| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 7:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
Майстер-класи
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:39 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту, про учасників і таке інше

МК проходитимуть одночасно! Чотири столика з МК працюватимуть паралельно. МК - різні по напрямках і різні по рівню майстерності (щоб учасник не жалкував, що потрапив на один, але не зміг прослухати інший).

Уточнені назви МК:
Майстер-клас "Вишивання верхоплута і курячого броду" -- автор Юлія Гончарова (Goncha)
Майстер-клас "Створення ляльки-мотанки" -- автор Світана Цисар (Росава)
Майстер-клас "Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" -- автор Наталя Гонта (НаталиG )
Майстер-клас "Мережка через чисницю з настилом і прутиком" -- автор Леся Демчук (Dmutrik09)

Що ми чекаємо від майстрів, які проводитимуть МК:
1)покроковий опис виконання шва з фото ілюстраціями кожному учаснику (потім забирається з собою, щоб згадуючи, не пороти своєї роботи).
2)плюс наочність у вигляді власних виробів. (с) Гончарова Юлія
3)прошу всіх ведучих майстер-класів надати мені на е-мейл elisa@ukr.net точні відомомсті *що потрібно для мого МК* (розмір тканини для виконання взірця, кількість ниток - в скільки складень, яка довжина, чи голка, чи ножиці, чи ще щось - напишіть, я заготую)
4)один примірник матеріалів Вашого МК для папки про наш зліт (з рекламно-інформаційною метою) здати Tana в день заходу.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МК:
- МК безкоштовний,
- круглий стіл,
- майстер сидить, показує
- навколо учасники МК сидять (не більше 8 осіб одночасно)
- глядачі стоять , спостерігають
Надання матеріалів для МК:
а) учасники МК приносять із собою свої заготовки і працюють безкоштовно.
б) у майстра на столі наборчки-пакуночки з тканинкою, ниточкою, голочкою, схемкою під МК, описом МК на папірці з лого форума і зльоту. Пакуночок можна придбати просто на МК за символічну суму в 5 - 10 грн (залежно від МК). Пакунок формується координаційною радою.

для МК НаталиG потрібно грубе полотно, питання вирішене



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-08-11, 11:11 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
- як заставити гостя прийти на МК?

Розсилка із запрошенням, участь потрібно підтвердити. Це організовує і дисциплінує. Якщо охочих буде більше 12-15, групу розділимо на два заходи.
Quote (Bullet)
- чи варто повторбвати МК для наступних бажаючих?

побачимо, скільки людей зголоситься. Як показує мій досвід МК з вишивання, комфортно працювати з 8-10, максимум 12 особами, більше -- вже бардак.
Quote (Bullet)
- як заставити прийти на МК зі своїми заготвоками(як про це стисло і зрозуміло повідомити в оголошенні? - текст прошу)

З рекламки мого МК «Закладинка в улюблену книжку" перефразую:

Матеріали для роботи (тканину з рівномірним переплетенням ниток, голку та нитки, пяльця та ножиці; олівець/ручку і папір для нотатків ) бажано принести із собою. Про всяк випадок готуємо набори для МК (тканина+голка+нитки), які можна буде придбати на місці за символічною ціною. Але кількість цих наборів обмежена. Готуйтесь до занять заздалегідь!

Щось таке...

Quote (Bullet)
- який час проведення МК 9середньостатистични)

В нас програма насичена. Вважаю, слід закласти 20 хв., все одно розтягнеться на 30 мінімум. Чи навіть довше.

Quote (Bullet)
- ваші питання

Підготовка до МК авторів. Чи потрібна вам допомога? Якщо так, звертайтесь. З Goncha вже все вирішили в приватних повідомленнях. Прошу не соромитись: питати і радитись.

Пропозиція. На МК будуть лише зареєстровані учасники. Давайте пожаліємо авторів МК, щоб вони приділили увагу тим, хто захотів прийти; як багато хто на тебе дивиться в роботі і створює зайвий шум -- недобре. Щоб це на якості не відбилося.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ViaДата: Четвер, 2011-08-11, 11:19 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Відкриті питання: - як заставити гостя прийти на МК?


Широко розпіарити по Інетрнету сам факт проведення Злету і окремо - погодинний графік проведення майстер-класів.

Quote

- як заставити прийти на МК зі своїми заготвоками(як про це стисло і зрозуміло повідомити в оголошенні? - текст прошу)


Про набір заготовок за десять гривень вже сказали вище - чудова ідея, в анонсах так і писати "Для участі в майстер-класі мати з собою шматок тканини, голку, нитки і так далі, все що в наборі). До речі, пяльця так само можна на місці продавати.

Quote

- який час проведення МК 9середньостатистични) - чи варто повторбвати МК для наступних бажаючих?


Запланувати по півгодини на МК - і провести штук 6 підряд згідно графіку. Якщо по ситуації будуть нові бажаючі - тоді по другому колу проводити повтори МК, вже пізніше, після закінчення всіх МК по графіку. Це якщо невелике приміщення. Якщо є можливість запаралелити, площа приміщення дозволить - то краще проводити кілька МК одночасно.


 
TanaДата: Четвер, 2011-08-11, 11:26 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Є можливість проводити одночасно.

В нас нема мети продавати щось, просто підготувати про всяк випадок запасні тканину, голки (обов'язково хтось щось забуде). Ножицями люди поділяться, а пяльці не всім і потрібні.

Погодинний графік МК.... побачимо, скільки буде цих МК. Я звісно може багато чого показати, але як та мавпа, не знаєш куди ставати до розумних чи до вродливих. Хоч розірвися)))) Почекаємо, хто ще зголоситься.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:06 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
До речі, пяльця так само можна на місці продавати.

все інше від вас - дуже слушно! smile А продавати ми не маємо права, бо ми не є платником податків. Власне, от вам ще одна причина закрити загальний доступ до цих наших орг. тем. Ви навіть не уявляєте, як податкова можете отруєти моє (моє, а не когось з інших форумчан, бо я власник проекта) життя.... sad

Quote (Via)
Запланувати по півгодини на МК - і провести штук 6 підряд згідно графіку

Шість підряд МК по 30 хв - 6 х 30 = 180 хв = 3 години. А у нас дуже напружена програма. Не встигнемо так багато підряд. Та і майстра мені жалко, ви що.. три години триндіти - я би застрелилась..

Quote (Via)
Це якщо невелике приміщення. Якщо є можливість запаралелити, площа приміщення дозволить - то краще проводити кілька МК одночасно.

Приміщення невелике, але є можливість провести 4 МК одночасно wink То ж ви маєте рацію: так і проводитмемо.

Quote (Via)
в анонсах так і писати "Для участі в майстер-класі мати з собою шматок тканини, голку, нитки і так далі, все що в наборі).

+1
(це для мене скоріш відмітка, щоб потім я швико прочитала по темі слушні думки і внесла їх !) .Дякую.

Quote (Via)
Широко розпіарити по Інетрнету сам факт проведення Злету і окремо - погодинний графік проведення майстер-класів.

+1.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:12 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Шість підряд МК по 30 хв - 6 х 30 = 180 хв = 3 години. А у нас дуже напружена програма. Не встигнемо так багато підряд. Та і майстра мені жалко, ви що.. три години триндіти - я би застрелилась..


Шість підряд МК - це ж і шість майстрів, що показуватимуть smile Якщо паралелити можна - то по 3 МК одночасно, 2*30 -це година часу на всі МК.

А щодо неможливості продавати - я чула, що ви хочете залучити спонсорів - а вони якраз торгують різним вишивальним причандаллям. їх стенд може бути? У них з податковими напевно все гаразд чи можна швидко розрулити як виносна торгівля.


 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:34 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, бібліотека, в приміщенні якої будемо збиратись, заклад культури, державний, установа, яка далека від будь-якої комерціалізації. Тому в нас всі все роблять самі, майстри показуть МК, форумчани вчаться. Виключно як запасні речі готуватимемо ті набори... А спонсори нас підтримують.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:42 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Шість підряд МК - це ж і шість майстрів, що показуватимуть Якщо паралелити можна - то по 3 МК одночасно, 2*30 -це година часу на всі МК.

у нас 4 МК, ми це обговорили вже давно і надійно. Я чекаю, поки прокинуться інші форумчанки, що зголосились проводити МК!

Quote (Via)
А щодо неможливості продавати - я чула, що ви хочете залучити спонсорів - а вони якраз торгують різним вишивальним причандаллям. їх стенд може бути? У них з податковими напевно все гаразд чи можна швидко розрулити як виносна торгівля.

Via, у мене складається враження, що ви - перший наш ворог і завтра побіжите у податкову.
Не треба розводити непотрібні розмови в тих галузях, де ми не розуміємось. Наші спонсори - платники податків, вони за своїм статутом можуть рекламувати свою діяльність на ярмарках.. Продавати вони там не будуть. Покричіть ще голосніше про спонсорів і їх у нас не буде зовсім! Ось вам причина закритості цієї гілки форума! Тобто нікого не цікавить, що я витрачаю вдласні гроші, а прибутку не отримую взагалі. А от що спонсори щось там рекламуватимуть - так це проблема. А що вони нам призи надають - це не проблема..? )))))
У мене вже нерви на межі, а ви таке починаєте. Це важливо зараз??...
Давайте жити дружно



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:51 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Via, у мене складається враження, що ви - перший наш ворог і завтра побіжите у податкову. Не треба розводити непотрібні розмови в тих галузях, де ми не розуміємось. Наші спонсори - платники податків, вони за своїм статутом можуть рекламувати свою діяльність на ярмарках.. Продавати вони там не будуть...... Це важливо зараз??...


Не треба так бурхливо реагувати - я не ворог, я дійсно досвідчений організатор і хотіла допомогти, а для цього потрібно говорити про подробиці. І для МК потрібні матеріали, але ще важливіше - дуже багато людей. приходячи будь-куди, хочуть щось придбати. Або за такої категоричної неможливості продавати (аж мене ворогом оголосили) - людям треба щось подарувати.
Ось тому я і спитала про можливості - бо мислю іншими категоріями, рекламістськими, і не мала на увазі ніяк і нічім образити.

ЗІ: А важливо це тому, що якщо для МК канву не можна продати, значить її треба надати-подарувати. А це все копійка.


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:54 AM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Не треба так бурхливо реагувати - я не ворог

я дуже емоційна і через секунду після емоцій своїх дуже страждаю на сумління smile Перепрошую ))
Quote (Via)
Або за такої категоричної неможливості продавати (аж мене ворогом оголосили)

Та ну. ви як досвічена в цьому ділі людина маєте знати, є речі, про які не говорять.

Via, ось тут про причини зльоту, про учасників і таке інше



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:03 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я все думаю про МК. Але для мене це мука - говорити на людях. Я ніч не спатиму... Мало, що по роботі треба. Вирішила: якщо приїду, просто братиму активну участь як учасник МК. от ячкби хтось показав вирізування і рушникові шви.
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:10 AM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Вирішила: якщо приїду, просто братиму активну участь як учасник МК. от ячкби хтось показав вирізування і рушникові шви.

Не маєш виходу. Силою, даною мені адмін-панеллю, логіном і паролем, наказую тобі БУТИ на з"їзді! smile
Ок, як буде відомий списко МК повний, обереш собі найцікавіший і зпишешся з керівником того МК, будеш допомагати при проведенні, якщо буде велике навантаження на людину . Дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:27 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Наполягаю, щоб на Мк не було натовпу. 1 майстер і 8-10 учнів. Або ділити групи. Гвалту нам не потрібно. Приміщення будуть.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:32 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Наполягаю, щоб на Мк не було натовпу. 1 майстер і 8-10 учнів. Або ділити групи. Гвалту нам не потрібно. Приміщення будуть.

внесла зміни - 8 осіб на МК одночасно. Ти права. Я дописала про допомогу Сестри_Юлії на випадок, якщо комусь треба буде допоказати якийсь момент, а учитель буде зайнятий іншим учнем. Ну і підмога, чи підстраховка.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:39 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Наполягаю, щоб на Мк не було натовпу. 1 майстер і 8-10 учнів. Або ділити групи. Гвалту нам не потрібно. Приміщення будуть.


Тоді треба робити попередній запис на майстер-класи. Музей Гончара таке практикував на своєму сайті.


 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:46 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Via)
Тоді треба робити попередній запис на майстер-класи.

Про що ми і говрили вище. Ліза зараз озвучить ще раз, і закриєму цю тему -- форм проведення МК.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:53 AM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Про що ми і говрили вище

жартуєш. це ж треба було прочитатис амостійно.

Є ідея проводити майстер-клас за попереднім записом.
варіант а) форма запрошення: бажаючим надсилається запрошення в обмін на анкету гостя зльоту (або учасника зльоту), в анкеті вказані контакти, за якими керівник певногоМК заздалегідь зв"язуться з запрошеними і підтверджується їх участь в МК, В разі, якщо участь їх не підтверджуєься, місце автоматично звільняється. І *місце* на МК виставляється на безкоштовний аукціона в інтернеті (теж в обмін на заповнену анкету) (така можливість є в гугл-документах, я точно знаю, ними добре володіє Штинька)
варіант 2) форма іменні запрошення елеронні нумеровані небезкоштовні
- люди викоповують електронні запрошення за малі гроші (скажімо, 10 грн) і отримуюь електронний квиток іменний, за яким при вході в залу реєструються (звірка імені і номер квитка)

Варіант другий гарантованіший, все ж людина може пожаліти і свої 10 грн і вимушена буде прийти.
Мінус цього варіанта: потрібна додаткова людина, яка займатиметься цим питанням (продаватиме квиток і реєструватиме його потім на місці)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 3:24 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Про що ми і говрили вище. Ліза зараз озвучить ще раз, і закриєму цю тему -- форм проведення МК.


Тана, ви серйозно збираєтеся влаштовувати Інтернет-аукціон і відкривати розрахунковий рахунок для он-лайн платежів по 10 гривень за запис у МК? Ви собі уявляєте, який це шмат роботи і скільки це коштує?????
І окремо - що робитимуть інші відвідувачі, спостерігатимуть здалеку чи ви й на місці їм видаватимете інструкцію, як зробити платіж кретитною картою у найближчому банкоматі????


 
010101Дата: П`ятниця, 2011-08-12, 9:54 AM | Повідомлення # 19
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, я за варіант з формою запрошення. З аукціоном - не знаю, не стикалася, тому не можу нічого написати. Мені теж буде комфортно з максимум 10 особами, бо інакше кожному уваги не приділиш.

Я точно буду проводити МК по ВЕРХОПЛУТУ і КУРЯЧОМУ БРОДУ (вирішила поєднати ці техніки, так як вони характерні для Полісся і гарно поєднуються, варіюються). З мене: покроковий опис виконання шва з фото ілюстраціями кожному учаснику (потім забирається з собою, щоб згадуючи, не пороти своєї роботи). Плюс наочність у вигляді власних виробів. Правда не знаю, чи впишуся в 30 хвилин (я то впишуся, а от учасники МК...)

За канву і матеріали: на 10 я ще можу розрахувати. Але бажано все-таки, щоб люди самі все принесли з собою.

Я проти повтору МК для наступних бажаючих (отака я егоїстка). Якщо так вже захочеться - просто можу надати покрокові фото МК з описом (як при грі Артіллю).

Сестра_Юлія, ну вирізування персонально потім можу показати wink Якщо буде змога - то і такий МК проведу ( хіба що усі МК мають відбуватися одночасно). Але тоді накладно з матеріалами для МК (голки, тканина, нитки... )
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 9:56 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
МК безкоштовні. Вчора (сьогодні вночі) перевтомились, зараз з новими силми будемо це питання обговорювати...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Майстер-класи (оргмоменти)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.