| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 1:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
Як ми вишиваємо?
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2009-07-09, 10:50 AM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
А я на знакових схемах зафарбовую те, що вже відшито. Якщо схема складна.
 
БусинкаДата: Четвер, 2009-07-09, 11:04 AM | Повідомлення # 22
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Bullet, коли в середину хрестика ставиш крапку - вона зашиваэться та все! smile

Додано (2009-07-09, 11:04 Am)
---------------------------------------------
bulbashka_aero, я також- простим олівцем. Потім його зтераю! Схема - знову чиста! exclaim


Ще не вмерла Україна, доки живуть і діють Українки!!!
 
OksiДата: Середа, 2009-08-05, 3:49 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А я спочатку знакові схеми розмальовую яскравими фломастерами ( один значок - один колір), а вже тоді починаю вишивати. Часу, звісно ж, забирає багато, зате вишивати значно легше з розмальованої схеми smile
 
algoДата: П`ятниця, 2009-11-06, 9:10 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Поки вишивала тільки з журнальних схем. Там колір+графічні позначення.вишите замальовую. тканину розграфлюю тільки по краях. Вишивати люблю в ліжечку при включеному телевізорі і лежачому поруч чоловікові wink

Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.
 
BulletДата: Субота, 2009-11-07, 2:24 AM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (algo)
.вишите замальовую

хм. це щось зовсім новеньке для мене...
Quote (algo)
тканину розграфлюю тільки по краях.

і я теж так зараз роблю, щоб не збитись в десятиклітинках )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
abilanДата: Неділя, 2009-11-08, 11:46 AM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Обов"язково зафарбовую вишите фломастером, очам легше шукати. Потім ставлю крапочки на ті клітинки, що будуть наступним етапом і знову замальвую після вишитого. Колір фломастера замінюю залежно від часу. Щоб було видно як просувається робота, щоб кольори контрастували і очи не плутались.

Спробувала вперше розмалювати всю канву по 10х10 маркером, що зникає від води. Тепер тільки так і роблю. Дуже зручно конролювати себе на предмет помилок. Вони якщо і бувають, то дуже рідко і виявляються на ранньому етапі, а знаяить і випутуєш зовсім трохи.

А ще, маркер, що знакає від часу дуже зручний для гладі, чи інших контурних технік.


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
shtynkaДата: Неділя, 2009-11-08, 12:06 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А я спробувала розмітити тканину нитками 10 на 10 клітинок... от не знаю, що із того вийде, ще не виплутувала... А так, вишивати не заважають, розмітка по десятках дуже допомагає...
А подруга говорить, що розмічає на десятки звичайним простим олівцем - і нормально, проблем із пранням не виникало...

Щодо схеми - більше люблю символьні, або кольорові із символами вкупі. По звичайних кольорових - плутаюсь у відтінках...
Зафарбовувати не пробувала, пишу собі помітки на полях, який колір уже вишитий.
Взагалі, ще не розпробувала великі картинні роботи, більше до вподоби щось мініатюрне, або таке, що не потребує схеми...

Довгостроїв назбиралось уже багатенько, тому підтримую ідею щодо організації в нас на форумі якоїсь мотивації їх подошивати...


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Неділя, 2009-11-08, 12:09 PM
 
LudmilaДата: Неділя, 2009-11-08, 3:46 PM | Повідомлення # 28
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Якщо вишиваю з символьної схеми обов"язково замальовую вишите, так набагато легше зорієнтувася, що вже вишите. Вишивати по розміченій тканині думаю набагато простіше можна уникнути багато помилок


 
montanДата: Неділя, 2009-11-08, 9:44 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Я розмічую нитками тканину на квадрати 10х10 і замальовую символ якимсь кольором, потім, коли починаю інший колір ниток, замальовую відповідний символ контрастним фломастером і т. д. Очі звикають до кольору на схемі, і я вже "не помічаю" інших символів, поки знову їх не замалюю в інший колір smile

 
nosiknataДата: Понеділок, 2009-11-09, 8:32 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Я ніколи не розмічую тканину олівцем, ще не пробувала просто, натомість по периметру і по центру обшиваю стіжками контрасною ниткою.
Починаю вишивку з ліва на право, з лівого нижнього кутка.
На схемі визначаю основні деталі найтемнішого кольору, потім рухаюсь по спектру від темного до світлого. Коли вишиті деякі частини вишивки майже ніколи не помилюся в кольорі, бо наприклад чорний я вже вишила і на відповідний значок просто не звертаю уваги.
В роботі маю більше 10 голок з заправленими нитками, так мені зручніше переходити з одного кольору на інший і економиться час на переміну нитки.
Завжди обрізаю нитку після виконання якогось елементу, якщо неможливо перейти на інший, в результаті не виникає плутанини при вишиванні картин де багато кольорів і на полотні не плутаються зайві нитки. Вишиваю вертикальний виворітний бік, донедавна з вивороту було "що небудь", тільки завдяки форуму навчилась це робити ідеально.
З вишивкою ношусь по всій квартирі оскільки не використовую п"яльця чи станок, якщо маю можливість вишити пару хрестиків беру вишивку на роботу( хороші лампи у приміщенні).Колись прочитала прикмету - не класти вишите полотно на те місце де ти сиділа, бо ця робота перетвориться в довгобуд, і ти довго її не закінчиш - на власному досвіді переконалась і більше так не роблю.
Одне мені не подобається - нема порядку з нитками і рукодільним обладнанням, все по шухлядках, коробках і банках!Не можу себе примусити і все впорядкувати, але як кажуть - нет предела для совершенства! biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lakizkaДата: Вівторок, 2009-11-10, 0:37 AM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Колись прочитала прикмету - не класти вишите полотно на те місце де ти сиділа, бо ця робота перетвориться в довгобуд, і ти довго її не закінчиш - на власному досвіді переконалась і більше так не роблю.

Буду мати на увазі, в мене теж довгобудів вистачає.
Quote (nosiknata)
Одне мені не подобається - нема порядку з нитками і рукодільним обладнанням, все по шухлядках, коробках і банках!Не можу себе примусити і все впорядкувати, але як кажуть - нет предела для совершенства!

Аналогічно. В мене житлової площі мало, і зараз в період підготовки до Нового року і т.д. в мене в одному куточку такий бардак робиться(мені ж все треба і то все повитягала звідусіль). Чоловік вже просить прибратися... Я йому кажу подаруй мені ось це і в мене все буде на місці biggrin Ось вона одна з моїх мрій...
Так хочу!


 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-10, 3:04 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Так хочу!

ха! Так що ж не писала про ту мрію в пошту щастя: виконання бажань? ;)))))

Схема від *Овци0рукодєльніци* зовсім мене розслабила. Тепер жадаю, аьби всі схеми були такими ж зручними!! sad При вишиванні коловоротного ведмедика для Людмили я стикнулась з проблемою схожих значків, незручно вишивати було, поки олівцем на роздрукованій схемі не обвела межі напівтонів. Бо ромбик, кружечок і сонечко трохи схожі, коли зір не орлиний... smile

Вишиваю без пялець, роботу кладу і на диван, де сиджу, і в сумку, і на стіл - довгобудом ВЖЕ не стає smile Може я просто в такі прикмети не вірю. wink

lakizka, мені така коробочка не світить... Набратись мужності і сфотографувати УСЕ моє вишиване причандалля?... ммм. тоді мені ніхто не даруватиме ниточок, як зараз )))))))))))))) а навпаки , забиратимуть wacko



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Вівторок, 2009-11-10, 3:47 AM | Повідомлення # 33
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Quote (Bullet)
При вишиванні коловоротного ведмедика для Людмили я стикнулась з проблемою схожих значків, незручно вишивати було

Шкода що завдала стільки незручностей smile



 
nosiknataДата: Вівторок, 2009-11-10, 2:08 PM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Я також мрію - про вишивальну кімнату!))
дуже гарна ..ее...шафка для рукоділля,але... 4 андресолі з нитками для в"язання, три шухляди і комод з вишиваними нитками і канвою, ще сувої полотна для сорочок..Тільки кімната( на менше я не розмінююсь)) biggrin Але, квартира зйомна, а власний будинок - ще не побудували biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Вівторок, 2009-11-10, 3:59 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Я також мрію - про вишивальну кімнату!))

То давня й моя мрія -- кімната для вишивання в великим вікном, продуманими шухлядами, комодами, але щоб в ній вистачало місця і для книг/альбомів/схем, і для медитації, і для корисних фізичних вправ, які так необхідно робити всім тим, хто працює з нахиленою головою і сидячи.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: Вівторок, 2009-11-10, 4:17 PM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
nosiknata, також ношусь усюди і нічого не розмічаю... +1 хаос))
і живу у своїх причендалах, як і всі, бо без того немає життя)) вишивання - це вже наче залежність якась) і навіть у поїздку збираю сумку з собою окрему з вишиванням.... wacko biggrin


 
lakizkaДата: Вівторок, 2009-11-10, 6:01 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Nitka)
Я також мрію - про вишивальну кімнату!))

Точно таке і зі мною як напевне і з усіма нами. smile Надіюсь в планіровці будинку який будується ти передбачила цю кімнату.
Quote (Bullet)
lakizka, мені така коробочка не світить...
А я щ есподіваюсь хоч на верхню частину комодика. Сьогодні свому милому натякала щоб він зайшов в магазин, там іноді з Німеччини привозять шкатулки для рукоділля. Він вже мені зразу "Як буде, то вже подарую, замучила мене." Ой, щоб тільки була. А взагалі треба нам брати приклад з Ludmila. Вона таку красу сама зробила. А може якось колективно будемо робити собі скриньки?


 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-10, 6:42 PM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ludmila)
Шкода що завдала стільки незручностей

це не від вас незручності, а від того, що виробник схем випускає такі от незручні схеми. Ви тут до чого? smile

Quote (lakizka)
А я щ есподіваюсь хоч на верхню частину комодика. Сьогодні свому милому натякала щоб він зайшов в магазин, там іноді з Німеччини привозять шкатулки для рукоділля. Він вже мені зразу "Як буде, то вже подарую, замучила мене." Ой, щоб тільки була.

подібні розсувні комодики продаються доволі часто в усяких каталогах типу товарів поштою (я особисто бачила такі в каталогах *Некерман*).

Quote (lakizka)
А може якось колективно будемо робити собі скриньки?

Дуже слушна думка, тим більше, як показав досвід (!), це можливо. Але можна то перенести в новий 2010 рік?:) Бо зараз - просто завал справ... Хіба що мене хтось полюбить і зробить )))))))))))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Четвер, 2009-11-12, 4:54 PM | Повідомлення # 39
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Quote (lakizka)
А може якось колективно будемо робити собі скриньки?

В моїх планах ще одна скринька. Так що складу вам компанію biggrin



 
NitkaДата: Четвер, 2009-11-12, 7:24 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
+1 за скриньки і комодики своїми руками)

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.