| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 8:53 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Вишивання та зір (Як врятувати очі?)
Вишивання та зір
VikahoДата: Середа, 2009-12-16, 3:12 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Гадаю, питання збереження зору стосується всіх людей, але для вишивальниць воно особливо актуальне.

В Інтернеті можна подвитися (а краще - послухати) лекцію професора Жданова, де він доступно розповідає про принцим роботи очей та пояснює, яким чином ми починаємо бачити гірше.
У другій частині лекції він подає вправи для очей, які треба робити щодня, щоб не мати проблем із зором (або покращити вже зіпсутий зір).

Ось тут знаходиться ця лекція:
http://nkozlov.ru/library/videogalery/uroki/d3826/

Не сприйміть за рекламу, але про цю методику непогано відгукуються люди.

Ну і питання до громади)
Ви знаєте людей, які замолоду багато вишивали, але під старість все одно мають гарний зір?..

Запрошую до обміну рецептами збереження зору smile

 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-12-16, 4:46 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Vikaho, о, і ти з ним спілкувалась? він був у Дніпропетровську восени цьогороку, я була лише на прес-конференції, на лекції не пішла. Склалося враження. що все, що він каже, треба ділити на 2. Але це моя особиста думка.
 
BulletДата: Середа, 2009-12-16, 5:25 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
маю диск з лекціями Жданова. Він психотерапевт наскільки мені відомо. Також відомий своїми антиалкогольними лекціями. От антиалкогольні лекції точно треба ділити на 20, навіть не на 2... Але раціональне зерно там є.
Кого цікавить, можу переписати диск з лекціями Жданова про зір.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2009-12-16, 5:30 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Ви знаєте людей, які замолоду багато вишивали, але під старість все одно мають гарний зір?.. Запрошую до обміну рецептами збереження зору

знаю таких людей. Думаю, це генетичне. Як не старалась, людина не змогла зіпсувати собі зір.

Про рецепти збереження зору:

- робити перерви мінімум кожні 15 хвилин вишивання (чим менший час вишивання - тим очам краще!), перерви між вишиванням заповнювати фокусуванням погляду на далеких предметах, обов"язково також швидко кліпати очима (неміцно заплющувати бьагаторазово), щоб око омивалось сльозою.

- пальпінг: накладати на очі нагріті (поперденьо потерті одна об одну) долоні. Під долонями очі відкривати, вдивлятись в темряву під долоньками, і закривати. Знімати долоні при закритих очах (щоб не було світлового шоку).

- щодня вранці і ввечері робити самомасаж шийного відділення хребта. Це розганяє кров, насичує кровью мозок і, відповідно, очний нерв.

- пити чай на волошкових пелюстках (пахне - очманіти як приємно! я цього року збирала волошки в лісі і у полі - смакота!!)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Середа, 2009-12-16, 5:44 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Сестра_Юлія, ні, я з ним не спілкувалася - лише погуглила "псується зір" чи щось таке, і знайшла багато хороших відгуків про ці вправи. У мене зараз щось із зором нехороше відубвається (вперше таке бачу) - чи то вишивка вплинула, чи то написання диплома... Судячи з лекції, на яку я дала посилання, він місцями дійсно фантазує, але раціональне зерно у цій методиці є. Принаймні, я спробую і напишу, що вийшло wink Але після того, як допишу диплом sad

Bullet, а багато тих лекцій про зір? Якщо не важко, перепеши мені, будь ласочка, їх на диск! Просю-просю! smile

Мммммм як захотілося волошкового чаю!!! Тим більше, так холодно навкруги... (до речі, одягайтеся на ярмарок тепленько, бо буде холоднеча! особливо в суботу)

 
СвітланкаДата: Середа, 2009-12-16, 6:44 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
пити чай на волошкових пелюстках (пахне - очманіти як приємно! я цього року збирала волошки в лісі і у полі - смакота!!)

ось тут докладніше smile на пелюстках ти маєш на увазі квітки чи тільки пелюстки smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Середа, 2009-12-16, 6:53 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Світланка)
ось тут докладніше на пелюстках ти маєш на увазі квітки чи тільки пелюстки

Тільки пелюстки! Я прочитала, що саме пелюстки, та плюс бабуся ще розповідала, що треба відділяти пелюстки від квітоніжок.

Світланка, на ярмарок прийдеш? Мені брати тобі пакунка?;)

Vikaho, постараюсь переписати, зараз - гонитва перед ярмарком ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-12-17, 10:45 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Світланка, на ярмарок прийдеш?

Звичайно буду! і мороз мене не злякає wink
Quote (Bullet)
Тільки пелюстки! Я прочитала, що саме пелюстки, та плюс бабуся ще розповідала, що треба відділяти пелюстки від квітоніжок.

дякую smile буду збирати.... хай тільки розквітнуть smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2009-12-17, 11:45 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Про вплив вишивання на зір мені ще в дитинстві окуліст казала, що за правильної організації роботи (хороше освітлення, відпочинок, вправи для очей) шкода від вишивання буде мінімальна. В усякому разі значно менша, ніж від перегляду телевізора. Навіть для людей з поганим зором.

Щодо всіляких методик покращення зору, то кілька я спробувала. Максимальний "захід" у мене був півтора року, проте ні півдіоптрії я не відновила. І була дуже розчарована, коли прийшла до окуліста і це виявила. Бо була впевнена, що якісь зміни на краще є. Самогіпноз... biggrin
А от уколи під очі виявляються більш дієвими. Три тижні - і до мене "повертається" одна-півтори діоптрії. Котрі я протягом року знову успішно втрачаю.
Але це тільки мене стосується - може я просто різниці не помічаю)). Один мій знайомий тільки вчора хвалився, що покращив зір за допомогою вправ, які йому окуліст порадив. Тож спробувати варто. Тим більше якщо зір тільки почав падати.

 
BulletДата: Четвер, 2009-12-17, 1:03 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
bulbashka_aero, все це дуже індивідуально. оя мама 2 місяці провела в офт. лікарні в Рокитному, де їй і уколи робили , і крапельниці ставили. А по виходу з лікарні у неї був зір вже не мінус 13, а всі мінус 16 sad Лікарі лише руками розвели. Містика!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Четвер, 2009-12-24, 1:39 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
как-то прочитывала эту тему и, как говорится, принимала к сведению. всегда была уверена, что у меня отличное зрение. а сегодня на профосмотре оказалось, что один глазик видит замечательно, а второй совсем какой-то малозрячий! до сих пор в прострации(( спросила о лечении/профилактике, мне сказали "девушка, очки купите". спасибо, что написали здесь парочку упражнений, буду активно применять.
 
BulletДата: Четвер, 2009-12-24, 2:11 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
спросила о лечении/профилактике, мне сказали "девушка, очки купите".

Це не самий кращий вихід. Думаю, це поганий офтальмолог sad
Мені, для прикладу, офтальмолог радила поспати і відпочивати частіше. У мене астигматизм з якось там специфічною швидкою акомодацією, підібрати окуляри так і не змогли ))) Плюс втома очного нерва... Лишаються вправи wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
bulbashka_aeroДата: П`ятниця, 2009-12-25, 11:30 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Навряд щоб варто було одразу окуляри одягати. Хіба що така разюча різниця... Але ж ви кажете, що тільки на профогляді дізналися - значить, відхилення незначне. Ліпше зверністься до іншого лікаря, попийте вітаміни для очей, поробіть вправи. І не лякайтеся так одразу biggrin
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-25, 12:30 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Bullet, bulbashka_aero, спасибо! сегодня подошла к другому врачу, выписали мне капельки. хоть что-то полезное я для себя уяснила: профосмотр проходить НАДО!
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-12-25, 1:21 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Олька, а що за крапельки? Для зволоження очей? Як називаються?..

Бо я до лікарів не хочу ходити... А гімнастику для очей, наскілки я зрозуміла, треба робити "в комплекті" з закрапуванням очей - так буде ефективніше.

 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-12-25, 1:26 PM | Повідомлення # 16
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Вишиваю переважно вечорами і ночами, хоч і сиджу біля лампи денного світла, але всерівно дуже втомлюються очі. Деколи буває що неможу вишивати так болять очі sad cry


 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-25, 1:39 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Vikaho, капельки ТАУФОН, очень дешевые - около 3 грн. описание рзмытое "стимулируют восстановительные процессы при заболеваниях сетчатки глаза", сказали покапать полтора месяца и снова наведаться. ещё мне какие-то витаминки для глаз купили. перед этим я зашла в обычную оптику по пути на работу и сделала "рефракцию" - нехитрый аппарат показывает, какое у тебя зрение. стот это 20 грн., занимает от силы 5 минут. результаты врачей и результаты этой "рефракции" совпали.
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 7:46 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
капельки ТАУФОН

будьте з ними дуже обережними. Пояснювати не стану, можливо, не дуже позитивний відгук від моєї мами був наслідком індивідуальних змін в її організмі.. але ВІКО! піди самостійно до лікаря. Очі - це не палець на нозі, та й той жалко, якщо не працюватиме на повну smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: П`ятниця, 2009-12-25, 7:59 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
До лікарів у нашій країні краще не ходити smile
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 9:22 PM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
До лікарів у нашій країні краще не ходити

В питаннях здоров"я служба ББС не спрацьовує! Будь обережна з порадами.
(ББС - бабка бабці сказала)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Вишивання та зір (Як врятувати очі?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.