| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 5:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Питання про вишиванку
КалиновичДата: Понеділок, 2014-07-21, 12:21 PM | Повідомлення # 181
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчаточка, доброго вам дня! Прошу поради в такій справі: треба підігнути плаття вишиване якось гарно, але тканина дуже ріденька, сиплеться, та ще й закоротке врізали, тому кожен сантиметр важливий. Чи в когось була така ситуація? Вишивка хрестиком піде вище підгину.

Повідомлення відредагував Калинович - Понеділок, 2014-07-21, 12:22 PM
 
KS11Дата: Понеділок, 2014-07-21, 3:26 PM | Повідомлення # 182
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Не знаю як це назівають майстрині...
я б пришила стрічку по низу і підігнула б по шву.
Плаття залишилось бі такої самої довжини, як і не підрублене.


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
КалиновичДата: Понеділок, 2014-07-21, 3:43 PM | Повідомлення # 183
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Гм, я щось не подумала про таке просте рішення. Дякую!
 
dollydollydollДата: Субота, 2014-08-02, 10:08 PM | Повідомлення # 184
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Доброго дня, шановні майстрині. Знов до Вас за порадою. Ткніть, будь ласка, носом в майстер-клас чи може книжку яку, де є опис, як чисто відшити горловину у дитячий вишиванці. Я намагалась бейкою, але щось занадто грубо виходить. 
Цікаво ще, як Ви шиєте манжетики на рукавчиках також.

http://s017.radikal.ru/i429/1408/11/c481b3065497.jpg
 
Татьяна3618Дата: Понеділок, 2014-08-04, 9:03 AM | Повідомлення # 185
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
dollydollydoll, і зовсім не грубо. А якщо так здається то можна зробити цю окантовочку трошки вужчою. З "хитрощів" шитття: перед тим як приметувати окантовку ії припрасовують, розтягуючи той край, що пришивається, тоді "лягає" краще. Успіху!
 
ОксаняткоДата: Понеділок, 2014-08-04, 5:33 PM | Повідомлення # 186
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім вітання! Хочу і собі запитати у вас поради.
Якщо є десь на форумі обговорення подібної проблеми, прошу, покажіть, бо вже скільки гортала, та нічого не знайшла. А проблема така. Вишивала перед сорочки і на схемі для зручності маркером відмічала вишиті фрагменти, оскільки вишивала вперше.
Та сталася неприємність, зі столу маркер впав на перед вишиваної сорочки і зробив рожеву пляму діаметром в 5 мм знизу праворуч в кутику переда сорочки. Як я тільки не відбілювала, але пляма лише стала трішки світлішою. Підігнути її не вийде. Відбілити вочевидь також.
Чи можливо якось ту плямку білими ниточками обшити, ніби залатати? Як би це зробити, щоби не зіпсувати вигляду... Можливо в когось теж виникала необхідність замаскувати вишивкою дефекти тканини.
Так шкода, це моя перша сорочка і вже практично готова sad  залишилося вирішити тільки цю проблему.
 
dollydollydollДата: Понеділок, 2014-08-04, 8:32 PM | Повідомлення # 187
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Татьяна3618, Дякую Вам! Обов'язково спробую.
 
МарисяДата: Понеділок, 2014-08-04, 11:13 PM | Повідомлення # 188
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 29
Статус: Offline
Оксанятко, а може спробувати варіант вишиванки з "автографом", вишити ниточками білого кольору свої ініціали. Зверніть увагу на фото в  творчій майстерні Олени Данівої "Намистинки моєї душі" (сторінка 27, повідомлення 532).
 
Татьяна3618Дата: Вівторок, 2014-08-05, 10:51 AM | Повідомлення # 189
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
Оксанятко, я розумію правильно, плямка невеличка? На старовинних сорочках зустрічаються поодинокі елементи вишивки в зовсім "неправильних" місцях. Може цю плямку просто зашити одним з фрагментів узору?
 
ОксаняткоДата: Середа, 2014-08-06, 10:25 PM | Повідомлення # 190
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, дівчата, за поради. Гадаю якийсь варіант із цього оберу. Головне натхнення  smile Ідея з автографом мені особливо сподобалася.
Ще помітила іншу неприємність (їх у мене ой багато виявилося в процесі), коли зшила деталі виробу. Перед я вишивала дуже довго. і вишивала там, де мене застала Революція - на Майдані, в Київраді, в лікарні, в потязі і т.д. Хоч я і мила руки перед роботою, та все ж помітно, що перед трохи сіріший, ніж спинка. Цю деталь я на початку трохи попрала у холодній воді, коли намагалася прибрати ту рожеву плямку. А весь готовий виріб ще не прала.
Як гадаєте, чи воно відбілиться? Хочу ризикнути і спробувати відбілювач Ваніш без хлору, для білого. Вже протестувала його на такій же тканині зі шматочком вишивки тими самими нитками - замочувала кілька годин. Вишивка не полиняла.Та все ж страшно(((
 
dollydollydollДата: Неділя, 2014-08-31, 11:09 AM | Повідомлення # 191
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Доброго дня, дівчатка. Вже підходе до завершення моя робота над вишиванкою для донечки. Без знань та навичок, лише на своїх помилках та Ваших порадах. smile Ще трохи і виставлю на Ваш суд. Але в мене ще одне до Вас питання. Мала хоче, щоб рукав (довгий) був на звичайній гумці. Без оздоблень. А в мене всі крайчики оздоблені зубцюванням. Вона хоче робити фонарики з рукавів. smile Чи буде таке рішення прийнятним для вишиванки? Ніде такого не зустрічала.

Додано (2014-08-31, 11:09 AM)
---------------------------------------------
Нарешті я їїзакінчила. Якраз до першого вересня.
Чекаю на Ваш суд.
http://radikal.ru/fp/2df95d1b2f264945858926a537e689e5

 
НаташаОДата: Неділя, 2014-08-31, 5:12 PM | Повідомлення # 192
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
dollydollydoll, дуже гарна сорочка. І рукавчики гарно зроблені. Я і своїй донечці зробила так само рукави, за її бажанням.
 
BulletДата: Неділя, 2014-08-31, 7:47 PM | Повідомлення # 193
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата dollydollydoll ()
Нарешті я їїзакінчила. Якраз до першого вересня.
Чекаю на Ваш суд.
http://radikal.ru/fp/2df95d1b2f264945858926a537e689e5

Будь ласка, виставляйте фото ваших виробів, завантажуючи їх на форум. Читайте в правилах форума як це зробити, у вас достатньо повноважень для нормального показу світлин.

Із сорочкою вітаю, гарна вийшла. Зараз усі носять, хто як хоче. І ваша вишиванка, хоч і гарна, не є автентичною вишиванкою українською, тому можете оздобити краєчки як завгодно: зубцюванням чи підгорнути, вставити гумову стрічку тощо smile Усе буде гарно! Аби замовниця маленька була задоволена! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2014-08-31, 7:48 PM | Повідомлення # 194
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Оксанятко ()
Ще помітила іншу неприємність (їх у мене ой багато виявилося в процесі), коли зшила деталі виробу. Перед я вишивала дуже довго. і вишивала там, де мене застала Революція - на Майдані, в Київраді, в лікарні, в потязі і т.д. Хоч я і мила руки перед роботою, та все ж помітно, що перед трохи сіріший, ніж спинка. Цю деталь я на початку трохи попрала у холодній воді, коли намагалася прибрати ту рожеву плямку. А весь готовий виріб ще не прала.
Як гадаєте, чи воно відбілиться? Хочу ризикнути і спробувати відбілювач Ваніш без хлору, для білого. Вже протестувала його на такій же тканині зі шматочком вишивки тими самими нитками - замочувала кілька годин. Вишивка не полиняла.Та все ж страшно(((

Цікаво, чи у вас уже все гаразд із вишивкою?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
dollydollydollДата: Неділя, 2014-09-28, 1:15 AM | Повідомлення # 195
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
не є автентичною вишиванкою українською
Ви маєте на увазі крій? Чи вибір кольорів? Адже узор я брала з книги про народну українську вишиванку (не пам'ятаю вже назву і автора) і багато старовинних сорочок з такими полуницями бачила. Не хотіла чорний колір дитині додавати, тому замінила його на зелений. Мені він здався більш доречний. Крій вибирала такий, що сама змогла б зшити (не велика швачка) та зручно було носити. 
А взагалі, чим означена саме "автентична" українська вишиванка?

Дякую за оцінку. Мені це важливо дуже, адже це моя перша робота. Вчилась на Ваших порадах та своїх помилках smile
 
KS11Дата: Вівторок, 2014-09-30, 11:35 AM | Повідомлення # 196
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
dollydollydoll, симпатична сорочка

Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
Галина5401Дата: Четвер, 2015-01-15, 1:03 PM | Повідомлення # 197
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, вибачте, якщо пишу не в ту тему.. Допоможіть обрати орнамент на вишиванку для молодої незаміжньої жінки (на щастя, вдачу, для творчого натхнення).

Повідомлення відредагував Галина5401 - Четвер, 2015-01-15, 1:09 PM
 
BulletДата: Неділя, 2015-01-18, 5:00 PM | Повідомлення # 198
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Галина5401 ()
Дівчата, вибачте, якщо пишу не в ту тему.. Допоможіть обрати орнамент на вишиванку для молодої незаміжньої жінки (на щастя, вдачу, для творчого натхнення).

Навіть не уявляю, як на такий запит відгукнутись... форум великий - вишукуйте...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AerlinДата: Вівторок, 2015-09-29, 12:44 PM | Повідомлення # 199
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. хочу звернутись за допомогою до більш досвідчених вишивальниць (сподіваюсь що у правильну тему).
Дуже мені сподобалась вишиванка http://e-korali.com/img/products/CENB015/CENB015-1727-full.jpg
Хочу собі таку вишити. І виникли такі питання:
- в описі зазначено що використовується техніка косого хрестику та виколювання. не можу зрозуміти, де саме використовувалась техніка виколювання.
- може хтось має схему такого взору чи підкаже, де можна пошукати.
- мені здається. що тут крій реглан. я права?
Дякую за допомогу.
 
НаташаОДата: Середа, 2015-09-30, 0:03 AM | Повідомлення # 200
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Aerlin, це, по-моєму, не реглан. Реглан - це коли рукав вшивається геть до шиї, не знаю чи правильно пояснюю і чи ви мене зрозумієте, бо я не професійна швачка. А тут звичайно на плечі пришивається рукав. Це видно з того,як іде узор на передній частині, кругом горловини. Трояндочки переплітаються в чіткій послідовності. Якщо рукав буде реглан, то ниточки не будуть співпадати з передньою частиною, вони взагалі відносно передньої частини будуть іти навскіс і узор потрібно формувати лише на рукаві, окремо від передньої частинки, бо він всерівно так не ляже,як на фото.
На рахунок інших питань нічого чказати не можу. Пошукайте фото в "шукаю схему", перегляньте з 1 по 86 ,здається,сторінку,там знайдете багато цікавого, а крім того туди можете звернутись для пошуку цієї схеми.
Бажаю успіху. Сорочка дійсно дуже гарна.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.