| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
BulletДата: Неділя, 2008-09-28, 2:19 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тему відкриваю, бо отримую часто від гостей та користувачів форума листи на електронку з подібнимпитанням: де продати? Чи візьме *Вишиванка* на реалізацію? Чи допоможе форум продати чи заробити гроші вишивальниці?

В цю тему пропоную писати адреси, телефони, веб-адреси усього знайденого, куди можна здавати рукодільну творчість. Якщо хтось має досвід співпраці, теж було би добре розповісти про нього іншим.

Почнемо.

Магазин "Вєщічка", Київ
1. Нижній Вал, 22
2. м. Петрівка, комплекс "Блокбастер".

1.Особисто я контактую з пунктом 1 (на Подолі). Магазин ставить націнку 50 %, дуже приязна директорка Яна і колектив дівчат в самому магазині. Завжди можна знайти спільну мову. До мінусів віднесу слабку рекламу виробів. Магазинчик знаходиться в історичному центрі, але якийсь захований..
2.Вчора була в "Блокбастері". Там філія Вєщічкі просто суперова, 2 скляні прозорі стіни, більше місця, речі акуратно і вільно висять, все видно, можна потмацати і роздивитись, не боючись рухатись (як на Подолі, наприклад).

Інтернет-магазин "Крестомания"
http://www.krestomania.net/action/1.html
Почав залучати рукодільниць-вишивальниць до співпраці. Описують аж занадто вигідні умови (безвідсоткові, тобто некомерційні).

ЖЖ-спільнота ВИШИВАНКА
http://community.livejournal.com/vyshyvanka/
Теоретично, там теж можна продавати вишиванки, так як спільноту читають не лише вишивальниці, час від часу люди шукають там майстрів чи готові вироби різних цінових категорій.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Четвер, 2009-04-23, 7:49 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, таке нескромне запитання: чи вдавалося вже продати щось своє у цих магазинах? Маю на увазі, не дати вироби реалізаторам, а власне чи їх купують? І як швидко? Чи товар у них "залежується"?
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-01-08, 6:31 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Останнім часом отримую листи з питанням, схожим до цієї теми. Щоб не друкувати одне і те саме, просто скопіюю мою відповідь на лист однієї з дописувачок.

Часто люди дратуються, що "вже місяць висять речі в інтернет-магазині - і все глухо!" (с)

Місяць - це не термін в інтернеті. Але я можу вас зрозуміти, бо шлунок і комунальні платежі не можуть чекати , поки ви розкрутитесь в інтернеті:)

Так, я маю трошки досвіду продажу через інтернет і чеез магазини в Києві. З магазинів могла би порадити вам магазини мереді "Вєщічка" (телефон магазину - той самий, що і у арт-бутіка "Азур" - пошукайте в інтернеті в пошуковику). Магазин приймає речі ручної роботи на реаліхацію, нараховуючи зверху 100% вашої вартсоті. Можливо, зараз нараховують більше 100% (15-200%), бо навесні 2009 планували підняти %). Особисто я з ними зараз не співпрацюю, бо мене не влаштовує погане ставлення до речей ручної роботи (не лише моїх, просто я була свідком поганих сцен, про які не хочу зараз писати). Крім того, я мешканка київської області, не можу самостійно щотижня приїжджати в ТРК "Блокбастер" на Петрівці (де розташована "Вєщічка", щоб перевіряти, чи не продалось щось моє, а по телефону мені таких відомостей давати не хотіли. Та і не дають вони ніяких розписок про отримання речей на реалізацію, а потім виникали спірні питання: де мої речі? - А шо, ви зіба їх не забирали ще? - -- ну і таке подібне. Але ви спробуйте, я знаю кілька чоловік, які плідно співпрацюють з "Вєщічкою".

Через незнайомих людей на узвозі я не маю бажання працювати, бо ще на першому курсі у мене *взяли* на реалізацію дещо і з кінцями:) Запраз все цивілізованіше, але у мене лишився осад )))

Я працюю виключно через інтернет. Шию сумки і в"яжу мітєнки (рукавички без пальців). Продаю то через мій власний сайт http://bullet-13.at.ua/ , можна сказати, що це мій сімейний бізнес. Принаймі, я точно знаю, що ми знайшли самі собі нішу на ринку мітєнок, такі самі, як у нас, ніхто не в"яже, наші замовники чи покупці в 90% приходять за покупками ще раз. Так я працюю вже більше трьох років. Податки поки що не сплачую, тому що сучасне законодавство дозволяє їх обходити. Скажу одразу, що я почала отримувати зщамовлення з власного магазина в інтернеті через 3-5 місяців після запуска проекту, + з одночасною рекламою в livejournal.com (так званий ЖЖ, Живий Журнал, щоденник з можливістю рекламуватись в спільнотах, що цкіавляться хендмейдом).

Наш новий сайт http://artkram.at.ua/ поки що в стані сну, в нього мають влкастись гроші третьої особи, зацікавленої в розкрутці сайта. Якщо ви маєте час , то можете просто розмістити там пару-трійку ваших робіт з повними описами (розмір, ціна, матеріал, строк виконання - якщо це буде репліка і ваш контактний телефон). З часом сайт набуде популярності і ви там уже будете smile
ось поки що все, що я можу вам розказати про заробіток своїми роботами: вишивками, шиттям, в"язанням smile

Продаж на ярмарках, виставках.
В столиці і інших великих мітсах України часто організовуються тематичні ярмарки, де можна брати участь і простим виробникам (не ПП, не фірмам - просто нам з вами), але за умовну плату за облаштоване місце.
Дістати перелік виставок-ярмарків на поточний рік можна в мережі інтернет за пошуковими словами "ярмарок, виставка хендмейду, продаж вишивок" тощо. Рекомендую також звернутись до офеційного сайту Експоцентру (Київ).

Якщо тема буде цікава читачам, то опишу детальніше дірки, ями і підводні камінці цих варіантів продажу хендмейду в цій же темі.

Успіхів.

Ліза



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: П`ятниця, 2010-01-08, 7:25 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Якщо тема буде цікава читачам, то опишу детальніше дірки, ями і підводні камінці цих варіантів продажу хендмейду в цій же темі.

Лыза, думаю для багатьох це буде цікаво. В мене вже безліч разів виникала думка про те, щоб захоплення переросло в додатковий (в ідеалі в основний) прибуток, але поки не можу придумати, що саме маю робити. Тому з великим зацікавленням дізналася б про особливості цього бізнесу. Дякую, що ділишся інформацією!


 
BulletДата: Субота, 2010-01-09, 1:52 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lakizka, прошу, мені неважко. Не стану кривити душею, можливо, якісь тонкі нюанси (дотумкані мною особисто) я поки що із жадібності і не розкажу, але коли я починала, то інформації було в мережі дуже мало і, як не дивно, мені дуже допоміг досвід, отриманий колись від роботи в косметичній мережі "Мері Кей" biggrin
Поділюсь ресурсами, де можна почитати досвід інших людей і корсині статті з питання продажу хендмейду:
http://community.livejournal.com/artbusiness/
http://community.livejournal.com/handmade_ua/ - подивитись, як інші продають свої вироби, оцінюють, презентують, т.д.

Продати речі ручної роботи можна тут:
Ярмарка Мастеров, Россия
Ярмарка мастеров ручной работы, Росія, Україна, СНД

стаття про фізичні магазини в Києві, що приймають хендмейд

каталог спільнот в ЖЖ , де можна продавати свої вироби.
(спільноти українські мають на початку назви чи в кінці назви додаток UA

далі буде...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2010-01-09, 5:01 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, Bullet, твій досвід дуже допоміг мені, і без твоїх порад мої продажі з місця не зрушили б.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЮджинияДата: П`ятниця, 2010-01-15, 12:31 PM | Повідомлення # 7
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Bullet, гарна підбірка!

Єдине, хочу розказати про те, що чула від дівчат, які займаються полімерною глиною: у більшості на Ярмарці майстрів продажів майже немає, а от в ЖЖ і в Контакті реклама спрацьовує, ну і власні сайти звичайно. smile

 
TanaДата: П`ятниця, 2010-01-15, 6:55 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
А в мене перше замовлення й продаж з "Арткраму". Так що дякую за крамницю, Bullet!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: Субота, 2010-01-16, 1:38 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Я працюю суто на замовлення (тому що великі речі, плаття) і сарафанне радіо теж працює smile Просто потрібно багато робити усякого! І тоді ваші твори працюватимуть на вас.
Щодо мережі, моя подруга - дизайнер, дуже багато усього продає через інет-крамниці і ярмарки.


 
BulletДата: Субота, 2010-01-16, 11:34 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Nitka)
Я працюю суто на замовлення (тому що великі речі, плаття) і сарафанне радіо теж працює Просто потрібно багато робити усякого! І тоді ваші твори працюватимуть на вас.

от власне! А я на замовлення не люблю шити:)
Юджиния, Щодо ЖЖ - 100% згодна!

Quote (Tana)
А в мене перше замовлення й продаж з "Арткраму". Так що дякую за крамницю, Bullet!


Суперова новина!! Щиро рада і за тебе, і за себе smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СонькаДата: Середа, 2010-06-16, 10:14 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Прошу вашої поради, оскільки тему нову створити не можу, а вона стосується виробів з бісеру, то питання пишу в цій темі.
Сплела собі таку повітрулю, а тепер потрібно зробити на замовлення, а ціни не знаю. Підкажіть, скільки вона може коштувати (з камінцями і без).
Якщо питання не в тему, то прошу вибачення, але мені терміново потрібна така інформація.


 
BulletДата: П`ятниця, 2010-06-25, 7:48 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сонька)
Прошу вашої поради, оскільки тему нову створити не можу, а вона стосується виробів з бісеру, то питання пишу в цій темі.

Краще подивіться десь на бісерних ресурсах, за скільки продають подібне, і на лівмастер.ру теж. Так вам буде видніше, як оцінюють подібне інші майстрині!

А тепе про прикре. Сонька, вас розшукують в різних темах, де ви неправильно накидали фотографій. Поблукайте по шляху свого фотокидання на Вишиванку і перевісьте всі фотографії на радикал.ру. Не хочу блокувати вас, бо виглядаєте на адекватну людину, але до зауважень модераторів не прислуховуєтесь.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2010-08-03, 12:06 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Україна, Росія, Білорусь - ваші потенційні покупці, якщо продаватимете з цього сайту.
(Я вже маю там першу покупку, всього на третій день після реєстрації, ТТТ)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sveta1975Дата: П`ятниця, 2010-08-06, 12:16 PM | Повідомлення # 14
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут тоже можна продавати свої рукодільні вироби http://www.dianaplus.com/ Магазин знаходиться в Тернополі.
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-08-06, 1:56 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sveta1975)
Тут тоже можна продавати свої рукодільні вироби http://www.dianaplus.com/ Магазин знаходиться в Тернополі.

ага. від імені цього виадння мені приходили листи з погрозами судового розбирательства щодо порушення їх авторьких прав (наші користувачі виставляли схеми куплених у них вишивок!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
dartsyaДата: П`ятниця, 2010-08-06, 4:03 PM | Повідомлення # 16
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (sveta1975)
Тут тоже можна продавати свої рукодільні вироби http://www.dianaplus.com/ Магазин знаходиться в Тернополі.

Я сьогодні "клюнула" на це посилання і тричі звонила в цей "магазин". Перший раз жіночка яка там, відповіла - нічого не знаю, обіцяла взнати. Подзвонила вдруге - відповів хлопець, сказав, що вона говорить по іншому телефону, щобя передзвонила через 10 хвилин. Я повірила - звоню знов, і знов хлопець мені каже - вона вийшла, буде через півгодини. В мене пропало бажання звонити, а тим більше співпрацювати з людми які не зацікавлені в співпраці зі мною. Якщо комусь цікава моя думка - то не заморочуйте собі голову, дівчата - в цьому магазині хочуть, щоб купляли тільки їхнє, а свої роботи я думаю ви продасте в інших місцях.
 
mari82Дата: П`ятниця, 2010-09-24, 11:33 AM | Повідомлення # 17
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім учасникам форуму! Мене звати Марія. Прочитала тут, що майстрині-вишивальниці шукають де можна було б продати свої роботи. У відповідь хочу запропонувати Вам співпрацю. В мене на стадії завершення інтернет-магазин з продажу вишиванок (Style-ua.com) і я шукаю гарних майстринь (техніка: хрестик, гладь). Ми працюємо на замовлення, тобто виставляємо зразки виробів, які наші майстри в разі замовлення його виготовляють. Але я ще б хотіла виставити готові вишиті вироби (чоловічі. жіночі, дитячі вишиванки). Якщо Вас зацікавила дана інформація - мої контакти 0976601912. Дуже дякую.
 
KalunaДата: Неділя, 2011-10-30, 7:56 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Поділіться, будь-ласка досвідом (успішним і ні) продажу на "Ярмарка мастеров" . Чи варото тратити на це час?


Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2011-10-30, 8:28 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мій досвід: на ЯМ продажі є, не можу сказати, що прибуток великий, але є і кращий/більший, ніж в Києві. Це корисний досвід, раджу спробувати. Мій магазинчик На інші питання за необхідності відповім в приваті. Багато форумчанок є на Ярмарці, всіх легко віднайти і, впевнена, всі поділяться досвідом. Звісно, говорити може лише за себе. Для мене це корисна річ -- ця Ярмарка.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Неділя, 2011-10-30, 8:30 PM
 
Оксана5Дата: Понеділок, 2011-10-31, 0:25 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (Bullet)
зараз нараховують більше 100%

Я в шоці! Сестра хотіла здати у Львові на продаж ікони вишиті бісером, додавали 50%, але я її вмовила не здавати, бо завеликі відсотки.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Де продати власні роботи (вишиті, плетені, рукодільні)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.