| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 12:07 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Зустрічі з Оксаною Косміною
nosiknataДата: Неділя, 2011-11-06, 9:02 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
засмучуюсь sad

І я...ех...
Дякую за фотозвіт - приємно було знову побачити обличчя, які стали рідними!! smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
OленкаДата: Неділя, 2011-11-06, 9:26 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Яга)
бо моє єство щиро вірить, що Адам і Єва були українцями
surprised :o
Quote (Tana)
викорінення свого часу міської культури.
БУдь ласка поясніть мені цю фразу. Мається на увазі видалення культури міста як такової, чи щось інше? Дякую!
Quote (Bullet)
Quote (Tana)
Bullet і всі, хто з різних причин не міг доїхати, засмучуйтесь,

засмучуюсь
sad cry
Quote (Tana)
але несильно, бо маємо надію, що стрічатимемося ще.
smile tongue



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-11-06, 9:27 PM
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2011-11-06, 9:34 PM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Tana)
Bullet і всі, хто з різних причин не міг доїхати, засмучуйтесь, але несильно, бо маємо надію, що стрічатимемося ще.

Це я sad не доїхала. Ох-ох-ох! Але я надіюся!!!!


ore et labore!
 
TanaДата: Неділя, 2011-11-06, 9:56 PM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Oленка)
викорінення свого часу міської культури.
БУдь ласка поясніть мені цю фразу. Мається на увазі видалення культури міста як такової, чи щось інше? Дякую!


За часів Радянських Рад вся міська культура знівелювалася, адже робочий клас працював на фабриках і заводах, а вишивали може пани заможні кляті, яких побороли Совєти (я утрую, але суть ясна). Тобто вишивка, рушники збереглися переважно в селянському побуті.
Також вишивання якісне красиве на хорошому полотні і якісними нитками звісно було при панах, монастирях інше. Малоймовірно, що тоненько вишивали виморені роботою жінки в курних хатах. І малоймовірно, що неписемні селяни змалку мали природні художні нахили і самостійно компонували композицію, узори, звісно, щось наслідувалось. А звідки? З міста, зображень із закордонних тканин, гобеленів, (в тому числі зображення екзотичних рослин, розчахнутого граната, гвоздики та ін.). Бо середньовічна Європа вишивала багато і різного, а ми не були ж осторонь торгівелиних шляхів (візьмем за приклад нимисто коралове -- найпоширенішу прикрасу, яка вся ж привезена зі закордону). Тобто, оминаючи крайнощі і не заперечуючи самобутність української вишивки, можна прослідкувати впливи і причини-наслідки зміни вишивки під час зміни політичного, соціально-економічного устрою тощо. А міська (не селянська) вишивка справді мало де згадується в літературі.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-11-15, 2:23 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Шановні форумчанки!
Плануємо ще одну зустріч з Оксаною Косміною, вірніше, практичне заняття, присвячене крою сорочок.
Дата уточнюється. Попередній запис за мейлом t_naumenko@ukr.net або тел 066287308два в зв'язку з обмеженою кількістю робочих місць (столів) та додатк. техн. умов.
Для нашого практичного заняття, яке буде присвячене крою сорочок, для кожного учасника будуть необхідні такі матеріали:


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:39 PM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
я записалась )


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olimpiaДата: Вівторок, 2011-11-15, 8:54 PM | Повідомлення # 47
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Tana)
Плануємо ще одну зустріч з Оксаною Косміною, вірніше, практичне заняття, присвячене крою сорочок.

Tana, ти мене вбила! cry Наповал! sad Заздрю, заздрю киянкам. Ох, якби ж я жила ближче sad


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ТетянаДата: Середа, 2011-11-16, 8:10 PM | Повідомлення # 48
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Tana)
1. Макетна тканина (

А скільки? Щоб кроїти в повному розмірі чи зменшений макет? Ще одне запитання: на коли (хоч приблизно) планується зустріч?
 
НаталиGДата: П`ятниця, 2011-11-18, 9:39 PM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Супер! так приємно було спостерігати за вашою зустріччю!!! Дякую!
Quote (Tana)
Плануємо ще одну зустріч з Оксаною Косміною, вірніше, практичне заняття, присвячене крою сорочок.
це має бути дуже цікаво!!!


 
ЖаннаДата: Середа, 2011-11-23, 2:21 PM | Повідомлення # 50
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дівчата, чи маєте інформацію, на коли планується зустріч?? бо я хочу прийти, але не маю змоги бути на всіх зустрічах.. хочу визначитися, коли я хоч разочок зможу прийти щось цікаве почути))


мій рукодільний ЖЖ
 
TanaДата: Середа, 2011-11-23, 2:26 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
А скільки? Щоб кроїти в повному розмірі чи зменшений макет?

Зменшити завжди можна пропорційно. Але, наскільки я розумію, краще брати із розрахунку на додільну сорочку. Я збираюсь приготувати приблизно 2х1,5м. Дата ще не визначена.
НаталиG, дякую за підтримку!
Всіх, хто звернувся листом чи ПП, записала.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JinseiДата: Середа, 2011-11-23, 5:35 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Я хочу уточнити стосовно заняття: крій традиційних сорочок чи просто крій? І чи воно платне? Заняття, тобто wink

Повідомлення відредагував Jinsei - Середа, 2011-11-23, 5:36 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-11-25, 2:21 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Jinsei, традиційних сорочок.
Всі, хто записався, очикуйте листи найближчим часом з точною датою, місцем та ін.

Кілька примірників 2-го тома "Традиційного вбрання.." і за бажанням 1-го можна замовити (пані Оксана принесе з видавництва на заняття)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-11-25, 4:40 PM | Повідомлення # 54
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Tana)
Кілька примірників 2-го тома "Традиційного вбрання.." і за бажанням 1-го можна замовити

А приблизна ціна?
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-11-25, 6:03 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
1-й том орієнтовно до 200 грн, 2-й том 250 грн

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2011-11-28, 2:16 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ура! Відбудеться зустріч Оксани Косминої у Городенці (Івано- Франківська область)
Орієнтовно у четвер 8 гудня. Можна зробити цікаву зустріч із форумчанками краю Городенка знаходиться на куті і об"Єднює Чернівецьку, Тернопільську та звичайно, Іван-Франківську область. Гостинно запрошую всіх на зустріч!


ore et labore!
 
TanaДата: Понеділок, 2011-11-28, 2:36 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пасіонарія, яка хороша новина! Бажаю натхненної зустрічі!

Наша зустріч 3 грудня.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2011-11-28, 2:54 PM | Повідомлення # 58
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote
Відбудеться зустріч Оксани Косминої у Городенці (Івано- Франківська область)

Пасіонарія, а можна детальнішу інформацію?


 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2011-11-28, 10:25 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
sjana_if, детальніша інформація у стані розробки.
На запрошення Оксана Космина їде до Городенки після робочого засідання науковців у Львові. Отже 7-8 у Городенці. Я так розумію сьомого лишається тільки, по-суті, вечір. Тому я "потримаю" її в своїй майстерні і погостюю в дома. Восьмого, десь о 11 год зробимо розширену зустріч у Центральніій Бібліотеці ім. Леся Мартовича з бажаючими. Запрошую наших форумчан, кому блище сюди, ніж до Києва biggrin


ore et labore!
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-12-02, 10:03 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На сайті видавництва вже є

Книга «Традиційне вбрання українців. Том ІІ. Полісся. Карпати», підготовлена до друку видавництвом «Балтія-Друк», продовжує знайомити читача з українським народним одягом і присвячена регіонам Полісся та Карпати.
Строкате вбрання бойків, лемків, гуцулів, буковинців, закарпатців та поліщуків ще до початку ХХ століття зберігало архаїчні риси. Завдяки унікальним зйомкам автентичного вбрання, зробленим у 22 музеях України та приватних колекціях, читач вперше матиме змогу детально ознайомитись з елементами народних строїв, головними уборами, взуттям, прикрасами, аксесуарами, оцінити колористику вбрання та багатство декору. Книга містить інформацію історико-етнографічного та краєзнавчого характеру; зокрема, особливу увагу зосереджено на художніх особливостях і символічному наповненні елементів народного строю. Текст видання супроводжує Словник термінів, що пояснюють реалії народного побуту початку ХХ ст., широко вживані свого часу, проте сьогодні, на жаль, відомі лише вузькому колу фахівців.
Укладач і автор проекту – відомий етнолог Оксана Юліївна Косміна – у популярній і захопливій формі веде розповідь про традиції українського костюму.
Книга видається українською мовою, проте містить розгорнуте резюме англійською мовою, що дозволяє розширити читацьку аудиторію і залучили до ознайомлення з вітчизняною культурою широке коло іноземних читачів.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.