| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 9:31 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивально-покривальний робін
Вишивально-покривальний робін
ЦветанаДата: Понеділок, 2010-03-29, 9:05 PM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Тільки що знайшла цю чудову темку!
Ліза, поки ще въезжаю в тему. Мало что поняла, но попробую разобраться.
По ходу чтения хочу порадити Світланка по поводу ее вопроса о начинке для одеяльца/покрывала
Quote (Світланка)
а де можна знайти ватин

Если ооочень хочется вставить внутрь нечто натуральное, а не синтепон, напр., то обратите внимание на суконные одеяла, напр.старые, суконки, которые служили вашей семье много лет. Они запросто могут получить 2-ю жизнь, очутившись внутри лоскутного одеяла. И простегать на машинке его можно (в отличие от "трудного" и неподатливого ватина). И стирается такое одеяло потом замечательно, и сушится нормал.
Говорю со знанием дела - в начале года довелось сшить квилт для сынули, вставив в середину именно суконное детское одеяльце местной фабрики (ну хотелось "передать по наследству" суконку от старшей сестры))
А вообще, синтепон, канеш, в лоскутном деле - очень удобная вещь!
Легкий в шитье, легкий в применении и уходе. И, что немаловажно в наш аллергенный век, гипоаллергенный.
Quote (Bullet)
Вартість стьоганого синтепона 18-25 грн за метр (ширина традиційно 150 см)

Лиза, я неделю назад для своего нового проекта в Ровно покупала синтепон БЕЗ простежки, "чистый", за 10 грн. 150 см. Это к сведению девочкам - вдруг, они захотят не покрывало, а одеяло (настоящий квилт с бэком) сшить.
Почитаю вас еще, девочки. Разберусь в правилах форумных Робинов (что за зверь такой, еще не сталкивалась)))
Надеюсь присоединиться, когда все пойму cool


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Понеділок, 2010-03-29, 9:16 PM
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2010-03-30, 10:54 AM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Цветана, дуже дякую за пораду! бо я трошки схиблена на натуральних тканинах tongue і такий вихід для мене найкращий! дякую!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Вівторок, 2010-03-30, 7:19 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Прийде зачинателька теми і все виправить.. а поки що я підсумую: Пасіонарія: вишивально-покривальний коловорот *Машинки для синочка* Лакізка: вишивально-покривальний коловорот "Звірята" Штинька: покривальний коловорот (квадратики 10 х 10 см) Нітка: вишивально-покривальний коловрот 10х10 см вишивки Сестра_Юлія: - ?- Носікната: виш-покр. коловрот *Машинки для синочка* Позітів: виш-покр. коловорот Світланка: - ?- В роботі також: Булліт - як виконавець.

Тільки дійшли руки, очі д оцієї теми. Ці замовлення ще актуальні? Або їх можна внести в чергову "пошту щастя: клаптики для покривала"? biggrin


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2010-03-30, 8:07 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Девочки, попробовала разобраться в этих захоплюючих акциях, но в голове пока все смешалось - робины, почты щастя и этот вишивально-покривальний коловорот.
Все это перечисленное - одно и то же, но под разными названиями? Розжуйте мені, будьласка!
Хотелось бы поучаствовать в этом проекте (все ж одеяла шью и мечтала совместить оба вида рукоделия).
- это был 1-й вопрос от меня.
2-й. Nitka, клаптики повинниі бути 10х10см с учетом пустого места (на припуск для сшивания) или это размер самого сюжета отшитого?
3-й. Основа для вышивки берется любая участницей коловорота или оговаривать нужно хозяйке будущего квилта (одеяла) канва для вышивания (какой плотности, напр?) или ткань полотняного переплетения?
Или все это не важно - пусть получается ВСЁ сюрпризом?
Тогда 1-е 2 вопроса остаются актуальными.
зы: Не сочтите за занудство, хочется въехать в тему wink

Додано (2010-03-30, 8:07 PM)
---------------------------------------------
Світланка, немає за що!
Бажання "екологічности" в побуті у наш час дуже зрозуміло smile


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Вівторок, 2010-03-30, 8:08 PM
 
BulletДата: Середа, 2010-03-31, 1:57 AM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Тільки дійшли руки, очі д оцієї теми. Ці замовлення ще актуальні? Або їх можна внести в чергову "пошту щастя: клаптики для покривала"?

ой-йой... навіть не знаю, що й сказати....

Quote (Цветана)
Все это перечисленное - одно и то же, но под разными названиями? Розжуйте мені, будьласка!

це все різне. Учасниць багато і всі *нраються* в різні забавки : ))))

Quote (Цветана)
Хотелось бы поучаствовать в этом проекте (все ж одеяла шью и мечтала совместить оба вида рукоделия). - это был 1-й вопрос от меня.

+! Запросто! В любому проекті можеш взяти участь. Треба відписатись в темі проекта. Уточнюй бажання - проведу за руку smile

Quote (Цветана)
2-й. Nitka, клаптики повинниі бути 10х10см с учетом пустого места (на припуск для сшивания) или это размер самого сюжета отшитого?

Я не Нітка, але мені думалось, що 10 см = розмір готового елемета. Тобто 10 см + врахуй шви...

Quote (Цветана)
3-й. Основа для вышивки берется любая участницей коловорота или оговаривать нужно хозяйке будущего квилта (одеяла) канва для вышивания (какой плотности, напр?) или ткань полотняного переплетения?

Це краще питати у кожного окремого учасника. Особисто я *дарьоному коню...* - мені байдуже хто з чого що для мене робить, - аби з душею:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Середа, 2010-03-31, 6:06 PM | Повідомлення # 66
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, Ліза, рада твоїм відповідям!
Quote (Bullet)
В любому проекті можеш взяти участь. Треба відписатись в темі проекта. Уточнюй бажання - проведу за руку
Тоді озвучую: ХАЧУ!
Сшить квилт с вышитыми элементами от девчонок... а вот чего именно...
Мабудь, соригинальничаю - хочу обыграть в покрывале традиционные (читай старинные) символы украинской вышивки. И желательно - пусть они будут характерны именно для местности вышивальщицы-участницы этой игры. Подпись автора и ее местности - обязательна (получится своеобразное учебное пособие по географии вышивки)
Моя забота будет потом выигрышно расположить все элементы и оттенить правильным цветом в квилте.
...эээ ... не сильно сложное и морочливое бажаннечко я имею? cool
И еще! Внимательно перечитала темку и хочу подсказать, если можно.
Quote (nosiknata)
Я з радістю буду творити для всіх подарунки, в Пошті щастя, але від коловороту печворкового мабуть відмовлюсь - по-перше в мене немає тканин, бо я не шию в великих маштабах

Ось що пише Сестра_Юля и я з нею згодна:
Quote (Сестра_Юлія)
і я так думаю: вишиті клаптики - це тільки одні з елементів. Решта - просто клаптики тканини (чи навіть плетені з ниток)

Ведь можно запросто обвязать крючком (напр. "ракушками"), тогда получится вязаное покрывало (почти афгани) с элементами вышивки. Ему достаточно будет легкой подкладки и всё!
А можно обвязать вышитые элементы спицами по методу "избы" (кто не умеет вязать крючком или шить).
Вот тут объяснения и рисунок для тех, кто хочет вышивку обшивать методом "изба" ("колодец", Log Cabin - самый старый и распространенный метод в лоскутном шитье и в Европе, и в Америке) и сам квилт из этих блоков.

А вот детское одеяльце, прямо по нашей темке - в серединках блоков "изба" вышитые элементы. Очень простая "изба", кстати, немудреная - в 1-обход вокруг вышивки. Общий и крупный планы (все фоты - с просторов И-нета):

Уже загорелись?

Додано (2010-03-31, 6:06 PM)
---------------------------------------------
Ос тут ще подробні пояснення про шитье "колодца-изби"
http://folomyova.narod.ru/kursy/011.htm


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Середа, 2010-03-31, 5:52 PM
 
lakizkaДата: Середа, 2010-03-31, 11:14 PM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Цветана, такі красоти нам тут показуєш... Дякую за ідеї, дуже гарні ковдрочки. Обовязково постараюся вишити тобі буковинський взірець. Щодо твоїх питань, то для мене не принципово вибір тканини і ниток, обирай на свій смак. Так навіть цікавіше. smile

 
ЦветанаДата: Четвер, 2010-04-08, 2:27 AM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Nitka, девочки, а мы уже в процессе...?
А то чёта темка заглохла, народа не видно, решила встряхнуть ее cool
Ау, отзовитесь, участницы!
Все остается в силе?
Переношу в этот пост участников с их предпочтениями для покрывала и добавляю себя:

1.Пасіонарія: вишивально-покривальний коловорот "Машинки для синочка"
2.Лакізка: вишивально-покривальний коловорот "Звірята"
3.Штинька: покривальний коловорот (квадратики 10 х 10 см)
4.Нітка: вишивально-покривальний коловрот 10х10 см вишивки
5.Сестра_Юлія: метелики
6.Носікната: вишивально-покривальний коловорот*Машинки для синочка*
7.Позітів: вишивально-покривальний коловорот
8.Світланка: - ?-
9.Цветана: вишивально-покривальний коловорот "География Украины в вышивке" (традиц.узор из вашей местности)

Хотелось бы, чтобы кто-то более опытный в подобных коловоротах отозвался и объяснил дальнейшие действия.
Я так понимаю, что участники должны окончательно подтвердить свое участие, определиться с темой вишивки для своего покрывала, установить какие-то (хоть приблизительные) сроки выполнения и обменяться адресами (в личку организатору коловорота)
Все правильно?

Додано (2010-04-08, 2:27 Am)
---------------------------------------------
lakizka, для меня тоже не принципиально.
Ты уже вышиваешь?
У меня к тебе уточняющий вопрос: зверята - сильно "детские" и мультяшные хотела бы или "повзрослее" и пореальнее (дизайнов-то куча разных, есть что выбрать)?
Для какого Малыша рассчитывать?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2010-04-08, 8:59 AM
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-04-08, 2:33 AM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Сестра Юлія - метелики. Я писала вже
 
BulletДата: Четвер, 2010-04-08, 9:02 AM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, я додала тебе в список до Цветани.

Quote (Цветана)
Я так понимаю, что участники должны окончательно подтвердить свое участие, определиться с темой вишивки для своего покрывала, установить какие-то (хоть приблизительные) сроки выполнения и обменяться адресами (в личку организатору коловорота) Все правильно?

тут така штука... Обираєш чий коловорот тобі подобається, робиш частину його і відсилаєш хазяйці майбутного покривала. Тут нема ланцюжка *по колу*. Всі надсилають в одну точку - автору зхадуму коловорота.
Так, кілька дівчат вже вишили машинки і вислали їх Носікнаті.Строків точних ми не встановлювали наче. Тому коли його збере хазяйка - її справа : )))
Твої дії: вишила (чи зшила), написала в приват, взяла адресу, відправила, відзвітувала в цій темі. Ось smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Четвер, 2010-04-08, 2:33 PM | Повідомлення # 71
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, спасибо за разъяснения!
Quote (Bullet)
Строків точних ми не встановлювали наче. Тому коли його збере хазяйка - її справа : )))

Но результат всей этой задумки хозяйкой показывается в форуме, как доказательсво удачно проведенной обменной акции или...?
Quote (Bullet)
Твої дії: вишила (чи зшила), написала в приват, взяла адресу, відправила, відзвітувала в цій темі. Ось

Понятно. Не нашла только постиков от девочек, которые уже какие-то клаптики с вышивкой уже отослали...
Я тут пробежала еще раз по темке, чтобы найти ответы на свои вопросы и нашла вот что:
Quote (shtynka)
хочу матеріали, або частинки роботи, причому вишивка там може бути, до того ж будь-якого змісту - від простих декоративних швів, до сюрпризних сюжетів-побажань. Все, чого хто бажає

Quote (lakizka)
на дитячу ковдрочку ось такі вишивочки ......ось тут є і інші http://natali.at.ua/load/skhemy/zhivotnye_raznoe/36. Якщо дасте добро, то можете вибирати схемки поменші і з меншою кількістю кольорів(щоб вам спростити роботу

Quote (Nitka)
я схиляюсь до простих монохромних візерунків.

Quote (Сестра_Юлія)
Різноманітні, але невеликі. Пріоритет - тепла гама, жовте, червоне, оранжеве, золоте. Пліз, додай у повідомлення згори.

Уточнения очень кстати!
Только вот меня смутило это:
Quote (Світланка)
Bullet, Лізо, я не зможу бо у мене планів як у Напалеона... сорочка чоловіку, собі, весняна пошта щастя.... а ще богато чого
тож прошу вибачення
Света с нами или, все-таки, нет?
Quote (Bullet)
але ж цей обмін і є добровільним і СЮРПРИЗНИМ: адресат кінцево не знає, хто і скільки частин пришле йому
Т.е. участник не может расчитывать на такое же кол-во кусочков вышивки/работ, какое лично он сам приготовил и выслал остальным по списку? Он может от кого-то из них не получить? cry
Извините, что у меня накопилось столько вопросов, я хочу понять правила этой игры, чтобы выполнить их правильно.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Четвер, 2010-04-08, 2:59 PM
 
pozitivДата: Четвер, 2010-04-08, 11:47 PM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Дівчатонька, я, мабуть не прийматиму участь. Не вкручусь, та ще й сорочка грозить перетворитися в довгобуд. Можливо з часом приєднаюся, якщо робін затягнеться.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-04-09, 0:22 AM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
pozitiv, я сама ближче до літа і влітку буду вишивати для покривалець. раніше не вийде. так що приєднуйся
 
ЦветанаДата: Середа, 2010-04-14, 2:33 AM | Повідомлення # 74
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Девочки, я наверное, тоже буду пасовать перед этим робином.
Я тут поразмыслила на досуге, посмотрела на "горячесть" нашей темки и подумалось: впереди горячее летнее время - пора отпусков, путешествий, дач, ремонтов, фестивалей на пленерах... Я сомневаюсь, что этот Робин состоится, если видно сейчас, по весне, какая здесь низкая активность.
К тому же, 9 участниц Робина (среди которых несколько не совсем уверенных в своем участии) - это маловато для такого проекта как покрывало, имхо.
Сюжетов в 10х10см вышивки количеством 9 штук может хватить разве что на одеялко/покрывальце для младенца (от 80х80см до 100х100см). В одеялах/покрывалах размеров поболе такое кол-во вышитых сюжетиков будет теряться, я считаю. И нужно будет очень сильно извратиться при сборке, чтобы их правильно, достойно обыграть и не "забить" тканью.
Лиза, ты мне на мои вопросы по правилам этого Робина терпеливо отвечала (чуть ранее, когда я въезжала в тему):
Quote (Bullet)
Так, кілька дівчат вже вишили машинки і вислали їх Носікнаті.Строків точних ми не встановлювали наче. Тому коли його збере хазяйка - її справа : )))
Твої дії: вишила (чи зшила), написала в приват, взяла адресу, відправила, відзвітувала в цій темі

Я не нашла ни одного поста, где кто-нибудь из участниц отчитался об отшитом и отправленном вышитом клаптике в этой темке.
Поэтому и для меня, и для остальных участниц остается сей вопрос глубокой тайной - или Вышивально-покрывальный Робин глухо стоит и медленно покрывается пылью забвения, или он живет и действует. Ну в этом случае, хотя бы кто-то из девочек хоть бы похвалился полученным сюжетом (если Лиза уверенно пишет, что девочки уже вышили и отправили)?
Это и темку бы подогревало, и служило бы напоминанием остальным?
А так... инициатива улетучивается, сомнения в успешном исходе данного проекта берут своё...
Так что, извините меня, девочки.
Задумка замечательная, но... не в этот раз и не в этом Робине cry


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Середа, 2010-04-14, 2:35 AM
 
nosiknataДата: Середа, 2010-04-14, 9:32 AM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Думаю, відписати мав координатор і організатор цієї теми - Нитка, але вона не "в сети".
Крім того, мої машинки і машинки Пасіонарії відправляються не тут,а у "Пошті щастя - 5 "- і я вже отримала їх від декілької дівчат. Я зразу написала, що участі не братиму, бо проекти дублюються у двох темах, і із-за роботи пошти моє одіяло шилося би одруження синочка, плюс вага виробу ( Ліза точно підмітила що пересилати куски ковдри, як у правилах коловороту,вийде недешево) .
Те саме можна сказати і з приводу shtynku - моя доля її клаптиків полетить у "Пошті щастя-5".
З приводу Вашої задумки - я згодна вишити і відправити "Тернопільщину", просто так, ок? Тільки уточніть розмір ( може я не помітила) квадрату, і чи потрібен підпис. Це вже не буде коловорот, але задумка дуже цікава і заслуговує на життя, і можна зробити МК з зборки "Географії України у вишивці" smile , егеж?
Веселіше, Цветанко!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Середа, 2010-04-14, 9:37 AM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Хм.. в іншій темі, але для покривала дитячого відправляли вишиті клаптики-машинки для двох форумчанок, особисто я і ще дівчата. Тепер звірятка думаю вишивати на замовлення з попередніх сторінок.
Але... може, в цій темі багато "води" від обговорень, слід зробити іншу, власне для звіту по виконаним роботам ( smile ). Проте в нас незакінчені робіни та ін., можливо, не слід квапитись, а зробити без часових рамок, просто для бажаючих зробити один одному приємне.
Особисто я клаптики не збираю, але заглядаю в тему, щоб знати, що кому потрібно.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-04-14, 8:41 PM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мені теж здається, що треба *закрити інші дірочки* коловоротів...

Quote (Цветана)
Quote
Quote (Bullet)але ж цей обмін і є добровільним і СЮРПРИЗНИМ: адресат кінцево не знає, хто і скільки частин пришле йому

Т.е. участник не может расчитывать на такое же кол-во кусочков вышивки/работ, какое лично он сам приготовил и выслал остальным по списку? Он может от кого-то из них не получить? Извините, что у меня накопилось столько вопросов, я хочу понять правила этой игры, чтобы выполнить их правильно.


Саме так. Це не робін в звичайному смислі цього слова. Тому частини бажаних ковдр *перекочували* в темку про пошту щастя (якщо там пошатирити, то знайдеш і машинки вишиті для покривалець)))

Цветанко, пам"ятай. що тут здебільшого вишивальниці, а не кравчині. Думаю, половина форумчанок впаде в тривалу веб-депресію після відвідин ткого сайту, як Дублірин чи йому подібного... Ти маєш усвідомлювати, що шитимеш якісний шмат квілту, а отримаєш *вишивку, зшиту з клаптиками тканин*. І не тому, що хтось не старався, а тому що 50% людей, що збирались грати в покривальний робін, шитимуть подібну річ вперше в житті smile
- и главное - не расстраивайся



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Середа, 2010-04-14, 10:20 PM | Повідомлення # 78
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
nosiknata, Tana, ну, после ваших постиков я убедилась, что эта темка просто нерабочая, формальная, т.с.
Надо было координатору еще вначале темы пояснть это для новичков. Тогда бы я, напр., сразу потопала в "почты счастья" и т.п. темы. А так, только запуталась и много времени потеряла cry
Quote (Bullet)
Цветанко, пам"ятай. що тут здебільшого вишивальниці, а не кравчині. Думаю, половина форумчанок впаде в тривалу веб-депресію після відвідин ткого сайту, як Дублірин чи йому подібного... Ти маєш усвідомлювати, що шитимеш якісний шмат квілту, а отримаєш *вишивку, зшиту з клаптиками тканин*. І не тому, що хтось не старався, а тому що 50% людей, що збирались грати в покривальний робін, шитимуть подібну річ вперше в житті

Лиза, а я вообще не надеялась получить от девочек кусочек квилта, - думала, что обмениваться собирались только вышитыми частями. А уже шить-собирать будет каждый, как ему захочется.
...вот как тяжко впервые, да без точных правил играть в женские рукодельные игры dry ...
Ну, ничего, девочки!
Я попартизаню в кустах ваших Робинов, посмотрю, что и как, а потом поиграю wink


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Середа, 2010-04-14, 10:21 PM
 
BulletДата: Четвер, 2010-04-15, 0:04 AM | Повідомлення # 79
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Я попартизаню в кустах ваших Робинов, посмотрю, что и как, а потом поиграю

о, без подготовки вообще всё тяжело )) Не только рукоделие wink

А тема неробоча..? Ну, у нас з деяких пір взагалі мораторій на створення нових тем. Так що більше *сюрпризів* і непорозумінь з темами не буде, вибачай. :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-04-15, 1:55 AM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Гм, якщо тут не вийде з цим задумом, то я, мабуть. "замовлю" собі вишиваних метеликів у черговій Пошті щастя. Мо, хто відгукнеться, 10 на 10 см - це ж не так багато, що влітку десь в дорозі, на дачі, на відпочинку вишити. А ближче до зими можна й саму ковдру ліпити, як похолода-а-ає
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивально-покривальний робін
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.