| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 0:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
VikahoДата: Середа, 2009-05-13, 12:59 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Світланка, організатори, здається, видадуть свої, готові вже, бейджики. звісно, можна й два одночасно одягти... smile

а хто знає, скільки зараз коштує надрукувати візитки?

 
NitkaДата: Середа, 2009-05-13, 1:51 PM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
до 200 грн. за пару кольорів і не офсет. Офсет дешевше набагато (скільки точно - не знаю)

Додано (2009-05-13, 1:50 Pm)
---------------------------------------------
Так, я мала на увазі один такий вишиваний виріб... не 100 візиток)))))))))))))))) я, як з-авжди, можу донести інформацію biggrin а ви налаштовані візитки свої видавати?

Додано (2009-05-13, 1:51 Pm)
---------------------------------------------
можна не вигадувати і взяти логотип форуму додати до нього адресу форуму і імена


 
TanaДата: Середа, 2009-05-13, 3:32 PM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так ми в принципі і робили -- друкували на конвертах банер форуму і лінк. Для подарункових конвертів.
Я приєднаюсь до будь-якої ініціативи; але щоб встигнути(?!) до КМ -- найпростіше надрукувати на кольоровому папері на принтері прямокутники з лаконічним "Спілкування за вишиванкою. Форум і лінк" абощо.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Середа, 2009-05-13, 8:26 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Мгм... Для початку треба визначитися з форматом візиток.
То все ж таки, це будуть ідентичні форумівські візитки, які різнитимуться іменами майстринь, чи особисті (в усіх різні) візитки з форумівською наліпкою з іншого боку?

Nitka, та я оце ж думаю... хотілося б мати свої на майбутнє, звичайно. але не той зараз час, щоб грошима розкидатися smile

 
NitkaДата: Середа, 2009-05-13, 11:21 PM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата, думаю, що і ті й інші візитки мають право на життя... в рамках КМ також. У мене є свої візитки, які я даю, якщо необхідно. Але й форум підтримаю. Можливо всім бейджі зробити гарні і заохочувати таким чином людей до спілкування тут. Все одно свої візитки роздаватимуться не просто ж так), як і напрямок нашої діяльності різний. Я, наприклад, не тільки українськими речами займаюсь... Але тут, на форумі, і в рамках КМ хотіла б підвищити рівень саме українського продукту, традицій... ще моднішими їх зробити, якщо можна так висловитись happy
До речі, якщо у когось є свій сайт, можна там банер поставити (все одно адреса є на візитках). Чи просто надрукувати мінірекламки форуму, що роздаватимуться охочим чи додаватимуться до товару з поясенням про життя наше в мережі, тоді відпадає необхідність виготовляти для всіх іменні візитки. Одне знаю, якщо всім візитки, то точно однакові (а не клеєний картон з іншого боку візитки) - це вже НАШ рівень, товарищі! cool wink

Vikaho, отож! smile


 
TanaДата: Четвер, 2009-05-14, 8:12 AM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Отож, дівчата, давайте свої візитівки, в кого які є, але мікро-листочок з адресою форуму додати до них заджи можно, навіть на нитці, прикріпленій до вироба, чи не так?!


http://vyshyvanka.ucoz.ru

Все інше можна при особистій зустрічі чи за особистою візитівкою взнати.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-05-14, 10:37 AM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, доречі гарний варіант візитки!
а щодо того які візитки... то треба згадати, що ми всі туди потрапляємо завдяки нашому сайту і він на візитці має бути... а щоб були асоціації однакові давайте визначимось з дизайном smile можна зі зворотньої сторони наклеїти варіант запропонований Tana, це для тих хто вже має свої візитки і щоб вони не витрачали зайвого smile
адже наша мета зацікавити більше людей в тому щб вони і самі почали щось створювати, а не просто набути базу клієнтів smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
VikahoДата: Четвер, 2009-05-14, 3:36 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Tana, все правильно! В кого є свої візитки - можна давати дві: і персональну, і з логотипом форума. А в кого немає - можна давати форумівську, написавши (навіть від руки!) на зворотньому боці свої координати.

Тільки проблемка, якщо кожен особисто буде роздруковувати логотип форуму. Треба десь знайти кольоровий принтер! Бо ч/б виглядатиме не дуже sad

І ще питаннячко: що думає стосовно остаточного вибору візиток Ліза? smile І чи берете ви, дівчата, мене з собою? (не спитала ще найважливішого redface ) question

 
TanaДата: П`ятниця, 2009-05-15, 3:47 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Досвід є! Я роздруковувала для подарунків від нашого форуму на ковертах цей логотип на звичайному лазерному принтері. В кого нема кольорового, краще використати кольоровий папір. Роблю так давно і успішно.

Не забувайте, що візитівка -- це лише папірець, судять людей за справами, а не обіцянками й розмовами. А коротка інформація і скромність -- це не гріх, я впевнена.

Беремо всіх, хто розповсюджує українську культуру і радо ділиться досвідом))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - П`ятниця, 2009-05-15, 3:48 PM
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-05-15, 5:42 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Tana, та я би радо поділилася досвідом вишивання, але роботи у мене не в українському стилі (ну, ви бачили).
Хоча, якщо хрестик - це українська техніка, то я підходжу smile Можу представляти, так би мовити, модерний напрям вишивання smile

А з приводу скромності - я погоджуюся, але завжди хочеться кращого smile Мені дуже подобаються візитки однієї майстрині, яка вишиває краватки: на тих візитках зображена нитка у вигляді лелеки та голка як дзьоб цього птаха. Оригінально і якісно!

 
BulletДата: П`ятниця, 2009-05-15, 6:31 PM | Повідомлення # 51
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
І ще питаннячко: що думає стосовно остаточного вибору візиток Ліза?

Всім привіт smile
Ліза думає, що треба "по одежке протягиватть ножки". Мені 200 грн на візитки витратити - надто накладно (думайте, що хочете про мене після цього biggrin )
Я схиляюсь до варіанту папірця з іншого боку власних візиток.

Про ціни на друк.
Швидка поліграфія "Фастпринт" на пр-кті Перемоги 9 (якщо не помиляюсь) друкувала ще недавно 100 шт за 50 грн. Строк виконання замовлення 1 день чи менше.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Понеділок, 2009-05-18, 4:08 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
У мене, наприклад, вони двосторонні)) Фастпринт - це офсет чи просто кольоровий друк? думаю, суперова ідея! і давати дві візитки

 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-05-19, 11:00 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Експериментувала з візитівками: з одного боку варіант Tana, з іншого - те, що стосується мене.
Tana, Твій дизайн справді виглядає непогано, навіть у чорно-білому варіанті, проте при роздрукуванні роздільна здатність картинки мала і якість на межі читабельності. Набагато краще дивилося б, якщо картинка була трохи якіснішою, можна якось таке отримати?
 
TanaДата: Середа, 2009-05-20, 8:41 AM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ulyafare, то був навіть не дизайн, а просто кнопка з нашого форуму, в кращій якості вона є в одній з тем. Я показала, що достатньо нашої назви і адреси.
Врешті змінити шрифт неважко.
Давайте пробувати ще.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2009-05-20, 11:38 AM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, + всі бажаючі розмістити банер "Вишиванки" на візитках

Це поки що максимальний розмір зображення, дякувати за яке маємо користувачеві poltergeyst wink

Якщо роздруковувати його шириною по вузькій стороні в 2,5 - 3 см, то якісь зберігається цілком достатня і читабельна.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-06-30, 6:17 PM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Чудово, дякую, Bullet, це вже те, що треба! Справді красиво виглядає cool Респект poltergeyst!

Додано (2009-06-30, 6:17 Pm)
---------------------------------------------
У Києві 1 липня відбудеться відкриття всеукраїнської виставки саморобної ляльки.
Експозицію можна переглянути у Київському літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Тичини, що на вул. Терещенківській, 5 до 31 липня.
http://kyiv.proua.com/news/2009/06/30/161646.html

 
VikahoДата: Вівторок, 2009-06-30, 6:31 PM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Гиги. Дівчата, ви не повірите, але і там працює Доля smile В музеї Тичини.
 
abilanДата: Середа, 2009-07-01, 4:35 PM | Повідомлення # 58
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Шановні киянки! Будьте так ласкаві, зробіть фоторепортаж з виставки саморобної ляльки, всім буде дуже цікаво. Сподіваюсь побачити фото. smile

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Середа, 2009-07-01, 6:19 PM | Повідомлення # 59
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А хтось збирається на фестивалі Трипільське коло, Артполе, Свірж? (інфу можна отримати з гугла).

Ще у Фастові (Київська область) 5 липня з 18 до ночі відбудеться свято Купайла, з ярмарком народних майстрів (безкоштовна участь майстрів), так що тих, хто бажав відвідати моє рідне містечко, щиро запрошую в неділю, 5 липня smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Середа, 2009-07-01, 6:22 PM | Повідомлення # 60
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Я хотіла їхати на Трипільське коло, але там щось незрозуміле з автобусами: не зрозуміло, як добиратисяя додому.

А майстри там, між іншим, платять за місця! eek

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.