| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 8:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Разом до здоров"я та краси
TanaДата: Четвер, 2014-01-23, 11:04 PM | Повідомлення # 101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, до теми здоров'я. Моя бабуся (78 років) лікувала застуду три дні колд-лю чи колдрексом. Обкидало, руки, тіло, очі, почав боліти шов від операції на голові недавній... Підозра була і на вітряну віспу, і на вовчанку. Слава Богу, сьогоднішній діазноз -- багатоформна ексудативна еритема-- дає більше шансів жити... Я про інше. Про ПРИЧИНУ.  Завкафедри столичної дерматології суворо наказав запам'ятати та іншим передати, що сучасними гарно рекламованими жарознижуючими користуватися вкрай небезбечно. Можна -- дитячий панадол звичайний, парацетамол, аспірин дорослим. Все інше (фармацетрон всіми нами улюблений та ін.) -- в жодному разі.
Перевірено моєю родиною і моєю дитиною. Висока тем-ра: знижуємо шляхом ковтка теплої води що 5 хвилин впродовж хоча б пів-години.
Сподіваюсь, комусь стане в нагоді.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2014-01-23, 11:07 PM | Повідомлення # 102
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Lyubov ()
Девушки, 6-лепестковая диета - и вы в форме! Ну, и конечно, без фанатизма!

Цитата Lyubov ()
shtynka, а Вы почитайте об этой диете, не надо так огульно...мести всех одной метлой
С точки зрения психологии...

Для меня такая диета равноценна медленному и очень болезненному 6-тидневному самоубийству.
Это подходит только для очень здоровых людей, Люба...
Цитата Dmutrik09 ()
Все закладено генетично, на мою думку.

Погодужсюь. + умови життя + придбані хвороби і таке інше.
Прикладом, в моїй родині по жіночій лінії худорлявок не було. Я чи не найхудіша за всіх своїх пра=пра-пра smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2014-01-23, 11:20 PM | Повідомлення # 103
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Прикладом, в моїй родині по жіночій лінії худорлявок не було. Я чи не найхудіша за всіх своїх пра=пра-пра
це вже добре!
Цитата Tana ()
Перевірено моєю родиною і моєю дитиною. Висока тем-ра: знижуємо шляхом ковтка теплої води що 5 хвилин впродовж хоча б пів-години. Сподіваюсь, комусь стане в нагоді.
Таню, дякую за інфу!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
IstanbulДата: Вівторок, 2014-04-15, 5:33 PM | Повідомлення # 104
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Хочеться поділитися досвідом, бо якраз працюю над корекцією ваги.
Мій ріст 170 см, а вага 79 кг. От який жах!
Колись схудла аж до 56-58 (нічого для цього не робила), то електронна вага, така що на вулиці є (1 грн за зважування) - сказала мені - ваша вага нижче норми, зверніть увагу на харчування. =) ото були хороші часи, потім в мене був час великого стресу і переїзду в інше місто на навчання - плюс 10 кг. Потім моя вага коливалася і зійшла в найкращому варіанті до 62-64 - це було гарно. Але потім мене спіткав новий стрес - переїзд в іншу країну з іншою культурою, з іншою мовою, і мене так взяла туга за домом, що тепер моя вага 79 кг. В мене навіть з"явилися розтяжки на тілі, напевно, як після вагітності. Мені дуже прикро, але я їх раніше не помічала і не відчувала і взагалі все було як в тумані. Час вже минув трошки і я оговталась тому треба брати себе в руки і працювати над собою!!!

Колись пробувала японську дієту - це 13 днів знущання над собою, після неї схудла на 5 кг і зненавиділа рибу! Там її частенько треба було їсти) Але вага повертається все одно, якщо не підтримувати здоровий спосіб життя.
Як тут вже писали - дієта це не добре, а найкраще - це правильний спосіб життя. Я погоджуюсь, АЛЕ-АЛЕ-АЛЕ. Коли ситуація як от в мене і вага величенька, то дієта - то ж не спосіб життя, а просто ривок, після якого твій шлунок вже не такий великий і ти вже трохи втратила кілограмів і от тоді думаю можна приступати до здорового способу життя.

Сьогодні в мене перший день дієти -такий повноцінний. А загальні принципи тут такі:
Один день ви п"єте 1л кефіру і воду, скільки душа забажає, а наступного дня - 5-разове харчування, маленькими порціями.
Про кефір тут все ясно, а от "їстівні" дні - це без солодощів, мінімум солі, без хліба, картоплі, макаронів (тільки з твердих сортів) - м"ясо і риба пропарені або приготовані на грилі, щоб смаженого поменше, салати, овочі і фрукти в сирому вигляді, тушковані овочі (мінімум олії, якщо додаєте взагалі), на сніданок я не люблю, але бажано - вівсянку (з додаванням всякого добра - горішки, родзинки, якщо є фрукти) і ВОДА!!! Вода - це джерело життя. Але в мене з нею проблема - ну не хочеться мені пити так багато, як треба, але я стараюся. Спеціально набираю 1.5 л пляшку і так і п"ю з пляшки, щоб хоч цей показник витримувати.

Кажуть що перші 2 тижні - йде помітне зниження ваги ( у мене - 5 кг) а наступні 2 тижні вага тримається, або знижується не на дуже. Я чесно пробувала цю дієту раз в житті - мені сподобався результат, хочу цього разу трошки довше побути на ній - хоч би з місяць, щоб вага знизилась до 70 кг. Після кефірного дня, як встаю зранку, то таке враження, що я вже на ті 5 кг схудла!!! =) Дуже позитивне відчуття - дає мені багато надхнення і я знову починаю чекати того кефірного дня =) Триматися на дієті важко лише кілька перших днів, а потім звикаєш і головне це ПОЗИТИВНИЙ настрій, бо без нього нікуди =)

У мене по спадковості є схильність до повноти і якщо я не буду нічого робити, просто жити і їсти все, що хочу, то нічого доброго з того не вийде. Обожнюю солодощі - дня без них прожити не можу) ну лише коли на дієті то можу. Не можу привчити себе до справжнього чорного шоколаду - не знаю, не зустрічала тут в Туреччині справжнього дорогого чорного (не менше 70%) шоколаду.

Маю абонемент в спортзал - ходжу, тільки для спалювання калорій і для загальних розвиваючих вправ. Бігаю на біговій доріжці - 5.5 км - бігаю і ходжу почергово.
І ось це все в комплексі має дати мені класний результат =) Я дуже позитивна =)
Десь читала, що для того, щоб досягнути результату треба з кимось поділитися своїм задумом - тому ділюся з вами.
Зустрінемось через 2 тижні з новим звітом.
Сьогодні 15.04. - 79 кг
 
BulletДата: Середа, 2014-04-16, 2:01 PM | Повідомлення # 105
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Istanbul ()
Один день ви п"єте 1л кефіру і воду, скільки душа забажає, а наступного дня - 5-разове харчування, маленькими порціями.

як і більшість дієт, така підходить тільки для здорових людей. Я важу уже також 79 кіло (Istanbul, тисну руку...), але в мої 37 я вже маю купу хронічних захворювань. Так, мій жовчний міхур, наповнений камінцями, не витримає голоду (кефір цілий день - це фактично голодування). Крім того, цілий день пити кефір - у мене "схопить" підшлункову. І так далі.

Я давно зрозуміла, що я ніколи не важитиму 55 кіло, бо в 37 років важу 79, а в 16 важила найменше - 72.

Знущатись з себе - теж не вихід.

Istanbul,  ви абсолютно вірно написали про здоровий спосіб життя та харчування, моя думка - що треба починати саме з цього.

Я худну, коли харчуюсь роздільно (не мішаю в один прийом їжі вуглеводи та білки). Пишу це і топчу тістечко, ну-ну... :(
Цитата Istanbul ()
Маю абонемент в спортзал - ходжу, тільки для спалювання калорій і для загальних розвиваючих вправ. Бігаю на біговій доріжці - 5.5 км - бігаю і ходжу почергово.
І ось це все в комплексі має дати мені класний результат =) Я дуже позитивна =)
Десь читала, що для того, щоб досягнути результату треба з кимось поділитися своїм задумом - тому ділюся з вами.

Ну тут ви точно молодець, посилаю вам свої флюїди моральної підтримки smile

Я рік з перервами займалась у клубі "фіткьорвз" - в перший місяц скинула 4 чи 5 кіло, 5 см в талії - була щаслива! А потім прийшов він. І все зіпсував. Прийшов ЖОР. Спалюючи калорії, я постійно хоітла їсти, це був якийсь жах , я закинула проплачений на рік абонемент на фітнес, бо стала гладшати.

Istanbul,  дписуйте тут, цікаво, як просуватиметься ваше схуднення, сподіваюсь, це й інших надіхне wink Бажаю вам успіхів!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
IstanbulДата: Середа, 2014-04-16, 11:25 PM | Повідомлення # 106
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Щиро дякую за підтримку =) і Ви мене так потішили цим словом - ЖОР =) Це мій кращий друг, постійно приходив в гості =)
 
ромашка1Дата: Четвер, 2014-04-17, 0:14 AM | Повідомлення # 107
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Istanbul  підтримую вас  , тисну вам руку  бажаю витримки  і нездаватись. smile
і мені незавадило посидіти на дієті,  але розумію що міняти треба все, сам підхід до харчування і забрати кудись дітей і чоловіка  на місяць бо це зовсім не легко готовити  для сім!ї одне ,а  їсти  собі зовсім інше. Але на тижнів два мене хватає, правда результат не великий але і це радує 3 -4 кг  . а потім за зиму вертається і знову  на два тижні . Але якщо нічого не робити  гарний друг - ЖОР  сяде на шию і ще ноги звісить .

буду чекати вашого щоденника схуднення  дуже цікаво і можливо   форумчани   разом почнуть худнути  . всього найкращого і успіхів!
 
BulletДата: Четвер, 2014-04-17, 9:41 AM | Повідомлення # 108
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата ромашка1 ()
ле розумію що міняти треба все, сам підхід до харчування і забрати кудись дітей і чоловіка  на місяць бо це зовсім не легко готовити  для сім!ї одне ,а  їсти  собі зовсім інше.

дивовижно, що ми часто не розуміємо, що і нам, і дітям, і чоловіку потрібно харчуватись правильно, а не лише смачно...
Я і сама зловила себе минулого тижня на цьому, коли в ресторані собі замовила спаржу до курки, а коханому - картоплю по-козацьки і свинну відбивну (картоплю і м"ясо не бажано їсти одночасно).
Я до того, що треба якось викрутитись і виловчитись - і продумати меню для всієї родини, щоб не дивитись голдними очами на їжу...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
IstanbulДата: Четвер, 2014-04-17, 12:16 PM | Повідомлення # 109
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
О, як я вас розумію =) (це я про готувати для сім"ї) У нас покищо дітей не має, але повірте, одно чоловіка вистачає з головою. А моя проблема ще й подвійна - я дуже люблю готувати, і є можливість - приготую щось класне і потім мучусь бо чоловік сидить їсть, і мені теж хочеться =) Зараз ми разом стараємося їсти здорову їжу і я намагаюсь хоча б нічого не пекти - ні тістечок, ні булочок і т. д., але ж так хочеть happy Ну не те щоб я там була супер кулінар в мої то 22, але щоб добре готувати треба пробувати, і пробувати, і пробувати... І комусь то все треба їсти - ті мої спроби =))) тому поки що така місія має лягти на плечі чоловіка =)
А ще я так на нас двох подивилась - гени то дуже важливо =) можемо харчуватись однаково і я набираю вагу, а він ні =) Ох цей обмін речовин... коли він повільний, то він повільний. Можливо хтось знає як його пришвидшити? Знаю, що треба випивати склянку води на голодний шлунок, а може комусь ще щось відомо з цього приводу?


Повідомлення відредагував Istanbul - Четвер, 2014-04-17, 12:17 PM
 
сяночкаДата: П`ятниця, 2014-08-29, 8:38 PM | Повідомлення # 110
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Istanbul, щодо генів з вами згідна
Щоб підсилити обмін речовин я ще пила імбирно-лимонну водичку ,то за місяць була схудла на 2 кг.)
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2014-09-01, 2:35 AM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Istanbul, я теж якось була схудла кілограми на 2-3 , просто п"ючи зелений чай. Без цукру, без молока. ніякої кави, чорного чаю. просто кілька тижнів- зелений чай. Харчування звичайне. Але без солодощів, булок і т.д. і спортом не займалась, вранці качала прес, присідала. таке.
Це було, коли мені було 29 чи 30). Зараз вже не діє))) обмін речовин все одно з віком сповільнюється. Це нормально
 
BulletДата: Понеділок, 2014-09-01, 12:20 PM | Повідомлення # 112
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Istanbul ()
А ще я так на нас двох подивилась - гени то дуже важливо =) можемо харчуватись однаково і я набираю вагу, а він ні =) Ох цей обмін речовин... коли він повільний, то він повільний. Можливо хтось знає як його пришвидшити? Знаю, що треба випивати склянку води на голодний шлунок, а може комусь ще щось відомо з цього приводу?

Вчора передивилась заново док. фільм від ВВС: Вся правда про еду (пошукайте на ютубі) і зрозуміла:таки невідомо, у кого з нс який метаболізм, поки це не перевірять спеціалісти....
Тож однією відмазкою менше (мені)))).
Я пробувала це жахливе правило склінки води на тщесерце. Мені огидно пити несмачну воду, хоч ти трісни. Мама моя спокійно п"є.
Цитата Сестра_Юлія ()
Istanbul, я теж якось була схудла кілограми на 2-3 , просто п"ючи зелений чай. Без цукру, без молока. ніякої кави, чорного чаю. просто кілька тижнів- зелений чай. Харчування звичайне. Але без солодощів, булок і т.д. і спортом не займалась, вранці качала прес, присідала. таке.
Це було, коли мені було 29 чи 30). Зараз вже не діє))) обмін речовин все одно з віком сповільнюється. Це нормально

Я уже років 10 (як не більше) п"ю лише зелений чай (від чорного маю печію). Цікаво, якби я не пила зелений чай, то напевно погладшала би ще більше? smile

Я уяснила, що я перехоплюю між прийомами їжі. То яблучко, то сирок, то цукерочку. І ввечері перед компом поїсти - саме смачне :"((((

Зауважила, що коли ми з другом влаштовували щовечірні прогулянки замістям не менше години трохи прискореним кроком, то я і худла потроху, або ж трималась в межах своїх тоді уже вподобаних 74 кіло.
Сьогодні - привіт 80 кіло. Трясця.

Все - індивідуально.

Я вирішила було записатись знову у Фіткьорвз. Але згадала, як я почала через місяць занять там жерти. Як не в собі.
Тому почала щоранку комплекс вправ під кодовою назвою "зарядка". Ну кому за 30, той може пам"ятати, що вранці перед школою на подвір"ях такі зарядки були нормою.

Побачимо, що з того у мене вийде.
+ ще поміняла "свою" тарілку на меншу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
WondererДата: Четвер, 2022-01-13, 5:29 AM | Повідомлення # 113
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
головне, - обходити Mcdonalds стороною))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.