| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 0:06 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Зустрічі з Оксаною Косміною
fieryДата: Четвер, 2011-12-08, 9:20 PM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
Зустріч мені дуже сподобалась. Майже пройшов страх шити))) Навіть бажання виникло, щось і самій спробувати саме пошити, а не вишити. Пані Оксану бачила вперше і в мене залишись тільки позитивні спогади. Тепер і собі хочу оті книжечки. Будуть ще зустрічі з нею?

Також була дужжже рада побачити всіх з форуму)))) biggrin


Живу в ритмі щастя!!!
 
JinseiДата: Четвер, 2011-12-08, 9:47 PM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Tana, дуже дякую за відповідь smile
 
TanaДата: Четвер, 2011-12-08, 10:15 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (fiery)
Будуть ще зустрічі з нею?

Захочемо, то будуть. Особисто мекні цікава тема головних уборів, вив'язування наміток, хусток.
Продумаємо тему разом. Але вже на наступний 2012-й рік.

Jinsei, ось приклад з'єднання полотен


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-12-08, 10:29 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Не знайду щось, де про плановану зустріч вишивальниць на Варвари. Тому поки сюди напишу
«Народна легенда, записана на Вінничині, каже, що свята Варвара Великомучениця була така мудра на вишивання, що вишила ризи самому Ісусові Христові… Беручись до вишивання, колись дівчата хрестились і шептали: “Свята Варвара золотими нитками Ісусові ризи шила і нас навчила”» (з книги «Звичаї нашого народу» Олекси Воропая).
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-12-12, 2:59 PM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Організована Людмилою Вонсуль зустріч відбулась у М. Городенка на минулому тижні у четвер. Море вражень і знайомство з чудовими людьми, теплий прийом на гостинній Городенківщині, чудова вистава "Ворожіння на Катерини" - все це у фотозвіті...

Опис світлин :
Оксана Космина та Людмила Вонсуль; п. Галина - колекціонер старовинного вбрання, та Соломія; п. Наталя - демонструє варіант переробки старовинної сорочки у надзвичайно красиве сучасне плаття!; в приміщенні бібліотеки на стінах демонструвались старовинні сорочки зібрані у невеличкий музей - експонати збирали працівники бібліотеки в етнографічних експедиціях; виступ Оксани Косминої - всі уважно слухали; наглядна демонстрація почутого - приклад традиційних прикрас у сучасному трктуванні; слово директору бібліотеки п. М. Підлеснюк; демонстрація світлин з одягом з музеїв Городенківщини; розпочинається театралізоване дійство "Ворожіння на Катерини"; дівчата завітали в гості та уважно слухають історію життя святої Катерини; Ворожіння на полінах; ворожіння на дзеркалі; виконується старовинна коляда; демострація одягу з колекції пані Галини; виступ директора бібліотеки с.Тишківці яка демонструє старовинні сорочки, взори з яких майстриня власноручно відшила на нове вбрання. Поряд - онука, і її стрій повністю вишитий бабусею; заключне слово п. Оксани Косминої та автентична сорочка яку показала одна з учасниць зібрання.

І ще одне приємне знайомство подарував мені візит на Городенківщину - це Оленка ( Намисто) - дуже рада, що ти змогла приїхати! вдячна тобі за приємні хвилини спілкування та натхнення твоїми роботами!!

Ось такою яскравою, змістовною, пізнавальною, та неймовірно смачною (тільки згадайте той обід!) була наша зустріч! Вдячна Пасіонарії за запрошення та організацію всього цього дійства - надіюсь не востаннє:)!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Понеділок, 2011-12-12, 4:07 PM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
nosiknata, який чудовий фотозвіт, рада, що хвиля навчально-пізнавальноого і приязного спілкування з пані Оксаною щастя докотилася до Вас, яке свято у Вас вийшло! Вітаю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-12-12, 4:11 PM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
nosiknata, які красиві люди у вишиванках - переконуюся ще раз і ще раз , дивлячись на ці світлини.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2011-12-13, 7:58 PM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
nosiknata, Величеееееезне тобі спасибі! За візит, подарунки і творчу працю! Вітаю З похресником! З чудовими рукотворами! За те, що так чудово відзвітувала! Дякую!
Quote (nosiknata)
надіюсь не востаннє:)!

Ми стільки запланували!!! Пропоную створювати форумівки у Городенці не тільки заплановано, а й стихійно! biggrin
Quote (nosiknata)
приємне знайомство подарував мені візит на Городенківщину - це Оленка ( Намисто)

Мені теж. Оленка - неймовірна! До всіх Оленчиних чеснот я для себе відкрила неймовірну скромність. Намисто, я тішуся, що тебе знаю. Пропоную дружити творчо і "домамі"!
До слова. Зустріч з Оксаною Косминою була для мене корисною і приємною. Сподіваюсь, це взаємно, бо пані Оскана телефонувала з Києва і дякувала за перебування на Покутті.


ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2011-12-13, 8:08 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пасіонарія, прекрасні новини, бажаю нових якнайскорших форумівок!

Нагадую.
Оголошення від пані Оксани!
Завтра, 14 грудня 2011 року о 18 годині в "Книгарні Є" відбудеться презентація 2-го тому
Сьогодні, 13 грудня, о 21 годині по радіо "Культура" інтерв'ю з Оксаною Юліївною.
А в неділю, 18 грудня в Українському Домі з 11 ранку можна буде придбати книжку за ціною видавництва,а з 13 до 15 години ще отримати автограф Оксани Косміної.
Поспішайте!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
намистоДата: Субота, 2011-12-17, 5:08 PM | Повідомлення # 90
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
nosiknata, Наталочка, дякую тобі за такий чудовий і змістовний звіт про нашу форумівку і зустріч з п. Оксаною Косміною. У мене лишилися найтепліші враження від цієї події. І я теж дуже рада знайомству з тобою і родиною Люди Вонсуль. А також з Оксаною Косміною, дуже приємною, скромною, але дуже освідченою жінкою.
Quote (nosiknata)
вдячна тобі за приємні хвилини спілкування та натхнення твоїми роботами!!

На жаль це були дійсно хвилини! А все хороше закінчується надзвичайно швидко! smile Тим більше зимові вечори настають недоречно швидко. smile
Quote (nosiknata)
Ось такою яскравою, змістовною, пізнавальною, та неймовірно смачною (тільки згадайте той обід!) була наша зустріч!

А пляцок "Снікерс" ти пам"ятаєш? О, яка ж це була смакота!!! Може попросимо у Люди рецептика, га? wink

Quote (Пасіонарія)
Ми стільки запланували!!! Пропоную створювати форумівки у Городенці не тільки заплановано, а й стихійно!

Я побувала на Городенківщині вперше. Спочатку мене вразили краєвиди. Зовсім не такі як у нас в Надвірній. У нас навкруг гори вкриті лісами. А на Городенківщині поля, лани. А земля, яка там земля! Чорна, аж масна. Благодатна земля! Ну і люди радушні, щирі, веселі. Я дуже вдячна Соломійці, донечці Люди, яка мене зустрічала і пригощала з дороги чаєм з смачненькими яблучними з корицею трикутничками! wink
Quote (Пасіонарія)
Намисто, я тішуся, що тебе знаю. Пропоную дружити творчо і "домамі"!

Люда, мені теж приємно, що ми нарешті зустрілися, бо я трохи "довго" збиралася. Я дякую тобі і твоїй родині за теплий радушний прийом на Покутті! Ми обов"язково будемо спілкуватися і зустрічатися! smile


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-01-16, 0:31 AM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Презентація 2-го тому книги пані Оксани у Києві:
17 січня о 17:00 Музей Івана Гончара

Під час презентації відбудуться ще два святкові заходи:
- демонстраційний показ (дефіле моделей) традиційних українських строїв,
- майстер-клас з вив’язування жіночих головних уборів.

До обговорення нового видання запрошено відомих вчених, культурних діячів, журналістів.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
TanaДата: Субота, 2012-03-03, 9:44 PM | Повідомлення # 92
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Такі новини від пані Оксани:
-- 23.03 "Нездійснені тетаральні вистави", виставка в Києві, додаткову інформацію чекаємо;
-- 26.03 в Коломиї в музеї виставка і презентація двотомника;
-- 17.05 виставка у Львові, буде додаткова інформація;
-- ще пропозиція для форумчан -- провести тематичну зустріч-заняття "Від віночка до капелюшка " з вив'язування головних уборів на кшталт традиційних в бібліотеці в Києві. Можемо обговорити умови.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЯгаДата: Понеділок, 2012-03-26, 11:47 PM | Повідомлення # 93
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Лекція Оксани Косміної «Етнографічне районування України» -28 березня 16:00 Музей Івана Гончара

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-04-24, 10:54 PM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Презентація двотомника Оксани Косминої "Традиційне вбрання українців" у м. Коломия 26 квітня 2012 р. о 16 год у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття
http://hutsul.museum/


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-04-29, 3:22 PM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Як вище повідомлялося, 26 квітня у Коломиї відбулася презентація двотомника Оксани Косминої "Традиційне вбрання українців" та паралельно виставлена експозиція приватної колекції киянина Юрія Мельничука - підсумком його 20-річної наукової й творчої діяльності.
На презентації не велелюдно, проте прийшли, кому цікаво.
Серед цікавих Городенківська делегація. В кінці фото напам"ять.
Прикріплення: 5798556.jpg (174.7 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-04-29, 3:29 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
перед початком оказії, ми вивчали експозицію Юрія Мельничука. Затрималися, звичайно перед Городенківським строєм. На фото біля манекена Люда Вонсуль і Наталія Попадюк - новий директор Городенківського музею "Покуття".
Прикріплення: 7366026.jpg (190.7 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-04-29, 3:46 PM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Активною ініціаторкою поїздки на зустріч у Коломию була Галина Гафійчук - колекціонер і збирач давних сорочок. Я її називаю "Хранителькою скарбів".
До речі, Галя є активним учасником багатьох фестивалів та ярмарків, можна сказати - зуби на тому з"їла. Проходячись експозицією Мельничука, скромно проговорилася, що серед тих експонатів десять сорочок пан Юрій придбав у неї.
Між іншим. Пані Матковська теж якісь сорочки в неї купляла, якусь гарнезну стародавню сорочку придбала Ніна Матвієнко. Про нашого експрезидента годі й говорити! Ось така наша Галя, яка скромно проживає у передмісті городенки - в селі Глушкові!
Прикріплення: 5400020.jpg (157.9 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-04-29, 3:58 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ну, і звичайно сама презинтація, яку допомагали пані Оксані проводити музейні працівники. Були цікавими виступи гостей, придбали ми нові календарі настінні і набори листівок (як роздатковий матеріал до першої книги), смачним був фуршет.
Прикріплення: 3943293.jpg (161.6 Kb) · 8676457.jpg (158.5 Kb) · 7343759.jpg (142.5 Kb)


ore et labore!
 
ZetaДата: Середа, 2012-05-02, 3:19 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
дуже б хотілося придбати цей двотомник!!! може хто підкаже - де?





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ТетянаДата: Середа, 2012-05-02, 4:59 PM | Повідомлення # 100
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Zeta)
дуже б хотілося придбати цей двотомник!!! може хто підкаже - де?

Не знаю, чи бувають ці книги у книгарнях вашого міста (мали би бути - як подарункове видання), але в кількох інтернет-магазинах я їх зустрічала. Наприклад, є тут: http://www.yakaboo.ua/ru....t=89801
Скажу, що це не найгірша ціна, я перший том купила на зустрічі з авторкою, а другий взимку шукала - по книгарнях було дорожче. Зрештою, замовила чоловікові на свій день народження і він купував його у видавництві, але про ціну вже не пам"ятає wacko
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.