| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 8:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Питання про вишиванку
JasjkaДата: Субота, 2011-09-03, 6:02 PM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Дівчаточка,я оприділилась з своєю вишиванкою-хочу низинкою в гуцульському стилі.Тепер до вас прохання:
може хтось має схему ,і колись говорилось про вишиванки дружини Ющенка,от і шукаю схему з її сорочки .На перед дякую.


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Неділя, 2011-09-04, 5:27 PM
 
olalalaДата: Субота, 2011-09-03, 9:15 PM | Повідомлення # 62
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Goncha, то була бісерна голка wacko Але сьогодні попробувала ще раз мережку на тій тканині - все буде непогано.
 
010101Дата: Субота, 2011-09-03, 10:05 PM | Повідомлення # 63
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (olalala)
то була бісерна голка

Номер 28 не сильно по товщині від бісерної відрізняється. Так що ми про одне і те ж. Але голку бажано таки рівну biggrin
 
romannahДата: Субота, 2011-09-03, 10:59 PM | Повідомлення # 64
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
низинкою в гуцульському стилі

можливо цей узір є в книжці К.Р. Сусак, Н.А. Стеф'юк, Українське народне вишивання.


я всіх люблю
 
olalalaДата: Неділя, 2011-09-04, 3:42 PM | Повідомлення # 65
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Але голку бажано таки рівну biggrin

biggrin Насмішили biggrin Добре, послухаюся вас, візьму рівну smile Якраз треба поповнити запас бісерних голок - на авторській вишивці орла зламала аж 3 штуки, чому - не знаю.
 
JasjkaДата: Неділя, 2011-09-04, 5:29 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
romannah, Дякую.Книжечку у же знайшла,але імено такої схеми не має там.І вибачайте- не там лишила своє повідомлення.Треба було у відповідній темі wink

Творча майстерня
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-10-18, 1:56 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
У мене питання до вас вишивальниць:купила на чоловічу сорочку я льон,але він не рівномірний,а хочу вишивати гладь,мережку,та інші техніки wink подумую нашити накладну канву,так вийте те,що я задумала,чи не нашивати?Буду вдячна за відповідь smile

Творча майстерня
 
010101Дата: Вівторок, 2011-10-18, 3:15 PM | Повідомлення # 68
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Jasjka, ну ти для моєї старшої сорочечку бачила? Вона теж на нерівномірному льоні вишита - і нічого smile Головне - гарно дивитися і гарно рахувати нитки. Візерунок може бути трошки видовжений, але не сильно.
 
НаталиGДата: Вівторок, 2011-10-18, 3:17 PM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Jasjka, ще рокыв 15 тому в нашій країні взагалі не реально було придбати рівномірку. Вишивали на любій тканині з полотняним переплетінням, по рахунку.
Пам,ятаєш мої відшиті зразочки (шовчиковий семплер)? в ньому майже всі техніки вишиті рахункові, хрестик там йшов, наприклад, 3*2 ниточки. А якщо це лиштва чи, гладь, або мережка, то вона по технології шиється на нитках основи, в мережках підрізаються ниточки підкання, тому й взір виглядає однорідним як на переді, так і на рукавах.


 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-10-18, 4:40 PM | Повідомлення # 70
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Дякую,дівчата!Після того як написала,сіла і почала пробувати на кусочку тканини(без накладної канви) щось виходить,лише погано видно...мені страшно починати роботу wacko Якісь схеми понаходила...розбираюсь.

Творча майстерня
 
tanytryellДата: Вівторок, 2011-10-18, 5:04 PM | Повідомлення # 71
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Jasjka, очі бояться, а руки роблять! У мене за останні три роки ЖОДНОЇ вишитої на рівномірці сорочки не було! А були і мережки, і всяка всячина, і хрестик, само собою...
А щоб не боятись, просто відший на клаптику зразочки кожною з технік і перед собою поклади. А що погано видно... ну, це треба гарне освітлення і трішечки приноровитися. Як тільки очі призвичаються, стане легше. Успіху тобі!
 
ZetaДата: Вівторок, 2011-10-18, 6:33 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Jasjka, а ще буває таке,що на нерівному переплетінні рівний хрестик виходить,якщо береш нитки не 2х2 ,а 2х3 smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
NataShapovalДата: Четвер, 2012-01-19, 12:58 PM | Повідомлення # 73
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Хто-небудь вишивав на такій тканині? Поділитеся враженнями, будь ласка.

Quote
Дуже делікатна канина рівномірного переплетення для вишиванна сорочок. склад : бавовна(гребінна) - 50%, п/е- 50% В 1 см - 7 хрестиків.


http://s018.radikal.ru/i527/1201/c7/3aab8a1e27d9.jpg
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-01-19, 2:16 PM | Повідомлення # 74
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Схоже на ту рушникову, на якій я зараз вишиваю. Дуже вже поганого нічого сказати не можу - вишивати зручно, хрестики кругленькі, тільки як для мене дещо великуваті. Я звикла до дрібніших.
Є пара зауважень - по-перше, не можна сильно притягувати нитку, бо будуть утворюватись дірочки. А якщо вишивати по рядочку - то качалочки, між якими будуть дірочки. (З іншого боку, якщо вишивати всілякі "дірчасті" техніки, що не передбачають вирізання ниточок - виходить дуже гарно).
Тепер по-друге - така тканина сильно сиплеться, тому обробляти краї перед тим, як починати вишивати, - ОБОВ'ЯЗКОВО!
Ще на цій тканині можна вишити гарне настилування, використавши для вишивання... висмикнуті з цієї ж тканини ниточки! Воно не блищатиме так, як шовк чи муліне, але зате товщина нитки - ідеально подходить.
 
NataShapovalДата: Четвер, 2012-01-19, 2:23 PM | Повідомлення # 75
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
tanytryell, дякую за відгук. Шкода, тоді не личить. Люблю дрібні хрестики.
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-01-19, 2:37 PM | Повідомлення # 76
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
7 хрестиків на 1 см - це не так вже і мало. Якщо на дюйми - це десь 18 каунт Аїди (якщо це та сама тканина, про яку йдеться в цитаті - 1 дюйм приблизно 2,5 см). Але навздогад вирішити важко - треба взяти тканину в руки, вишити на ній з десяток хрестиків - тоді буде ясно, підходить чи ні... Можна взяти лінієчку з собою до крамниці і поміряти, скільки хрестиків ляже на 1 см (або й дюйм, хто звик до нумерації Аїди)... Просто моя рушникова - це 5 хрестиків на 1 см, то хрестик крупніший. А інші властивості тканини - такі ж самі.
 
NataShapovalДата: Четвер, 2012-01-19, 3:17 PM | Повідомлення # 77
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
У нас в Білорусі немає спеціальної тканини для вишиванок у продажу. 100% льон не люблю -- мне. Хочу в українському інтернеті-магазині купити, ось і цікавлюся думкою. 18 каунт Аїді мене як-раз влаштувало б.
 
lesДата: П`ятниця, 2012-02-24, 5:22 PM | Повідомлення # 78
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня! Дівчата-рукодільниці, будь-ласка, допоможіть! Я - початківець. Вишити білим по білому - вишию і мережкою оброблю, а от як можна зробити круглу горловину стягнутою у вигляді "рюші" із "зубчиками" чи оздобленою бісером? І в такому ж стилі і рукава. Може хто знає які посилання на МК?
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2012-02-24, 5:42 PM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
les, С бисером - это просто. Стянуть вырез горловины на нитку, обработать косой бейкой и нашить бисер на сгиб уже нашитой полоски.
Без бейки, зубчиками - ищи мк по буфам или "вафелькам". Там будет показано, как правильно стягивать ткань по рядам. Просто тебе надо не 20 рядов, а 2-3... А край ткани либо заранее обработать (подгибкой, руликом или декоративной обшивкой "через край"), либо выкроить обтачку по форме горловины и нашить на уже собранный край по лицевой стороне, аккуратно расправляя складочки, а потом завернуть на изнанку так, чтобы обтачка не выглядывала, и вручную с изнанки её подшить (как край юбки, к примеру, подрубливают).
Надеюсь, всё понятно объяснила...
Удачи!
 
lesДата: П`ятниця, 2012-02-24, 8:04 PM | Повідомлення # 80
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tanytryell, дуже Вам дякую - за пояснення і за те, що зрозуміли, що я хочу. smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.