| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-19, 6:42 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пропозиції по роботі сайту і форуму.
nosiknataДата: Субота, 2010-01-16, 4:22 PM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Прохання до Адміна - Лізо, постав мені знову підпис під аватаром "Помічник новачків".
Прошу для того, щоб новенькі турбували мене своїми питаннями, і не отримували "люб"язних" повідомлень від досвідчених форумчанок яким, можливо, в маршрутці хтось зіпсував настрій зранку.

І ще одне, нові люди на форумі спочатку роздивляються кожну тему, хвалять ті роботи які їм сподобались і роблять дописи типу " все гарне! Дякую вам за натхнення...етс..." - давайте не сварити їх за це!!!!Я розумію, та похвальба не несе корисної інформації, яка комусь стане у пригоді, але ж людина пише щиро!!! І варто лише порадіти тому, що ми проглядали 1,2 сторінки а нашим новачкам доводиться по 15-20 сторінок дивитись-роздивлятись-читати і лише в кінці писати свою подяку чи питання cool

Форум сильно збільшився з того часу коли я зареєструвалась, і я з власного досвіду знаю скільки всього корисного тут можна знайти, але це - форум а не каталог, люди приходять до нас щоб СПІЛКУВАТИСЬ, тому я радію кожному шанувальнику який вийшов з "підпілля" і приднався до нашої спільноти!!
Будьмо люб"язними, дівчата!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ganzyaДата: Субота, 2010-01-16, 5:36 PM | Повідомлення # 122
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Вы конечно правы, это форум , я извиняюсь если меня поняли так отрицательно. Писала ChoA что хотелось бы познакомится , и уж никак не хотела обидеть или оскорбить. И без меня хватает умелец владения таким искусством. Еще раз Извините.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Субота, 2010-01-16, 5:36 PM
 
nosiknataДата: Субота, 2010-01-16, 11:03 PM | Повідомлення # 123
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
ganzya, ну що ви!!!
Ніяких персоналій!!! Я не мала на меті обговорювати на весь форум чиюсь приватну переписку!!!

Я сама спочатку боялась і встидалась виставляти свої роботи на загальний огляд тому, що на форумі у нас багато майстрів високого класу, а коли ти новачок - критику в свою адресу ніхто не сприймає однозначно.Писала щось на зразок того, що пишуть новачки у своїх перших повідомленнях,а підвищення репутації - це був взагалі вищий пілотаж!!!Пам"ятаю як стрибала до стелі від першої в житті перемоги у Великодньому конкурсі -сказала адміну Ліза була в шоці що я ніде ще не перемагала( чесно!), а тут така підтримка..Зараз (рік на форумі) у мене вже є замовлення, і можу похвалитись першими заробленими на вишивці грошима, мої роботи були на виставці,багато просто подарованих, у планах фестивальні продажі на літо, - можна сказати, що завдяки форуму і вашим порадам я творчо виросла smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Субота, 2010-01-16, 11:12 PM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Прохання до Адміна - Лізо, постав мені знову підпис під аватаром "Помічник новачків".

Зробила! Мені самій трошки напружно з новачками. Я не щодня буваю у форумі, а вони чекають на мої відповіді.
ganzya, все гаразд, Аня. Ми всі люди wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2010-01-19, 1:29 PM | Повідомлення # 125
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
З огляду на зверхактивність новачків, пропоную поставити жорстке обмеження на можливість створювати нові теми для користувачів.
Пропозиція:
надати можливість створювати нові теми лише модераторам.

Новачки, прошу без обрАз, але ДІЙСНО стомлюємось чистити форум від тем-близнюків.
На мою думку, серед 314 тем (а їх зараз саме стільки на форумі) можна легко знайти місце дописувати про свої творчі доробки, питання і емоції.
Якщо буде бажання у шановних присяжних :))) , то надам модераторам паролі до прихованого форума (да, у нас є і таке).

Також поступили скарги від двох форумчанок на дії новачків (політичні розмови, надактивність і пусті повідомлення в темах, тощо). Це не можна виясняти у відкритому ефірі. Тому, думаю, час зібратись на пікнічок у прихованому форумі....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2010-01-19, 2:11 PM | Повідомлення # 126
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Згода. Підтримаю.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ganzyaДата: Вівторок, 2010-01-19, 2:38 PM | Повідомлення # 127
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
теж приєднуюсь.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-01-19, 3:38 PM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Приєднуюсь.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-01-19, 3:47 PM | Повідомлення # 129
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Я - як усі! Підтримую. Порядок має бути.

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-01-19, 5:50 PM | Повідомлення # 130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Переглядала вкотре тему наших хвастульок... і от така думка закралась - може ми будемо там залишати фото наших робіт, а подяки всі в репутацію? Бо якось втомлює перелистувати 25 сторінок теми (особливо для тих, хто недавно на форумі)...

Як спільнота і адміністрація поставиться до такої пропозиції?


Моя майстерня
 
TanaДата: Вівторок, 2010-01-19, 6:18 PM | Повідомлення # 131
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
згодна, тим більше, чим досвідчиніше користувач, тим охочіше пише подяки і не переповнює гілки форуму.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2010-01-19, 6:21 PM | Повідомлення # 132
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Бо якось втомлює перелистувати 25 сторінок теми (особливо для тих, хто недавно на форумі)...

підтримую!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
pozitivДата: Вівторок, 2010-01-19, 6:45 PM | Повідомлення # 133
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
+1, а то я й досі ще всі теми не перечитала, і всі хвастульки не оцінила.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2010-01-19, 7:14 PM | Повідомлення # 134
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Підтримую. Я якось випала з активності на форумі, а тут - такий рух, що важко розібратись! з великим і благородним поривом позахаращували всі теми - правда.
Дух, створений засновником і першопроходцями - породив нас і буде запалювати інших надалі, тому я стою на позиції Лізи.


ore et labore!
 
BulletДата: Вівторок, 2010-01-19, 8:32 PM | Повідомлення # 135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Дух, створений засновником і першопроходцями - породив нас і буде запалювати інших надалі,

afro ми тут , у стороні, наплодили собі підтримку : ))) Дякую а добре слово!

1. Всі модератори отримають в приват запрошення до прихованого форума.

2. Самостійно почищу зовсім-зовсім пусті коментарі в форумах хвастульок. Геть всі чисто прибирати не стану. Все ж людям приємно, коли їх хвалять (всі ми не без цього гріха).

3. Закриваю для користувачів можливість створювати нові теми.
(Дорогі нові форумчани, не варто на це ображатись. Це забопіжний захід від нашого з вами словоблудства. Також це полігшення мандівки нашим форумом для майбутніх новачків і незареєстрованих гостей. Бо чим більше тем, тим важче в них знайти потрібну зернину знань! Наприклад, на форумі Дублірин.ком, який я часто відвідую, нові теми створює лише Адмін. І це правильно. Нам лише дай шанс і ми захарастимо собою всі форуми світу: ))

4. НОВОВВЕДЕННЯ:
відкриваємо в розділі ОБМІН ДОСВІДОМ нову гілку ЩОДЕННИКИ. Прошу допомоги в придумуванні кращої назви (замість блоги, щоденники, тощо). Це буде заміною ЖЖ і твіттера для форумчан, що бажають вести свою власну тему і писати там про ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО: вишивку, кулінарію, фотозвіти своїх мандрів, емоційні виливи тощо. Я вже бачу, що є на форумі люди, яких дуже люблять і цінують, з їх думкою погоджуються, до порад апріорі дослухаються. Також це може стати гарною заміною соц. мереж для форумчан, які багато часу проводять на нашому форумі. Прикладом, вишиває людина якусь роботу, і бачить, що можна було би і досвідом поділитись, а відповідної теми точної ніби і нема. І тоді пише в свою власну тему, показує, розказує, таке інше. Це будуть теми, до яких не матиме морального права доступа адміністратор. Хочете - про політику пишіть, хочете - про очіпки і весільні обрядові пісні Донбаса. Але і скарги форумчан на власників тем не розгялдатимуться. Автор теми-щоденника має право видаляти повідомлення в своїй темі, як у себе дома.
В першу чергу такі теми буде заведено для модераторів (при їх бажанні, звісно!). Якщо інші користувачі або новачки розуміють, що мають чим ділитись із світом, то прошу вас написати мені в приват про таке бажання і описати причину: чому саме вам хочеться таку тему-щоденник створити.
Теми обов"язково повинні містити в назві нікнейм автора-хазяїна.
Впевнена на 99%, ви підтримаєте це нововведення Давно думала про це, тепер "народила" думку в словах smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2010-01-21, 9:49 AM | Повідомлення # 136
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Об'єднати і почистити теми Де купити? і Етноодяг -- швидко!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Четвер, 2010-01-21, 9:29 PM | Повідомлення # 137
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
З приводу - "подяки в приват лишити тільки фото"- я вже давно писала, важко передивлятись і довго, і чим більше ми творимо тим стає важче і довше.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Вівторок, 2010-01-26, 11:07 AM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Стосовно оголошень куплю/продам, шукаю/пропоную. Розділ потрібний, може, правила зробити жорсткішими, і видаляти повідомлення рекламного характеру, розміщені не в цьомй розділі? Такий досвід є на багатьох форумах, наскільки я знаю.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: Вівторок, 2010-01-26, 11:25 AM | Повідомлення # 139
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Tana, абсолютно поддерживаю. если просто заходят и засоряют форум, размещая свои рекламные предложения не там, где нужно, предлагаю модераторам не тратить своё время на перемещение этих сообщенй - удаляйте!
 
BulletДата: Вівторок, 2010-01-26, 8:57 PM | Повідомлення # 140
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олька, Tana,у нас є тема ОГОЛОШЕННЯ.

Quote (nosiknata)
З приводу - "подяки в приват лишити тільки фото"- я вже давно писала, важко передивлятись і довго, і чим більше ми творимо тим стає важче і довше.

Навіть не знаю, як з цим вчинити. З одного боку, хочеться і тему розчистити, і не хочу (особисто я) ще більше листів отримувати в приват (у мене їх від 5 до 15 щодня, і не питайте, про що пишуть)))))) Думаю, може хтось теж може потіми заморочуватисьт з прочитанням того листування.

З іншого ж боку, дивіться? маємо тему *хвастульки*, і маємо окремо тематичні розділи. Звісно, в тематичні розділи краще дописувати коментарі по темі, а не просто *красива сорочка*. Але вже якщо людина хвалиться, то її ТРЕБА похвалити. Бо ж розмовах і є спілкування. Не дуже хочеться позбавляти форум від цього smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.