| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 11:07 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Конкурси на 2011 рік
lady-vДата: Субота, 2011-01-29, 11:36 AM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Via)
Про конкурси і новачків. Сходила навіть глянула свою реєстрацію на форумі - з кінця 2008-го, хоча читала й до того кілька років "Вишиванку" залюбки. Вишиванням займаюся у вільний час - якого завше небагато.

То певне я мушу просити у Вас вибачення, за некорректні слова. Повірте я не мала на увазі нічого поганого - кожен має право працювати і спілкуватись так, як йому виходить.
А щодо Ваших зауважень стосовно конкурсів: багато в чому я Вами згідна, але є й деякі речі з якими я б могла і посперечатись ( я згідна скоріше з думкою дівчат які вже Вам відповіли вище - Dmutrik09, Bullet, nosiknata )
Але не думаю, що коструктивна суперечка може комусь завадити в доброму відношенні один до одного.

І в мене виникло питання: цього місяця палітру проводжу - я . Якщо набереться більше як 15 учасників ( на що я дуже надіюсь ) , то чи варто мені ставити вибір - три переможці (як тоді вибрати наступний колір, хто буде проводити березневу гру ? ) , чи варто лишити саме для цієї гри пра вила незмінними - один переможець, один вибирає наступний колір?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Субота, 2011-01-29, 11:51 AM | Повідомлення # 42
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote
для дрібних речей і короткострокових конкурсів - коротші сроки прийому, для довгострокових і трудомістких - довші

Via, по-моєму, так і є, чи я не права?

Додано (2011-01-29, 11:51 Am)
---------------------------------------------
lady-v, думаю, на Палітру потрібно лишати все, як є. Все-таки, то не є такий вже серйозний конкурс, а вибирати палітру наступного місяця двом ще можна домовитись, а от троьм...

 
nosiknataДата: Субота, 2011-01-29, 12:03 PM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Goncha)
наступного місяця двом ще можна домовитись, а от троьм...

завжди з можливість знайти компроміс - окрема номінація, окремий приз, кількість голосів все рівно не співпаде - буде три місця тоді ( 1,2,3).
А на крайній випадок є нитки секційного фарбування і люрекс (це я про один колір і різних рішеннях) biggrin тоді кожен з переможців буде мати можливість щось оголосити cool і вручити комусь із учасників свій заохочувальний приз smile

п.с. роблю галерею конкурсних переможців - такі конкурси в нас були - ах! А правила, а учасники!Корисно іноді проглядати - кількісно і якісно, - прогрес налице! smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Субота, 2011-01-29, 12:47 PM | Повідомлення # 44
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, Палітра = 1 переможцеь, навіть якщо робіт буде сто п"ятнадцять. Це конкурс-гра, не варто ставитись серйозно smile До Палітри не треба готуватись, просто показуємо усе, що робили в цих кольорах, це як віддушина серед конкурсів і можливість розвантажити тему *Показуємо свої роботи* smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Субота, 2011-01-29, 12:51 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Це конкурс-гра, не варто ставитись серйозно До Палітри не треба готуватись, просто показуємо усе, що робили в цих кольорах, це як віддушина серед конкурсів і можливість розвантажити тему *Показуємо свої роботи*

Все ясно - так і буде smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ViaДата: Субота, 2011-01-29, 1:19 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Via, по-моєму, так і є, чи я не права?

Можливо так і є - сроки прийому робіт зручні, а я просто толком не розібралася чи надто повільно розкачуюсь, аби наважитися.

А оскільки люблю системний підхід - то пропоную упорядкувати інформацію про конкурси у табличку наступним чином, для наглядності:
1. Назва конкурсу
2. Сроки прийому робіт
3. Термін голосування
4. Термін оголошення переможців
5 (ще щось - за потреби)

Bullet вже зробила це у табличці - але щодо факту проведення конкурсів, я б їх ще й розфарбувала різними блоками - щодо тривалості етапу кожного конкурсу. І для прототипу календаря конкурсів цього року взяла би минулий рік - все повторила один в один у цій табличці - як було, аби було зручно аналізувати, все стане наглядно і організаторам і учасникам.
Якщо трохи незрозуміло пояснила - то я зараз поїду по справах, а у кінці дня зроблю таку різнокольорову підсумкову таблицю по конкурсах минулого року.


 
BulletДата: Субота, 2011-01-29, 1:20 PM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
А оскільки люблю системний підхід - то пропоную упорядкувати інформацію про конкурси у табличку наступним чином, для наглядності: 1. Назва конкурсу 2. Сроки прийому робіт 3. Термін голосування 4. Термін оголошення переможців 5 (ще щось - за потреби)

зроблю, дякую wink

Quote (Via)
Bullet вже зробила це у табличці - але щодо факту проведення конкурсів, я б їх ще й розфарбувала різними блоками - щодо тривалості етапу кожного конкурсу.

гадаю, тут краще сам собі зробить такий календар, бо у кожної свої кольорові асоціації smile

Quote (Via)
Якщо трохи незрозуміло пояснила - то я зараз поїду по справах, а у кінці дня зроблю таку різнокольорову підсумкову таблицю по конкурсах минулого року.

Оце буду вдячна! Гуртом краще працювати : )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2011-01-29, 1:52 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Via, дякую, дуже приємно читати такий відгук і побажання!
Щоб не повторювати попередні повідомлення, скажу лише, що традиційними, рознесеними в пів-рокув нас є конкурси рушників і сорочок, Великодній також віднесений до календаря. Інші, менш масштабні, варіюються, бо ще дуже молоді))

Визначаючи строк прийому робіт і голосування, виходимо з доцільності і зручності для майстра. Так, саме заараз я дозволяю висилати сорочки, як вони готові, бо знаю, що пошта ними переобтяжена не буде, а людині дуже важко зробити річ, потім оформити, надіслати, і якщо робота буде прийнята, то як гора з плеч. А конкурси більш дрібних речей, справді, мають бути жорсткіші за строками. 2 тижні,і досить. А ще координатори -- живі люди, і всі форс-мажори враховуємо і часто-густо робимо виключення і забираємо роботу вже після закінчення строку прийому, чи не так?! А ще (це мій власний досвід), у координатора може не бути банально живленян в електромережі, мтс-конект не відкривати фото та ін., причому одночасно в пошті кілька конкурсів... Тому ,повірте, всі правила робимо максимально по-людські.
Я за те, щоб координатор корегував правила під себе, це його відповідальність і можливіть оформити роботи і провести конкурс.

Так, практика вибору 3 більше ніж 10-15 конкурсантів, дуже гарна, цього року я нею дуже задоволена.

Стосовно розділення рівня майстерності не підтримую в жодному разі, бо ми -- народ))), у всіх різний рівень майстерності і сприйняття вишивки. І в конкурсах перемагаюсь досить часто найбільш яскраві роботи ,а не найбільш складні технічно. Але це і є особливість голосуванян на форумі. Ми ж не худрада.

Палітка, артіль, пошта щастя, обміни -- це не конкурси, вони навіть винесені окремими гілками, з конкурсами не перетинаються, і на меті мають мають інше -- просто спонукати людей до роботи.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-01-30, 2:56 PM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Палітка, артіль, пошта щастя, обміни -- це не конкурси, вони навіть винесені окремими гілками, з конкурсами не перетинаються, і на меті мають мають інше -- просто спонукати людей до роботи.

+1 ! О, самі точні слова. Дякую, Таня, я не сформулювала так точно свою думку, як ти )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: Понеділок, 2011-01-31, 1:30 AM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Оце буду вдячна! Гуртом краще працювати : )

Оце за добу назбирала всю інформацію у табличку - а завтра ще розфарбую, купа часу пішло. Прикріпити файл не можна тут?


 
TanaДата: Понеділок, 2011-01-31, 9:34 AM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Via)
купа часу пішло.

Віримо!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ViaДата: Вівторок, 2011-02-01, 1:54 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Стосовно розділення рівня майстерності не підтримую в жодному разі, бо ми -- народ))), у всіх різний рівень майстерності і сприйняття вишивки. І в конкурсах перемагаюсь досить часто найбільш яскраві роботи ,а не найбільш складні технічно. Але це і є особливість голосуванян на форумі. Ми ж не худрада.

Можливо і не худрада. Але тоді виникає логічне запитання щодо банеру "Вишиванка - Форум для професіоналів". Згідно такої вивіски і позиціювання - майстри рівня Пасионарії змагаються, новачки - тихо читають і вчаться. А тоді новачкам дорікають - не приєднуєтеся до конкурсів чомусь. Тут є якась нестиковка sad


 
TanaДата: Вівторок, 2011-02-01, 2:16 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Via)
Тут є якась нестиковка

Bullet, прошу як адміністратора прибрати (подумаємо у модераторські кімнаті ,як краще підписати), і, будемо, мабуть, прискіпливіше ставитись до учасників... Стосовно професіоналізму Цей форум справды професійний, бо викладено дуже багато фахової літератури, викрійок, наукових праць, статей, музейних матеріалі. Технологія, шви подані комплексно з посиланням на літературу, першоджерела, якщо подивитись уважно, це і є професійне навчання на сторінках форума. Чи не так?!
Quote (Via)
Згідно такої вивіски і позиціювання - майстри рівня Пасионарії змагаються,

Перепрошую, майстри такого рівня переважно тихенько працюють і фактично весь свій час присвячують роботі з голкою, а не вчать, роз'яснюють і пояснюють, спілкуються тут. Майстрам високого рівня, як правило, не потрібна конкурсна мотивація. Тож конкурси в нас були , є і будуть, сподіваюсь, відкриті і для всіх.
Via, дуже рада, що форум не лишає Вас байдужою, тому прошу взяти якийсь шматочок роботи і довести його з початку до кінця, тоді, впевнена, Ви зрозумієте, доцільність і зміст конкурсів, форму подачі матеріалів на них тощо. Дякую! Давайте співпрацювати! Разом легше.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-02-01, 2:26 PM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Via, Tana, причепитись можна до любого слова.
Via, ви мені дуже допомогли з табличкою минулорічних форумів, але давайте не будемо лізти в пляшку, я вас прошу.
Нічого з банерами я поки що робити не буду. Ви ще почніть чіплятись до мого неукраїнського походження, їй богу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: Вівторок, 2011-02-01, 2:43 PM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ви зрозумієте, доцільність і зміст конкурсів, форму подачі матеріалів на них тощо. Дякую! Давайте співпрацювати! Разом легше.

Та я і намагаюся іх зрозуміти - і саме тому ставлю такі питання, аби все це стало зрозуміло всім. Не ображайтеся - я дійсно хочу допомогти чим можу. Бо ви зробили величезну титанічну працю - і дуже хочеться, аби справа набирала обертів, а для цього треба оптимізувати і систематизувати процес, виробити усталені правила тих же конкурсів - якщо вони себе вже виправдали на практиці.
Не ображайтеся - я не чіпляюся до банерів, я лише помітила напис на вивісці. І дійсно на форумі є багато дуже цінного матеріалі - якого немає ніде більше Інтернеті у такій кількості.


 
TanaДата: Вівторок, 2011-02-01, 3:46 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Via, дякую за розуміння!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-02-03, 2:14 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
У нас у плані окремим рядком - доброчинні проекти. Може, це теж варто було б обговорити? Чи краще вже діятимо ситуативно: щось десь побачимо про потреби якоїсь людини чи родини, а тоді вже міркуватимемо, що ми можемо для неї зробити?

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2011-02-03, 2:15 AM
 
BulletДата: Четвер, 2011-02-03, 9:46 AM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
У нас у плані окремим рядком - доброчинні проекти. Може, це теж варто було б обговорити? Чи краще вже діятимо ситуативно: щось десь побачимо про потреби якоїсь людини чи родини, а тоді вже міркуватимемо, що ми можемо для неї зробити?

ДОброго ранку всім! Гадаю, це варто обговорювати в темі доброчинного проекту, а тут - лише про конкурси.
Я лише звела в оджну табличку усе, про що пам"ятала на той момент. Віа запропонувала набагато більшу і ширшу таблицю минулорічних конкурсів, на ній можна було би базувати наші 2011-го року конкурси. Хороший план.
А щодо твого питання, Юля, то хіба благочинність можна спланувати? Думаю, по потребі будемо щось робити...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-02-03, 4:55 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, дівчата! Хочу запитати вашої думки коли, в який місяць проводити конкурс " Серветок, доріжок та скатертин"...? Берусь координувати цей конкурс. wink
Будь -ласка! Чекаю вашої думки і поради . давайте радитися! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2011-02-03, 9:53 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пропоную переж рушниковим, десь восени, для скатертин треба хоча б 2-3 місяці роботи.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.