| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 0:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Питання про вишиванку
BulletДата: Четвер, 2009-11-12, 7:39 PM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Elle, вітаю з вишиванкою, незвична. хоч візерунок мені знайомий (чи може просто нагадує інший якийсь).
Супер!

До речі, вам надано статус перевіреного користувача, ви тепер можете вставляти фото з радікал.ру - третій пункт (з превью і натисканням)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Четвер, 2009-11-12, 8:35 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Elle, дуже гарно! Незвичне поєднання, Вам дуже личить!! Думаю фото треба перенести в хвастульки, - результат "на лице"!! exclaim


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
matyДата: Четвер, 2009-11-12, 11:20 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Elle,чудова вишиванка.Ви-майстриня з прекрасним смаком і творчою уявою-я теж думала про коричневу вишиванку,а Ваша робота розвіяла мої сумніви
 
ПуфистікДата: Неділя, 2009-12-06, 11:25 PM | Повідомлення # 24
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 26
Нагороди: 2
Репутація: 9
Статус: Offline
доброго вечора,маю фото вишиванки хочу відшити узор може є якісь програми для оброби фото на схеми?
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-12-07, 10:11 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Пуфистік, є програма під назвою Pattern Maker for cross-stich. Там можна імпортувати картинку, але легше перенабрати вручну в цій же програмі. Інтерфейс дуже зручний.

Моя майстерня
 
NitkaДата: Понеділок, 2009-12-07, 2:43 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Elle, просто прекрасна вишиванка і Вам вона дуже пасує під Ваші карі очі! Потрясає!!! smile
Я також вичитала нещодавно, що коричневий і вишневий кольори-вампіри, а саме такими кольорами я зараз вишиваю коханому сорочку)) Спочатку я навіть засмутилась... smile


 
pozitivДата: Понеділок, 2009-12-07, 3:16 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Elle, справжня майстриня!!! Сорочка просто чудова, а головне надзвичайно личить власниці!!!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
ElleДата: Четвер, 2010-01-14, 1:55 PM | Повідомлення # 28
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Ой, ДУЖЕ-ДУЖЕ дякую за відгуки!
Чомусь я не отримала на мило повідомлення про відповіді тут, тому і не заходила так довго.
Мені ДУЖЕ приємно!!!!

Quote (shtynka)
Дуже гарна вишиванка Elle, так сучасно і традиційно водночас...
Дякую!
Quote (Bullet)
Elle, вітаю з вишиванкою, незвична. хоч візерунок мені знайомий (чи може просто нагадує інший якийсь).
Супер!
Дякую! Справді, цей візерунок бачила я і на подушці, і на рушниках... Мені припав він до душі, тому я його вишила smile
Quote (Bullet)
До речі, вам надано статус перевіреного користувача, ви тепер можете вставляти фото з радікал.ру - третій пункт (з превью і натисканням)
О! Дуже-дуже дякую!
Quote (nosiknata)
Elle, дуже гарно! Незвичне поєднання, Вам дуже личить!! Думаю фото треба перенести в хвастульки, - результат "на лице"!!
Дякую! Спробую розібратися, що таке "хвастульки" :)))))
Quote (maty)
Elle,чудова вишиванка.Ви-майстриня з прекрасним смаком і творчою уявою-я теж думала про коричневу вишиванку,а Ваша робота розвіяла мої сумніви
Дуже дякую за добрі слова! Так, я сама дивуюсь, як я не побоялась-таки... Спочатку були сумніви, бо я сама не бачила коричневих (хоча, напевно, є такі), але от - ЗАХОТІЛОСЬ і вишилось smile
Quote (Nitka)
Elle, просто прекрасна вишиванка і Вам вона дуже пасує під Ваші карі очі! Потрясає!!!
Дякую!
Quote (Nitka)
Я також вичитала нещодавно, що коричневий і вишневий кольори-вампіри, а саме такими кольорами я зараз вишиваю коханому сорочку)) Спочатку я навіть засмутилась...
Думаю, що не варто перейматись через те, що хтось там написав smile Натхнення Вам у вишивці!

Додано (2010-01-14, 1:55 Pm)
---------------------------------------------

Quote (pozitiv)
Elle, справжня майстриня!!! Сорочка просто чудова, а головне надзвичайно личить власниці!!!
Дякую!


Since there is nothing so well worth having as
friends, never lose a chance to make them
 
TanaДата: Четвер, 2010-01-14, 4:08 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Elle, сподіваюсь, Ви виставите свою сорочку на наш конкурс http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-295-1 smile

Quote (Nitka)
Я також вичитала нещодавно, що коричневий і вишневий кольори-вампіри, а саме такими кольорами я зараз вишиваю коханому сорочку))

Є така приказка: что русскому здорово, то немцу смерть. Якщо лягає, то вишивай і не думай про пагане, лише про хороше. Сподіваюсь, твої роботи побачити і на конкурсі, і в хвастульках.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ElleДата: Понеділок, 2010-01-18, 2:49 PM | Повідомлення # 30
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Tana)
Elle, сподіваюсь, Ви виставите свою сорочку на наш конкурс http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-295-1 smile
ТАК! Обов"язково! smile


Since there is nothing so well worth having as
friends, never lose a chance to make them
 
KvinkaДата: Понеділок, 2010-02-15, 10:57 PM | Повідомлення # 31
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дівчатка, приймайте новеньких :)!

я з новачків у вишивці ( завдяки інформації з форума , сьогодні записалася до пана Юрія Мельничука на курси ), дуже хочу вишити собі й своїм хлопцям сорочки. У мене питання наступного плану :
1. Купила льон, буду робити купон, але вишивати планую по нашитій панамі ( сразу на тканині, рахувати нитки- ше не осилю )) ). Яку саме порадили б брати, шоб було зручно потім висмикувати?
Десь попадалась інфа про водорозчинну, але за останні кілька днів в інет-магах по Києву не знайшла.

2. Я зараз у "положенні" :). Прошу поради з вибору орнаменту шоб можна було і зараз носити, і доречна після пологів?
3. Знов -таки , який би орнамент/колір порадили би для хлопчика 4-5 років ( дитина доволі внутрішньо закомплексована, консервативна аж занадто, але з проявами зовнішньої агресії)?

Розумію, шо останні два питання більше до розділу семантики, але просто вже все до купи одразу хотілося б ( чи киньте в мене посиланням).
дуже вдячна за рекомендації!

 
serjuoДата: Четвер, 2010-07-29, 11:57 PM | Повідомлення # 32
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
всем привет я сама вышиваю но очень захотелось вышить детям и мужу сорочки а с чего начять незнаю. мои роботы можете посмотреть здесь http://vkontakte.ru/album62669995_110186961 . хочу попросить подскажите как правильно вышивать на сорочке или на выкройке что делать в первую очередь как разместить правельно рисунок и так далие . буду очень благодарна .

Додано (2010-07-29, 11:57 PM)
---------------------------------------------
всем привет я сама вышиваю но очень захотелось вышить детям и мужу сорочки а с чего начять незнаю. мои роботы можете посмотреть здесь http://vkontakte.ru/album62669995_110186961 . с чего начять как вишивать . на викройке или просто на матерьяле как разместить рисунок . смотрела ваши вишиванки очень очень понравились. подскажите как вишивать пожалуйста.

 
ТМКДата: П`ятниця, 2010-07-30, 11:20 AM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Kvinka, водорозчинну канву знайшла тут або тут
Але вона дорога sad


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - П`ятниця, 2010-07-30, 11:21 AM
 
ЛесяДата: Четвер, 2010-09-23, 3:57 PM | Повідомлення # 34
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шию зараз вишиванку дитячу і шукаю інформацію про зубцювання (обробку краю комірця-стійочки та манжетів) Ну от здається, що бачила тут на форумі, а пошук нічого не дає... Може хтось тикне мене носом?
 
УкраїнкаДата: Четвер, 2010-09-23, 4:05 PM | Повідомлення # 35
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Леся, ось тут Kaluna люб"язно продемонструвала як робити зубцювання
http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-455-4#18422



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
УлянаДата: Середа, 2010-09-29, 4:26 PM | Повідомлення # 36
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім. Цікава розмова. Моя сорочка.

***********************************
Додано адміністратором:
Сорочка гарна, і дівчина в сорочці дуже гарна smile
Але зображення видалено.
Причини шукайте в правилах.


Остановилось время у порога
И лишь стежки ведут минутам счет.
Оставлены заботы и тревоги,
Игла творит волшебный натюрморт.


Повідомлення відредагував Bullet - Середа, 2010-09-29, 4:37 PM
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 12:14 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я вже давно вишивати почала.. )
Спершу різні були рушнички, малюночки, а потім згодом перейшла на сорочки.
Вишиванки я ношу часто, можу просто так ходити всюди в вишиванці, бо люблю і зрозуміла за той час, що традиційний крій і традиційне розміщення не завжди себе виправдовують. У мене одна старовинна вишиванка перекроєна посучасному, замочок потаємний вставлений.. )) Але виглядає добре, сидить гарно.. Згодом, напевно фото покажу, але це придбана - не моїми руками.
А для себе я зараз влітку вишила (вже на 95%) сорочку сучасного приталеного крою срібними нитками ДМЦ, рослинний пасхальний орнамент, але виглядає зовсім нестандартно, але робота гарна, мені близька - святкова smile
і ручна. Зараз я її залишила і ще не зшила бо почала вишивати подрузі сорочку в подарунок.. ) Закінчу, днями, думаю.. )

І така моя думка, що вишивку треба популяризувати як можна більше і порізному.. Традиційні вишиванки звісно я теж поважаю, але часи не ті ) Традиції можна залишити для фестивалів, а просто вишиваний сучасний одяг робить мене українкою happy


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
KarinkaДата: Четвер, 2011-05-12, 11:20 PM | Повідомлення # 38
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт!
Підкажіть, будь ласка, які нитки взяти для чоловічої сорочки, щоб не полиняли.
 
lady-vДата: Четвер, 2011-05-12, 11:22 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
муліне фірми DMC

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
KarinkaДата: П`ятниця, 2011-05-13, 0:19 AM | Повідомлення # 40
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Питання про вишиванку
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.