| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 2:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Питання про вишиванку
lesДата: П`ятниця, 2012-02-24, 8:23 PM | Повідомлення # 81
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ура! Tanytryell, ще раз дякую!!!!!
За Вашими посиланнями я погуглила і таку красу знайшла.... Ідеї прут...
 
klazyДата: Четвер, 2012-05-17, 2:47 PM | Повідомлення # 82
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Дівчатка, допоможіть, будь ласка, визначитися.
Хочу вишити малій (11 років) сорочку. Подруга подарувала лняну, вже зшиту; пороти не буду, рукав там широкий, якось пристосуюся на зшитій вишити.
взір вподобала отакий:

На льні вишивати не зможу (вже пробувала на рівномірці - очі зразу в крапочку збігаються, ходила поки вишивала 2 тижні з червоними очима), тож муситиму нашивати накладну канву. Порилася в різних інет-магазинах - вона є тільки 14 каунту. Виходить, що смужка на рукаві буде 14 см - чи не забагато? Може є десь 16-18 каунту накладна канва?
+ ще питання про нитки. Спочатку хотіла спробувати натуральним шовком вишивати, але десь налякалася, що він вицвітає і тягнеться. Тепер дивлюсь в бік штучного шовку ДМС чи Анкор

хтось пробував з ними працювати? Чи брати бавовняне муліне і не морочити собі голову?
Допоможіть, будь ласка, а то у мене стільки сумнівів:))

+ ще начиталася про символіку вишиванки, і тепер взагалі не знаю, чи можна дитині такий орнамент вишивати. Про значення рослинних орнаментів ще більш-менш щось зрозуміла, а з геометрією - повний швах:)) може ще по цьому питанню хтось щось підкаже?

Заздалегідь дякую:)
 
Анна-АннушкаДата: Понеділок, 2012-08-13, 1:31 AM | Повідомлення # 83
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
klazy ,я користувалася ДМС з позначкою S - нічого поганого про нього сказати не можу. На серветках та в роботах він поводиться досить пристойно... Ще вишивала модейрою "декора" - блищить, що скажена!! )))))) За те й потрепаю од неї, поки вона вихелесується під час шиття... Проте, такий результат!!!
...а я - от як раз - льону придбала.... буду "ламати оченята")))))))))))) і шкода себе, і кортить побачити вже готову вишиванку!!!!


Посміхніться!!! Все буде добре!!!
 
Mellory_zpДата: Четвер, 2012-08-30, 3:16 PM | Повідомлення # 84
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
не знайшла тему, де можна обговорювати тканину, тому спитаю тут.
я хочу вишити вишиванку в рамках проекту "Виплекана вишиванка" і не можу вибрати тканину. Мені хотілося б льон, але рівномірний занадто дорого коштує, або я не знаю де шукати дешевший. Знайшла рівномірну тканину в інтернет-магазині "Вечорниці", але важко щось обрати по фото. може ви мені підкажете яку саме тканину обрати?
Домотканна "лавсан"
Мета
Оксамит
ще є домотканна і домотканна гребінна, можна подивитися тут
В роботі будуть такі шви як лиштва, штапівка, вирізування, солов"їні вічка. Тканина потрібна не дуже тонка, але і не дуже щільна. Може хтось із вас використовував ці тканини в роботі і порадить яка біш підійде.



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
zhe-mariaДата: П`ятниця, 2012-08-31, 10:35 PM | Повідомлення # 85
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже терміново прошу. Скиньте, будь-ласка, посилання де можна подивитися як робити кутаси до чоловічої сорочки.
 
JulieДата: П`ятниця, 2012-11-23, 11:46 PM | Повідомлення # 86
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А я дуже шукаю схемку червоно-чорного малюнка для жіночої вишиванки, такого щоб до душі. Можливо маки або троянди, допоможіть хто може . дуже дякую
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 0:34 AM | Повідомлення # 87
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Julie)
А я дуже шукаю схемку червоно-чорного малюнка для жіночої вишиванки, такого щоб до душі. Можливо маки або троянди, допоможіть хто може . дуже дякую

http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/10-88-1

http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/7-256-1 - як не знайдете, то можете ТАМ запитати smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JulieДата: Субота, 2012-11-24, 0:36 AM | Повідомлення # 88
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 0:39 AM | Повідомлення # 89
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (zhe-maria)
Скиньте, будь-ласка, посилання де можна подивитися як робити кутаси до чоловічої сорочки.



http://webposidelki.ru/post_1296484724.html








Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
GDДата: Вівторок, 2012-12-18, 11:15 AM | Повідомлення # 90
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю - чи можливо цей посил ставити тут - вишиванка з Вашим візерунком http://vk.com/photo-10760189_227564662
 
ПтичкаДата: Четвер, 2012-12-27, 2:55 PM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Добрий день!Це тема-питання про вишиванку,тому і запитаю тут...Планую почати вишивати сину вишиванку на випускний...маю все-схему,тканину,дуже велике бажання вишити:)))...але в мене є сумніви які обрати нитки для роботи...поясню чому:я завжди вишиваю нитками DMC...в їхній якості я не сумніваюсь ані трішечки...але знайома майстриня порадила використовувати для вишиванки звичайне Кіровське муліне...і дешевше і економніше...я купила на спробу ті колори що мені потрібні...вишила зразок мого взору...як на мене,то різниця між Кіровським і DMC звичайно велика...та на загальне враження для роботи ця різниця ,напевно,не буде впливати...Майстрині!Які вже вишили не одну сорочку!Як на ваш досвід?Які нитки ви використовуєте для своїх творінь?Будь ласка,допоможіть визначитися...Я розумію,що остаточний вибір за мною,і тільки за мною....Хочу все ж таки почути порад від досвідчених людей...Дякую за увагу.
PS На вишиванці ще буде мережка,окрім хрестикового взору.
 
ГаннусяДата: П`ятниця, 2012-12-28, 2:04 AM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Птичка, дивлячись, яка у вас тканина... і в скільки ниточок Ви будете вишивати. Зараз вишиваю на тоненькому батисті в одну ниточку, білим по білому. Так ось: замовниця захотіла, щоб було "французькими" нитками, чесно кажучи, мучаюсь з тою крученою ДМС, вона грубіша за кіровську ниточку, так-сяк основний узор призвичаїлася, а потім взяла Кіровськи для мережки - називається - відчуйте різницю! просто пречудово лягає нитка і мережка така нарядна виходить, і у ДМС і у Кіровських брала колір blanc. Так у Кіровських цей відтінок біліший, хоча і не такий білосніжний як ДМС 5200.
Ще раз нагадаю - вишиваю на тоненькому батисті. Якщо будете вишивати на льоні, може Вам ця кручена ДМС більш підійде..... Більш детально можете почитати в темі "Ниточка шовкова...", там порівнювали ДМС та кіровку.
 
ПтичкаДата: Субота, 2012-12-29, 9:55 PM | Повідомлення # 93
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Ганнуся, Дякую вам за відгук.Тканина в мене українського виробництва-"оксамит" рівномірного переплетення...вишивати буду в дві ниточки через дві нитки основи.Мабудь таки майстриня знайома мала рацію коли радила Кіровськи нитки;)))почитаю ще там де ви мені порадили...
 
shevaДата: Неділя, 2013-01-06, 9:24 PM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Девочки, у меня следующий вопрос:
Сейчас вышиваю платье по мотивам узора из интернета. Выбрала такой, так как просто понравился. Сейчас знакомые пристают: я что это за узор, какого региона, что означает... Поискала в сети - информации мало. Иногда пишут "косівська", иногда "гуцульська". Но для гуцульских вышивок характерна другая гамма оттенков. Или я ошибаюсь? Может, это вообще авторская схема? Подскажите, пожалуйста.
http://s58.radikal.ru/i160/1301/f1/87fffbad1afe.jpg


моя майстерня
 
Andrew_YerДата: Понеділок, 2013-01-07, 0:21 AM | Повідомлення # 95
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
sheva, скорее всего, это авторская работа. По рисунку она мне напоминает Дрогобычскую вышивку.

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
shevaДата: Понеділок, 2013-01-07, 0:46 AM | Повідомлення # 96
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
(Andrew_Yer)
скорее всего, это авторская работа. По рисунку она мне напоминает Дрогобычскую вышивку.

Спасибо. Я тоже больше склоняюсь к версии "авторской работы". Эта вышиванка довольно часто встречается в сети как пример современных мотивов.
PS. Пойду читать про Дрогобычскую вышивку. smile


моя майстерня
 
ksiyshaДата: Субота, 2013-03-30, 6:02 PM | Повідомлення # 97
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Скажіть, будь-ласка, хто знає як можна добавити довжини вишиванці? В плечах ще нормальна, але короткувата. Знайома хоче дитячу вишиванку так поправити. Низ оброблений зубцюванням.
 
ZetaДата: Субота, 2013-03-30, 8:56 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Ksiusha  змережуванням





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2013-03-30, 9:02 PM
 
ksiyshaДата: Неділя, 2013-03-31, 1:20 PM | Повідомлення # 99
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Zeta, дякую. Не зовсім зрозуміла як саме, треба розібратися.
 
irinka-vitaminkaДата: Субота, 2013-04-06, 10:42 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Дівчата та хлопці! Потребую допомоги. Нарешті збулась моя мрія, купила я собі шмат домотканого полотна, але стикнулась з тим, що край такого полотна дуже крихкий. От і питання, шановні вишивальниці, як ви обробляєте край полотна?

http://vk.com/id201987262
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.