| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 2:06 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
nosiknataДата: Неділя, 2009-11-29, 7:30 AM | Повідомлення # 141
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
montan чудові роботи!!! Найбільше сподобався ангелик!! Мабуть тому, що хороші друзі мають колекцію ангеликів рукотворних і я дуже хочу навчитися щось подібне робити, щоб їм подарувати, слоник і жабка і решта - іграшок такі милі))
пенали - дуже класна річ!!!
А коли плануєте в Чернівцях бути??



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Неділя, 2009-11-29, 7:31 AM
 
montanДата: Неділя, 2009-11-29, 1:29 PM | Повідомлення # 142
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Дякую за схвальні відгуки, насправді з пенальчиками було найлегше, а найбільше я горжуся слоном - цілу ніч шила smile Ви не повірите, але я знайшла викрійку в журналі "Burda", в розділі "Весільні сукні", кумедно biggrin
nosiknata, якщо все буде добре, планую приїхати в суботу, п"ятого грудня. Сподіваюсь, зможемо зустрітись?


 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-29, 2:13 PM | Повідомлення # 143
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
хороші друзі мають колекцію ангеликів рукотворних і я дуже хочу навчитися щось подібне робити, щоб їм подарувати,

Наталю, в мене також таке в планах. Позавчора в мережі надибала один щоденик, там багато матеріалів про янголів. Обовязково дам тобі посилання, там дуже багато вязаних гачком ангеликів.
Quote (montan)
Сподіваюсь, зможемо зустрітись?

Це ми постараємося і дуже сподіваємся на теплу, приємну зустріч. В нас буде такий собі варіант кавування в Чернівцях. Бажаючі приєднуйтесь smile


 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2009-11-29, 6:18 PM | Повідомлення # 144
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
lakizka, щодо
Quote (lakizka)
вязаних гачком ангеликів
. І мені скинете? Прошу
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-29, 9:27 PM | Повідомлення # 145
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Сестра_Юлія, nosiknata, тримайте http://www.liveinternet.ru/showjou....1258331

 
nosiknataДата: Неділя, 2009-11-29, 9:50 PM | Повідомлення # 146
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дякую, Оленко!!!! супер пост, шкода що крючок, для мене, поки не в пріоритетах.А Тільди - зробити реально.
Ще раз дяка за чудові ідеї!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-29, 10:43 PM | Повідомлення # 147
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
шкода що крючок, для мене, поки не в пріоритетах.А Тільди - зробити реально.

Тільду давно хочу пошити, а з гачком в мене така сама ситуація. Але це поки що...


 
LudmilaДата: Неділя, 2009-11-29, 11:40 PM | Повідомлення # 148
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
montan, дуже вражає. Роботи чудові!! smile


 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2009-11-30, 1:37 AM | Повідомлення # 149
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Сестра_Юлія, nosiknata, тримайте

ДЯКА!!!
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-30, 2:30 AM | Повідомлення # 150
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
так, завтра з ВікаХо відправлятимемо першу партію.

Ось я роздрукувала вже перші аркуші супроводжувальних листів. Змінюйте, як вважаєте за потрібне.

Шановні батьки, дорогі діти!

Ви отримали цю посилку в рамках акції «Мішечок від Миколая», зібрану учасниками Всеукраїнського інтернет-форума «Спілкування за вишивкою» www.vyshyvanka.ucoz.ru

Ми, люди об’єднані любов’ю до вишивки, вирішили зробити приємне вашій сім’ї в передноворічні дні, і зібрали цей «мішечок» з речей, створених нами власноруч.
Це ялинкові прикраси і м’які іграшки, вишиті приємні дрібнички для дитячих забав, садочка, школи, побуту.

Ми прагнемо відродити традицію щирості і відкритості серця в нашій країні, а також показати вам, діти, який цікавий і безмежний світ українського рукоділля. Хочемо вірити, що ви охоче використовуватимете наші маленькі скромні даруночки, і ви зацікавитесь українською вишивкою, бісеронизанням, плетінням, шитвом, та іншими видами українських декоративних ремесел.

Шановні батьки! Ця посилка не є політичною акцією, ви не повинні дякувати жодній партії, силі чи іншій організації за отримані сувеніри. Нам безмежно приємно просто подарувати шматочок казки конкретній дитині, родині в такі чудові свята!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!
Щастя, здоров’я, всіляких гараздів вашій Родині!




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-11-30, 12:10 PM | Повідомлення # 151
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Ліза і Віка, ви молодці!! Ось з кого потрібно брати приклад в оперативності і наполегливості. smile


 
VikahoДата: Понеділок, 2009-11-30, 12:13 PM | Повідомлення # 152
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Віка як раз не молодець, прогальмувала трохи з текстом листа sad
Гадала, що мудруватимемо над текстом на сьогоднішній зустрічі, а Ліза вже все зробила smile
Хоча у мене ще є пропозиція щодо переліку вмісту посилочки. Сьогодні обговоримо це і винесемо "вердикт" на форумі wink
 
montanДата: Понеділок, 2009-11-30, 3:35 PM | Повідомлення # 153
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Ludmila, дякую!

 
lakizkaДата: Понеділок, 2009-11-30, 3:42 PM | Повідомлення # 154
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Двічата текст листа надзвичайно вдалий!!! Молодці!

 
VikahoДата: Понеділок, 2009-11-30, 6:57 PM | Повідомлення # 155
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
За результатами зустрічі: вирішили також додавати до тексту перелік подарунків (бо хтось може не здогадатися, що й до чого). Спробую завтра надіслати посилку (якщо встигну).
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-30, 7:04 PM | Повідомлення # 156
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
За результатами зустрічі: вирішили також додавати до тексту перелік подарунків (бо хтось може не здогадатися, що й до чого). Спробую завтра надіслати посилку (якщо встигну).

Дізналась вже про вік діток? Ти знаєш, ми мабуть таки флеш-моб для тієї 10-ти дітної сім"ї влаштуємо )))))))
Дякую тобі за клопіт.

Дівчата, дійсно нереально важко укомплектувати посилку, коли не знаєш точно, скільки кому років з адресатів :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-12-05, 12:19 PM | Повідомлення # 157
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Звытуюсь (не знаю, перед ким. Мабуть, більше перед собою).

Напакувала міні-бандерольки від Миколая для 12-ти учнів Томашівської ЗОШ (Фастівський район, Київська область). Школа на краю закриття, в 1 класі - 2 учня, в 3-му - 4 учня....

Передісторія. До мене в худ. школу 3 мами возять своїх діток з с.Томашівка, дві з мам - вчительки Томашівської ЗОШ. Розговорившись з ними, вияснила, що село досить бідне (ну, це не дивує). Поділилась з тією мамою-вчителькою своїми ідеями розсилання рукоробок діткам. На що вона мене одразу на землю вернула: діти, що позбавлені уваги батьків, живуть в сім"ях алкоголіків, просто не сприймть подібних наших знаків уваги, просто викинуть речі і все. Я здивувалась, подумала і таки погодилась з нею. Якщо дитині не привита культура, хіба вона зможе оцінити прикрасу на ялинку, якщо вона новорічну ялинку лише в школі бачила, і то раз чи два?

Вирішили, що разом з вчительками, тими, що возять до нас в школу своїх діток, ми напакуємо мішечки, а потім поїдемо в ту школу перед НР і роздамо дітям мішечки самим в руки.

Коротше кажучи, я вже напакувала дванадять "мішечків" для дітей з бідних сімей в Томашівську ЗОШ і 4 "мішечки" для розсилки поштою.

В кожен "мішечок" входять: легка м"яка іграшка, щось для творчості (олівці, чи фломастери, чи пластилін, чи фаби недорогі акварельні тощо), щось для рукоділля (чи бісер, чи муліне і шматочок тканини чи канви), маленький блокнотик, м"яке саморобне сердечко підвіска, м"яка тарапунька, самошитий пенал чи гаманець чи маленька сумочка, якщо посилка дівчинці).

Отаке от.
Щось Віки не чутно. Вона мала відправити чималу бандероль комусь, ще як ми зустрічались в Києві.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-12-05, 11:52 PM | Повідомлення # 158
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Я скорше за все привезу свій вклад в наше добре діло з собою до Києва, щоб докласти до тих мішечків які будуть вручені пізніше до Нового року або Різдва
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-12-06, 2:18 AM | Повідомлення # 159
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Звытуюсь (не знаю, перед ким. Мабуть, більше перед собою).

Bullet, ти все правильно робиш. Адже своїми справами подаєш приклад іншим.
Quote (Bullet)
Вирішили, що разом з вчительками, тими, що возять до нас в школу своїх діток, ми напакуємо мішечки, а потім поїдемо в ту школу перед НР і роздамо дітям мішечки самим в руки.

Ну таки точно приклад подаєш... Потрібно про це з іншими розмовляти. Ось і моя сусідка також до нас приєдналась після того як я розповіла про нашу акцію, вишила 2 іграшки і готує пакунок з солодощами.
Quote (Bullet)
щось для рукоділля (чи бісер, чи муліне і шматочок тканини чи канви)

Ну це благородне діло придумали, будем дівчаток до хорошої справи долучати smile
Тепер трохи про сьогодні. В мене сьогодні море вражень. Сьогодні власноруч підготовлені подарунки отримала від montan, . Це треба побачити. Пенали просто надзвичайно гарні, на фото всієї краси не роздивишся. Іграшки також чудові, моя дитина як експерт зацінила biggrin . Сподіваюся, що фото цього добра виставить Таня.
Також сьогодні отримала конверт від Ludmila, . Тільдочки такі класні, особливо сподобалась пузатік бджілка. Я обовязково виконаю секретне завдання Людмили biggrin і до іграшок і джинсового пеналу додамо ще щось, напевне канцелярію, або щось для хлопчиків.
До нас ще приєднається nosiknata, і ми спільними зусилями зробимо 2 пакунка для 2 сімей.


 
BulletДата: Неділя, 2009-12-06, 3:39 AM | Повідомлення # 160
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lakizka, та ви просто молодчини!!!!! така праця у вас вирує, тихенько, правда, десь в кущах smile ну і вірно, навіщо розголос smile Ви молодчинки:)*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.