| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 1:16 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2013 р. (Долучайтесь до обговорення!)
Конкурси на 2013 р.
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-01-04, 12:44 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Які б конкурси, обміни та інше ви б хотіли у новому 2013 році ?

Додано адміністратором:

Приблизний календар наших конкурсів щорічно:

січень-лютий - Новорічні страви, оселя, Різдвяний, іграшки, Палітра
березень - Палітра
квітень - Великодній конкурс, Палітра
травень - Конкурс ляльки і мотанки, Палітра, Великодній конкурс
червень - Квітковий Розмай, конкурс вишиванки, Палітра
липень -Палітра
серпень - Палітра
Вересень - Палітра, Все до школи.
жовтень - Палітра
листопад - Палітра
грудень - Конкурс вишитих рушників (?), конкурс символ року, Декор оселі до НР свят (носікната) , конкурс НР іграшки (Оленка) етс.

===================
Пропозиції від адміністратора:


Пропоную Конкурс вишитого рушника пернести на листопад 2013. Розшукую координатора, призами допоможемо.

Пропоную організувати і провести конкурс вишитої сорочки за результатами теми-довгобуду "Виплекана сорочка" у жовтні 2013 року. Розшукую координатора, призами допоможемо.

Ми забули про український новий рік чи про Українське Різдво. Давайте згадаємо цю рідну традицію та почнемо готувтаись до чарівного свята вже зараз (виключно вишивки! Максимум - прикрашання оселі, але також із задіянням вишивок!)(Для кулінарії, для вирізаних сніжинок та дитячої творчості купа форумів іншого напрямку, прошу поважати українську вишивку:) )

Розшукую координатора для Українського Різдва.

Пропоную провести широкийконкурс українських прикрас(маємо хороші теми про бісеронанизування та інші види ручних робіт, головне - хай прикраса носить саме наш, український характер). Орієнтовний час конкурса - жовтень-листопад 2013.
Я намагалась упросити Уляну на проведення цього конкурсу, т.як Уляна - майстер з бісерних прикрас. Улянооо... ?



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-09-10, 9:32 PM | Повідомлення # 101
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Калинович)
Ну я бачу ось таке панно , яке  вішається в домі при вході з

я про умови конкурсу, а не про оберіг. Що таке оберіг, гадаю, тут усі знають smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2013-10-25, 10:28 AM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Маю пропозицію: конкурс робіт за схемами Олени Пчілки. Я знаю, що дівчата відшивають зразки, думаю, багатьом так сподобаються схеми, що використають їх для виробів. Як думаєте, вийде? Забігаю наперед, тут конкурси на 2013 рік, а цей пропоную на лютий-березень 2014...Якщо спільнота довірить - візьмуся координувати, лише з призами проблема...Поки обдумую, а ви діліться своїми міркуваннями.
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 11:32 AM | Повідомлення # 103
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата soncevuda ()
Пропоную Конкурс вишитого рушника пернести на листопад 2013. Розшукую координатора, призами допоможемо. Пропоную організувати і провести конкурс вишитої сорочки за результатами теми-довгобуду "Виплекана сорочка" у жовтні 2013 року. Розшукую координатора, призами допоможемо.

Можу взятись за ці конкурси, щоправда жовтень вже вичерпано, то гадаю краще його провести в листопаді - грудні


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-10-25, 1:11 PM | Повідомлення # 104
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka,  це хіба хто вже має вишиті рушники. Бо вишити за місяць рушник малоймовірно, хоч і реально...
Що скаже спільнота? чекаю думок.
Таня, дякую за те, що відгукнулась!

Цитата Sabrin ()
Маю пропозицію: конкурс робіт за схемами Олени Пчілки. ...........цей пропоную на лютий-березень 2014...


З цим питанням, гадаю, краще звернутись до Тани, вона координує повністю цей проект і питання доцільності- теж кращедо неї, та гадаю, думка цікава!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-10-25, 1:23 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Цитата Sabrin ()
Маю пропозицію: конкурс робіт за схемами Олени Пчілки.
 Sabrin, мені дуже подобається ідея! може, скооперувати її з рушниковим конкурсом?? Він у нас цього року, я так зрозуміла, пролітає.
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 1:25 PM | Повідомлення # 106
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
можливо, вже час по троху піднімати тему новорічних конкуурсів-обмінів і т.д.?
скоро вже листопад ...а там ..... )
хотілось би щоб щось було про символ року - коней. і традиційний про декор приміщення/столу.....
і минулорічний обмін до Святого Миколая. просто, може, поставити початок відправки десь з 1 грудня щоб ДО свята більшість надіслали. знаю по собі, що ....різні, одним словом, бувають ситуації у житті.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 3:12 PM | Повідомлення # 107
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
хіба хто вже має вишиті рушники. Бо вишити за місяць рушник малоймовірно, хоч і реально...
конкурс традиційний і навряд чи хто вишиває рушники заради конкурсу.. рушники шиються для душі. 
конкурс дасть можливість комусь завершити швидше почату роботу,  комусь похизуватись готовою, а загалом, в будь якому разі поширить традиційну вишивку просторами інтернету і (хотілось би вірити) спонукатиме на вишиття рушників на наступний конкурс.


Моя майстерня
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 3:23 PM | Повідомлення # 108
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
конкурс традиційний і навряд чи хто вишиває рушники заради конкурсу.. рушники шиються для душі. 

Таню, оголоси за прикладом минулорічних, текст є, номінація хай буде одна, рушниковий підсумок: хто що за рік вишив (хай і показував на форумі), підтримаю призовий фонд.

Цитата Sabrin ()
Маю пропозицію: конкурс робіт за схемами Олени Пчілки. Я знаю, що дівчата відшивають зразки, думаю, багатьом так сподобаються схеми, що використають їх для виробів. Як думаєте, вийде? Забігаю наперед, тут конкурси на 2013 рік, а цей пропоную на лютий-березень 2014...Якщо спільнота довірить - візьмуся координувати, лише з призами проблема...Поки обдумую, а ви діліться своїми міркуваннями.

Тільки за!
Допоможу з текстом (по суті він є в тексті проекту готовий)
Долучусь до призового фонду.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 3:25 PM | Повідомлення # 109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
окремою номінацією можна рушники за схемами Пчілки, якщо є таке бажання.
пішла оголошувати )))
Цитата Tana ()
Таню, оголоси за прикладом минулорічних, текст є, номінація хай буде одна, рушниковий підсумок: хто що за рік вишив (хай і показував на форумі), підтримаю призовий фонд.


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2013-10-26, 4:20 PM | Повідомлення # 110
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
навряд чи хто вишиває рушники заради конкурсу.. рушники шиються для душі. 

маєш рацію! Дякую, що відкрила вже цей конкурс! Призами долучусь.

TanaSabrin,  долучусь призами. Оголосіть хтось цей конкурс, права є у вас обох!

Дівчата, напишу це ще в шапці форума, поки що тут:

[b]Будь ласка, давайте введемо правило отримання призів за рахунок переможця
(наприклад, Нова пошта). Щоправда, для цього потрібні хороші серйозні призові фонди (які у нас організовуються нібито і зараз непогано). [/b]

Я минулого тижня висилала посилки і жахнулась цим цінам sad


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-11-29, 1:42 AM | Повідомлення # 111
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчатка та хлопці, а чи ми забули , чи то янеуважна і не побачила, буде у нас цей конкурс цього року чи ні?

і



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Неділя, 2014-01-12, 3:52 AM | Повідомлення # 112
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Спілкуючись на форумі за вишиванням, помітним є небайдуже ставлення наших форумчан до кави та чаю. У гості в майстерні ми ходимо з кавусею, а в обмінні пакуночки вкладаємо чайок, та й текстильним підставкам і наборам радіємо. Ольга Василевська пропонувала обмін солодощами і чаєм.
Ні для кого не секрет, що ці улюблені напої вже стали традиційними. Ще й пригадаємо, що завдяки українцеві Юрію Кульчицькому його відома кав'ярня була першою у Відні та однією з перших у Європі.
Відтак мені спала ідея організувати (і візьмусь координувати) кавово-чайний конкурс рукоділь.

Як на мене, можна виокремити кілька напрямів:
- текстиль (набори для кавування/чаювання, підставки, прихватки з відповідними мотивами, грілки для чашок);
- вишивка (біскорню, закладинки, мішечки для зберігання чи подарункові мішечки, обкладинки для записників, картини, скатертини, рушнички);
- кухонні обереги (мотанки, берегині, іграшки, наповнені кавою/чаєм, топіарії);
- папір/декупаж (листівки, конверти, подарункові пакети, малюнки кавою, декупаж баночок-скляночок).

Ось така моя пропозиція. Давайте обговоримо, чи цікаво це буде для нас.
Призи гарантовано будуть. Я відповідально до цього ставлюся.
Питання з термінами теж потрібно обумовити, щоб і час був, і з іншими конкурсами накладок не було.
Розважимося трішки під час спілкування за вишиванням-кавуванням-чаюванням?
 
TanaДата: Неділя, 2014-01-12, 10:04 AM | Повідомлення # 113
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Киянка, красива ідея і змістовне наповнення конкурсу.
Питання в строках, щоб рознести Великоднім та ін.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Окс0832Дата: Неділя, 2014-01-12, 5:04 PM | Повідомлення # 114
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
мені ідея дуже подобається. сюжетів на кавово-чайну тему є безліч, і цікавим буде досвід їх практичного застусовання форумчанками
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-12, 5:15 PM | Повідомлення # 115
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Киянка ()
- папір/декупаж (листівки, конверти, подарункові пакети, малюнки кавою, декупаж баночок-скляночок).

це єдиний пункт, який я не підтримую, бо безліч інших форумів проводять такі конкурси. Я за вишивку :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Неділя, 2014-01-12, 10:20 PM | Повідомлення # 116
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Tana, Окс0832, Bullet, дякую за відгуки!
Цитата Bullet ()
це єдиний пункт, який я не підтримую, бо безліч інших форумів проводять такі конкурси. Я за вишивку :)
Без питань. Залишимо попередні номінації.

Щодо термінів. Вважаю, що часу для виготовлення робіт потрібно дати чимало, оскільки обов'язковою умовою конкурсу будуть спеціально виготовлені роботи (я в умовах усе зазначу).
Ми любимо свіжомелену каву й щойно заварений чай, тому й роботи повинні бути "свіженькими", а не з позаминулорічних досягнень.
Переглянувши терміни інших конкурсів і проектів, планую кавово-чайний завершити в кінці серпня 2014 року, два тижні вересня голосувати й визначити переможців.
Сім місяців буде достатньо, щоб і сорочку плекати, і в артілях участь брати, і за кавою та чаєм вишивати.
Якщо у вас є пропозиції, висловлюйте їх.
Я вже передчуваю, що це буде дуже цікавий конкурс.
 
Окс0832Дата: Неділя, 2014-01-12, 11:25 PM | Повідомлення # 117
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
а можна одне маленьке побажання з приводу кави і чаю? щоб по можливості, окремими номінаціями йшли прикладні класичні (серветки-скатерки-традиційні штуки) і строго декоративні речі (картини, панно, тощо). бо в принципі, з кофейною картиною іноді значно більше мороки, ніж із серветкою, в якій по краю буде декілька зерен кави і орнаментика. а картини тощо , в силу традиційного спрямування форуму, завше трішки відстають smile

і ще. чи плануєте ви враховувати складність робіт? як у Лізи у сезонних конкурсах? це вона класно придумала!
 
Окс0832Дата: Неділя, 2014-01-12, 11:55 PM | Повідомлення # 118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
а, забула запитати... раніше - бачила по історії - був конкурс, присвячений всяким романтичним штучкам. валентинкам і вишитому коханню. жаль, що його нема. якби щось таке було (ну бо я просто мимо пробігаюча особа і не можу бути організатором) - то я би взялася допомогти з призовим фондом абощо :). трохи романтики нікому не завадить, особливо в нашу таку весняну зиму smile
 
КиянкаДата: Понеділок, 2014-01-13, 12:20 PM | Повідомлення # 119
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
чи плануєте ви враховувати складність робіт?
Окс0832, дякую Вам. Усе врахуємо. Я б радше назвала це масштабністю виконаних робіт.
Поки що все обговорюємо, щоб остаточно визначитися з назвою, номінаціями, умовами та призовим фондом.
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 2:32 PM | Повідомлення # 120
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
бо в принципі, з кофейною картиною іноді значно більше мороки, ніж із серветкою, в якій по краю буде декілька зерен кави і орнаментика.

хе-хе))) Тобто виглядає так, ніби ви бажаєте підігнати під свої потреби конкурс ))) Оксано, гадаю, краще за масштабністю, кількістю хрестиків приймати роботи.

Цитата Киянка ()
Переглянувши терміни інших конкурсів і проектів, планую кавово-чайний завершити в кінці серпня 2014 року, два тижні вересня голосувати й визначити переможців.

Поки що мені це здається прекрасним! Як раз встигнемо дати рекламу в журнал smile

Цитата Окс0832 ()
а, забула запитати... раніше - бачила по історії - був конкурс, присвячений всяким романтичним штучкам. валентинкам і вишитому коханню. жаль, що його нема.

у нас уже кілька років такі конкурси не проводяться... Причина: українське спрямування форума. До того ж, існує деяка проблема з призами. Не з призовим фондом, а саме з пересиланням і отриманням призів (ви нещодавно, на мій превеликий жаль, самі були свідком подібних негараздів). Як на мене, то призові фонди взагалі потрібно лишити ТІЛЬКИ на масштабні величезні конкурси, типу рушниковий, сорочковий тощо.

Говорячи безпосередньо про вашу пропозицію з призами... У нас на всіх сторінках форума написано: запрошуємо до співпраці спонсорів. Прикладом, ваша регіональна ф-ма "Мережка", надаючи нам призи, може бути добре порекламована у нас на форумі, на сайті (статичні ссилки), на блогах, у фейсбуці, у вконтакті (ми маємо усюди дзеркала нашого сайту).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2013 р. (Долучайтесь до обговорення!)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.