| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:21 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Кава-брейк (оргмоменти)
Кава-брейк
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 11:29 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту, про учасників і таке інше

Кава-брейки (перерва на каву) будуть ЛИШЕ для форумчан. безкоштовно.

Волонтери (дорогенькі, зголосіться, допоможіть нам!):
1. Тетяна (чай обох видів, розчинну каву, цукор, печиво, палички, якщо треба - серветки.)
2.Марімарфа -- кава-брейки до 13:30
3.


Готовність:

1. до кави-брейку ВСЕ ГОТОВЕ і чекає в бібліотеці


Робота волонтерів кава-брейків:
1. Слідкувати за чайниками, пластянками (стаканчиками), серветками, чистотою столика
2. розливати чайок-кавусю заздалегідь і на прохання форумчан
3. Розпаковувати цукерки і печиво
4. Закупити чай-каву-печиво-цукерки (кошти надає оргкомітет)

Необхідні матеріали: інструменти:
- кава Тетяна
- чай Тетяна
- печиво Тетяна
- цукерки
- цукор Тетяна
- чайник ( є в бібліотеці, перевірити скільки)
- 5-ти літрові бутлі для води Tana
- 10 л чайник на 2 краника з штепселем (надає добродій в тимч. корист)
- пластяночки (стаканчики разові) - 100 шт Тетяна
- серветки паперові (5 уп.) Тетяна
- посуд для чукру та печива, маленькі ложечки, тарілки, підноси ( є в бібліотеці, перевірити скільки)
- туалетний папір Tana
- рушники паперові Zeta

В чому тут ще потреба? додаємо в коментарях, багато голів - краще за одну і за дві.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2011-09-27, 0:43 AM
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-09-21, 0:21 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Tana, я мала на увазі вгощення, додаткове до кави. Чи можна щось додати, окрім печива? Ні в якому разі не мала на меті увагу до персони.
Quote (Tana)
час лімітований, і бібліотека здається під сигналізацію.

Гаразд, тепер я плануватиму час перебування в Києві на учать у Зльті (до 18 год) і після biggrin
Quote (Tana)
сценарний план і регламент маємо зберігати

Згідна
Quote (Tana)
особито знайома вже майже з учама активними учасниками підготовки зльоту. Сюрпризів не очикую.

Я, на разі, особисто ні з ким не знайома, впізнаватиму по фото, викладеним на форумі. Впринципі, це мене трішки лякає, в тому розумінні, що людина очікуватиме увагу, а я не здогадуватимуся, хто це. cry


ore et labore!
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 0:38 AM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Ми в Одесі збирались одного разу на такий собі флеш-мод з обміном подарунками, звичайно організаторами була проведена коллосальна робота щодо зустрічі, а так як зустріч організовувалась через одеський форум серед хендмейщіків різноманітного направлення, більшість теж нічогісенько не знала про більшість, додайте туда ще те, що аватарки майже в усіх хімерні, не фото... але порозумілись досить бистро, звичайно як і на форумі, в реалі "балакуни" більш рішучі, а "мовчуни" більш спостерігаючі, та все рівно в приміщенні витав ТАКИЙ ПОЗИТИВ, РАДІСТЬ ВІД СПІЛКУВАННЯ, що навідь зараз, два роки по тому, пишу ці рядки, ловлю себе на тому що посміхаюсь на весь екран biggrin
Вибачте за флуд, прошу видалити це повідомлення пізніше.


 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-09-21, 0:46 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
але порозумілись досить бистро, звичайно як і на форумі, в реалі "балакуни" більш рішучі, а "мовчуни" більш спостерігаючі, та все рівно в приміщенні витав ТАКИЙ ПОЗИТИВ, РАДІСТЬ ВІД СПІЛКУВАННЯ, що навідь зараз, два роки по тому, пишу ці рядки, ловлю себе на тому що посміхаюсь на весь екран

НаталиG, дякую, це не флуд, це передмова до кави-брейк biggrin


ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 0:55 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Я, на разі, особисто ні з ким не знайома, впізнаватиму по фото, викладеним на форумі. Впринципі, це мене трішки лякає, в тому розумінні, що людина очікуватиме увагу, а я не здогадуватимуся, хто це.

Після нашої форумівки, що фактично з Лізою я спілкувалася по телефону, нікого не знала. Але я вам скажу одне- ВИШИВАННЯ -ЦЕ ХВОРОБА.. І ми дуже швидко порозуміємося, кожен буде питати і розпитувати в один одного... А щоб ми не розгубилися причепимо усі собі бейджики. Форму Ліза мала розіслати ще в П"ятницю усім. ЛІЗО, агов, чекаю твоїх форм, бо завтра вже буду тобі дзвонити!
Quote (Пасіонарія)
Tana, я мала на увазі вгощення, додаткове до кави. Чи можна щось додати, окрім печива? Ні в якому разі не мала на меті увагу до персони.

Я думаю, що ми з голоду не помремо, будучи в самому центрі міста...Буду говорити, як в школі : "по два рублі і ніхто не йде до школи". Думаю що знайдуться дві форумчанки, котрі сходять в магазин. Бо ми не можемо зараз відповідальність за покупки на наших двох чи трьох киянок.Враховуймо, що живемо в різних містах. Та й думаю, що кожен приїде з якимось гостинчиком. Я особисто проситиму свою мамусю спекти сирник з росою. Лиш би наша МІЛЯ (корова) в декрет не пішла
Quote (Пасіонарія)
Гаразд, тепер я плануватиму час перебування в Києві на учать у Зльті (до 18 год) і після

Не знаю чи варто щось планувати самостійно, бо можливо зберемося всі докупи,тай кудись почвалаємо разом, думаю, що часу на виставці нам буде мало і ми захочемо ще поспілкуватися.
Дівчата, все в нас буде добре, бо в нас одна хвороба на всіх - вишивання , ще раз вамм кажу.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 0:58 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Дівчата, все в нас буде добре, бо в нас одна хвороба на всіх - вишивання , ще раз вамм кажу.
+1


 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-09-21, 1:10 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Не знаю чи варто щось планувати самостійно, бо можливо зберемося всі докупи,тай кудись почвалаємо разом, думаю, що часу на виставці нам буде мало і ми захочемо ще поспілкуватися.

О! А я про що! Почвалаємо!
Quote (Dmutrik09)
Я думаю, що ми з голоду не помремо, будучи в самому центрі міста...Буду говорити, як в школі : "по два рублі і ніхто не йде до школи".

О! biggrin Лесю, ти мене розумієш!
Quote (Dmutrik09)
Та й думаю, що кожен приїде з якимось гостинчиком. Я особисто проситиму свою мамусю спекти сирник з росою. Лиш би наша МІЛЯ (корова) в декрет не пішла

Пішла конкретика! Сирник в нас майже є! (Міля, тримайся!) biggrin


ore et labore!
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 1:15 AM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
так-так, ми ж ще дівчата повинні маршем пройтися в майбутньому в Лориних обновках для "досить нестандартних українських хвігур", пам,ятаєте?
Так що провіант потрібен нЄшуточний! biggrin wink


 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 1:17 AM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Так що провіант потрібен нЄшуточний!

А то . Что нам стоїт дом построіть.... Все зробимо на місці....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-09-21, 1:59 AM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
І зрозуміла, що формат нашої зустрічі нагадує більше паломницьку прощу.

Ну особисто мені приємно, що саме така асоціація, але формат зустрічи аж занадто публічний. Переважна кількість люду на заході буде - сторонні особи, невідомі нам гості, екскурсії підлітків і т.д.

Quote (Пасіонарія)
Шановні, у день Зльоту у мене маленький ювілей.

Я навіть не звернула би увагу на дату народження у вас в профілі, але це радує, що у вас Днина коли у нас захід. Правда, чи не поставить це під питання вашу присутність? :)))

Стосовно міні-ювілею. Людмила, у нас буде кава-брейк з самісінького ранку і після конференції, може, тоді і цокнемось пластиковими скляночками?:) На Зльоті я би особисто не хотіла окремо відзначати нічого, бо це мій, наприклад, перший в житті такий ось організований захід великого масштабу.... Боюсь, що щось зсунеться і все піде шкереберть.
Бібліотека закривається о 18-й повністю (якщо не помиляюсь), захід закриєтья приблизно о 17-й. Пропоную завітати до найближчої кавярні і в спокійній обстановці радо вас привітаю і заодно обговоримо можливі подльші дії сумісні smile Я не гребую ніякими забігайлівками і цілком нормально ставлюсь до американських мереж швидкого харчування

Quote (Пасіонарія)
Так я, хоча би в кінці, можу розраховувати на скромну увагу моїй персоні, щоб пригостити всіх вас шампанським, шматком торта іт. д.?

На самому початку якщо я хильну шампанського, я від нервів розклеюсь, а якщо не хильну, то жалкуватиму, що всі хильнули, а я ні smile Може, дійсно знайдемо час в кінці свята нашого. Зрозумійте, Люда, ми зараз ну просто не можемо зпрогнозувати вільні хвилини і пів години, а тим більше, години нашого того дня :))) Н принаймі, я точно не можу smile Але привітати, звісно, хочеться, все ж, день народження раз на рік. Як і наш зЛіт )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Середа, 2011-09-21, 12:20 PM | Повідомлення # 30
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
З голоду не помрем, це точно - поруч великй гастроном. А увечері можна хоч в Макдональдс, хоч у "Пузату хату" (чи біля площі Льва Толстого, чи на Контрактовій - там можна поїсти раз на день чогось гарячого, а потім засісти і сидіти, скільки влізе - не виганяють, перевірено). Може, хтось знає щось поближче? Палички-мішалочки я купила. Чи не зголоситься ще хто-небудь розливати чай-каву (мабуть, краще, щоб це було доступно увесь час - щоб не створювати натовпу і всі могли попити, коли випаде вільна хвилина)? Бо теж хочеться все побачити (хоча б), якщо не спробувати.
 
BulletДата: Середа, 2011-09-21, 1:17 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Палички-мішалочки я купила.

дяка smile

Quote (Тетяна)
Чи не зголоситься ще хто-небудь розливати чай-каву (мабуть, краще, щоб це було доступно увесь час - щоб не створювати натовпу і всі могли попити, коли випаде вільна хвилина)?

До 13-ї години це робитиме Марімарфа (див. вище), а далі вже самообслуговування, я гадаю..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 8:06 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
там можна поїсти раз на день чогось гарячого, а потім засісти і сидіти, скільки влізе - не виганяють, перевірено)
хороша задумка.
Quote (Bullet)
До 13-ї години це робитиме Марімарфа (див. вище), а далі вже самообслуговування, я гадаю..

треба щоб до кінця був хтось відповідальний за чай!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
olimpiaДата: Середа, 2011-09-21, 8:35 PM | Повідомлення # 33
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
треба щоб до кінця був хтось відповідальний за чай

Думаю, це питання вирішиться згодом.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Середа, 2011-09-21, 9:22 PM | Повідомлення # 34
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Quote (Dmutrik09)треба щоб до кінця був хтось відповідальний за чай Думаю, це питання вирішиться згодом.

+1.

А ще 8 довтня день народження не лише у Люди Вонсуль, як виявилось smile Ще у Кэт-Black-Cat, теж 8-го )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2011-09-26, 7:23 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ура! Я згідна з усіма умовами. На допомогу волонтерам беру свою доньку. Соломія доросла і второпна. biggrin

ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-09-26, 9:25 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Пасіонарія, о чудово , Людо! Я беру свою Юлю. Вже сьогодні купила квитки.в 6-00 будемо на головному вокзалі. smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 0:42 AM | Повідомлення # 37
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, Dmutrik09, ух ти! я за вас (і за нас) рада! З донями приїдете smile Познайомимось, та ще й допомога!

Вношу поправку в перше повідомлення: до кави-брейку ВСЕ ГОТОВЕ і чекає в бібліотеці, за що дяка Тетяні Листопад!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-27, 10:36 AM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дописую про скатертини і рушники для кімнати , де чаюватимемо, принесу, вочевидь, з дому.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Вівторок, 2011-09-27, 11:28 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Tana, може привезти рулончик паперових рушників? це ж для рук?





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 11:48 PM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Zeta)
Tana, може привезти рулончик паперових рушників? це ж для рук?

так, хороша ідея, якщо э така можливість, буде чудово!
Це для рук, так так.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Кава-брейк (оргмоменти)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.