| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:59 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: ganzya, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Розділ для новачків » Правила нашого форума » Як викладати на форумі фотографії (Керівництво до дій)
Як викладати на форумі фотографії
BulletДата: Вівторок, 2007-12-25, 1:39 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Даний ресурс був створений мною особисто безфінансової чи якоїсь іншої матеріальної зацікавленості два роки назад як приватний проект. Він здобув популярності і, відповідно, розвитку. Розвитку - саме завдяки вам, читачам і дописувачам! smile

На жаль, оплачувати ствоерні мною в Мережі проекти (а їх близько десятка) я поки що (!) не маю змогу, тому користуюсь російськими безкоштовними сервісами Ucoz.ru. Вони надають в безкоштовне користування 100 мегабайт площі для одного ресурса. Скоро наш ресурс буде вичерпано.

Тому я дуже Вас прошу: використовуйте для викладення ваших фото і картинок інші спеціальні фотосховища.

УВАГА! ВВ-коди можуть вставляти лише форумчани з статусом *ПЕРЕВІРЕНИЙ КОРИСТУВАЧ*. Зверніться до адміністратора з проханням перевести вас в цей статус, якщо кількість ваших змістовних повідомлень у форумі вже більша за 10.

Рекомендований до вживання на нашому форумі http://vfl.ru/ та http://fotki.yandex.ru/

http://vfl.ru/
- безкоштовне збереження фото
- безстрокове (!!!) збереження фото
- можна реэструватись і складати цілі власні альбоми, а можна і НЕ реэструватись з одноразовим додаванням фото
- можливість створення і редагування превью (зменшена копія фото для попереднього перегляду картинки).
- Фоторадикал сам генерує коди (ВВ-коди, хтмл-коди) для вставлення картикни чипревью з посиланням на збільшену картинку, що відкривається у новому вікні.
- ви лише копіюєте код (третій пункт, ВВ-код з превью з переходом по кліку) і вставляєте його в форум.

Ще: якщо не всі форумчани прислухаються до людей доброї волі smile , мені доведеться силовими методами урізати можливість завантаження на сайт і у форум фото більших за 500 Кб і більших ніж 600 пікселів по одному краю. Вибачте. Але це наразі єдині правила виживання ресурса.

Сподіваюсь на розуміння!!

В цій темі також можна пропонувати інші фотосховища і ставити питання по темі.

ЯК ЗМЕНШУВАТИ ФОТО ВЛАСНОРУЧ.

Дехто з форумчан не володіє основами ПК (персональний компьютер), але дуже хочуть показувати свої творіння, брати участь у конкурсах, де є обмеження на розміри робіт, що подаються до голосування. Зазвичай вам допомагають діти.
Якщо самій цікаво стати незалежною від дітей, то навчись сама зменшувати фото. Ось як це зробити.

+ + +

1. Відкриваємо зображення, яке потрібно зменшити, в звичному для нас вигляді - в програмі перегляду зображень, у всіх користувачів майкрософту саме так за замовчуванням відкриваються зображення.
2. Натискаємо на зображеня ПРАВОЮ клавішою миші. У випадаючому меню натискаємо ЗМІНИТИ зображення (Изменить изображение)
3. По замовчуванню запускається (автоматично) програма Пейнт (Paint). Нам не треба вміти в ній працювати.
4. З верхнього меню обираємо РИСУНОК і далі з випадаючого з нього меню - РАСТЯНУТЬ/НАКЛОНИТЬ. Відкриється віконце з відсотковими розмірами. Вам треба хоча б на око зменшити картинку. Спробуйте з 80%. УВАГА, треба в обох полях вказати однакове значення, щоб не перекосити картинку.
5. ВСЕ! Далі тиснемо ФАЙЛ - Сохранить КАК і вносимо нову назву фото, щоб не знищити стару версію великого фото.

Все робиться до смішного просто, а в п"ять пунктів я розписала, щоб не виникло сторонніх питань навіть у самих недосвічених користувачів ПК. Та навіть як виникнуть - питайте smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2013-01-08, 3:33 PM
 
homasjaДата: Четвер, 2007-12-27, 1:20 PM | Повідомлення # 2
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Я в захваті!!!! happy Дивіться, яку детальну іструкцію про викладення фоток я знайшла!!!
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=189&PN=1&FID=23&PR=3
 
КсеніяДата: Вівторок, 2009-03-10, 5:42 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Може, питання не по темі, але мене дуже хвилює. Підкажіть хтось гарний файлообмінник для закачки архівів!Пробувала dump.ru, але чомусь мене там не реєструють, а без реєстрації не вистача місця

Відповідь адміністратора:

Ксенія,
1. ось на депозитфайлах можна безкоштовно зберігати архіви. До 200 Мб

2. на ізі-шейр взагалі шалена швидкість скачування, але заливати великі файли часто проблемно

3. http://uploadbox.com/ - uploadbox.com теж гарно закачує.


Полтава, Огнівка

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-03, 0:54 AM
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-06-12, 10:13 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Не можу викласти фотографії, бо BB-коди та IMG заборонені sad

Пояснення адміністратора:

ВВ-коди заборонені до вживання НЕперевіреними корситувачами форума. Це знешкоджує спамерів і інших хуліганів, які час від часу заходть на форум. Вас перенесуть в групу перевірених користувачів вручну. Зверніться до адміна.

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-03, 0:47 AM
 
ganzyaДата: Неділя, 2009-06-14, 5:55 AM | Повідомлення # 5
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
я выкладываю на радикале, копирую третью ссылку - Превью - увеличение по клику, и вставляю в сообщение, не используя никаких кнопок (просто как бы вы, вставляли в ворде), всегда получается хорошо.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
АнничкаДата: Неділя, 2009-11-15, 2:47 AM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 9
Статус: Offline
А можна додати фото без інших допоміжних сайтів, а просто залити з власних документів на сторінку??? Якщо можна поясніть як це, дякую! happy smile

Пояснення адміна:

фізично ви можете це зробити, але ми користуємо безкоштовний хостінг, і він обмежений Ми воліємо використовувати надане нам місце для заливки загальнодоступних фотографій у наші фотоальбоми , а користувачів форума для показу своїх робіт просимо використовувати радікал.ру (третій пункт з посиланнями)

Анничка, вам надано права перевіреного користувача для заливки ВВ-кодів Вітаю на форумі.

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-03, 0:50 AM
 
ТетянаДата: Неділя, 2009-11-15, 4:04 PM | Повідомлення # 7
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Запитання від геть комп"ютерно неграмотного користувача: викладаю фото на радикалі. Копіюю третій рядок. Вставляю у своє повідомлення. Нічого... Якщо ставлю просто загальну адресу, де лежить фото, посилання робоче, але в листі немає картинки, тільки рядочок з адресою. Чи так і має бути? Чи я щось не те копіюю? Тему переглянула, але, напевно, чогось так і не зрозуміла.

Пояснення адміна:

Все вірно, вставляти ВВ-коди автоматично можуть лише перевірені користувачі (від 10 повідомлень і вище у форумі), адмін може перевести вас в групу перевірених користувачів вручну, по вашому запиту.

Це зроблено з метою обмеження нахабності спамерів Прошу розуміння

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-03, 0:51 AM
 
ТетянаДата: Понеділок, 2009-11-16, 12:23 PM | Повідомлення # 8
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Без проблем. Мене хвилювало лише, чи нормально, що картинка в листі не з"являється.

Пояснення від користувача Ludmila:

Внизу, де є кнопка "додати відповідь" є кнопка "попередній перегляд". Натиснивши на неї, ви зможете побачити як буде виглядати ваше повідомлення

Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-12-03, 0:52 AM
 
ІрусяДата: Вівторок, 2009-12-29, 12:59 PM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 51
Нагороди: 1
Репутація: 16
Статус: Offline
Будь-ласка ,перевірте чи правильно я викладаю фото?Чи не завеликий розмір?Бо коли я роблю так ,як радить homasja,виправляю 640 пікселів на 64,то при збільшенні картинка відкривається в новому вікні зовсім маленька.То я 640 виправила на 450,тоді вага фото стала 33Кб.Чи можна так?Чи всеодно завеликий розмір?

Відповідь користувача Shtynka:
Іруся, скільки важить картинка на радикалі - нас не має турбувати... Головне, що на форум ми вішаєм посилання, а не картинку! Найкраще користувати лінк №3, і я бачу, у Вас вже добре виходить.




Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2009-12-29, 4:44 PM
 
ІванночкаДата: Середа, 2010-01-27, 3:38 PM | Повідомлення # 10
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Привіт. Вирішила приєднатись до вашої спільноти.Хочу викласти фото кількох своїх робіт. Прошу надати мені таке право.
 
ganzyaДата: Середа, 2010-01-27, 9:10 PM | Повідомлення # 11
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Іванночка)
Прошу надати мені таке право.

10 інформативних дописів, і право ваше biggrin


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
LizaДата: Понеділок, 2010-02-01, 9:10 PM | Повідомлення # 12
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
У меня есть книжка Кристины Кресманн-Берг "Мережка. Модно. Красиво. Элегантно" в формате pdf. Как ее добавить?
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-02, 8:55 AM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Liza)
У меня есть книжка Кристины Кресманн-Берг "Мережка. Модно. Красиво. Элегантно" в формате pdf. Как ее добавить?

Це чудово, що маєте таку книгу і бажання поділитись нею!
Залийте файл на http://depositfiles.com/ru/ і нам в тему про мережку дайте посилання на файл smile Дякую.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lamia-mensaДата: Вівторок, 2010-03-23, 6:10 PM | Повідомлення # 14
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Bullet, чи не буде дуже нахабно якщо я попрошу право на додавання фото? Чи можливо мені просто додавати лінки на мої фото з альбому в пикасса?

додано адміном:
змінила ваш статус, тепер можете вішати на радікал.
Щодо Пікасси. Я не проти, але з превью - буде зручніше ;)


Повідомлення відредагував Bullet - Середа, 2010-03-24, 12:25 PM
 
shtynkaДата: Середа, 2010-03-24, 9:15 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (lamia-mensa)
Чи можливо мені просто додавати лінки на мої фото з альбому в пикасса?

Теж непоганий варіант wink


Моя майстерня
 
ЯснаДата: П`ятниця, 2010-04-16, 11:05 AM | Повідомлення # 16
друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Нагороди: 1
Репутація: 17
Статус: Offline
Bullet, раніше додавала фото, але тепер BB-коди та IMG заборонені.
Чи можна це виправити?

Додано адміністратором:
ви не є перевіреним користувачем. Специфічни ми фотографіями, що суперечать особисто моїм морально-етичним нормам, ви дали поштовх перевести вас в групу просто відвідувачів.
Перевіреність користувача є певною мірою довіри користувачу форума.
Зверніться до когось з модераторів, щоб перевели вас в групу перевірених користувачів.

 
ganzyaДата: Середа, 2010-04-21, 6:47 AM | Повідомлення # 17
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Увага, хто користується http://www.radikal.ru ! Викладаючи схеми, прибирайте прапорець «Зменшити до 640 пікселів» інакше ваші схеми практично не можна читати.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-04-21, 12:47 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякуємо за науку! Будемо знати Вчіть нас неуків, вчіть! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СонькаДата: Середа, 2010-05-26, 10:34 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Прошу дозволу на викладання фото через радикал

Додано (2010-05-26, 10:32 PM)
---------------------------------------------
cry

Додано (2010-05-26, 10:34 PM)
---------------------------------------------
sad

Додано адміністратором:
Дозвіл наданий, ви переведені в групу користувачів, що можуть вільно користуватись усіма функціями форума:) Вітаю.




Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2010-05-27, 12:34 PM
 
123456TGДата: Субота, 2010-05-29, 3:18 PM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день! в связи с тем, что Вы мне поставили предупреждение за выставленное фото, у меня вопрос: что я сделала не правильно? мои фото весят до 500Кб. пробовала выставлять через бесплатный сайт
www.MoiFoto.ru - Ваши фотоальбомы в сети. - Ваш сайт ссылки не принял. Хотя на другие форумы я с него выставляю фото, что дает возможность экономить трафик форума. В чем я нарушила правила Вашего сайта? Меня это интересует потому, что форум Ваш нравится, хочу быть участником и впредь не делать ошибок!!!. С радикалом, у меня не всегда получается "дружить"....

Додано адміністратором:
Уважно читайте другий і третій абзац самого першого повідомлення в цій темі. А також Правила форума , пункт третій.
Всі ваші додані небажаним шляхом фотографії будуть знищені протягом 3-10 днів. А окрім радікала ще купа інших веб-сховищ wink


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2010-05-31, 2:27 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Розділ для новачків » Правила нашого форума » Як викладати на форумі фотографії (Керівництво до дій)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.