| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:57 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Спитаю до досвічених господинь
Спитаю до досвічених господинь
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-12-07, 9:39 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
Я чомусь думала вишити йому подушку з заходом сонця там, типу для відпочинку, бо відпочиває він дуже рідко. Може ще що порадите ?

soncevuda, це найкращий подарунок! Подібне у свій час вишили татусеві. Який він був радий! і до тепрер радий (він у нас хронічно не досипає), а дріімане хвильку - дві на своїй подушечці - і знов як огірок!!! biggrin biggrin biggrin biggrin


ore et labore!
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2012-12-07, 11:30 PM | Повідомлення # 22
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
а краватки він не носить. чохол...я не зн7аю який в нього телефон...щось не можу згадати....тому, певно, вибиратиму подушку.


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
СолічкаДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:10 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата вибачайте,що можливо не в тему питаю та ще й таке дурне і примітивне запитання,але я перший раз вишиваю бісером не по малюнку, а по полотні бісерному, по крайній мірі так мені сказали в магазині!!! І вот моя проблема я не знаю яка має бути клітинка. ну та як хрестиком то хрестик 2 на 2. 1 на 1, а тут як почала вишивати 1 на 1 так воно дуже стисло, 2 на 2 вільно і я не знаю як має бути правильно, просто не хочу вишити а потім пороти...... підскажіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-03-10, 2:27 AM | Повідомлення # 24
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
ТМК,Лізо, дякую дівчата за рецепти проти молі кухонної, треба буде спробувати, бо вже дістала. На зиму її меншає, а починається весна- капець.
У банки з грибами та іншою сушкою я кладу або лавровий лист, або часник не відлущуючи верхню шкірочку, тоді він стільки запаху не має і якщо це якісь абрикоси, приміром, то не натягуються часничним запахом, ще не підводило. Пробувала шкірку мандарина сушену розложити, ефекту-0. Треба буде спробувати і каштан, бо чобітки синові геть з"їла моль.
 
lady-vДата: Понеділок, 2014-03-10, 8:47 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Солічка, не дублюйте повідомлення, і не виділяйте без потреби, достатньо одного. Коли людина, яка може допомогти вам, побачить, тоді і відповість. Друге Ваше повідомлення видаляю. Допомогти не можу, бісером не вишивала. Чекайте, коли побачать, і допоможуть.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2014-03-10, 11:08 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
ТМК,Лізо, дякую дівчата за рецепти проти молі кухонної, треба буде спробувати, бо вже дістала. На зиму її меншає, а починається весна- капець.
У банки з грибами та іншою сушкою я кладу або лавровий лист, або часник не відлущуючи верхню шкірочку, тоді він стільки запаху не має і якщо це якісь абрикоси, приміром, то не натягуються часничним запахом, ще не підводило. Пробувала шкірку мандарина сушену розложити, ефекту-0. Треба буде спробувати і каштан, бо чобітки синові геть з"їла моль.

ого це вже дуже запущений варіант. але з мого ТЕПЕР досвіду, я всі раджу тримати сушку фруктову і трв"яну в закритих капроновими кришками банках і в холодильнику!
+ неприємний осад від купівлі спецій:
я дуже люблю червоний гострий перець (сухий, присипаю сир щоб приплавився тощо), кілька разів купила таку упаковку з перцем УЖЕ з кузьками , тобто з магазину кузку принесла додому :(((
Тепер купую лише таку упаковку, в якій є хоча би прозоре віконечко.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-03-11, 2:12 AM | Повідомлення # 27
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Солічка, вам сюди      http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/9-209-1
 Я вишиваю не на бісерному, а тому вишиваю по-різному. У висоту беру постійно однокову кількість ниточок, у моєму випадку-2, а от у бік буває по різному, рядок вишиваю по 2 нитки, якщо бачу , що стягувати починає, беру три нитки, цей принцип прочитала у дівчат, а не сама вигадала. Ось і все.
 
ПтичкаДата: Четвер, 2014-10-23, 9:45 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Дівчатка! Прошу допомогти! Придбала собі юпку(верхній одяг) Стан задовільний...но потребує прання!!! Підкажіть,будь ласка,хто мав з таким справу...як привести в порядок таку давню річ? Хімчистка підійде? Ручне прання? Машинне? Та машинку вона не витримає:((( Чекаю на любі поради...
 
TanaДата: Четвер, 2014-10-23, 11:36 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звичайне ручне прання. Знаю, що багато хто взагалі не пере.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПтичкаДата: Четвер, 2014-10-23, 11:49 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Tana,
Та вона ж бо зна в кого зберігалась і має спецефічний запах(ну десь в скрині довго лежала)...то прати треба обов"язково! А якими пральними засобами,не підкажете?
Можна звичайним порошком Ариель? Чи краще рідкими засобами для прання?


Повідомлення відредагував Птичка - Субота, 2014-10-25, 10:53 AM
 
BulletДата: Середа, 2014-10-29, 1:12 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Птичка ()
Та вона ж бо зна в кого зберігалась і має спецефічний запах(ну десь в скрині довго лежала)...то прати треба обов"язково! А якими пральними засобами,не підкажете?
Можна звичайним порошком Ариель? Чи краще рідкими засобами для прання?

Аріелєм не прати!

Раджу всі тендітні речі та речі старенькі прати в лагідних пральних засобах: у шампуні, у екологічному засобі для миття посуду (типу Фрош), в мильному розчині дитячого мила тощо.

Чому не аріель? - тому що там є відбілюючий компонент завжди.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2015-02-24, 10:30 PM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Запитаю наших форумчанок тут, дуже очікую на ваші відповіді, можна мені в приват, мені байдуже як, головне - направте мене в вірне русло smile

Отримала замовлення на вишивання "метрики" для чужого хрещеника, поки що дві штуки, а потім, як зрозуміло з розмов, можливо й далі буде.

Метрикою замовниця назвала вишиті ніжки новонародженого в 2-4 кольори, пару слів молитви-побажання і , власне, метрику (дату народження, ім"я та імена батьків.
Ось приклади робіт, надані замовницею, що їй до вподоби...

Усі матеріали - мої.
Строків точних нема, ну пару місяців - точно є в запасі smile

Не уявляю, скільки просити за таку роботу, ніколи на замовлення таке не вишивала.

Дякую всім, хто виділив на моє запитання свого часу трошки smile
Прикріплення: 3424747.jpg (71.4 Kb) · 3997698.jpg (137.8 Kb) · 4632859.jpg (192.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tedenine1989Дата: Середа, 2020-11-25, 3:46 PM | Повідомлення # 33
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
я бы использовала соду чтобы отмыть
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Спитаю до досвічених господинь
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.