього, а щось робити із головою і повертатись до нормального стану...

Щодо важкого графіку роботи - це іноді краще, ніж зовсім без неї. Так що цінуймо, що маємо, і отримуємо задоволення від життя!
Бажаю тобі Лізо впоратись із усіма справами як найшвидше і якомога найбільш позитивним результатом! Тішика почухай від нас за вушком )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2012-10-10, 9:39 AM | Повідомлення # 3024
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
дякую за турботу, та проблема комплексна і найбільше залежить від мами... постійні навантаження фізичні, півсотні а то і більше кіло зайвої ваги дають серйозні проблеми ((( наразі загострилась міжпозвонкова грижа у поясничному відділі, а це дає і погіршення і без того складного гіпертонічного стану... нічо, малого в садочок поведу та поїду провідаю, сподіваюсь, сьогодні. Тьху тьху вже трохи почало попускати, але все одно до нормального самопочуття ще далеко.

Головне - буьте здорові smile Dsnfyyz vfvs s nj,s - nhbvfqcz ^)*

Quote (shtynka)
Як твої тренування, Лізо? Результати вже відчуваєш? Старайся контролювати якість і кількість їжі, бо по собі знаю - чомусь спрацьовує бажання накинутись на неї, попри всі позитивні зрушення. Доречі, вчора за проханням подруги перебирала старий фотоархів (в неї накрився диск, то смикає по нитці то там то сям...) і згадала, як класно бути легкою і стрункою... все, пора припиняти свавілля у поїданні всього, а щось робити із головою і повертатись до нормального стану...

Я прорахувалась: не 10-го, а 12-го моє перше заняття : ))) Тож я ще не знаю, як там буде і їм усе підряд, як всеядний троглодит smile
Сьогодні пошию собі зручні спортивні штанці wink
Ти права, треба закінчувати з поїданням (пожиранням - у моєму випадку : )))) всього підряд, але ж яке воно, блін, все смачне.
Згадалось: Усе, що є хороше в житті, або незаконне, або аморальне, або приводить до ожиріння (ч) )))))

Quote (shtynka)
Щодо важкого графіку роботи - це іноді краще, ніж зовсім без неї. Так що цінуймо, що маємо, і отримуємо задоволення від життя!
Бажаю тобі Лізо впоратись із усіма справами як найшвидше і якомога найбільш позитивним результатом! Тішика почухай від нас за вушком )))

так, маєш рацію! У Фастові важко знайти роботу (кажуть ті, хто її шукав, я - не шукала, Не в курсі, ТТТ), от зараз класно прилаштувалась, сиджу в приймальні вищого керівництва і друкую у наш форум :))
(це показник: завжди вигідно знати і вмітитрохи більше, ніж твоє оточення!))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-10-10, 12:06 PM | Повідомлення # 3025
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
завжди вигідно знати і вміти трохи більше, ніж твоє оточення

точно, але при тому все це приховувати, бо якщо "не хочеш, щоб на тобі їздили - не показуй, що добре підкований", це вже мій досвід на роботі. Рада, що "кавовий привіт" дійшов, куди треба, я вже почала думати, що він загубився. Чи дійшов ще один лист? І як поживають хустини, чи дозріли до перетворення в "кишеньки"?
 
BulletДата: Середа, 2012-10-10, 12:17 PM | Повідомлення # 3026
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
точно, але при тому все це приховувати, бо якщо "не хочеш, щоб на тобі їздили - не показуй, що добре підкований", це вже мій досвід на роботі.

нажаль, так і є sad Прикро, чесно кажучи.

Quote (Sabrin)
Рада, що "кавовий привіт" дійшов, куди треба, я вже почала думати, що він загубився. Чи дійшов ще один лист?

Поки що лише кавовий привіт:) Чекаю ще на щось? Цікаво!

Quote (Sabrin)
як поживають хустини, чи дозріли до перетворення в "кишеньки"?

Більше того, дозріли в торинку :))) Покажу певно завтра чи в п"ятницю! Велика дяка, Оксано, за чудову ідею з хустинами! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Середа, 2012-10-10, 1:07 PM | Повідомлення # 3027
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
навіть Тішаня вередує. Йому вже майже 13 років і я , чесно кажучи, переживаю, щоб він не вбрався в дерев"яний макінтош

Ой, тільки не це!!! Може, в нього із зубками щось і не їсть, бо боляче чи важко жувати? А взагалі він активний, спілкується, грається? Чи тільки спить? Хай вам зустрінеться хороший котячий лікар і все буде добре!
 
SabrinДата: Середа, 2012-10-10, 4:22 PM | Повідомлення # 3028
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Більше того, дозріли в торбинку :)))

Торбинка - це добре.Чекаю, щоб побачити. Але чи будуть "кишеньки"з хустин, маю апетит на них smile За ідею - будь ласка, користуйтеся, в мене їх багато smile , тільки втілювати не виходить.
 
soncevudaДата: Середа, 2012-10-10, 4:42 PM | Повідомлення # 3029
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Лізо, підкажіть, будь ласка, чим набиваєте подушки ? холофайбером ?
бо я б хотіла альтернатики холофайберу. але не дуже на цьому знаюсь.а взагалі готові купую подушки.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Середа, 2012-10-10, 7:01 PM | Повідомлення # 3030
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Ой, тільки не це!!! Може, в нього із зубками щось і не їсть, бо боляче чи важко жувати? А взагалі він активний, спілкується, грається? Чи тільки спить? Хай вам зустрінеться хороший котячий лікар і все буде добре!

Дякую за співчуття до котячого нещастя. Доповідаю: носила його у ветклініку, оглянули, промацали і позалазили йому усюди-усюди (температуру міряють котам, виявляється, в цікавому місці), довбанули йому 2 укола вітамінів, сказали, що візуально не бачать проблем.
Маленьке падлючисько поводить себе гірше за малого чи старого, вередує, то їсть, то не їсть. Мазнеш йому на палець сметани базарної - злиже, а вдруге - вже не хоче. Ходить реально голодний, щось нам говорить, а ми, дурненькі, не розуміємо його.
Зато в клініці надивилась жахів: недоїдений собакою котик, я ледь не розплакалась. Дві собаки пооперовані лежать... чому тварин більше жаль, ніж людей? Оце загадка.

Quote (Sabrin)
Торбинка - це добре.Чекаю, щоб побачити. Але чи будуть "кишеньки"з хустин, маю апетит на них За ідею - будь ласка, користуйтеся, в мене їх багато , тільки втілювати не виходить.

Зазвичай я чужі ідеї не люблю втілювати, але саме цим разом ви попали, я думаю, в мій настрій якраз. І все вдалось (я вірю)))

Quote (soncevuda)
Лізо, підкажіть, будь ласка, чим набиваєте подушки ? холофайбером ? бо я б хотіла альтернатики холофайберу. але не дуже на цьому знаюсь.а взагалі готові купую подушки.

Холофайбер дуже дорогий і не усюди він до теми (він як павучі яйця, кУльками, і висвкакує, особливо з дрібних предметів.
Я користую силіконізований синтепух, теж скручений у кУльки, але не такий неслухняний, як холофайбер. Я купила 10 кіло на складі Текстиль-контактв Києві, по 38 грн за кіло. Зараз уже точно дорожче, але думаю, до 50 грн за кіло.
Прошу, завжди приємно допомгти порадою, якщо можу. Питайте!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2012-10-10, 7:57 PM | Повідомлення # 3031
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Не хворіти нікому в цій темі!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2012-10-11, 1:26 AM | Повідомлення # 3032
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Не хворіти нікому в цій темі!

Дякую! Будьмо здорові smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2012-10-11, 9:41 AM | Повідомлення # 3033
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
чому тварин більше жаль, ніж людей? Оце загадка.
Тому що вони нам нічого навмисне поганого не роблять. Вони завжди такі які вони є. Не треба думати що у них справді на розумі, і не треба хвилюватись, як вони тебе сприймуть. Вони тебе люблять чи не люблять одразу. І роблять це всім своїм їством. Мають інеллект 5-ти річної дитини. В цьому віці всі люди чесні і хороші, це вже потім ми вчимось хитрувати, вигадувати і таке інше. А їхній розум завжди чистий і чесний. І ще тому, що крім нас, їм немає на кого покладатись - у нас розум і пальці.
А те що Тишко муркоче і не їсть, зроби йому зручно, надай йому все що він найбільше вподобує, і любіть його як і завжди любили, можна трішки більше. Передавай йому мої найкращі, так і скажи "Оля тобі привіт передала, вона тебе любить". і погладь. ВІн зрозуміє. wink



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sovkaДата: Четвер, 2012-10-11, 7:38 PM | Повідомлення # 3034
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Лізо, отримала посилочку. Дякую! І за сумочку також! smile
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-10-12, 1:34 AM | Повідомлення # 3035
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Лізо, отримала посилочку. Дякую! І за сумочку також!

дякую за маячок! А про яку сумочку річ?? Не пам"ятаю щось... : ))))

Quote (Oленка)
А те що Тишко муркоче і не їсть, зроби йому зручно, надай йому все що він найбільше вподобує, і любіть його як і завжди любили, можна трішки більше. Передавай йому мої найкращі, так і скажи "Оля тобі привіт передала, вона тебе любить". і погладь. ВІн зрозуміє.

Передала smile І Хочу порадувати всіх, хто за нас вболівав: Тіша відсьогодні вже не їсть, а жере. І це мене радує, бо дуже схуд. Не знаємо і досі, чи то інфекція яка, чи може глюки в голові котячій.
Купила йому фріскіс і віскас в пакетах (вологий корм) , згамав всю пачечку (разова доза як обід). А потім і кашку свою піджер smile Сир і сметану досі відмовляється, ну ми і не силуємо.
Дякую всім, сподіваюсь, Тішаня житиме ще довго і здорово :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-10-12, 10:08 AM | Повідомлення # 3036
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Сир і сметану досі відмовляється, ну ми і не силуємо.
У ньго може бути подразнення слизової оболонки шлунку. Тоді він не їстиме. Бо на відміну від людини, тваринки розумні і шкоди собі не роблять! Я рада що Тишкові краще!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-10-16, 9:59 AM | Повідомлення # 3037
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ой, Лізо, куди Ви пропали? Напевно, завантаженість 100%.
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-10-16, 6:03 PM | Повідомлення # 3038
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Лиза, рада за Вашего Тишаню - по себе знаю, как их жалко. У нас кошка прожила 21 год, так что котику еще жить и жить, да Вас радовать!
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-10-16, 7:35 PM | Повідомлення # 3039
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тішаня житиме ще довго і здорово :)

Рада за нього!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
sovkaДата: Вівторок, 2012-10-16, 10:55 PM | Повідомлення # 3040
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А про яку сумочку річ?? Не пам"ятаю щось... : ))))


То ж була там ще сумочка-косметичка smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.