| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 4:08 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Оголошення » Замовлення на вишивання: шукаю вишивальницю (Тут пишемо про пошук майстрів, викладаємо замовлення.)
Замовлення на вишивання: шукаю вишивальницю
BulletДата: Субота, 2010-05-08, 4:29 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сподіваюсь, за допомогою цієї теми, сподіваюсь, форумчанки зможуть знайти замовників, а замовники - вишивальщиць.

Прошу в цю тему писати тих, хто шукає виконавця вишивальних робіт (сорочок, льоль, крижма, інше). Тому що інші теми трошки засмічуються пошуками такого роду, а в результаті сторони не знаходять одна одну. Вірю, ця тема буде популярною.

Прохання при зацікавленості пропозицією - зв"язуватись через приватні повідомлення з замовником, якщо не вказані контакти відкрито.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЮльцяДата: Субота, 2010-05-08, 4:29 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
привіт! відразу перепрошую, що пишу в цій темі. проте, не певна, в якій темі моє запитання було б доречне smile моїй донечці скоро виповниться два рочки, і я хочу придбати для неї вишиту сорочку. в мене в самої в дитинстві було їх кілька, пригадую одну - вишиті хрестиком блакитно-жовто-червоні квіти з зеленим листям. цей спогад закарбувався в моїй пам'яті, хоча - деталі узору я забула )))))) і от проблема - придбати вишиванку для маленької дівчинки. можливо, хтось з панночок-форумчанок з Києва узявся б за моє "замовлення"? мій досвід вишивання не дозволяє мені взятися за таку тонку роботу, та й часу не вистачає. icq: 271-087-157, ел.адреса: yulcya@gala.net
 
veronikaДата: Вівторок, 2010-05-11, 8:51 PM | Повідомлення # 3
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Дівчатка я сижу в декреті, тому трішки підробляю вишиванням сорочок, картин та інших виробів. Також силяю з бісеру намисто, силянки, пояси, шапочки та інше. Якщо комусь потрібно пишіть в приватstanislava23@rambler.ru. Або телефонуйте 0679332495 Віра.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
blwДата: Четвер, 2010-05-13, 4:46 PM | Повідомлення # 4
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Привіт дівчатка .Займаюся художнім ткацтвом. Всі вироби з натуральних ниток (льон шерсть лавсан).
виготовляю на замовлення :дитячі та дорослі костюми ,сорочки,весільні рушники ,різні салфетки,спіднички, запаски ,чільця (повязки на голову),скатерки,сумочки(мобільні тайстри) Якщо Вас моя пропозиція зацікавила можете писати на BMW@ks.if.ua або телефонуйте 0965575971 Людмила.
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-05-14, 1:12 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, blw, гадаю, вам краще було б звернутись до користувача Юльця через приватні повідомлення а ще краще - за вказаними контактами. Так вона гарантовано вас почує.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
petroДата: П`ятниця, 2010-06-04, 10:32 AM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений красою Ваших вишивок! Маю до вас запитання. Чи можливо замовити в когось з Вас вишиванку 65 цм х 6 цм? smile Мені мріється оздобити таким чудом пасок при фотоапараті. Особливо подобається мені схема з рушника, який по правому боці (на розі) на цьому фото:

Можливо "зменшити" це до широкості 6-7 цм? Може хтось запропонує іншу гарну, традиційну, червоно-чорну? smile Яка ціна такої роботи?

Прикріплення: 5995715.jpg (99.5 Kb)
 
veronikaДата: П`ятниця, 2010-07-02, 10:26 AM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Петро, а як з Вами звязатись. я можу Вам шось запропонувати. Пишіть в приват stanislava23@rambler.ru. Хто хоче придбати вишиту ікону бісером, пишіть в приват!!!!!!! wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
JinseiДата: Вівторок, 2010-07-27, 4:00 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Шукаю людину в Києві, яка пошиє і вишиє за 1,5 місяці весільне плаття нескладного крою wink Саме плаття, а не сорочку, чи повний стрій. Непоганий варіант - уже готове, але то треба дивитись особисто. Відгукніться, будь-ласка, хто може зробити або хто має вже готові вироби.

Заздалегідь дякую.
Марія

 
koraliДата: Вівторок, 2010-07-27, 6:18 PM | Повідомлення # 9
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Jinsei, написала Вам лист. Якщо зацікавить, чекаю відповідь на korali.shop@gmail.com
 
BulletДата: Субота, 2010-09-18, 8:32 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Є замовник, шукає сорочки з машинною вишивкою

Майстрині, що займаються пошивом (вишиванка "під ключ") сорочок з машинною вишивкою в різних кількостях (щоб закупити на подарунки, тож ціна має значення), прошу ваші телефони мені в приват з поміткою *машинна вишивка сорочки на дарунок*.
Маю для вас замовника. А там як домовитесь: чи 5 вишиванок, чи 200 - ваші справи.
Пропозиція актуальна протягом найближчих днів.

Примітка: якщо ви прочитали моє повідомлення через тиждень після його публікації (дивіться час написання повідомлення справа від нікнейма), то лишайте свої контакти просто тут, в темі. Не пишіть потім мені в приват.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tttДата: Понеділок, 2011-08-22, 1:12 PM | Повідомлення # 11
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю майстриню, яка б вишила елементи мережки на чоловічій сорочці. wacko

Додано (2011-08-22, 1:12 PM)
---------------------------------------------
п.с. Майстриню зі Львова чи округи.

 
nazarnataДата: П`ятниця, 2011-09-30, 2:03 PM | Повідомлення # 12
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
шукаю майстриню яка вишиває гладдю.
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-30, 2:53 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
nazarnata, уточніть, гладь художня чи лічильна?!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-09-30, 2:59 PM | Повідомлення # 14
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tana, я вже уточнила в ПП - художня.
 
KalunaДата: Середа, 2011-11-09, 0:30 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Маю замовлення на ручну вишивку:

Мова йде про пробну партію 5 шт. вишитих качалочкою "чудиків" на лляному полотні ірисом. Матеріали надаються. Вишивка потрібна як тут:



Вартість однієї вишивки розміром 32cm. на 6 см. - 50-60грн., термін виконання і остаточна вартість узгоджується.
Якщо така пропозиція комусь цікава - дайте знати в приватні повідомлення.



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
Oksana1150Дата: Четвер, 2011-11-10, 0:28 AM | Повідомлення # 16
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть будь ласка хто займається машинною вишивкою, мені необхідно замовити на подарунок скатертину. Будь ласка напишіть мені, моя ел.адреса oksanka_lychak@mail.ru м.Київ
 
Петро8354Дата: П`ятниця, 2011-11-25, 7:40 PM | Повідомлення # 17
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Магазин Вишиванок Галини Олещук шукає людей, які вміють вишивати та хочуть цим заробляти. [/u]Цікавлять вишивальниці по всій Україні, тому регіон, де ви проживаєте не має значення. Співпраця полягає у виготовленні на наше замовлення вишитих сорочок та весільних рушників. Замовлення постійні та систематичні. Оплата за саму роботу (матеріали та схему висилаємо ми). Сума оплати залежить від складності роботи та об'єму вишивки.

[i]Більше тут: [/i]
http://www.oleshchuk.com/spivprac/spivpracia.html
 
skryniaДата: Вівторок, 2012-03-27, 10:46 AM | Повідомлення # 18
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Шановні вишивальниці, я маю зараз термінове замовлення на купони для чоловічих сорочок. Якщо Ви можете запропонувати щось готове - будь-ласка, напишіть мені на info@skrynia.in.ua - я чекаю на фото купонів і Ваші побажання по ціні. Термін - протягом цього тижня.[size=9]
 
Natysja11Дата: П`ятниця, 2012-06-08, 2:23 AM | Повідомлення # 19
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні пані. Терміново шукаю мастриню . Деталі через nashlak@ukr.net
 
alurkaДата: Вівторок, 2012-07-17, 9:32 AM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні вишивальниці! якщо хтось може вишити чи запропонувати готовий комплект із чоловічої сорочки та плаття для вінчання, відгукніться, будь ласка, за адресою alur_ka@ukr.net Дякую!!!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Оголошення » Замовлення на вишивання: шукаю вишивальницю (Тут пишемо про пошук майстрів, викладаємо замовлення.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.