| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 10:17 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Ярмарок творчих робіт (III Всеукраїнського Фестивалю свідомого батьківства)
Ярмарок творчих робіт
TanaДата: Четвер, 2011-10-20, 8:23 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Про захід тут
Умови участі в спойлері



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-20, 11:34 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Аренда стола для выставки своих авторских шедевров и раздача контактных данных со стола (не в зале) при условии сохранения формата «ручная творческая работа»: 1 день – 1 стол - 100 грн. 2 дня – 1 стол – 180грн. 3 дня – 1 стол – 230 грн. 1 день «половинка стола» - 60 грн. 2 дня «половинка стола» - 110 грн. 3 дня половинка стола – 160 грн. Есть возможность ночевать там же, с участниками Конференции. Подробности о Конференции на http://www.perinatal.com.ua/

Не можу не прокоментувати, так як форум мій і я частково несу відповідальність за все, що на ньому друкується.

Запрошення відусюди - це супер приємно smile Мені вищевказані добродії також телефонували і запрошували.

Шановні форумчанки, що маютьдумки з приводу участі в тому ярмарку. Зважте всі плюси та мінуси.
- люди приїдуть на конференцію, а не на ярмарок, тобто це не ваші потенційні покупці.
- конференція відбудеться в закритій місцевості, відрізаній від широкого загалу, тож не можете розраховувати на випадкових покупців чи просто випадкових відвідувачів.
- конференція навряд чибезкоштовна, та ще й додатковий матеріал зацікавлені в тому будуть купувати (окремо витрачати гроші), тож чи буде їм до нашого рукоділля?...
- ви знаходитиметесь в умовах напівзалежності від часу конференції, місця проведення, а ще подумайе про добирання.

Чому я про це пишу: бо спосіб назбирати людей на конференцію через запрошення майстринь на ярмарок - це щось взагалі дуже екзотичне. Просто включіть думку. )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-10-21, 11:17 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Не можу не прокоментувати, так як форум мій і я частково несу відповідальність за все, що на ньому друкується.

Якщо так буде краще, вводь премодерацію, я не буду оголошення подібні вивішувати. Перепрошую, що поділилася із спільнотою інформацією.
Quote (Bullet)
Запрошення відусюди - це супер приємно

Поки не почнешь ходити на ярмарки, досвіду не наберешься. Пам'я таєш, як ти сумнівалась, чи йти ярмаркувати в Експоцентр, а тепер там завжди майже.
Але зауваження, звісно, слушні. Просто як на мене, краще щоб було чого обирати. І досвіду набиратись.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-10-21, 6:45 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Якщо так буде краще, вводь премодерацію, я не буду оголошення подібні вивішувати. Перепрошую, що поділилася із спільнотою інформацією.

Добре, що вивісила. Не варто нервувати. Я висказала свою точку зору, бо як не крути, я маю досвід ярмарків і вважаю за потрібне поділитись з великим загалом своїми думками-попередженнями. Щоб люди не витратили гроші на поїздку, якщо одразу зрозуміло, що ярмарком вони саме на такому захлді не окупляться навіть на 50%.
Якісь обрАзи незрозумілі мені.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Ярмарок творчих робіт (III Всеукраїнського Фестивалю свідомого батьківства)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.