| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:45 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
Як ми вишиваємо?
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-02-15, 6:36 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Хороша тема: Теж мрію про вишивально-в"язально-швейну кімнату.вякій би була велика шафа на журнали,кнтги, по в"язанню,вишиванню,Для купи ниток,шпиць,голок,замочків,гудзиків,швейної машини та оверлока,і найголовніше,-щоб ніхто туди не заходив і нічого не перекидав. А приміщення би називалось-"Кімната для релаксу".

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
tanytryellДата: Понеділок, 2010-02-15, 8:56 PM | Повідомлення # 42
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Я вишиваю на руках або "на коліні" - як бабуся навчила... П'яльця мені незручні, що жах! Хочу, щоправда, спробувати гобеленовий станок - може, сподобається...
Поки працювала на іншому кінці міста - брала з собою вишивання у маршрутки. Годину туди, годину назад - чимало можна встигнути. А як зранку пробки - то і їдеш не швидко. І не гойдає тебе, і не підплигуєш wink
Цікава думка щодо "довгобудів". Оригінальну ідею реалізації спільного підгрібання хвостів видивилась на сайті http://klub-iskusnica.ru/ - окрема гілка тем, де дівчата викладають свої процесики. А якщо лінуються (і таке буває) - подруги можуть і стусанців надавати wink , і підтримати добрим словом, і свої процеси показати. Подивишся - інші онде, скільки встигли, а як же я?!!! І хапаєшся за голку несамовито, щоб наздогнати smile
А щодо вишивальної кімнати... Я вже окупувала рукодільними журналами, схемами і наборами книжкову шафу. А паперових книжок тримаю вдома зовсім трішки - читаю, переважно, з електронної читалки. Отже, і бібліотека моя - просто папка із файлами на комп'ютері. Тканини - на окремій полиці у шафі, поруч із постіллю та одягом. Вязальні нитки і причандалля зберігаю на антресолях, виділивши там полицю. І лише поточна робота "світиться" у домі - я її тягаю з кухні до спальні і назад, спакувавши в корзинку для рукоділля. Якщо ниток багато - беру ще 2 торбинки. У більшій зберігаю усі нитки, а у маленьку відкладаю ті, які найближчим часом знадобляться. Тканину розмічую в залежності від розмірів - 20х20, або 50х50 (трішки лінуюся... wacko ) хрестиків, контрасною ниточкою. Вишиті ділянки зафарбовую олівцями, для окремих елементів використовую олівці різних кольорів. А щоб схему не бруднити, і щоб краще бачити символи на ній - просто роблю ксерокопію, зі збільшенням у 2 рази.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-02-16, 0:04 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Молодець tanytryell,справжня собі господинька !!! У мене має бути все на виду. Виишиваю ,припустим сорочку я розвішую на вішачок ідивлюсь щоб іще пасувало додати або інколи ізабрати. Якщо вишиваю картину-ро блю те саме.Завжди кидається в очі і руки просяться до роботи,тобто до релаксу,адже вишивання - це не робота.Тому довгобудів не буває. biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
tanytryellДата: Четвер, 2010-02-25, 8:26 PM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Ну, якщо мені розвісити усі 99 мотків, які у мене будуть в роботі у наступній картині - то й новорічної ялинки не треба smile ...
А ще ж - то розвісити, то зняти - стаціонарного робочого місця поки нема, хоч і кортить завести. Ремонт, хай йому...
Ось тільки нарізала бобінок із картону, тепер перед початком роботи перемотую нитки на бобінку і вкладаю у коробочку. Ну, якщо, звісно, відтінків більше двох. Так і мотки не плутаються, і переносити зручно. Думаю ще у кожній бобіні зробити на бічній поверхні дірочку, як у органайзері, і туди чіпляти залишок нитки, коли пасма розділяю.
 
JAFAДата: Субота, 2010-02-27, 3:39 PM | Повідомлення # 45
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Доброго дня всім форумчанам! Зразу вибачаюсь, що не в тему,але погулявши по сайту, я зрозуміла, що вишиваючи з дитинства, та від випадку до випадку, в порівнянні з вами всіма - я початківець. sad . Хоча що візьмеш із жінки, яка живе в селі та й ще працює на восьмигодинному робочому дні. Але організатори сайту молодці. Дуже багато цікавих схем побачила, можливо колись вишию. Вам всім удачі, буду заходити на спілкування.
 
зіркаДата: Вівторок, 2010-03-02, 8:15 PM | Повідомлення # 46
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 21
Статус: Offline
вишиваю... закидаю, потім знову хапаюся. Раніше була робота з постійними доїжджаннями на автобусах - то й часу не було.
Я ще початківець - недавно спробувала канву на звичайній тканині, раніше вишивала тільки на дзюркатій, пяльця взагалі поки не пробувала.
більше звикла до кольорових схем, хоча іноді, коли багато відтінків і напівтонів одного кольору легше все-таки значками (але щоб ті теж чітко видно було).
часто підбираю до вишивок кольори зі старих муліне, які залишили ще бабці і мама - економія в часи кризи :))


у зіницях, де полярна ніч
у розлуках - неминучих зливах
поміж ними все-таки щаслива
вперше за останні п'ять піврічь...

© моє власне

 
bulbashka_aeroДата: Середа, 2010-03-03, 10:20 AM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (зірка)
часто підбираю до вишивок кольори зі старих муліне, які залишили ще бабці і мама - економія в часи кризи :))

Я теж користуюся зі старих маминих запасів. Вона сама не вишивала, але купувала стільки, що у мене і досі залишилося. Взагалі почала купувати муліне тільки років п’ять-сім тому - до цього завжди обходилася своїми запасами. А коли були "важкі часи" - то вишивала і залишками вязальних ниток, і розпускала старі трикотажні речі. Одного разу навіть вишивала скатертину нитками з диванної тканини, шматки якої залишалися від обивки меблів - там в основі була груба нитка, а уток - якийсь капрон а-ля шовк biggrin

Додано (2010-03-03, 10:20 Am)
---------------------------------------------

Quote (tanytryell)
Ну, якщо мені розвісити усі 99 мотків, які у мене будуть в роботі у наступній картині - то й новорічної ялинки не треба smile ...

У мене нещодавно так було. 96 кольрів... Все склала в окрему "робочу" коробку, але поки знайдеш потрібну нитку wacko То я зорганізувала собі картонний органайзер - наробила діроколом дірочок, попідписувала номери і повісила пасмо кожного кольору. Тепер значно швидше і зручніше - в коробці не кожен день доводиться ритися))
 
kotyk_mur4ykДата: Понеділок, 2010-03-29, 0:07 AM | Повідомлення # 48
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
ох, мені теж давно вже хочеться окрему вишивальну кімнату :)-- думала, що це в мене такі "панські" замашки -- але почитала форум -- у багатьох учасниць так
полотно розмічаю нитками 10х10 хрестиків, вишивати люблю з паперової схеми -- роблю її великого розміру, щоб добре було видно, кольорова звісно краще, але коли багато кольорів -- то чорно-біла, інакше в тих відтінках можна запутатися
і ще -- коли багато кольорів, а якогось кольору треба всього кілька хрестиків, то щоб не купувати моток(бо я підбором вишиваю) -- беру швейні нитки -- в мене їх великий запас :)))
 
parsДата: П`ятниця, 2010-11-12, 0:32 AM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Колись прочитала прикмету - не класти вишите полотно на те місце де ти сиділа, бо ця робота перетвориться в довгобуд, і ти довго її не закінчиш - на власному досвіді переконалась і більше так не роблю.

овва. цікаво буде за своїими поспостерігати речима. а то маю купу всякого початого і відкладеного.
Quote (Bullet)
як хто любить вишивати? Тобто всей самий процес: чи по схемі чи малюєте на канві? Чи любите вишивати з кольорової схеми чи більше полюбляєте знакову? Чи купуєте набір з усім готовим до вишивки, чи волієте самостійно підбирати все?

Я вишиваю тримаючи вишивку в руках smile хоча останнім часом задумуюся, що станок - річ цікава, корисна, просто надто велика. Користуюся різними схемами і знаковими і кольоровими. Все вдається. Навіть, якщо полотно чорне.
А ще сподобалося нещодавно вишивати набори вишивок. Сподобалося у плані досвіду. Пояснюється це просто тим, що вишиваючи готові набри можна побачити як зробити картину з ПМ справді красивою, малюнок більш досконалішим і як досягнути саме того, чого прагнеш! В планах маю замовити ще набір з бісером і подивитись, що там. А якщо картинки маленькі, веселі, яскраві - то взагалі саме задоволення )) Бо своїх ниток я ніколи не мала, в спадок мені передалися хіба голки (мама кравчиня) і лоскут, що для вишивки дуже непомічне. Всі нитки, бісер, тканини, схеми, книги - все моє власне, рідне.
Маркером боюся користуватися.. не знаю чому, всі хвалять, а я роботу завжди нитками розметую на квадратики по 10.
Так мені, може, навіть і ліпше, бо я вічно вишиваю відразу купу всього biggrin Зараз маю 4 процеси. Ну.. 3,5. Собі срібну сорочку саме вишивати закінчила, але ще - зшити. + маю набір кота, птичку таку маленьку і сорочку подрузі на подарунок і так весь час, все одночасно :)) Нитки наметані точно ніде не вимиються не пропадуть і не дінуться )
Quote (Tana)
То давня й моя мрія -- кімната для вишивання в великим вікном, продуманими шухлядами, комодами, але щоб в ній вистачало місця і для книг/альбомів/схем, і для медитації, і для корисних фізичних вправ, які так необхідно робити всім тим, хто працює з нахиленою головою і сидячи.

та.. кімната.. своя рідна
а ще там би мали бути рослини, станок для вишивки та бісероплетіння і вишита мною картина ван гога Зоряна ніч cool

хоча ще трошки і моя кімната стане вишивальною)))) тіки ліжко винесу )))))


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
LeelooДата: Субота, 2010-11-13, 0:48 AM | Повідомлення # 50
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільше люблю вишивати по кольоровій схемі з позначками. На чорнобілій з позначками ненавиджу вишивати. Один раз довелося доньці в школу вишити картинку з такої схеми, то щоб не заплутатися довелося замальовувати те що вже вишите.
Quote (tanytryell)
П'яльця мені незручні, що жах!

Я також не любила їх, до поки не знайшла в шафі в своєї тітки старовинні деревяні п'яльця. Вони виявилися доволі зручними, в мене аж натхнення через них появилося свій "довгобуд" довишивати cool . Хм..., і звідки вони в неї взялися, адже ні вона ні бабуся не вишивали...
 
BulletДата: Субота, 2010-11-13, 0:59 AM | Повідомлення # 51
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Leeloo)
і звідки вони в неї взялися, адже ні вона ні бабуся не вишивали...

може не всю правду знаєте ? wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Субота, 2010-11-13, 2:31 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (pars)
хоча ще трошки і моя кімната стане вишивальною)))) тіки ліжко винесу )))))

exclaim wacko lol



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LeelooДата: Неділя, 2010-11-14, 1:25 AM | Повідомлення # 53
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Quote (Leeloo)
і звідки вони в неї взялися, адже ні вона ні бабуся не вишивали...

може не всю правду знаєте ?


Сьогодні розпитала маму. Як виявилося, бабуся вишивала гладдю - рушники, шторки на вікна... Я так ніби пригадую ті вишивки, але я тоді маленька була, мало що памятаю. А коли бабуся померла те все викинули, за часів Радянського Союзу ніхто не задумувався над збереженням таких цінностей. Шкода...
 
IrEnAДата: Понеділок, 2010-11-22, 11:38 PM | Повідомлення # 54
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привітики всім.
У мене є така проблемка.
Все своє свідоме життя я вишиваю. Попросили мене знайомі моїх знайомих вишити на замовлення скатертину. До нового року. Цього...
Розміри вишиття - Візерунок - 200 хрестиків на 5 см. Довжина загальної вишивки = 8,6м. 5 кольорів. Невеличкий орнамент, але є поодинокі хрестики. Жінка, яка вишиває у нас в місті сказала, що за 200 можна віддати....... Я мало не заплакала.((((
Роботи - море, а заробітку, що - 0?
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-11-23, 2:27 AM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (IrEnA)
Роботи - море, а заробітку, що - 0?

це правда.
Невдячна, клопітка і дотошна робота.
Цінять - одиниці! А "виший щось мені" - просить мало не кожен знайомий, не то що близький друг чи родич!

Ось тут наша тема про бізнес на вишивках - почитайте корисну інформацію
http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/4-270-1



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
olimpiaДата: Субота, 2011-01-15, 2:33 PM | Повідомлення # 56
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote
Я вишиваю на руках або "на коліні" - як бабуся навчила... П'яльця мені незручні, що жах!

І я так само! Якось вже звикла і не можу інакше. Так мені зручно біля телевізора,бо вишиваю, переважно, вечорами після роботи.
Хоча коли надумаю вишивати лічильною гладдю і подібним, то, мабуть, треба буде братися за п'яльця.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
TanaДата: Субота, 2011-01-15, 3:41 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olimpia, є такий цупкий льон (та й взагалі апретована будь-яка тканина), що можна обійтись без п'ялець. Але з ними дужке зручно, наприклад, робити вирізування чи мережити, де постійно треба контролювати натяг нитки.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2011-01-15, 8:32 PM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (IrEnA)
Жінка, яка вишиває у нас в місті сказала, що за 200 можна віддати....... Я мало не заплакала.(((( Роботи - море, а заробітку, що - 0?

Не розумію, чому б було не підтримати ту жінку, що (на вашу думку) вишила би то набагато дешевше за вас? Головне, всі були би задоволені wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ДністрянкаДата: Субота, 2011-04-02, 10:08 PM | Повідомлення # 59
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
незнаю чи там я пишу ,хочу запитати чи хороші в роботі нитки гама?
 
tanytryellДата: Неділя, 2011-04-03, 12:39 PM | Повідомлення # 60
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Гама - непогані нитки. Я ними вишиваю, але є декілька нюансів. По-перше, вониве-таки не такі яскраві, як ДМС або Анхор, тому вишите ними виглядає ніжніше, мякше. Якщо треба, щоб "очі вбирал", вони можуть і не підійти. По-друге, я ще не тримала в руках перевідної таблиці на гаму, де б повністю правильно були підібрані відповідності. Доводиться щоразу перевіряти, порівнюючи з тими, що у оригіналі. Добре, якщо точка продає і ті, і інші... Але ті схеми, які розроблені в цій палітрі, мені дуже сподобались. Та й для вишиванок-серветок-скатертин ія вже собі підбирала нитки із Гами, і нарікань поки не маю.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Як ми вишиваємо? (бесіда)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.