| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2013 р. (Долучайтесь до обговорення!)
Конкурси на 2013 р.
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-01-04, 12:44 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Які б конкурси, обміни та інше ви б хотіли у новому 2013 році ?

Додано адміністратором:

Приблизний календар наших конкурсів щорічно:

січень-лютий - Новорічні страви, оселя, Різдвяний, іграшки, Палітра
березень - Палітра
квітень - Великодній конкурс, Палітра
травень - Конкурс ляльки і мотанки, Палітра, Великодній конкурс
червень - Квітковий Розмай, конкурс вишиванки, Палітра
липень -Палітра
серпень - Палітра
Вересень - Палітра, Все до школи.
жовтень - Палітра
листопад - Палітра
грудень - Конкурс вишитих рушників (?), конкурс символ року, Декор оселі до НР свят (носікната) , конкурс НР іграшки (Оленка) етс.

===================
Пропозиції від адміністратора:


Пропоную Конкурс вишитого рушника пернести на листопад 2013. Розшукую координатора, призами допоможемо.

Пропоную організувати і провести конкурс вишитої сорочки за результатами теми-довгобуду "Виплекана сорочка" у жовтні 2013 року. Розшукую координатора, призами допоможемо.

Ми забули про український новий рік чи про Українське Різдво. Давайте згадаємо цю рідну традицію та почнемо готувтаись до чарівного свята вже зараз (виключно вишивки! Максимум - прикрашання оселі, але також із задіянням вишивок!)(Для кулінарії, для вирізаних сніжинок та дитячої творчості купа форумів іншого напрямку, прошу поважати українську вишивку:) )

Розшукую координатора для Українського Різдва.

Пропоную провести широкийконкурс українських прикрас(маємо хороші теми про бісеронанизування та інші види ручних робіт, головне - хай прикраса носить саме наш, український характер). Орієнтовний час конкурса - жовтень-листопад 2013.
Я намагалась упросити Уляну на проведення цього конкурсу, т.як Уляна - майстер з бісерних прикрас. Улянооо... ?



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-16, 12:31 PM | Повідомлення # 81
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
А я хочу запропонувати (і координувати) конкурс вишитих подушок. Пропоную його на жовтень. В серпні створю відповідну тему з умовами конкурсу. Якщо в когось є якісь ідеї - пишіть у приват, я врахую.

вітаю з поеврненням на форум, Оксано!
Я маю задумки, іду писати в приват. Хоча чому в приват? Це секретна інформація хіба?:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Вівторок, 2013-07-16, 12:38 PM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
не секретна, можна і сюди. Але якщо написано в приват, то приходить повідомлення на пошту, тоді я точно побачу. Маю деякі проблеми з ноутбуком та інтернетом(ноутбук - вдома, інтернет - на роботі, ото накладочка!), тож на форумі я не щодня, можу щось пропустити.
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-16, 12:42 PM | Повідомлення # 83
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin,  тоді я і сюди, і в приват. В приват, щоб ви одразу ТОЧНО прочитали, а сюди, щоб наш вишивальний загал долучився.

ітак, конкурс вишитих подушок.
я би ДУЖЕ хотіла, щоб була номінація "Подушка за власними схемами" чи "За власним дизайном вишивки". Часу ще достатньо, чесне слово, два -три місяці - то навіть я (черепаха) встигну вишити і не одну подушку.
також актуалньо голосувати за розмірами вишивок.
Тому що я, наприклад, дуже люблю вишити мікро вишивку і вставити її у "віконце" в наволочку. Це ж теж підійде до умов конкурсу! Але як голосувати за мої мікро,якщо поряд буде розкішна вишивка на кілька тисяч хрестиків? Ото ж.

Ось такі мої пропозиції.

Від себе додам у призовий фонд: набір "Вишиваю та шию подушечку"(тканина для вишивання, тканина для обшивання і задньої сторони наволочки, замочок, бобінка ниток).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Середа, 2013-07-17, 0:04 AM | Повідомлення # 84
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Умови, Лізо? Ну, нехай прикраси будуть в одній ваговій категорії, наприклад, на шию. Мені дуже сподобалась Твоє 
Цитата (Bullet)
хай прикраса носить саме наш, український характер
Тобто або пасує до вишиванки, або має в собі щось таке (форма, орнамент, колір), що відразу можна сказати - це українська прикраса. Підходить?Що таке придумати у призовий фонд, крім чудового листочка, ще думаю. 
Що ще потрібно?


Повідомлення відредагував ulyafare - Середа, 2013-07-17, 0:07 AM
 
BulletДата: Середа, 2013-07-17, 3:11 AM | Повідомлення # 85
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
Тобто або пасує до вишиванки, або має в собі щось таке (форма, орнамент, колір), що відразу можна сказати - це українська прикраса. Підходить?Що таке придумати у призовий фонд, крім чудового листочка, ще думаю.  Що ще потрібно?

Головне - це асоцація з українським строєм. Наприклад, всім відомі гердани, також мониста, дукачі, імітація будь-яких цих речей можлива як у юісері, так і пластиці. у текстилі етс.
Призовий фонд у нас то (останнім часом, ТТТ) неважливе питання, аби був час та гроші його переслати smile
2 журнали архівні Все О Рукоделии від нашого постійного спонсора гарантую, також від своєї крамнички додам до призів текстильну шкатулку для зберігання прикрас smile Ну і електронні грамоти переможцям і учасникам.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2013-07-17, 11:42 AM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Привіт! Я пропоную чайний сюрприз. Висилаемо по ланцюжку свій улюблений чайок,пєчєньку або цукерку і маленьку можна саморобну,любим чином зроблену дрібничку на тему чаювання.По Україні дуже швидко і можна "заказним" листом-недорого...
 
SabrinДата: Середа, 2013-07-17, 1:18 PM | Повідомлення # 87
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
номінація "Подушка за власними схемами"  - ідея дуже цікава,дякую Лізо,  підтримую, але...
1) чи є в нас люди, що створюють власні схеми? Якщо є - супер! Дуже прошу відгукнутися.
2) як (практично) перевірити, наскільки схема "власна"?
Є в кого які ідеї?
Одразу хочу попередити: якщо у номінації буде менше 3-ох робіт, то номінацію буде скасовано, а роботи переведено до іншої подібної номінації за згодою авторів.
 
BulletДата: Середа, 2013-07-17, 4:48 PM | Повідомлення # 88
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (olgavasilevskia)
Привіт! Я пропоную чайний сюрприз. Висилаемо по ланцюжку свій улюблений чайок,пєчєньку або цукерку і маленьку можна саморобну,любим чином зроблену дрібничку на тему чаювання.По Україні дуже швидко і можна "заказним" листом-недорого...

ну це не конкурси, це в розділ обмінів! Цікава думка, але туди обов"язково треба притулити вишивання, бо ж ми всі ТУТ об"єднані вишиванням smile

Цитата (Sabrin)
Одразу хочу попередити: якщо у номінації буде менше 3-ох робіт, то номінацію буде скасовано, а роботи переведено до іншої подібної номінації за згодою авторів.

з цим погоджуюсь за будь-яких умов. Інакше не буде самого КОНКУРСУ, один - уже переможець )

Цитата (Sabrin)
номінація "Подушка за власними схемами"  - ідея дуже цікава,дякую Лізо,  підтримую, але... 1) чи є в нас люди, що створюють власні схеми? Якщо є - супер! Дуже прошу відгукнутися. 2) як (практично) перевірити, наскільки схема "власна"? Є в кого які ідеї?

я пропоную цю номінацію оголосити... а там - як буде по отриманим роботам побачите.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2013-08-21, 2:41 PM | Повідомлення # 89
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Пропоную провести широкий конкурс українських прикрас(маємо хороші теми про бісеронанизування та інші види ручних робіт, головне - хай прикраса носить саме наш, український характер). Орієнтовний час конкурса - жовтень-листопад 2013. Я намагалась упросити Уляну на проведення цього конкурсу, т.як Уляна - майстер з бісерних прикрас. Улянооо... ?

Уляночко, час би до початку вересня оголосити про цей конкурс wink Як ам з умовами, вже є задумки?
(якщо напружно проводити його, так і скажи, я підтримаю і провеу його самостійно \але за твоєї фахової підтримки!\) (Молжливо, якісь маєш домашні чи робочі важливоісті і конкурс цей не в тему - не соромся, відписуй.
Або оголошуй конкурс wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Середа, 2013-08-28, 2:56 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Лізо, щойно повернулась з як ніколи тривалої відпустки, трохи мандрувала. Спробую щось нашкрябати і надішлю в приват.
Маю ще клопіт - чомусь з дому інтернет не хоче аплоадити нічого, скачати чи переглянути - будь ласка, а на Вишиванку щось написати -  дзуськи sad
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-29, 1:36 PM | Повідомлення # 91
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
Маю ще клопіт - чомусь з дому інтернет не хоче аплоадити нічого, скачати чи переглянути - будь ласка, а на Вишиванку щось написати -  дзуськи

подзвони мені і вирішимо це питання smile ( 097 158 35 97)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Четвер, 2013-08-29, 2:28 PM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
В приват повідомлення виявилось задовгим
Дивись, Лізо, що в мене нашкрябалось.
Оголошується новий конкурс українських прикрас!Багато українок люблять до вишиванки одягатирізні прикраси. Для створення цілісного образу українського строю невід”ємною
частиною є намиста, бісерні ґердани і силянки, мониста, дукачі. Зараз розмаїття
матеріалів і фантазія майстрів дає можливість створити їх у каменях, бісері,
глині, металі, пластиці, текстилі і т.ін. 

 Отже, всім, хто любить прикраси і може їх створювати - Конкурс. Прийматимуться прикраси на шиювиготовлені в 2013 році, які мають український характер (мається на увазі форма, колористика, орнаменталістика) Конкурс почнеться1 вересня. Кінцевий термін прийому робіт - 1 листопада.  Голосування почнеться ...листопада, триватимедва тижні. Призовий фонд - 2 архівніжурнали «Все О Рукоделии» від нашого постійного спонсора - текстильна шкатулка для зберігання прикрас від Bullet- прикраса-кулон у формі листочка від...- постараюсь підготувати невеличкий сюрприз від мене- електронніграмоти переможцям і учасникам Вимоги до листіві фото1. Якісні фотовід 500 пікселів по меншій стороні, максимальний розмір фото 1200 пікселів по більшій
стороні. 2. Кількість фотона конкурс - максимум 2 шт 3. У листі додатиопис роботи (матеріали, техніки) і за бажанням кілька слів про саму роботу Фото робіт надсилайте на адресу mesht@ukr.net з темою листа “Конкурс українськихприкрас + нікнейм”Поправ, будь ласка, що вважаєш за потрібне.
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-29, 2:44 PM | Повідомлення # 93
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
які мають український характер (мається на увазі форма, колористика, орнаменталістика) 

exclaim

Цитата (ulyafare)
прикраса-кулон у формі листочка від..

"Гальван-Арт"
Цитата (ulyafare)
Поправ, будь ласка, що вважаєш за потрібне.

Цитата (ulyafare)
Конкурс почнеться1 вересня. Кінцевий термін прийому робіт - 1 листопада.

Супер. Додаю, що прошу вказати: робота не повинна містити явних ознак авторства: підписів на фото тощо.

Все інше супер.

Уля, що ти маєш з призів, не пам"ятаю, чи листочок у тебе вже, а журнали я вже тобі віддала (на форумівці) чи тільки оголосила то?
Шкатулка за мною wink

Конкурс я відкрию під твоїм ніком.

Дякую ) ура.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Четвер, 2013-08-29, 3:08 PM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Щось у мене в попередньому пості все форматування з Ворда після копі-пасту пропало зовсім. :(Рада, що все плюс-мінус ОК з текстом.
Листочок у мене, а журнали - ні.
То мені зробити остаточний варіант з врахованими зауваженнями і ще раз кинути чи Ти вже все сама?
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-08-30, 1:56 AM | Повідомлення # 95
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
То мені зробити остаточний варіант з врахованими зауваженнями і ще раз кинути чи Ти вже все сама?

форматування - дрібниці, я все зрозуміла, я оформлю самостійно wink Чекай на листи тепер )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Вівторок, 2013-09-10, 7:01 PM | Повідомлення # 96
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Лізо, було б непогано запустити конкурс, хай народ уже починає готуватись. Чи відкладемо трохи? До речі, не знаю, чи потягну, як треба буде переможцю відправляти подарунок за кордон, по Україні не проблема.

Повідомлення відредагував ulyafare - Вівторок, 2013-09-10, 7:01 PM
 
КалиновичДата: Вівторок, 2013-09-10, 8:55 PM | Повідомлення # 97
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ух, а я мрію вишити таке собі панно, подібне до амерканських Welcome, але в українському стилі, уявляю, що це буде  в вигляді оберегу. Думала вишивати  ті обереги, що є в інтернеті - дерева з птахами або будиночки з людьми. Але ж хочеться щось особливе, українське, таке, що і захистить, і знайде відгук в душі, і буде гарно... Якби то такий конкурс зробити...
А ще пропоную, щоб учасники конкурсу чи тільки переможці обовязково робили майстер-клас  чи хоча б ділились схемками вишивки. А може я забагато хочу? surprised
 
BulletДата: Вівторок, 2013-09-10, 9:05 PM | Повідомлення # 98
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
До речі, не знаю, чи потягну, як треба буде переможцю відправляти подарунок за кордон, по Україні не проблема.

З огляду на специфіку нашого безкоштовного координування конкурсів, офіційно пропоную раз і назавжди зробити налсилання призів ЗА РАХУНОК ОТРИМУВАЧА будь-якими зручними обом сторонам поштовими компаніями.


Цитата (Калинович)
А ще пропоную, щоб учасники конкурсу чи тільки переможці обовязково робили майстер-клас  чи хоча б ділились схемками вишивки. А може я забагато хочу?

... переможці чи учасники ЯКОГО конкурсу?
На мій погляд, це малореально. Я би не стала показувати, як я шию деякі речі wink

Цитата (Калинович)
Думала вишивати  ті обереги, що є в інтернеті - дерева з птахами або будиночки з людьми. Але ж хочеться щось особливе, українське, таке, що і захистить, і знайде відгук в душі, і буде гарно... Якби то такий конкурс зробити...

Конкретніше поясніть, я поки що не дуже розумію...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КалиновичДата: Вівторок, 2013-09-10, 9:15 PM | Повідомлення # 99
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну я бачу ось таке панно , яке  вішається в домі при вході з вишитим символічним зображенням (копозицією) у вигляді дерева, хреста, віночка... Прочитала, що українські основні обереги це:
  Знаки, які використовуються в оберегах:
  • Хрести - перешкода і відраза злу, знак закритості.
  • Дерево (найчастіше ялиночка) - символ взаємозв'язку всього в світі, символ довгого життя.
  • Квітка - символ краси і непорочності, червона квітка - символ земної любові.
  • Зірки - знак небесного вогню. Зірки повинні мати трикутні або рівні промені. Знак розуму і просвітницьких думок.
  • Круги - символ родючості, материнства, достатку, знак жіночого начала в природі.
  • Квадрати - знак землеробів, символ родючості полів. Часто перемежаються світлий і темний квадрати, інколи вони посилюються штрихуванням уподовж або упоперек.
  • Спіраль - символ мудрості; якщо колірна гамма синьо-фіолетова - сокровенних знань. Щонайпотужніший відвертаючий знак для всієї темної суті тіньового світу - якщо колір червоний, білий або ж чорний.
  • Хвиляста лінія - хвилі, вода, світовий океан. Символізує початок життя, уміння пристосуватися до обставин. Якщо лінії розташовані вертикально - це знак самовдосконалення, «сходи в піднебесся», дорога до таємних знань.
  • Трикутник - символ людини; особливо якщо супроводиться невеликими крапочками або кухлями з боку вершини. Символ людського спілкування.

Мрію розробити схему для такого панно, яка б сполучала ті основні обережні знаки, яких найбільше потребує моя родина. Створити таку композицію нелегко, але думаю, що реально. А якщо в роботу вкласти добрі думки, позитивну енергетику, то ніяке зло до хати не увійде...
Вибачайте за сумбурні думки, але виношую цю ідею дуже давно. А конкуср бачу так: вишиті обереги за створеними власноруч схемами обумовленого розміру (не малесенькі, а в вигляді картини, панно). Вибачайте, якщо моя пропозиція не в тему...
 
BulletДата: Вівторок, 2013-09-10, 9:22 PM | Повідомлення # 100
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafarehttp://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-911-1 :_ та даммм!!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2013 р. (Долучайтесь до обговорення!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.