| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 3:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2012-10-31, 6:45 PM | Повідомлення # 3081
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
a-stra, дякую, Ася smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Четвер, 2012-11-01, 0:37 AM | Повідомлення # 3082
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, гарбузики гарні,а щодо сумко-ситуації,шкода звичайно зіпсутого настрою,але насправді не все так погано.Як на мене, то і так класно виглядає.
 
BulletДата: Четвер, 2012-11-01, 1:06 AM | Повідомлення # 3083
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (LDII)
Bullet, гарбузики гарні,а щодо сумко-ситуації,шкода звичайно зіпсутого настрою,але насправді не все так погано.Як на мене, то і так класно виглядає.

це вже вирішено, дякую smile

і за увагу до гарбузиків теж дякую)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Четвер, 2012-11-01, 10:09 AM | Повідомлення # 3084
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Bullet, дуже хочеться ще подякувати за сумку, щасливим власником якої я є ("Фінансове благополуччя"). Раніше я ніколи тканинні сумки та ще й з кнопкою не носила - вважала, що це незручно. Але ця мені дуже сподобалась на вигляд. Потім зясувалося, що вона неймовірно приємна на дотик :). Закінчилось тим, що останні місяці я тільки кілька разів брала іншу сумку (все ж таки цю треба інколи прати wink ) і щасливо ходжу з доларами на плечі biggrin .



Повідомлення відредагував sjana_if - Четвер, 2012-11-01, 10:09 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-05, 6:12 PM | Повідомлення # 3085
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Bullet, дуже хочеться ще подякувати за сумку, щасливим власником якої я є ("Фінансове благополуччя"). Раніше я ніколи тканинні сумки та ще й з кнопкою не носила - вважала, що це незручно. Але ця мені дуже сподобалась на вигляд. Потім зясувалося, що вона неймовірно приємна на дотик :). Закінчилось тим, що останні місяці я тільки кілька разів брала іншу сумку (все ж таки цю треба інколи прати ) і щасливо ходжу з доларами на плечі .

sjana_if, дякую, це найкраща вдячність від покупця :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2012-11-09, 1:19 PM | Повідомлення # 3086
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр!!!!! Лізонько, а де панда?!!!! angry

це я так, - щоб ти не розслаблялась....



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2012-11-09, 10:40 PM | Повідомлення # 3087
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
О, Нато - я теж зайшла сюди спитати про те ж саме!
Лізо - громадськість, не те щоб вимагає, але делікатно так цікавиться - НУ, І ДЕ?! Ти чого тваринку мучиш?! Дошивай вже хутчіш - і хвалися! І тобі приємно буде, і нам!
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-09, 11:20 PM | Повідомлення # 3088
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр!!!!! Лізонько, а де панда?!!!! це я так, - щоб ти не розслаблялась....

Quote (tanytryell)
О, Нато - я теж зайшла сюди спитати про те ж саме! Лізо - громадськість, не те щоб вимагає, але делікатно так цікавиться - НУ, І ДЕ?! Ти чого тваринку мучиш?! Дошивай вже хутчіш - і хвалися! І тобі приємно буде, і нам!

ииииииииииииииииии.... (ховаюсь під стіл!)
ПАНДА ЖИВА smile Я не мучаю тваринок, я їх люблю:) Дошию, дякую, що нагадуєте! Чомусь часу зараз мало... Мабуть, неорганізована... ніби нічого такого особливого не роблю..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 4:48 PM | Повідомлення # 3089
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline

Одразу ж дякую фотографу за те, що обрієм відтяв мені голову... Ну нічо, я і сама не суперовий фотограф:)
Далі багато-багато моїх фотографій з кримської гори Чуфут-Кале. Це було моє вже друге видряпування на цю гору. Це найліпша фіззарядка, я вам скажу smile



Піднімались звичною дорогою, через Свято-Успеньский монастир. Нема його фотографій не із-за нелюбові до московського патріархату чи з якихось особливих причин. Просто не вважала за потрібне його фотографувати... Хоча на його тлі моя мармиза таки є:)

Зібрались у підніжжя всією групою, 31 особа педпрацівників. Не стану розчаровувати вас в працівниках освіти, сама страшенно розчарована smile Але поки вони всі збирались, я з двома директорами вже не лише піднялись, а і закінчили фотографування всіх закутків колишнього міста-фортеці.
Поки піднімались, погода поступово не те, щоби псувалась, але повсяк намагалась нас підігнати: накладався сильний туман, а сонце в гористій місцевості взагалі сідає не просто швидко, а моментально...



Тож якого дідька всі інші учасники екскурсії так зволікали щодо підйому на гору , і якого взагалі туди дерлися майже по темряві - мені незрозуміло, чесно кажучи. Їх фотографії зроблені приблизно на 40-60 хв пізніше моїх. На моїх вже дуже темно і усюди туман.



Такий туман, природа сама собою є неперевершена штука! Знімки гідні самого Бьокліна smile




Останнє фото сам фотоапарат так зняв. Але зрозуміло, що було вже доволі темно. Шоста година вечора.

Дорога назад для мене була практично навпомацки. У мене якась аномалія зору (підозрюю, що дуже розповсюджена, бо дехто це називає курячою сліпотою): я в темряві погано бачу об'єм. Тобто все сходинки мені здаються або площиною суцільною, або ж я не можу оцінити їх висоту і спускатись сходинами, рівно як і просто спускатись доріжками гірськими, для мене проблематично. Не можу розрахувати висоти кроку smile

З жахом уявляла, як там жили люди. В такій-то темряві:)

Приємно посміхнули продавці усього підряд дорогою вниз.

Екскурсовод нашої групи, до якої я долучилась майже в самому кінці МОЄЇ прогулянки по Чуфут-Калє, була приємною, чемною (навіть трохи поговорила укранською!), дуже коректно розповіла нам про необхідність реклами в її роботи і.. і наша група розкупила у неї ВСЕ, що вона із собою взяла. А потім, як спустились вниз, ще й в її кімнатці все розгребли. От вам справжня історія про правильного продавця - чемного smile

А в наступних постах я продовжу свою розповідь про мою поїздку до Криму, що відбулась минулого тижня.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2012-11-11, 5:00 PM | Повідомлення # 3090
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Далі багато-багато моїх фотографій з кримської гори Чуфут-Кале.

Чудові фото, природа просто неймовірно гарна! Вітаю з вдалою екскурсією
Quote (Bullet)
Дорога назад для мене була практично навпомацки. У мене якась аномалія зору (підозрюю, що дуже розповсюджена, бо дехто це називає курячою сліпотою

Певне в мене щось схоже, принаймні знаю точно, що в сутінках відчуваю страшний дискомфорт


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
soncevudaДата: Неділя, 2012-11-11, 6:38 PM | Повідомлення # 3091
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Ліза, фото чудові!! у вас, до речі, чудова стрижка!!
гарні фото! аж самій захотілось там побувати! ми тут в пальто ходили, а ви в футболках ))))



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 7:20 PM | Повідомлення # 3092
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
у вас, до речі, чудова стрижка!!

ой, а де?:) У миене нема стрижки взагалі! Якось я це питання попустила і волосся саме собі росте і всьо. А до всього ще й фен зламала і вже більше місяця сушу волосся рушником і шовковим платком (вичитала про секрети аравійок - допомагає! Кому цікаво буде - розповім)

Quote (soncevuda)
ми тут в пальто ходили, а ви в футболках ))))

Це я одна там у футболці ходила, вся наша група бродида в куртках і пальто. Ненормальні, еге ж? Температура повітря - близько 20 градусів, ? води в морі 18"С. Які куртки, які пальто?:)
Quote (lady-v)
Чудові фото, природа просто неймовірно гарна! Вітаю з вдалою екскурсією

Дякую, Віко! З точки зору професуї, поїздка не дуже вдала. Але красОти природи Криму цим не зіпсуєш, точно:)
Дівчата, дякую за відвідини моєї майстерні, заходьте ще smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2012-11-11, 7:23 PM | Повідомлення # 3093
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
(вичитала про секрети аравійок - допомагає! Кому цікаво буде - розповім)

Дуже цікаво surprised


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 9:23 PM | Повідомлення # 3094
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Bullet)
вже більше місяця сушу волосся рушником і шовковим платком (вичитала про секрети аравійок - допомагає! Кому цікаво буде - розповім)

Quote (lady-v)
Дуже цікаво

Розповідаю:

Як зробити волосся шовковистим за допомогою простої шовкової хустини без усяких масок.

вичитала в художній книжці, що китаянки надавали блиску своєму волоссю за допомогою шовкових хустин. Полізла шукати і нашукала, що таки так! Спробувала - подіяло!

Мию волосся зранку рано (я встаю о 6.30 - 7.00 якщо маю йти до школи на роботу на 9.00), кавую і перевіряю ранкову електропошту в чалмі з м"якого товстого рушника. За цей час (хвилин 15) волосся віддає рушнику найбільшу частину вологи.

Зазвичай знавці пишуть, що мокре волосся саме ламке і його чесати не можна. Але скажу правду: не знаю, як у знавців, а у мене волосся має сушитись розчісаним, бо я потім ту сухе кубло нізащо не розчешу...

Чешу я волосся великою щіткою масажною з пластиковими "голочками"-зубцями. Якщо без фена - то виявилось, що нема сенсу використовувати ополіскувач чи бальзам. З ними волосся лише швидше жирніє (у мене, я тільки за себе кажу).

Коли волосся не мокре, але ще дуже вологе, щоб з таким іти на вулицю, я беру 2 шовкових шарфи чи хустини (100% шовк, навіть якщо ви сильно гидуєте, я все одно раджу вам іти у секонд-хенд і купити там будь-яку шовкову хустину. Вони ЧОМУСЬ там дуже дешеві. Вам потрібна не красива, а велика:)

Ітак, нахиляю голову в один бік і протираю волосся між затиснутим у долоні шовковим шаликом чи хустиною. Зверху вниз. І так багато разів в усіх напрямках.
Якщо в одному напрямку витираю, то волосся падає і просто без форми лежить, а якщо протираю проти природнього росту волосся - то тоді голова об"ємніша smile

Кажуть, що шовк віддає частину свого блиску волоссю. А я думаю, що то просто шовкова павутинка та так полірує волосся. Я так робила ще в інституті - волосся буле супер (але і я була суперовіша і здоровіша, ніж зараз).

Два шалика чи дві хустини потрібні для того, щоб почергово ними користуватись, бо шовк швидко забирає вологу з волосся і стає мокрим.

Питання?

а, результат можна подивитись на цих фото і на ідео зі Зльоту минулого року: там у мене солома на голові... sad А зараз набагато краще. Хвісно, не одним шовком, ще й харчування. Але я поки що харчування не змінила... але зміню )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2012-11-11, 10:39 PM | Повідомлення # 3095
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А я думаю, що то просто шовкова павутинка та так полірує волосся

Якщо волосся тонке, то чи таке полірування не зробить його тоншим і ламкішим? А для грубого волосся - ідея просто суперова. ( А в мене тонке sad )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2012-11-11, 11:36 PM | Повідомлення # 3096
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
лізо - вітаю з чудовою подорожжю! здорово відриватися з насидженого місця і кудись іхати - особливо у місця з такими краєвидами!отримуєш потім такий заряд позитивної енергії - що можна жити далі smile не кажу вже про те,що на трохи забуваєш про проблеми wink
тож дяка тобі.що поділилася отією красою.що бачила smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 0:32 AM | Повідомлення # 3097
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, у мене дуже тонке волосся! smile Але його багато...

Zeta, завжди будь ласка :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2012-11-12, 0:37 AM
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-11-12, 0:37 AM | Повідомлення # 3098
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, вітаю з подорожжю! хоч не все як задумувалось, зато вражень купу привезла. правда? може в плані творчості? такі краєвиди, мені здається, надихають.
про шовкові хустинки - цікаво! поки не для мене wink



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-11-12, 1:00 AM | Повідомлення # 3099
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Світлини гарні, про волосся - цікаво!

Вітаю із поверненням і гарними враженнями (ну і не гарними теж, вони часто ще надовше закарбовуються ))))

Мені здалося, чи ти Лізо пострункішала? Як на мене - то на першій фото взагалі зірка!


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 1:40 AM | Повідомлення # 3100
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, привіт, дякую що зайшла! Враження про Крим суперові, про працівників освіти - не суперові )))
Щодо твого волосся.. ну ти знаєш млю позицію! sad Я буду любуватись твоєю аватаркою, поки твоє волосся розкішне відростатиме! smile

Quote (shtynka)
Мені здалося, чи ти Лізо пострункішала? Як на мене - то на першій фото взагалі зірка!

Не позор мене )) я товста, як жбанець smile ))))) На всіх світлинах )) В весняні джинси досі не можу влізти. Але фітнесом собі так накачала руки і стегна, що тепер я ого-го! (жоден чоловік не втече )))))))))))) Ну насправді, руки стали міцні, спина позбулась жиру найперша. Я в автобусі вивернулась почухати собі спину і.. натикнулась на м"язи, яких раніше не було! smile
А от жир з животів (верхнього і нижнього) ще не зійшов :"""((( І стегна не вужчають. Ну буду чесною: я ще й не змінила свого харчування...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.