| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:25 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Разом до здоров"я та краси
EladaДата: Вівторок, 2012-02-28, 4:52 PM | Повідомлення # 61
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Хоча я ніколи не страждала з приводу зайвої ваги, але з віком почала звертати увагу на зміни свого тіла і не вкращу сторону. Зараз мені 27, доречі. Тому моїм експрес методом для того щоб прийти в норму після зими, є такі прості правила, може комусь згодится:
1.Курс масажу, дуже допомагає прибрати боки. (Це я зараз по лікувальний масаж, зробила такі висновки коли лікувала спину, були проблеми, тепер раз у рік треба робити курс для профілактики, от я і стараюсь щоб він припав на початок весни).
2. Робити прості вправи, по 15 хв. але КОЖНОГО ДНЯ( але чесно у вихідні відпочиваю).найдієвіша для мене вправа для пружності стегон, така: позиція стати на коліна і у зігнутому положені ноги по черзі підіймати по 15 разів, почтупово збільшую норму. плюс присідання 100% метод.
3. Після прийняття душу ввечері роблю самомасаж стегон("целюлітної поверхні") використовуючи масажне масло.(масло за вашим бажанням)
Все в комлексі приводить мене в норму за 2 місяці, головне тут регулярність!!!
 
TanaДата: Вівторок, 2012-02-28, 5:12 PM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Цікаво, де ви її в квартирі тримаєет???

В мене є мікрогородик під будинком.

2 л класно, але просто воду слід вводити в звичку. В мене є колодязь поруч, але частіше воду Сашину п'ю. Це важко, хочеться чаїв та компотів; борюсь)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-02-28, 11:35 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Elada, цікаві і прсті поради))) дякую за досвід

Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2012-02-29, 0:16 AM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Elada)
Хоча я ніколи не страждала з приводу зайвої ваги, але з віком почала звертати увагу на зміни свого тіла і не вкращу сторону. Зараз мені 27, доречі.

Після таких слів, чесно кажучи, хочеться перестати займатись взагалі ))) Якщо в 27-м - це *з віком почала помічати...* - то я мамонт давній , а половина форума взагалі доісторичні жінки?
Quote (Elada)
2. Робити прості вправи, по 15 хв. але КОЖНОГО ДНЯ

з цим погоджуюсь точно!
Elada, якщо вам допомага масаж - вам можна лише позаздрити ) Я думаю, вам нема про що турбуватись wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-02-29, 0:35 AM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ще поділюсь з вами саме в цій темі новиною, бо вона про здоров"я.
Моя мама вже пів дня не палить! ТТТ, щоб ненаврочити, але цигарок дома (наче!) нема, я завтра мушу працювати безвилазно вдома, мама сама по цигарки не піде, бо після перелому плеча боїться посковзнутись і впасти.
Поки що всі живі.
Кому цікавий стимул: вчора на ніч показала мамі на ютьюбі відео-нарізку з фільма Алана Карра "Легкий спосіб кинути палити" (русифіковане гарно!), а потім підкріпила роликом про всю правду щодо виробництва цигарок (я і сама знала, що отрута, але з такого лайна, у прямому смислі, це робиться - не відала.

Буду сподіватись, що моя мама подолає цю залежність легко і одразу. Це в неї вже третя спроба. Перша - самостійно кинути палити завдяки силі волі- не пройшла випробування, мама схопила собі мікроінфаркт і лікар приписав їй цигарки. Другий раз її закодували, але вона з цікавості почала палити знов. Це - втретє.
Я вірю в неї, бо вона за трохи більше, ніж за рік, скинула майже 40 кіло. Ну можна сказати, майже за 2 роки smile Без вправ. Тепер кидає палити, урра.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2012-02-29, 11:16 AM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тепер кидає палити, урра.

дуже вірю в твою маму і бажаю їй насолоджуватись життям без цигарок! Воно краще!


Моя майстерня
 
ВолиняночкаДата: Середа, 2012-02-29, 12:14 PM | Повідомлення # 67
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я вірю в неї, бо вона за трохи більше, ніж за рік, скинула майже 40 кіло.

Вітаю, у вашої мами є сила волі і щиро радію за вас! Надіюсь, і кинути палити їй теж вдасться! wink

Quote (Elada)
найдієвіша для мене вправа для пружності стегон, така: позиція стати на коліна і у зігнутому положені ноги по черзі підіймати по 15 разів,

Як каже мій тренер з йоги: "думайте, що ви п'яткою забиваєте цвяхи в стелю" smile
Тільки я настільки лінива, що не тільки вдома самостійно не займаюсь, а ще й заняття пропускаю і взагалі звикла сидіти на одному місці аж поки хребет не починає боліти. sad Ось така я неуважна до свого здоров'я. cry


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Середа, 2012-02-29, 12:15 PM
 
shtynkaДата: Середа, 2012-02-29, 2:19 PM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Волиняночка)
Тільки я настільки лінива, що не тільки вдома самостійно не займаюсь, а ще й заняття пропускаю і взагалі звикла сидіти на одному місці аж поки хребет не починає боліти.

це погано, але робити над собою насилля - теж не добре. Треба вибрати саме ті способи підтримувати своє здоров"я, які приносять задоволення - це буде успіх )))


Моя майстерня
 
ТетянаДата: Середа, 2012-02-29, 3:47 PM | Повідомлення # 69
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Це в неї вже третя спроба.

Щиро бажаємо успіху! У нас уся родина - затяті борці з тютюном wink Головне правило - "Не покидайте кидати"! Моя колега, яка палила майже 20 (!!!!) років, остаточно покинула 2 роки тому. Чи то з 8-ї, чи то з 9-ї спроби... І не через здоров"я, а просто так вирішила. Хоча в її житті якраз тоді були великі випробування і стреси. Сказала, що найважче було перебудувати звички - наприклад. на роботі раніше час від часу виходила з колегами покурити-поговорити, а тепер як? Чи сидіти сиднем, чи нюхати чужий дим? А ще постійно збивали всякі "доброзичливці" - подруги, колеги і т.п.: мовляв, хватить викаблучуватись, ти що, одна така свідома... Або демонстративно закурювали при ній, коли йшли кудись разом чи на зустрічі, хоча вона дуже просила цього не робити. Правда, сказала, що тепер уже значно легше і бажання закурити не виникає взагалі ніколи.
Quote (Elada)
з віком почала звертати увагу на зміни свого тіла
Від імені "доісторичних" додам: звертайте, звертайте активніше! На те, що їсте, як уберегтись від хвороб (бо вони плюс лікування часто порушують обмін речовин = зайва вага), на спосіб життя тощо. З віком усе набагато складніше...
 
ВолиняночкаДата: Середа, 2012-02-29, 5:29 PM | Повідомлення # 70
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
shtynka, дякую! Насилля над собою не роблю, але й мінімальні зусилля лінуюся прикласти, а дуже треба, тому що робота сидяча, приходжу додому і хочеться повишивати (знову ж таки сидячи). Якщо вже не виходить більше рухатися, тоді хоча б іду на прогулянку, заодно і свіжим повітрям дихаю. Ось такі справи!

Quote (Тетяна)
З віком усе набагато складніше...

З плином часу ми отримуємо таке тіло, який спосіб життя ведемо зараз!
Тому, панночки, бережіть себе!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Понеділок, 2012-04-09, 1:10 AM | Повідомлення # 71
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Дівчата, я вже важу майже 81 кіло, треба терміново щось робити! Ще й підшлункова почала шаліть : (

По цім відео я прозаймалась 24 хвилини і.. здехла )))) Уже відчуваю, що крепатура буде гарантовано. Ведуча ж обіцяє міцне серце і зганяння жиру. Побачимо-побачимо ))) Тим, хто переглядатиме відео, попереджаю: не зважайте, що вправи здаються примітивними! Я теж так думала (тому і почала їх робити)))), але так заганялась )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Четвер, 2013-01-10, 2:52 AM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Лізо, моя сестричка робила ці вправи десь близько двох місяців, навіть навантеження збільшувала... але вага не змінилася тільки підтягнута краще стала.... а потім взагалі покинула, бо вправи дійсно складні і того темпу та навантаження не кожен витримає sad
Я теж після народження та годування дитини (та ще й досі годую) набрала 5 кілограм.... а за останній місяць ще 600 грам sad тому вирішила не чекати закінчення годування дитини (та й не "валити" все на цей факт) а якось діяти! Що мені сподобалось http://mirimanova.ru/books/show/7
система заснована не на насиллі над організмом, а над просто правильним способом життя, харчування,догляду за собою.... книжку я закачала і прочитала smile
результат за 10 днів - мінус 1,5 кг, і це при тому, що я не настільки жорстке харчування роблю в другу половину дня... можу навіть повечеряти сгущонкою (домашньою) з хлібом smile тим хто хоче кращий результат бажано дотримуватись порад Катерини.



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 4:19 AM | Повідомлення # 73
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Світланка, привіт, рада тебе знову з нами бачити!

я вже тримісяці займаюсь в Фіткьорвзі, скажу по собі, що навантаження там невисокі, а навпаки, крім тогло, вони дуже прискіпливо ставляться до здоров"я і особистих якихось вад.
Я схудла на 5 см в талії, зупинилась поки що, але підтягнула груди (пардон), живіт підтягнула (думала, що вже як розтягнувся, то і всьо.. а ні!), і стала виносливішою, легко видираюсь на свій підгірок, під яким живу.
Мені подоєаться у Фіткьорвзі усе, корім дурнуватих днів з дурнуватими ідіотськими танцями. Терпіти ненавиджу танці і псевдоеротичні викаблучування, особливо якщо я сама не вмію, почуваюсь дурепою і в такі дні не хожу на заняття.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Четвер, 2013-01-10, 7:12 PM | Повідомлення # 74
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Привіт, Лізо! Подумки я завжди з вами smile просто часу обмаль.... та скоро сподіваюсь повернутися!
(Bullet)
Мені подоєаться у Фіткьорвзі усе, корім дурнуватих днів з дурнуватими ідіотськими танцями. Терпіти ненавиджу танці і псевдоеротичні викаблучування, особливо якщо я сама не вмію, почуваюсь дурепою і в такі дні не хожу на заняття.

та воно не погано, просто відкинь сором і скоро і в тебе буде виходити танцювати не гірше за інших smile ти ж туди ходиш вчитися та ще й платиш за це wink а взагалі танці то жіночність, гнучкість та впевненість! не ховайся від того!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 8:40 PM | Повідомлення # 75
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Світланка)
а взагалі танці то жіночність, гнучкість та впевненість! не ховайся від того!

дякую за натяк на мою нежіночність.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2013-01-11, 11:39 AM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, я кажу, що то не погано і геть не завадить тобі smile це натяк на твою скромність smile не хотіла тебе образити. вибач!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка


Повідомлення відредагував Світланка - П`ятниця, 2013-01-11, 11:43 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 5:04 PM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Світланка, та ну, я не образилась. Просто я дійсно не люблю еротичних танців на публіці, я це називаю відвертим словом на другу букву алфавіта, і які б не були східні танці красиві, я вважаю, що це інтимний танець і мене навряд хто переконає. Ось моя думка :)))
А латинські танці танювати на фітнесі - це знущання і з жінки, і з танцю. Я дивлюсь на цих жінок 100-кілограмових, які корчаться в спробах покрутити стегнами - мені противно, я не можу абстрагуватись (мабуть поплачУсь за таке несприйняття, але поки є, як є)))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-01-11, 5:12 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Хто б мені щось порадив для зміцнення і густоти волосся? Я розумію, що "три волосини в 6 рядів" - це спадкова, і сильно нічого не зробиш. І все ж. Може, є якісь "чари" - природні рецепти?
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2013-01-11, 5:46 PM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Сестра_Юлія, пишу:

маска для росту та блиску 1
2 ст.лож. рицинової олії (касторового масла)
1 ч. лож яблучного оцту
2 яєчних жовтка
Все взбити в однорідну масу + 3 ст. лож звичайного вашого шампуню. Нанести від коренів до кінчикив.Накрити волосся плівкою, потім махровим рушником на 15-20 хвилин. Змити.

маска 2
1 ст. лож рицинової олії
1 ст. лож ріпяхової олії
1 жовток
1 ст лож лимонного соку
Наносити, як маска 1. На 30 хвилин.

Взагалі, відвар корня ріпяха завди вважався "волосяними" ліками. Тому я дуже полюбляю маски, де є ріпяхова олія.

Додано (2013-01-11, 5:46 PM)
---------------------------------------------
Забула написати, що непогано б було ще поприймати вітаміни для волосся, скоріше це необхідні мікроелементи. Про них можна спитати в аптеці.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - П`ятниця, 2013-01-11, 5:48 PM
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-01-11, 6:16 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
olimpia, все це вже пройдене. Ні жовтки, ні олійки - нічого не допомагає. Ну так, зовні є блиск. і все. так це й кондиціонером можна досягти. швидше й зручніше. Не росте воно краще, не робиться густішим... А скільки вітамінів і БАДів пробувано. Все до лампочки(
я навіть цибулеві маски й обгортання перепробувала. без ефекту. тільки оточуючі страждають)))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.