| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 2:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2: виконання бажань (закрита тема!)
Пошта щастя-2: виконання бажань
BulletДата: П`ятниця, 2009-09-11, 12:49 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Строк гри: бажаючі на отримання виконання своїх мрій/бажань приймаються до кінця вересня.
Починати висилати "подарунки" можна будь-коли, щойно отримаєте адресу отримувача вашого "подарунка" (зверніться за адресою до мене в приват)

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин smile Цензор - ви самі.

* зноска
Координатор гри не контролює кількість виконаних бажань. Хтось може отримати 555 подарунків, і буде замало. А хтось може самостійно в дописах до цієї теми написати, чи досить йому подарунків smile
**
Координатор: Bullet

1. Tana
Дельфіна або парочку дельфінів (вишитих, аплікацію, у вільній техніці на Ваш розсуд). Наперед дякую! /здійснили: Bullet / Shtynka / Vikaho/ nosiknata/ Сестра_Юлія

2. Bullet
Хотілось би просто отримати листа чи бандерольку, байдуже з яким вмістом smile Аби було приємно - самий факт отримання чогось *просто так*. Люблю всі види ручних робіт. Таємно мрію про "повітряне" бісерне кольє на льосці А взагалі - просто приємну листівочку, аби було що "помацати" пальцями і отримати гарний настрій. /здійснили:Олька/ Ulyafare/ Tana

3. Олька
Поскольку я вышивать начала сравнительно недавно, хотелось бы получить в подарок какой-нибудь аксессуар для вышивания либо что-нибудь полезное для процесса вышивки. Пусть это будет что-то миниатюрное и пустяковое – я буду рада любой почте счастья))!!!!/Здійснили: nosiknata / Tana

4. September_girl
мені також було б дуже приємно просто отримати будь-який знак уваги поштою. дуже подобається сама ідея відродження "поштового спілкування".
але якщо потрібна конкретика - надивилася я у вас тут вчора краси різноманітної і дуже захотілося оформити собі кухню в "українському" стилі з використанням вишитих речей. тому буду дуже рада будь-чому, що можна буде використати з такою метою.

5. ganzya
кухня в украинском стиле, мечта многих лет.
* Уточню свое желание, любая вещица в народном стиле, самое заветное получить куклу – домашку (может, кто видел, забавные такие в них еще пакеты хранят) /Здійснили: Tana

6. nosiknata
А моя мрія дуже давня, але вірю - здійсненна!
Дуже хочу мати в колекції книгу дослідника стародавньої писанки та вишивки Володимира Підгірняка "Текстова вишивка" ( в Чернівцях не знайшла), є їдея вишити метрику дитині в такому стилі. /здійснили: Bullet / Tana
а також:
хочу гарну рамочку для фотографії синочка, таку, щоб на стіл ставити, маленького розміру, можливо зроблену вручну - те, що продається є у всіх, а я сама не вмію робити, тому вся надія на добрих людей!)))

7. abilan
Ой, а можна захотіти якусь-небудь таку-найтакішу крайку, чи щось дуже НАШЕ на руку, чи на шию, щоб додати до майбутньої вишиванки для моєї старшої доньки?
Їй 16 жовтня 16 років! Вона у мене така красуня!.. : ) : )
Чи може якийсь НАШ "етнопоясок" чи "етнобраслетик". Ну от щось такееее!... /здійснили:Tana / Mod

8. Світланка
Кухня в українському стилі - і моя давня мрія і не лише кухня! Весь будинок!
Що б хотіла отримати в подарунок? Щось для декору помешкання: серветка, гольниці, дорожній набір для вишивальниці , закладинку.... будь яку роботу! адже так приємно отримати подарунок дякую! /здійснили:Tana / Ganzya

9. ulyafare
Я страшенно люблю соняшники, і насіння видзьобувати з його квіткового кошика. Отже, я попрошу соняшник - мальований, вишитий, як декорування, - радітиму всьому. здійснили:: Сестра_Юлія, Tana

10. Chere6nya
Хочу из практичних речей декілька заготовок для листівок з овальною диркою, бо в нас ніяких не продають, а так хоч би обмалювати було що. Але буду рада будь-якій саморобній рукотворцій штуці у будь-якій техніці, бо сюрпризність люблю більше ніж конкретність /здійснили:Tana / Vikaho / Ludmila

11. Mod
... мені хотілося б мати гольницю (стару в мене кішка поцупила, і заховала десь в потаємному місці) /здійснили:Bullet /

12. Vikaho
якусь би мені книжечку розумну з української вишивки... можливо, хтось вже її вивчив "від корки до корки", і вона лежить-пилиться.. б/ушній вишивальній літературі теж буду вдячна! /здійснили:Tana /

13. Shtynka
На мене осінь завжди діє глибоко і надовго, хоча вона і є моєю улюбленою порою року. Отже, хотілось би отримати у подарунок щось таке, що б зігріло душу, щось позитивне, осіннє і сонячне. Проте, буду рада будь-якому подарунку. /здійснили:Bullet/ nosiknata

14. Сестра_Юлія
Моє заповітне хотіння наразі - щось таке у техніці печворк. Для мене у ній є таке дитяче й затишне - як калейдоскоп із клаптиків. Захоплююсь готовими роботами, баченими на виставках і в НЕТрях, а сама тільки мрію спробувати. Була б рада будь-якій дрібничці - прикладній ( кухонній) чи декоративній.
А загалом приємний сам знак уваги і атмосфера таємничості, очікування сюрпризу. /здійснили:Tana /

Прийом заявок закінчено. Для нових гравців: відкривайте нову гру.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-10, 1:41 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-09-11, 12:51 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
І одразу прошу допомоги: розшукується координатор наступної гри!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-09-14, 11:23 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дельфіна або парочку дельфінів (вишитих, аплікацію, у вільній техніці на Ваш розсуд). Наперед дякую!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2009-09-14, 12:29 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мені просто приємно було би отримати якесь поштове відправлення: чи то лист, чи бандерольку... Будь що. Хочеться підняти собі настрій. Не осіння хандра. Просто люблю отримувати щось по пошті smile
Якщо знахабніти до кінця, то зізнаюсь, що хочу повітряне кольє з бісеру, таке, що на льосці робиться. Сама я в бісері ні бум-бум, не вмію ці скляні блохи збирати (дратуюсь).
Буду рада будь-якому маленькому сюрпризу поштою. smile
Люблю котів, ромашки, картинки з абстрактними зображеннями:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Понеділок, 2009-09-14, 1:04 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Поскольку я вышивать начала сравнительно недавно, хотелось бы получить в подарок какой-нибудь аксессуар для вышивания либо что-нибудь полезное для процесса вышивки. Пусть это будет что-то миниатюрное и пустяковое – я буду рада любой почте счастья))!!!!
 
BulletДата: Вівторок, 2009-09-15, 3:09 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олька, у мене навіть мозок запрацював швидше! wink

А за адресами поки ніхто не стукає :))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Вівторок, 2009-09-15, 3:20 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
А вот интересно - ни у кого больше нет никаких желаний? ану быстренько все сюда и признавайтесь - кто что хочет!
 
September_girlДата: Середа, 2009-09-16, 10:15 AM | Повідомлення # 8
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
якщо приймаєте до себе новачків - я б з радістю прийняла участь.
мені також було б дуже приємно просто отримати будь-який знак уваги поштою. дуже подобається сама ідея відродження "поштового спілкування".
але якщо потрібна конкретика - надивилася я у вас тут вчора краси різноманітної і дуже захотілося оформити собі кухню в "українському" стилі з використанням вишитих речей. тому буду дуже рада будь-чому, що можна буде використати з такою метою.
 
BulletДата: Середа, 2009-09-16, 3:20 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
September_girl, прийняли wink Нема жодних обмежень для участі в пошті щастя! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Середа, 2009-09-16, 8:28 PM | Повідомлення # 10
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
кухня в украинском стиле, мечта многих лет. Меня хватило только на вышитые занавески, но зато как я ими гордилась, жаль на солнце нитки быстро выцветают. Закончу свои долгострои и обязательно к вам присоединюсь.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
nosiknataДата: Середа, 2009-09-16, 8:31 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
А моя мрія дуже давня, але вірю - здійсненна!
Дуже хочу мати в колекції книгу дослідника стародавньої писанки та вишивки Володимира Підгірняка "Текстова вишивка" ( в Чернівцях не знайшла), є їдея вишити метрику дитині в такому стилі.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Четвер, 2009-09-17, 1:03 AM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Дуже хочу мати в колекції книгу дослідника стародавньої писанки та вишивки Володимира Підгірняка "Текстова вишивка" ( в Чернівцях не знайшла), є їдея вишити метрику дитині в такому стилі

Удар просто мені в лоб. Соромно. Але вже спаковане чекає на мій візит до пошти!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
abilanДата: Четвер, 2009-09-17, 4:59 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Ой, а можна захотіти якусь-небудь таку-найтакішу крайку, чи щось дуже НАШЕ на руку, чи на шию, щоб додати до майбутньої вишиванки для моєї старшої доньки?

Їй 16 жовтня 16 років! Вона у мене така красуня!.. smile :) smile :) smile

Чи може якийсь НАШ "етнопоясок" чи "етнобраслетик". Ну от щось такееее!...

Хай відчує любов до себе назнайомих людей! Саме цього хочу!


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.


Повідомлення відредагував abilan - Четвер, 2009-09-17, 5:00 PM
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-09-17, 5:16 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Кухня в українському стилі - і моя давня мрія smile і не лише кухня! Весь будинок! тож потихеньку над цим працюю smile початок був представленний на конкус smile добре що є конкурси - вони так стимулюють!
Що б хотіла отримати в подарунок? Щось для декору помешкання: серветка, гольниці, дорожній набір для вишивальниці wink , закладинку.... будь яку роботу! адже так приємно отримати подарунок smile дякую!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка


Повідомлення відредагував Світланка - Четвер, 2009-09-17, 5:17 PM
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-09-18, 2:43 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Нахабнію до кінця ( два бажання ще ніхто не загадував)) - хочу гарну рамочку для фотографії синочка, таку, щоб на стіл ставити, маленького розміру, можливо зроблену вручну - те, що продається є у всіх, а я сама не вмію робити, тому вся надія на добрих людей!)))


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-09-18, 9:49 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, нема питань! wink Додала ваші бажання в перший мій пост wink А я вже знаю! Я вже знаю, що перші бажання вже виконані і от-от полетять до адресатів!! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2009-09-18, 10:09 PM | Повідомлення # 17
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Уточню свое желание, любая вещица в народном стиле, самое заветное получить куклу – домашку (может, кто видел, забавные такие в них еще пакеты хранят) redface

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-09-18, 10:44 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ganzya, виправила smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Субота, 2009-09-19, 8:17 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я страшенно люблю соняшники, і насіння видзьобувати з його квіткового кошика. biggrin Отже, я попрошу соняшник - мальований, вишитий, як декорування, - радітиму всьому.
 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-09-19, 8:47 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Ну, дівчата, нарешті і я наважилася smile
Хочу из практичних речей декілька заготовок для листівок з овальною диркою, бо в нас ніяких не продають, а так хоч би обмалювати було що. Але буду рада будь-якій саморобній рукотворцій штуці у будь-якій техніці, бо сюрпризність люблю більше ніж конкретність cool
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2: виконання бажань (закрита тема!)
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.