| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 10:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Краще осіннє рукоділля (голосування)
Краще осіннє рукоділля
Обекріть 1 вподобану роботу:
1. Обкладинка на паспорт [ 1 ] [5.56%]
2. "Спогади про літо" [ 2 ] [11.11%]
3. Осіннє деревце [ 2 ] [11.11%]
4. Серветка пiд кутю [ 5 ] [27.78%]
5. Cерветка на монітор [ 8 ] [44.44%]
Опитування завершено - Середа, 2008-11-26, 10:17 PM
Усього відповідей: 18
BulletДата: П`ятниця, 2008-11-14, 10:17 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
З різних причин, які я не хочу озвучувати, утворилось голосування загальноосіннє. smile

Конкурсанти:

Обкладинка на паспорт, вишивка

_____________________________________

"Спогади про літо"
Виконана у вересні 2008 року. Канва « Аида», техніка –хрестик звичайний, нитки- муліне «Ариадна».Розмір картинки 16 см*16 см

_____________________________________
Це -осіннє деревце, сплетене із бісеру та проволоки. Також у роботі використано справжній мох.Термін виконання -1 тиждень

____________________________________
Серветка пiд кутю.
Тканина: житомирський льон. Нитки: муліне (Франція). Це моя перша спроба вишити на льняній тканині, а не на спеціальній.... тренування перед вишивкою сорочки smile Вишивати почала 6 жовтня закінчила 21 жовтня.

___________________________________

Подарунок коханому чоловіку - серветка на монітор (він програміст). Тканина - житомирський льон. Нитки - муліне. Кружева також житомирські. Схему для вишивання малювала сама в ході вишивки, користуючись порадами про символіку на форумі. Почала вишивати 2 жовтня закінчила 28 жовтня.

Прикріплення: 5407208.jpeg (20.7 Kb) · 1513599.jpg (44.2 Kb) · 3284138.jpg (81.5 Kb) · 4938603.jpg (69.3 Kb) · 2383711.jpg (60.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2008-11-17, 10:44 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Голосувала за серветку на монітор, як за чи не найкориснішу річ. Адже загальновідомо, що прямі сонячні промені шкодять будь-якому монітору.
Вишивка по житомирському льоні, червоним кольором -- мої улюблені матеріали для роботи. Класика вишивальницького жанру, так би мовити. Ця робота наближча до серця.
Деревце бісерне важко оцінити, але очевидно, що робота натхненна й дуже трудомістка. Цікаве поєднання глини, мушлі, можу, бісеру й дроту!
А картинка, це й в рамці, -- це ознака дисциплінованої вишивальниці, яка доводить діло до кінця))) і демонструє вишите гостям оселі. Бо часто-густо вишивання лишається в скриньках й коробках, недооформлене.
Вітаю всіх з конкурсом... і починаю готуватися до наступного)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2008-12-02, 7:34 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Дякую всім хто проголосував за моє творіння "серветка на монітор" flower мені дуже приємно та й чоловік з нетерпінням чекав на результати cool пишався тим, що вибрали його серветку... Хоча я сама голосувала за другу свою роботу - серветку під кутю.... туди набагато більше пішло сил і часу... smile
Особлива подяка пані ganzya, за схему для серветки під кутю, але я дещо переробила в ній... ну під свій смак happy



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Середа, 2008-12-03, 11:41 AM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Переможцем цього голосування стала Світланка з роботою серветка на монітор
Зараз зв"яжемось з Світланкою в приватних месаджах для з"ясування місця її мешкання і передачі *дуже цінного* приза biggrin

Дякую всім-всім учасницям за участь в конкурсі і за увагу до сайту!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Краще осіннє рукоділля (голосування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.