| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 3:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » А ви хочете бути присутнім на Зльоті? (скажіть нам, будь ласка)
А ви хочете бути присутнім на Зльоті?
Яка ймовірність вашої присутності на зльоті
1.Буду гарантовано![ 8 ][11.76%]
2.Зроблю все, щоб бути присутнім (можливий форс-мажор!)[ 23 ][33.82%]
3.Дуже хочу, а там - як Бог дасть....[ 18 ][26.47%]
4.Не визначився/ не визначилась.[ 5 ][7.35%]
5.Не знаю, чи мені це потрібно.[ 0 ][0.00%]
6.Мені нецікаво[ 0 ][0.00%]
7.Я не розумію, що це за зліт такий[ 0 ][0.00%]
8.Не буду, маю інші справи / не можу доїхати тощо[ 12 ][17.65%]
9.Не знаю, у мене фінансові проблеми[ 1 ][1.47%]
10.ваш варіант (додайте коментар в темі)[ 1 ][1.47%]
Усього відповідей: 68
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:20 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу ВСІХ хто прчитає цю тему, дати відповідь ОДРАЗУ Ж! За два дні розділ з цим опитуванням переведемо в режим *закритого розділу* і ви вже не зможете визначитись.

Це опитуваня дуже потрібно нам як організаторам, щоб визначитись із кількістю нас, форумчан, на зльоті!

Особисто я намагатимусь дати відповіді на всі питання, які у вас будуть, прошу коментувати, якщо щось незрозуміло!

Мапа проїзду у Київі:



як їхати на Зліт



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-08-15, 11:13 PM
 
ViaДата: Четвер, 2011-08-11, 10:22 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Буду гарантовано. Навіщо переводити у закритий режим - незрозуміло sad

 
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:25 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Буду гарантовано. Навіщо переводити у закритий режим - незрозуміло

так потрібно. Про це вже говорили в старій темі, ви просто не зауважили того. Цей розділ стане закритим розділом для координаторів зльоту. Навіщо гостям знати всі наші тонкощі, навіщо їм читати, скільки ми витрачатимемо на каву, печиво, на друк візиток, банерів, де розповсюджуватимемо їх, хто що куди і скільки привезе, хто у кого ночує і так далі?

Крім того, будуть писатись мобільні телефони для зв"язку, а це не у всіх публічна інформація, не всі захочуть, щоб про їх домашні номери знала необмежена к-сть людей.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-08-11, 10:36 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1. Цікаво, як форум зреагує на опитування.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
veronikaДата: Четвер, 2011-08-11, 10:52 PM | Повідомлення # 5
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Напевне не буду, бо з малою то важкувато, а лишити немає на кого. Нам то далека дорога для двох sad

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
lady-vДата: Четвер, 2011-08-11, 10:52 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Скоріше за все не зможу приїхати через фінансові проблеми, хоча дуже хотіла б sad Але якщо потрібна якась допомога чи підтримка я завжди готова.А також якщо треба надати вишивки на стенди (з умовою повернення) то готова обговорити це питання конкретніше, більшість фотографій моїх виробів в моїй майстерні, кажіть, що треба - вишлю.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
РолічокДата: Четвер, 2011-08-11, 11:05 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
поки що не бачу перешкод для того щоб приїхати. Київ не так далеко... та і на проїзді можна зекономити (при бажанні поїхати потягом)... ну то таке...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 11:06 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
А також якщо треба надати вишивки на стенди (з умовою повернення) то готова обговорити це питання конкретніше, більшість фотографій моїх виробів в моїй майстерні, кажіть, що треба - вишлю.

дуже дякую, Вікторія! Така допомога теж буде дуже потрібна (я дячкую вам ще раз за вже надану предметну допомогу!)
Одразу ж назріло неохідне: маю розробити спец. анкету, у кого що саме, коли і в якій кількості братимемо, з контактами і адресами поштовими для повернення. В ідеалі - автоперевізники САТ (від 8 грн за посилку) , Автолюкс (доргий, тварюка, став.. від 14 грн!) - так швидко і гарантійніше. Пересилати укрпоштою - на розсуд автора. Передавати потягом точно НІ, бо це проблеми для обох сторіні відсутність гарантій!

Quote (veronika)
Напевне не буду, бо з малою то важкувато, а лишити немає на кого. Нам то далека дорога для двох

Всяке буває, головне - здоров"я! Вероніко, дякую за швидкий відпис, якщо все буде гаразд, то запишемо зліт на відео, потім розсилатимемо (за великі ненаші гроші *(с) ))))))))))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: Четвер, 2011-08-11, 11:41 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Цей розділ стане закритим розділом для координаторів зльоту. Навіщо гостям знати всі наші тонкощі...


Ну то розділ і закрийте - про тонкощі, оно Ви купу гілок створили по кожній проблемі. А цю гілку залиште відкритою - бо нею ви питаєтеся у форумчан, хто приїде. І її за 2 дні далеко не всі побачать sad
І вона має бути відкритою аж до 8 жовтня - і триматимемо її в топі. Отак форумчани і підтягнуться в більшій кількості smile


 
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 11:44 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Via, все буде. Повірте, я маю причини вчиняти так, як вчиняю.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: Четвер, 2011-08-11, 11:51 PM | Повідомлення # 11
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
А хто в координаційній раді, чи це також секрет? wink

 
ViaДата: Четвер, 2011-08-11, 11:56 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Via, все буде. Повірте, я маю причини вчиняти так, як вчиняю.


Все, мовчу, вибачайте за невчасні зауваження, не відволікатиму.
Просто ця зайва закритість на шкоду піде - і так вже деякі форумчани думають, що Злет мало не таємний і закритий.
І ще окремо - коли проблеми обговорюються відкрито, то хтось із форумчанок, що не дуже й збирався їхати, а в тих проблемках захоче посприяти здалеку, а потім в останні день і рвоне на Київ - атмосфера задіяності запалюватиме smile


 
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 11:59 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
А хто в координаційній раді, чи це також секрет?

поки що Тана і Булліт, бо ніхто не відгукується, як бачите. Напевно я недостатньо зрозуміло пишу smile

Отож, пишу:

Всі, хто надають будь -=яку допомогу в організації зльоту, працюють над якимись з представлених у цьому розділі питаннями, зголошуються бути спостерігачами, чи волонтерами - усі ці люди в координаційній команді. Тобто всі, хто працюють в команді - ті і є координаційна рада.

Хочете зробити добру справу? Допомжіть провести наш перший зліт! Кожному, хто працює над цим зльотом, ми додамо у підпис (обов"язково! так і відслідковувати зручніше))) особливу кнопочку *Я працюю в команді Злььоту* і *Я працюю в команді зльоту дистанційно*.

Власне, ці всі теми (у цьому розділі) - для роботи і спілкування. Давайте вияснимо і хто в команді, якщо бажаєте smile

Я сподіваюсь, що постійно хтось буде долучатись.

Зараз всі нікнейми координаційної ради є доступними в перших повідомленнях кожної теми цього розділу. Ці люди самі зголосились допомагати. Сподіваюсь, що і інші підтримають нас! Мит ж не для себе особисто це робимо smile

Home_Fairy, а як ви складаєте команду?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:06 AM | Повідомлення # 14
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Home_Fairy, а як ви складаєте команду?

Приблизно так само. У нас є графік з 3-х колонок: 1 - Ділянка роботи, 2 - термін виконання, 3 - відповідальний. З 25 учасниць клубу 8 активно беруть участь у виконанні цього плану - вони і є команда. Це неофіційно smile - ми їм не надаємо за це почесні звання, вони й самі знають, що роблять добру справу smile Але ми повністю відкрито все формуємо - інші дівчата можуть бачити, адже завжди є можливість того, що хтось з пасивних учасниць має якісь зв*язки чи можливості і в потрібний момент допоможе. Але у вас захід масштабніший і я погоджуюсь з тим, що фінансові питання не повинні бути виставлені на загал. І ще, якщо має бути момент сюрпризу - також варто закривати обговорення smile


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:10 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
Але ми повністю відкрито все формуємо - інші дівчата можуть бачити, адже завжди є можливість того, що хтось з пасивних учасниць має якісь зв*язки чи можливості і в потрібний момент допоможе.

у нас все відкрито! Я ще й цей розділ не весь сформувала, кожна тема цього розділу відповідає пункту плану програми.

Буде висіти одна спільна тема, з урахуванням і чисткою попередньою, підготовчої, про самий зліт. І там буде запрошення приєднатись до команди тих, хто працює над зльотом, допомагає чим може (і словом, і ділом).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:17 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
У нас є графік з 3-х колонок

Дякую. Власне ми вчора і накреслили таку таблицю, тепер її просто винесли на форум по пунктам-питанням.
Обов'язковов вивісимо план заходу орієнтовно з такими колонками години/захід/приміщення(бо їх кілька)/відповідальні. Щоб його сформувати і треба попрацюваи окремим людям в окремих темах.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Nito4kaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:19 AM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Буду

 
ЯгаДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:51 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Зроблю все щоб бути присутнім

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
martka80Дата: П`ятниця, 2011-08-12, 4:49 AM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
ех, хочу, дуже хочу, але мені в жовтні родити))
маю надію, що ви там суперово проведете час і порадуєте тих, хто не зможе приїхати красивим і детальним звітом.
успіхів вам в такому прекрасному починанні
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-08-12, 10:03 AM | Повідомлення # 20
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Проголосувала за пункт номер два. Але форс-мажор у мене - тільки серйозна хвороба (ттт). Все решта форс мажором не вважається.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » А ви хочете бути присутнім на Зльоті? (скажіть нам, будь ласка)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.